Teraz jest So 19 wrz, 2020 00:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 00:37 
El Crack Total

Chyba kogoś pogięło z ocenami !

http://www.goal.com/en-gb/match/54836/b ... er-ratings

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 00:45 
Tercera Division

Właśnie z pubu wróciłem :D Dobry mecz i nasz ćwierćfinał !!! Visca El Barca !!!!!!

Ostatnio edytowano Cz 20 gru, 2018 14:46 przez fikol1991, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 01:38 
El Crack Total

Zwróciliście uwagę, jak komentatorów eNki zatkało przy ostatniej powtórce pierwszej bramki Messiego, gdy doskonale uchwycono jak Argentyńczyk "łyknął" Almunię? Dokładnie brzmiało to tak: "...Almunia zrobił to, co mógł zrobić, ale jednak ta interw... Ach, teraz widzieliśmy dokładnie, jak to wyglądało" ;)

Ostatnio edytowano Śr 09 mar, 2011 01:59 przez okube, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 01:49 
Primera Division

Miałem wrócić i wyzwać trenera przeciwników, od kurew ale jednak się powstrzymałem. W sumie myślę, że to jest odpowiedni moment żeby tego cwaniaka wyzwać od takich jak mu się należy! Pali mu się grunt, gorzej od Mourihno i udaje cwaniaka. Próbował różnych sztuczek, ale się nię udało! Ja nie bedę hipokrytą i napiszę wprost, słuchaj chuju w za długiej sukience, tym razem się nię udało hhahahahahha, próbuj sztuczek dalej, ale tym razem juz nie w Lidze Misztów: :D Oczywiście to jest odpowiedni moment na dziewiczego warna, na ktorego licze, ale nie ukrywam, że ten kutas wkurwil mnie niesmowicie w ostatnim czasie, userow juz pomijam :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 02:11 
bestia el gordinho

Teraz tak oglądam bramke Boga na 1-0.Można tak przyciąć i owszem na treningu poćwiczyć takie coś ale w takiej chwili w takim meczu przeciwko dobremu bramkarzowi zrobić takie coś.To artyzm ! Bóg nie raz jeszcze uraczy nas takim czymś!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 02:31 
Basista prowadzący

No to zieloni będą mieli roboty ;)

Emocje w końcu ze mnie opadły. Brawo Barcelono.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 02:39 
Lt. Dan

sciahoo napisał(a):
Emocje w końcu ze mnie opadły. Brawo Barcelono.

Ja tam ciągle jestem bardzo podjarany, chyba nawet bardziej niż po manicie. Jednak mecze ligowe, a mecze w fazie pucharowej LM to duża różnica. Samobój Busiego i gdyby nie poświęcenie Mascherano bylibyśmy poza burtą. Dla takich meczów i takich emocji się żyje!

buli, socio, i cała reszta - uczcie się!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 03:28 
Primera Division

Aha, Koscielny za faul w polu karnym powinien dostać drugą żółtą kartkę, bez dwóch zdań. Panie Busacca ale zaspał pan strasznie!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 06:32 
-#matti

Teraz ja:

Zastanawiałem się jakieś 2 tygodnie przed pierwszym meczem nad zakupem koszulki Maszczerano z longslejwem albo nad zakupem akordeonu. Andżej odmawiał mi zakup tej koszulki dziwiąc się dlaczego akurat Argentyńczyk. Ostatecznie dużo taniej kupiłem granatowego Larssona. Nie ulega wątpliwości, że gracz tego meczu - no dobra, obok Messiego, bo jego rodak też zrobił różnice - od samego mi imponował i podobała mi się jego gra. Nie mam też zastrzeżeń co do gry Sergio więc szkoda, że od biedy mogą obydwaj przebywać na boisku - tak jak wczoraj.

Jest awans, jest siła, nie ma lipy. Wynik absolutnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania, a skuteczność była przerażająca. Może to jeszcze przesunięty lekko w stronę marca lutowy kryzys? Kto wie. Arsenał jest dobrą ekpią, ale autobus to ja parkuję lepiej - pomimo iż na nauce jazdy pierwszy raz siedziałem za jego kierownicą. Sprawdziło się, że oni nie są w stanie tego robić i nie mają w swoich szeregach żelbetonu i zbrojenia takiego jak Samuel, Lucio, Cambiasso, Zanetti czy lewy obrońca Eto'o.

Kilka słów jeszcze poświęcić chciałem Pepowi. Jego cierpliwość w końcu się wyczerpała. Żentelmen i profesjonalista - nie żeby teraz mu tego zabrakło - a tu proszę, kilka cierpkich słów rzucił w stronę rywala. Nie daje się Jose 'Traductor' Moucinco, a taki Arsenał nim zatrząsł solidnie. Ciekawe co go tak wkurzyło? Toral? Szopka z Persilem? Robienie z siebie uj wie kogo po - nie czarujmy się - szczęśliwym zwycięstwie u siebie po nieuznanym prawidłowym golu? Nie wiem. Coś go wyprowadziło z równowagi i w elegancki sposób zakomunikował to światu, a jego podopieczni wyszli na ostrej kurwie, z tym że no ta skuteczność... Życzyłem sobie aby za to zrównać z ziemią i pożegnać zraszaczami i tak też się stało. Może wynik tego nie odzwiercielda, ale mecz - tak samo jak rewanż z Interem czy pierwszy mecz z Czelsą - każdy oglądał :]

Huta Barka, huta ćwierćfinał! :)

Aha, bym zapomniał:

DaroDevil napisał(a):
Przyjezdza niepokonana w Hiszpanii Barcelona do Anglii i elegancko klęka przed wiceliderem tamtejszej ligi. Ale słaba ta Premiership.

