Teraz jest Wt 22 wrz, 2020 17:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 428 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 06:50 
Primera Division

dzr. - ile razy trzeba Ci mówić, że Ozil tam się szarpie i kopie w 'coś' - w tym przypadku akurat tam leżał Fabregas, a żeby dostał nauczkę chuj, że leżącego się nie kopie. Zresztą chuj to jedno z łagodniejszych określeń.

Co do Mourinho i coraz nowych brudów wyciąganych z taśmy przeciwko niemu, to mam jedno słowo: zawieszenie. 30 meczy kary, a jak by się dało to i cały sezon. A co!

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 06:56 
Primera Division

MrMurfable napisał(a):
dzr. - ile razy trzeba Ci mówić, że Ozil tam się szarpie i kopie w 'coś' - w tym przypadku akurat tam leżał Fabregas, a żeby dostał nauczkę chuj, że leżącego się nie kopie. Zresztą chuj to jedno z łagodniejszych określeń.

Co do Mourinho i coraz nowych brudów wyciąganych z taśmy przeciwko niemu, to mam jedno słowo: zawieszenie. 30 meczy kary, a jak by się dało to i cały sezon. A co!
Gdyby hiszpańska federacja działała tak jak pzpn, to mourinho mógłby oglądać mecze już tylko przed telewizorem :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 08:43 
La sexta maravilla

DaroDebil napisał(a):
Cieszy mnie to, co zobaczyłem. Barcelona jest wielka piłkarsko, tego nikt nie ujmie, ale po raz kolejny pokazała, jak mała jest mentalnie. Jak mali ludzie tam grają. Żałosne pizdeczki, które nie potrafią przegrywać. Które robią wieś zawsze, gdy tak się dzieje. Owszem, Real Madryt jest jeszcze mneijszy i jeszcze żałośniejszy, ale nie w tym rzecz. Barcelona skutecznie zeszła do poziomu gówna, nigdy nie będzie tak wielka ani mityczna jak wiele ekip w historii futbolu, nawet mimo, że jest od nich lepsza piłkarsko. No bo kto ma być mityczny? Alves? Busquets? Nie rozśmieszajcie mnie. Oglądam sobie te Barce i mi banan z ryja nie znika. Coś pięknego. Tak nisko upaść. I na dodatek to całe pieprzenie o mes que un klubie, ta żałosna sprawa z QF. Piłkarze Barcelony są mali, i to cholernie. Villa, który obraża religię Oezila, a potem idzie świętowac z Abidalem i Keitą, którzy wyznają tego samego Boga co piłkarz Realu. To jest piekne, jak nisko upadliście. Ależ doskonale to było pokazane rok temu, jak Inter zamknął mordy w Katalonii. Co się wtedy działo! Kradzież! Karne! Nieuznane bramki! Antyfutbol! Morderstwo na futbolu! Nawet te zraszacze, z których śmieje sie cały świat. My chcieliśmy grać w piłkę, nie to co oni! Cóż, fajne jest też to, że świat też juz zaczyna widzieć o co kaman. Nawet Mirek Trzeciak, wielki Barcelonista od 2009 roku (jak wiekszosc, zresztą), mówi, że Barcelona to symulanci. Że mogą się co najwyżej uczyć fair play od ekip z Anglii. I to jest fajne. Jak jesteście moralnie mieszani z gównem. Śmieję się, zaprawdę śmieję się, gdy widzę te zgraje hipokrytów płączących o wszystko, jak im nie wychodzi. Ten upadek to delicja, którą smakuje oglądająć kolejne GD. I fajnie. Całe szczescie, że ja mam jeszcze sój świat, gdzie honor, zasady i męskość coś jeszcze znaczą. W Katalonii ostała się już tylko obłuda i pizdowatość. Cesc świetnie trafił z nmowym klubem, będzie tu pasował.
Nazwijcie mnie frustratem. Ale to nie ja pisze o kurwach i małpach. Spójrzcie na swoich kibiców na trybunach. Bydło, obrzydliwe bydło. No ale czego się spodziewać po faszystach? :)
No i jeszcze ten IceMan. Boże, co za kretyn. I jeszce nazywa się "panem redaktorem". Niezłe. :lol2: Zwykły frustrat, który wylewa swoje bóle na stronie internetowej. No ale to tylko poświadcza moje słowa. Tyle lat w cieniu musiało boleć. Treaz można dać upust swojej frustracji. Pięknie to wszystko wygląda, na prawdę. :)
A, i jeszcze coś. Moje drogie zbolowane dzieci. Widziałem, że strasznie Was korciło, żebym coś napisał. Daliście sie tak łatwo wsyzstkim sprowokować, że nawet błagaliscie, żeby mnie odbanowano. Nie wiem, czy można niżej upasc w tej frustracji, serio. No ale macie - Barca była lepsza w Londynie, gratuluję. :)
Pozdrawiam

