Teraz jest Wt 14 lip, 2020 18:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 428 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 18:12 
Primera Division

Nie chce mi się teraz grzebać kilka stron wstecz, więc chciałem tylko pogratulować ;)
Dwumecz był bardzo ciekawy i wyrównany, szkoda tego kretyńskiego faulu Marcelo i tej całej bójki, tym bardziej że jeszcze była szansa na 1-2 akcje.

PS: W końcu kto dostał czerwo? Pinto czy Villa? Bo widziałem jak Pinto się tam znowu szarpał, a Szpaku powiedział, że ta kartka to dla niego, a tu dzisiaj czytam o czerwie dla Villi :hmm:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 18:30 
Primera Division

Jeśli Pinto zostanie ukarany to mam nadzieje, że Ramo tez. W końcu go dusił

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 18:53 
Segunda Division

W pomeczowym studio mówili, że kartka dla Villi. W sumie też już sam nie wiem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 18:58 
La sexta maravilla

Przede wszystkim liczy się wygrana. Barca w wakacyjnej formie wygrywa z Realem najsilniejszym od lat, to o czymś świadczy. Messi trenował może ze 4 dni, wjebał bladym 3 gole i zaliczył asystę. Cristiano to przy nim popierdółka nie piłkarz.

Nie wiem kiedy znajdę chwilę czasu, ale po tym, co wczoraj widziałem mam po prostu dość. Przekroczono pewną granicę. Na łamach strony pojawi się felieton w którym tego śmiecia z Portugalii zmieszam z gównem. Jest zerem, a jego pseudopiłkarze Pepe i Marcelo to kompletne debile bez mózgu. Jaki trener tacy piłkarze. Nawet w Madrycie mają dość Mourinho, AS jest zażenowany postawą Jose, ale szczegółów dowiecie się w swoim czasie. Oj będzie się działo. Puta Madrid! Chuj Wam w dupę frajerzy!

PS. Aha i byłbym zapomniał. Podobnie jak w podsumowaniu pierwszego meczu, mam wyjebane jak skomentują moje wypociny dotyczące Jose, w dupie mam ich krytykę. Szacunek? Jaki kurwa szacunek, na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Mourinho, cabron saluda campeon!

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:01 
All-in!

Nie czepiajcie się Mourinho. W końcu nawet jeszcze na Wyspach w jednym z kabaretów śmiano się z jego pedalskich minek. Po zaczepieniu Vilanowy też zaczął cmokać i robić dzióbek. On nie chciał Tito uderzyć, tylko przelecieć. :wink:

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:02 
Primera Division

@Ice, Dziękuję za pozdrowienia i nawzajem ;) Poziom jaki prezentujesz jest na pewno godny redaktora.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:10 
La sexta maravilla

Real7fan napisał(a):
@Ice, Dziękuję za pozdrowienia i nawzajem ;) Poziom jaki prezentujesz jest na pewno godny redaktora.

Dziękuję, opinie fanów Realu o moich redaktorskich wypocinach są dla mnie niesamowicie ważne.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:45 
Segunda Division

Jak to dobrze być fanem Premier League i mieć wyjebane na te hiszpańskie szopki xD

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:45 
Segunda Division

http://www.youtube.com/watch?v=eeXa-vuK3i4

co powiecie na to ? po co mou zrobił taki zamach nogą?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:57 
-#matti

Chciał powietrze kopnąć. Tak jak kretyn z Maceio nad Casquero. Zdaje się było takie tłumaczenie?