Dlaczego zbanowaliście tego frajera? DLACZEGO?! :x

Jego zdanie na temat tego meczu byłoby tutaj bezcenne. Na pewno podzieliby się z nami wnioskami jakie wyciągnął na temat tej swojej słabej ligi. Przyjeżdża v-ce lider, ba ekipa która ma tyle samo punktów co lider i nie potrafi oddać strzału na bramkę przeciwnika! Śmieszne czy żałosne? Nie ma co dyskutować na ten temat, bo faktycznie słaba ta Premerschyps. Hus nekst? Manczester Unajted? Kolejni przyklęknąć będą musieli nie opuszczając swojej połowy. Życie to nie bajka, życie chuj. Cytat powyżej należy do jednego z większych luzerów ostatnich miesięcy - obok Qtasa i Kanonierzy.com :D

Na razie, goł tu de łerk jak to mówią.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 07:20 
Pichichi

Poczytałem trochę komentarzy pomeczowych i powiem wam, że kibice Arsenalu podzielili się na dwie grupy: takich, którzy z godnością przyjęli fakt ewidentnej i zasłużonej porażki i cieszą się, że przegrali zaledwie dwoma bramkami (choć mogli np. ośmioma), oraz takich, którym ewidentnie brakuje argumentów ale mimo to walczą z wiatrakami szukając dziury w całym. A dla mnie czy Persil by został czy nie, we wczorajszym meczu nie miałoby to większego znaczenia. Wczoraj ten człowiek nie czynił żadnej różnicy. No może jednak czynił...na naszą korzyść :lol2:

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 07:29 
El Crack Total

Ma ktoś linka do tej obrony Mascha? Bo nie mogłem oglądać meczu.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 07:30 
Primera Division

Piszcie co chcecie. I tak według tych którym to pasuje Barca awansowała dzięki sędziom. No bo przecież tylko na korzyść Barcelony były wczoraj wszystkie ich decyzje. Smutne to ale co zrobić z oszołomami którym argumentów brakuje przez zaślepienie do swojego ukochanego klubu.
Walić takich. Barca awansowała. To się liczy.

mike.fusion.net.pl

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 09:04 
El Crack Total

Tyle się mówiło o podobnej filozofii gry wyznawanej przez oba zespoły, że Arsenal skupia się zawsze na ofensywie, że nie jedzie tylko bronić wyniku... Ciekaw teraz jestem, kto tutaj był wierny swojej filozofii - Arsenal, który odwalił jednak Mourinhadę od pierwszego gwizdka, czy Barcelona cisnąca Kanonierów po zdobyciu trzeciej bramki dającej jej awans tak, jakby jeszcze potrzebowała co najmniej dwóch? Oczywiście bardzo chętnie powrócił bym do wątku "kłaniania" się Barcy przed Arsenalem zarówno w tym jak i poprzednim meczu, ale DaroDevila do następnej porażki ekipy Pepa na forum pewnie nie uświadczę.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 09:13 
Amateur/Aficionado

Kto teraz ? MU czy Marsylia ? Nani kontuzjowany i trochę Sobie odpocznie, a szczerze to wolałbym Marsylię na następną fazę :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 09:14 
Tercera Division

Sędzia fatalny nie panował w ogóle nad tym co się dzieje na boisku ale gratulacje dla chłopców za widowiskową grę Arsenal nawet przez chwile nie mógł się spowodnie poruszać

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 09:45 
Primera Division

Najlepszym komentarzem dla buńczucznych zapowiedzi Kanonierów jest milczenie :) Niech wiedzą, że nie są dla nas żadnym przeciwnikiem.
Jesteśmy jak Evander Holyfield w latach świetności. Słabi szczekali, prowokowali. Ale on wiedział, że wcale nie musi się zniżać do ich poziomu i oni nawet nie zasługują na to, żeby dostać od niego wpierdol. Bo nawet wpierdol i zabranie 15 sekund wielkiemu mistrzowi będzie dla nich sufitem

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 09:55 
Łowca autografów

BarcaLucas napisał(a):
Kto teraz ? MU czy Marsylia ? Nani kontuzjowany i trochę Sobie odpocznie, a szczerze to wolałbym Marsylię na następną fazę :)

dlaczego twierdzisz, że albo ManUtd albo Marsylia? Przecież jest kolejne losowanie par ćwierćfinałowych. I mam takie pytanko: czy możemy trafić na Real Madryt ? ;D proszę tylko o odpowiedź pewną, bo wydawać to mi też się wydaje, że nie możemy ale właśnie nie wiem czy się jakieś przepisy nie zmieniły.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 09:59 
Primera Division

Możemy trafić. Losowanie to losowanie

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 10:40 
La sexta maravilla

matti napisał(a):
Ciekawe co go tak wkurzyło? Toral? Szopka z Persilem?

Wenger w tunelu. Rzucił do niego "podziękuj sędziemu". Hiszpańska prasa pisała nawet, że trzeba było ich rozdzielać, nawet Iniesta się do bitki pisał :D

Premiership i jego wielkosc :buahaha: Jeśli chłopcy Wengera nie oddali żadnego strzału w meczu to może chociaż policzmy ich wizyty pod naszym polem karnym? Tego też dużo nie było :D

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 mar, 2011 10:42 
Tercera Division

Strzelam ,że byli w polu karnym 4-5 razy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1