Wypierdalaj do swojego chlewa frajerze, ah te kompleksy.. porażka na Wembley boli i trzeba wylać swoje żale, takie samo buractwo jak w Madrycie. Nie będę wdawał się z Tobą w tak żałosną polemikę i nie będę zniżał się do Twojego poziomu gnojąc Man U. Ale skoro już tak jeździsz po FCB... w tym klubie zasłużeni piłkarze nie ruchają żony swojego brata czy zdradzają swoje żone w czasie ciąży. Faktycznie w tym Waszym świecie honor i zasady coś znaczą :lol3: Moderatorzy wiecie co robić z takimi chwastami. Wypierdolić na śmietnik, tam gdzie jego miejsce.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Ostatnio edytowano Pt 19 sie, 2011 08:51 przez IceMan, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 08:47 
Kierownik zamieszania

DaroDebil, que frustru. :lol2: Alez po finale w Londynie musiala Cie bolec dupa, ze dopiero po trzech miesiacach zaszczyciles nas takim belkotem. Twoj kompleks Barcelony, to jest miod na moje serce.

Apeluje do modow o nie banowanie ww. osobnika. Kazde forum musi miec swojego blazna, a Hartowany-W-Ogniu-Piekielnym-Czerwony-Jak-Burak, idealnie sie w ta role wpisuje.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 08:57 
Marc Overmars

DaroDebil napisał(a):
Zwykły frustrat, który wylewa swoje bóle na stronie internetowej.

:)

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 09:05 
Segunda Division

DaroDevil trochę cię nie rozumiem. Z tego co wnioskuję jesteś kibicem MU. Dlaczego nie weźmiesz przykładu z sir Alexa Fergusona i nie zachowasz się odpowiednio? Wasz trener pokazał jak przegrywać z klasą. Pogratulował zwycięstwa, przyznał ,że byliśmy lepsi. A Ty nie. Musisz wylewać swoje frustracje i pierdolić głupoty.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 09:15 
Pichichi

A w ogóle skoro już się u nas pojawiłeś (co prawda nie jak to zdaje się kiedyś napisałeś - niezwłocznie po finale) to może nam powiesz jak to było z tym klękaniem? :>

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 10:10 
-#matti

Oo Herman fiszado :)

Kolejny któremu - jeżeli ma zamiar powiedzieć coś o najlepszym obecnie klubie świata - poradzę to samo co Gdybanierom i madryckim, bo wiem jaką retorykę uprawia ten jegomość.

"Stulić pysk, stanąć na baczność...", bo masz prawo oglądać najlepszą obecnie drużynę świata i doceń to zamiast tak srać się na prawo i na lewo z tymi złotymi myślami o niegodnych profesjonalistów zachowaniach. Amen.

PS BTW - to jest magia jak jeden post takiego marginesu potrafi wzburzyć ludzi, ile osób mu odpowiada to jest coś niesamowitego :)

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 10:24 
Primera Division

Ten smotruch napisał to na naszym forum? Trzeba by wymyślić jakiś nowy system kar dla takich pajacyków bez honoru. A gdzie pizdeczko byłaś po finale LM na waszej - męskiej angielskiej ziemi?

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 10:44 
Segunda Division

:D ale się zapędziliście, z tego co widzę Daro osiągnął swój cel. Niby cały czas macie wyjebane na jego wypowiedzi i śmieszny klubik z Anglii ( :( ) ale nie potraficie przejść obojętnie obok jego każdej wypowiedzi. Jeden post Daro - kilka/naście waszych, no ale trzeba przecież coś udowodnić sobie i innym ludziom z internetu.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 11:04 
Primera Division

Po co w ogóle przejmować się postem takiego kretyna?! Gość wchodzi tutaj ewidentnie po to, żeby kogokolwiek sprowokować i się jarać wraz ze swoimi 14-letnimi kolegami jak to pojechał Barcelonie na ich forum. Najlepszy sposób na takich głąbów, to ich ignorować, bo o samym futbolu z takim tutaj nie pogadamy, a chyba o tym jest to forum ;)