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 19:59 
Primera Division

kubus226 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=eeXa-vuK3i4

co powiecie na to ? po co mou zrobił taki zamach nogą?
Bo jest zdesperowanym gnojem bez kultury :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 20:58 
Postęp roku 2011

Nie raz się mówiło, że porównanie Barcy i Realu to jak porównanie nieba i ziemi, ale ja powiem więcej to jest jak porównanie nieba i piekła. Na wielu forach można doczytać nieraz posty sfrustrowanych "fanów" piłki nożnej. Fanów wyróżniłem. Dlaczego ? Już tłumaczę. Prawdziwy fan piłki nożnej nie da się tak obałamucić Mourinho i jego sztabowi. Sztabowi bandy debili i nie bójmy się tego tak nazwać, gdyż jest to trafne i niezbyt agresywne stwierdzenie. Bez wyrzutów sumienia mógłbym nazwać to dużo ostrzej. Warto jak już jesteśmy przy sztabie podległemu Mourinho podkreślić to, że są to kompletni pajace, którzy dali sobie wpoić to co on im mówi, dali się zahipnotyzować wielkiemu panu, bo tak on w ich oczach wygląda. Dali sobie wmówić rozumienie czegoś co uważają za piłkę nożna i piękno futbolu, a tak na prawdę powinni to nazwać zawodową sztuką mordowania tej dyscypliny, tych meczów, tych Derbów Europy, tych zawodników, tych kibiców, którzy dali sobie wpoić podstawy, aby później zagłębić się w tym rzemiośle by dotrzeć do bronienia tej teorii opierając się na tym co on głosi. Dali sobie wmówić, że to Barca morduje tą dyscyplinę aktorstwem, ale gdzie to aktorstwo mają. Opierają się na kilku incydentach, w które zdarzały im się również i to częściej i to bardziej w spektakularny sposób. Dali sobie wmówić, że to co robi Pepe, Marcelo i inni bandyci jest dobre, że to co prezentują jest męskie, że Barca prezentują futbol dla panienek, ale czy tak na prawdę ktoś z nich wypisując te bzdury zastanowił się tak na prawdę do czego zmierza, co popiera. Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby po tym co robią ci bandyci w białych koszulkach dalej ich popierać. Jak można po pewnym czasie nie doprowadzić się do jakiegoś większego przemyślenia na tym co się dzieję i w końcu wyrazić opinię. Opinię na jaką sobie zasłużyli. Opinię, że to oni niszczą to co było najpiękniejsze. Mourinho nie wypuszczą na boisko mężczyzn jak to niektórzy mówią. On wypuszcza stado pitbulli nie karmionych przez miesiąc i jeszcze stara się ich dodatkowo zmotywować. Nie pokazuje ludzkich odruchów. On chce jeszcze, on chce jeszcze patrzeć i śmiać się z tego jak jego posłuszne pieski dokonują mordu na futbolu. Szkoda, że doszło do sytuacji gdzie wiele osób chcą oglądnąć piękny mecz wchodzi i widzi jedną drużynę przeciwko stadu pitbulli.Dobrze, że póki co wychodzimy z tego zwycięsko. Kwesta tylko jak długo. Jak długo da się na to patrzeć co zrobił Mourinho z tym klubem. Spotykam się często z opinią, że te wyniki są prognozą końca wielkiej Barcelony, że Mourinho doprowadza swoją drużynę do perfekcji, że nikt jeszcze nie był tak blisko. Barcelona będzie jeszcze długo wielka, to real aktualnie się stacza, stacza się piłkarsko, stacza się tym co robi. Po prostu oddalają się. Oddalają się i nie piszę tego spoglądając na wynik, lecz spoglądając na zdrową rywalizacją, na te najważniejsze aspekty sportu. Kończąc swoją wypowiedź podsumuję to tak. Barca będzie jeszcze długo wielka, a real dopóki jest tam Mourinho będzie zawsze w cieniu. Może się zdarzyć, że urwą nam punkty w morderczy sposób, który na razie pokazują na naszych piłkarzach, ale