Co do sytuacji z Realem, to Matti zwracam jednak honor, bo miałeś rację, że chyba GD już nigdy nie będzie świętem piłkarskim jak kiedyś - przynajmniej do momentu aż w Madrycie jest Mou. Nawet nie chce mi się rozpisywać na temat całej tej sytuacji, bo szkoda czasu i nerwów. Zresztą podejrzewam, że wszystko już tutaj zostało napisane. Współczuje tylko fanom Realu, że są świadkami niszczenia swojego klubu. Że muszą oglądać swoich piłkarzy, którzy bezradność nadrabiają agresją i brutalnością...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 11:38 
Amateur/Aficionado

Ale czego wy oiczekujecie?

Przeciez muly drugi final z rzedu wylapuja w morde od Barcelony to i znajda sie takie sfrustrwane jednostki,zeby potrollowac:)

Oni wszyscy maja kompleks WIELKIEJ Barcelony:> :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 12:21 
Amateur/Aficionado

Ale kto nie ma tego kompleksu? :> :o

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 13:39 
-#matti

Diabeł napisał(a):
no ale trzeba przecież coś udowodnić sobie i innym ludziom z internetu.

My nic nie musimy juz nikomu udowadniać. To po pierwsze. Bronią nas wyniki i boiskowe skurwysyństwo przeciwnika - to po drugie. A Herman.rm.pl nie docenia, że przyszło mu żyć w czasach kiedy na żywo może oglądać najlepszą drużynę świata ostatnich lat. O to się rozchodzi i dlatego jego wizyty tutaj budzą takie emocje. Nie docenia, a powinien. A jeżeli nie chce to wyjście najlepsze to zrobić to, co radziłem mu w poprzednim poście na górze cytując mjr Kellera z Demonów Wojny.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie, 2011 19:45 
-#matti

IceMan napisał(a):
Nie wiem kiedy znajdę chwilę czasu, ale po tym, co wczoraj widziałem mam po prostu dość. Przekroczono pewną granicę. Na łamach strony pojawi się felieton w którym tego śmiecia z Portugalii zmieszam z gównem. Jest zerem, a jego pseudopiłkarze Pepe i Marcelo to kompletne debile bez mózgu. Jaki trener tacy piłkarze.

Co z tym felietonem? Ja na przykład na niego czekam, pan obok na niego czeka i ta pani w zielonej kiecce też. Więc nie zawiedź nas, chociaż sam wiem jak to jest z czasem wolnym, którego i tak mam więcej od wielu aby się sprawami kluczowymi zajmować.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie, 2011 21:20 
Segunda Division

DaroDevil napisał(a):
Cieszy mnie to, co zobaczyłem. Barcelona jest wielka piłkarsko, tego nikt nie ujmie, ale po raz kolejny pokazała, jak mała jest mentalnie. Jak mali ludzie tam grają. Żałosne pizdeczki, które nie potrafią przegrywać. Które robią wieś zawsze, gdy tak się dzieje. Owszem, Real Madryt jest jeszcze mneijszy i jeszcze żałośniejszy, ale nie w tym rzecz. Barcelona skutecznie zeszła do poziomu gówna, nigdy nie będzie tak wielka ani mityczna jak wiele ekip w historii futbolu, nawet mimo, że jest od nich lepsza piłkarsko. No bo kto ma być mityczny? Alves? Busquets? Nie rozśmieszajcie mnie. Oglądam sobie te Barce i mi banan z ryja nie znika. Coś pięknego. Tak nisko upaść. I na dodatek to całe pieprzenie o mes que un klubie, ta żałosna sprawa z QF. Piłkarze Barcelony są mali, i to cholernie. Villa, który obraża religię Oezila, a potem idzie świętowac z Abidalem i Keitą, którzy wyznają tego samego Boga co piłkarz Realu. To jest piekne, jak nisko upadliście. Ależ doskonale to było pokazane rok temu, jak Inter zamknął mordy w Katalonii. Co się wtedy działo! Kradzież! Karne! Nieuznane bramki! Antyfutbol! Morderstwo na futbolu! Nawet te zraszacze, z których śmieje sie cały świat. My chcieliśmy grać w piłkę, nie to co oni! Cóż, fajne jest też to, że świat też juz zaczyna widzieć o co kaman. Nawet Mirek Trzeciak, wielki Barcelonista od 2009 roku (jak wiekszosc, zresztą), mówi, że Barcelona to symulanci. Że mogą się co najwyżej uczyć fair play od ekip z Anglii. I to jest fajne. Jak jesteście moralnie mieszani z gównem. Śmieję się, zaprawdę śmieję się, gdy widzę te zgraje hipokrytów płączących o wszystko, jak im nie wychodzi. Ten upadek to delicja, którą smakuje oglądająć kolejne GD. I fajnie. Całe szczescie, że ja mam jeszcze sój świat, gdzie honor, zasady i męskość coś jeszcze znaczą. W Katalonii ostała się już tylko obłuda i pizdowatość. Cesc świetnie trafił z nmowym klubem, będzie tu pasował.
Nazwijcie mnie frustratem. Ale to nie ja pisze o kurwach i małpach. Spójrzcie na swoich kibiców na trybunach. Bydło, obrzydliwe bydło. No ale czego się spodziewać po faszystach? :)
No i jeszcze ten IceMan. Boże, co za kretyn. I jeszce nazywa się "panem redaktorem". Niezłe. :lol2: Zwykły frustrat, który wylewa swoje bóle na stronie internetowej. No ale to tylko poświadcza moje słowa. Tyle lat w cieniu musiało boleć. Treaz można dać upust swojej frustracji. Pięknie to wszystko wygląda, na prawdę. :)
A, i jeszcze coś. Moje drogie zbolowane dzieci. Widziałem, że strasznie Was korciło, żebym coś napisał. Daliście sie tak łatwo wsyzstkim sprowokować, że nawet błagaliscie, żeby mnie odbanowano. Nie wiem, czy można niżej upasc w tej frustracji, serio. No ale macie - Barca była lepsza w Londynie, gratuluję. :)
Pozdrawiam