to real traci pod względem sportowych, a Barcelona zyskuje. Zyskuje piękne futbolu i tym, że stanowią całość, że wiedzą co to piękno, że wiedzą co to rywalizacja i tym, że wiedzą, że są gdzieś granice zdrowego rozsądku. Real tych granic po prostu nie widzi, bo jest zaślepiony przez trenera, który nawet broniłby swojego piłkarza, gdyby złamał komuś specjalnie nogę zwalając na symulację i upadek i na to, że przeciwnik nie je Danonków. Czas to zmienić, czas po prostu, żeby ktoś trenera realu wyjebał z kilkoma piłkarzami tam gdzie jest ich miejsce.Czas, żeby ktoś za to odpowiedział. Ktoś kto jest temu winy. Temu coś się stało z przeciwnikiem Barcelony w Derbach Europy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 23:25 
Cieszy mnie to, co zobaczyłem. Barcelona jest wielka piłkarsko, tego nikt nie ujmie, ale po raz kolejny pokazała, jak mała jest mentalnie. Jak mali ludzie tam grają. Żałosne pizdeczki, które nie potrafią przegrywać. Które robią wieś zawsze, gdy tak się dzieje. Owszem, Real Madryt jest jeszcze mneijszy i jeszcze żałośniejszy, ale nie w tym rzecz. Barcelona skutecznie zeszła do poziomu gówna, nigdy nie będzie tak wielka ani mityczna jak wiele ekip w historii futbolu, nawet mimo, że jest od nich lepsza piłkarsko. No bo kto ma być mityczny? Alves? Busquets? Nie rozśmieszajcie mnie. Oglądam sobie te Barce i mi banan z ryja nie znika. Coś pięknego. Tak nisko upaść. I na dodatek to całe pieprzenie o mes que un klubie, ta żałosna sprawa z QF. Piłkarze Barcelony są mali, i to cholernie. Villa, który obraża religię Oezila, a potem idzie świętowac z Abidalem i Keitą, którzy wyznają tego samego Boga co piłkarz Realu. To jest piekne, jak nisko upadliście. Ależ doskonale to było pokazane rok temu, jak Inter zamknął mordy w Katalonii. Co się wtedy działo! Kradzież! Karne! Nieuznane bramki! Antyfutbol! Morderstwo na futbolu! Nawet te zraszacze, z których śmieje sie cały świat. My chcieliśmy grać w piłkę, nie to co oni! Cóż, fajne jest też to, że świat też juz zaczyna widzieć o co kaman. Nawet Mirek Trzeciak, wielki Barcelonista od 2009 roku (jak wiekszosc, zresztą), mówi, że Barcelona to symulanci. Że mogą się co najwyżej uczyć fair play od ekip z Anglii. I to jest fajne. Jak jesteście moralnie mieszani z gównem. Śmieję się, zaprawdę śmieję się, gdy widzę te zgraje hipokrytów płączących o wszystko, jak im nie wychodzi. Ten upadek to delicja, którą smakuje oglądająć kolejne GD. I fajnie. Całe szczescie, że ja mam jeszcze sój świat, gdzie honor, zasady i męskość coś jeszcze znaczą. W Katalonii ostała się już tylko obłuda i pizdowatość. Cesc świetnie trafił z nmowym klubem, będzie tu pasował.
Nazwijcie mnie frustratem. Ale to nie ja pisze o kurwach i małpach. Spójrzcie na swoich kibiców na trybunach. Bydło, obrzydliwe bydło. No ale czego się spodziewać po faszystach? :)
No i jeszcze ten IceMan. Boże, co za kretyn. I jeszce nazywa się "panem redaktorem". Niezłe. :lol2: Zwykły frustrat, który wylewa swoje bóle na stronie internetowej. No ale to tylko poświadcza moje słowa. Tyle lat w cieniu musiało boleć. Treaz można dać upust swojej frustracji. Pięknie to wszystko wygląda, na prawdę. :)
A, i jeszcze coś. Moje drogie zbolowane dzieci. Widziałem, że strasznie Was korciło, żebym coś napisał. Daliście sie tak łatwo wsyzstkim sprowokować, że nawet błagaliscie, żeby mnie odbanowano. Nie wiem, czy można niżej upasc w tej frustracji, serio. No ale macie - Barca była lepsza w Londynie, gratuluję. :)
Pozdrawiam