On jest po prostu sfustrowany a jego wypowiedź jest bez składu i ładu więc nie ma się czym przejmować. Najlepiej to olać

Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie, 2011 23:06 
Burned Witch Desire

Dilera to moglby zmienic. :lol2: :D

Widzew Łodz 1910

Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie, 2011 12:27 
Amateur/Aficionado

Ja zawsze odpowiadam tak samo (i naturalnie mam pełne przekonanie co do słuszności owego poglądu). Nie mam za złe piłkarzom Barcy że w starciach z werbalnymi i fizycznymi agresorami sami też zamieniąją się w owe dni w Bad Boyów. Trudno się uśmiechać i grać grzecznych chłopców gdy rywal okazuje pogardę i stosuję napinkę przy każdej okazji.

A już wyjątkowo komiczne jest dla mnie to że Mourinho tak się wczuwa już nawet w głupi superpuchar. Owszem facet jest znany ze swoich gierek ale przyzwyczaił że zostawia je sobie na najważniejsze mecze sezonu a w takich okolicznościowych superpucharach siedzi spokojnie na dupie. Widać zdaje sobie sprawę jak ciężko o sukcesy przy tak legendarnym rywalu i zaczyna pajacować już nawet przy superpucharze Hiszpanii.

Ja więc nie tylko wybaczam piłkarzom Barcy że w specjalne dni grają w myśl zasady "cel uświęca środki" wręcz mają moje Błogosławieństwo na kontynuowanie tego w przyszłości.

A sympatycy jedynego oświeconego Jose to ostatni którzy powinni krytykować "cel uświęca środko" bo inaczej będzie to hipokryzja do potęgi n-tej.

Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie, 2011 12:53 
Pichichi

Pepe vs. Valdes

Portugalski wariat kopie Valdesa.

Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie, 2011 12:59 
-#matti

Są też ostatnimi, którzy powinni wysyłać do Cannes piłkarzy FCB, którzy uprawiają wg nich niegodne profesjonalistów zachowania. No chyba, że wysyłają ich w pakiecie z Anhelem "clara amarija" (wypowiedziane przez komentatora w momencie siatkarskiego padu w stylu cyt. Anhel clara amarija, za co... nie dostał kartki, a co przewidywali komentatorzy telewizyjni) di Maryją i innymi tuzami z tej branży. A nic mi o tym nie wiadomo i prawdopodobnie wysyłani są tam sami piłkarze FCB, bez baaardzo ciężkiego madryckiego bagażu. Nie podlega dyskusji, że madryccy i darodebil o tym powinni się wypowiadać jako ostatni, a tak nie jest. No takie czasy, niestety.

93 minuta...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 428 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1