Ostatnio edytowano Cz 18 sie, 2011 23:32 przez DaroDevil, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 23:29 
Primera Division

Proponowałbym wyjebać to prowo i tego typa po raz kolejny. Po co hodować takie coś.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie, 2011 23:43 
El Crack Total

niektórzy widzę, jak nie drzwiami, to oknem. Ech...

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 00:44 
Basista prowadzący

Herman kiedy zobaczyłem, że napisałeś poemat, to od razu naszła mnie chęć do napisania odpowiedzi. Odpowiedzi jakie zwykle stosuję pomimo tego, że jestem nawalony po kilku litrach piwa.

Chciałem odnieść się do twojego zdania, zmiażdżyć argumentami, co często udaje mi się czynić, ale kiedy przeczytałem twój cały post, to zobaczyłem, że nie ma się zbytnio do czego odnosić, bo widać tu po prostu jeden wielki bełkot podparty inwektywami, za które słusznie i już niedługo dostaniesz perma.

Mimo tego postaram się skomentować najważniejsze twoje zdania, po to żeby pokazać ci jakim karłem mentalnym jesteś i w jakiej obecnie kloace się znajdujesz.
Cytuj:
Żałosne pizdeczki, które nie potrafią przegrywać. Które robią wieś zawsze, gdy tak się dzieje.

Pierwsze zdanie warte odnotowania. Biorąc pod uwagę całokształt występów drużyny za Pepa można mówić o dwóch porażkach. 1/2 CL z Interem oraz finał CdR z Realem. W obydwu przypadkach widać było mankamenty przy przyjmowaniu porażki, ale czy to naprawdę są powody aby stawiać Barceloną pod innymi klubami świata? Zraszacze są hańbą na honorze klubu, ale co do tego mieli piłkarze? Co do tego miał trener? Co do tego miał prezes? Jeśli masz jakiś mózg to odpowiedz sobie na to pytanie.

Kolejną sprawą są wypowiedzi piłkarzy o antyfutbolu. Kibiców może to denerwować, ale każdy piłkarz może mieć swoje zdanie na temat meczu i ewentualnej porażki. Tak jak drużyny chwali się za niesamowicie zaskakującą i ofensywną grę(Dania 92', ale co ty możesz z tego pamiętać skoro srałeś jeszcze pod siebie), tak można ją krytykować za grę defensywną i brzydką dla oka(Grecja 04'). Każdy piłkarz ma prawo do własnej opinii, jeśli nie zakłamuje ona rzeczywistości. To, że Inter murował jest faktem i jest wielu ludzi którym się to nie podobało. Piłkarze na to narzekali, ale pozostało to w sferze osobistych opinii. Nie było pierdolenia o stronniczym sędziowaniu, o spiskach, przekrętach. Jeśli widzisz różnicę pomiędzy tym, a zwykłym pierdoleniem innych klubów w PS to gratuluję obiektywności.
Cytuj:
No bo kto ma być mityczny? Alves? Busquets? Nie rozśmieszajcie mnie.

Nie. Mityczny ma być Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi. Widzisz różnicę?
Cytuj:
I na dodatek to całe pieprzenie o mes que un klubie, ta żałosna sprawa z QF.

Jeśli zdążysz przed permem to rozwiń o co ci dokładnie chodzi? Wiesz z czego wzięła się idea mes que? Jeśli nie zdążysz przed wyjebaniem się z tego forum, które z pewnością cię czeka, to śmiało pisz na gg. Numer mam podany publicznie, a jestem ciekaw czy jesteś trollem, czy faktycznie aż takim debilem.
Cytuj:
Villa, który obraża religię Oezila, a potem idzie świętowac z Abidalem i Keitą, którzy wyznają tego samego Boga co piłkarz Realu.

I wnioskujesz tak, bo tylko Ozil tak powiedział? No fajnie. A ja jutro wnoszę pozew do sądu, że pobiłeś mi matkę. Może sąd mi uwierzy, bo jest tak tępy jak ty :]
Cytuj:
Nawet Mirek Trzeciak, wielki Barcelonista od 2009 roku (jak wiekszosc, zresztą), mówi, że Barcelona to symulanci. Że mogą się co najwyżej uczyć fair play od ekip z Anglii. I to jest fajne.

Trzeciak to nieprofesjonalny komentator, który ma problemy z przekazywaniem własnego zdania innym. Każdy to ogarnia więc żadnym przykładem on nie jest. Poza tym przypomnij sobie Bartona. Przypomnij sobie Gerrarda. Mam jeszcze wymieniać innych tuzów Premiership padających i symulujących gorzej niż zawodnicy Barcy? Tylko daj znać. Wyciągnę tyle zawodników, że zapłaczesz nad własną głupotą.
Cytuj:
Całe szczescie, że ja mam jeszcze sój świat, gdzie honor, zasady i męskość coś jeszcze znaczą.

To teraz zdefiniuj każdą z tych cech, bo ja przypuszczam, że honor dla ciebie to łamanie nog a'la Keane, zasady to łamanie nóg a'la Keane, a męskość to... łamanie nóg a'la Keane. Ot jedyna i prawdziwa piłkarsko PS.
Cytuj:
No ale czego się spodziewać po faszystach?

Gdzie ty masz w Katalonii faszystów niedouczona miernoto? Liźnij trochę historii z podstawówki zanim zaczniesz pisać takie herezje.

W sumie tyle odpowiedzi na twój bełkot. Jeśli zdążysz to śmiało ripostuj. Z miłą chęcią zmiażdżę kolejnego robaka w dyskusji.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 04:18 
Łowca autografów

http://www.youtube.com/watch?v=RgHjEFZj ... r_embedded

1. Vilanowa strzela w pysk Mourinho (i sie dziwic ze wykrecil później mu ucho:O) No ale wiadomo Mou zawsze ten zły tak jak i cały real :>

http://www.youtube.com/watch?v=UNajyNeem3w

2. od 34 sekundy Villa uderza Ozila.

Ale Real to zawsze ten zły :D Barcelonka święta zawsze :>> Gdyby te Panienki z barcy nie wstały odrazu z ławki to nic by nie było...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 04:43 
Segunda Division

Gdyby Marcelo nie zachował sie jak Marcelo (Małpa), to by nic nie było.
Tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=RgHjEFZj ... r_embedded

Mou wsadza mu palec do oka, i wtedy Vilanova strzela mu w pysk.

btw

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 05:25 
Łowca autografów

On mu nie wsadził Palca w oko tylko wykręcił mu ucho OMG. Obejrzyj filmiki a nie zdjęcia którymi idioci bawili się w psie lub paincie -.-. Ok Marcelo mu wjechał, i był tego świadom, dostał czerwoną nic nie gadał schodzil do szatni, ale odrazu Panny barcy z ławki ruszyli do sędziego niczym asterix i obelix w strone Rzymian...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie, 2011 05:49 
Primera Division

dzr. napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=RgHjEFZjh7U&feature=player_embedded

1. Vilanowa strzela w pysk Mourinho (i sie dziwic ze wykrecil później mu ucho:O) No ale wiadomo Mou zawsze ten zły tak jak i cały real :>

http://www.youtube.com/watch?v=UNajyNeem3w

2. od 34 sekundy Villa uderza Ozila.

Ale Real to zawsze ten zły :D Barcelonka święta zawsze :>> Gdyby te Panienki z barcy nie wstały odrazu z ławki to nic by nie było...
dzr. napisał(a):
On mu nie wsadził Palca w oko tylko wykręcił mu ucho OMG. Obejrzyj filmiki a nie zdjęcia którymi idioci bawili się w psie lub paincie -.-. Ok Marcelo mu wjechał, i był tego świadom, dostał czerwoną nic nie gadał schodzil do szatni, ale odrazu Panny barcy z ławki ruszyli do sędziego niczym asterix i obelix w strone Rzymian...
Ależ zajeżdża bezradnością, zazdrością i desperacją ( to skierowane również do Daro) :lol3:
Czyli to zdjęcie jest przerobione w photoshopie lub w paincie? :hahaha: "Do czego ta Far$a się nie posunie" ? :lol2: Szkoda słów na to jak już jesteście zaślepieni :)
Tak, schodził do ławki, ale przed chwilą chciał połamać ich przyjaciela, który mocno się natrudził, aby w końcu zagrać w tym zespole.
I jak już Ci mówiłem dzr, zmykaj do śmietankowych :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 428 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1