Teraz jest N 15 gru, 2019 09:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 20:55 
El Crack Total

Argument o zmarnowanych setkach już wychodzi z użytku dzięki tej jakże ładnej brameczce więc Tony już w zasadzie nie powinien się odzywać na temat Zlatana :] Jak miło.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:02 
La sexta maravilla

O kurwa! Jesli w kazdym meczu bedzie marnowal takie sytuacje w pierwszej polowie, a w drugiej bedzie tak miazdzyl to jestem za :D Takiego Zlatana chcemy ogladac!

Bezsensowna strata swietnie dotychczas grajacego Busquetsa, Maxwell nie zdarza za akcja i mamy 1-2 :/

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Ostatnio edytowano Śr 31 mar, 2010 21:12 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:12 
El Crack Total

Jeszcze dwie takie same piłeczki do Walcotta i możemy być ciekawie. Maxwell przy nim to żółw. Nawinął go drugi raz.

Milito na rewanż.
E:
O kurwa ! :D
Milito - Marquez ? hahaha

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:38 
La sexta maravilla

Ja pierdole, koncowka w naszym wykonaniu no comment, wszyscy stali na swojej polowie i wybijali pilki do przodu, wychodzac z akcja, ani Pedro, ani Henry nawet nie wiedzieli co robic z pilka. Juz bylismy w polfinale, juz bylo tak pieknie, ale nadal nie moge uwierzyc w to jak ten mecz sie zakonczyl. Karny dla Arsenalu jak najbardziej sluszny, ale czerwona kartka? Bussaca chyba ocipial. Szkoda tego meczu, cholernie szkoda. A Henry odkad wszedl to gral tak jakby robil to z przymusu...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:38 
Primera Division

Ale spieprzyli sprawę, sami jesteśmy sobie winni. Rewanż na CN mógł być formalnością, a tak patrząc na parę naszych stoperów szansę rozkładają się 50% na 50% ;/

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:40 
Segunda Division

Ja mam nadzieję, że Pep nie postrada zmysłów i wystawi Yaya w obronie a nie Rafe.
Ta czerwona kartka to istna masakra.. faulu nie było a co dopiero kartka i to czerwona.
Przynajmniej jak awansujemy to Tarzan i Gerard zagrają z Interem ^^

Ostatnio edytowano Śr 31 mar, 2010 21:41 przez youstus, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:40 
Amateur/Aficionado

To nie pierwszy raz kiedy Barca wygrywa 2-3 bramkami i przestaje grać :)
Tak nie można, nadal w to uwierzyć nie mogę, ale mam nadzieję, że sobie na CN poradzą :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:42 
La sexta maravilla

youstus napisał(a):
Ja mam nadzieję, że Pep nie postrada zmysłów i wystawi Yaya w obronie a nie Rafe.
Ta czerwona kartka to istna masakra.. faulu nie było a co dopiero kartka i to czerwona.
Przynajmniej jak awansujemy to Tarzan i Gerard zagrają z Interem ^^

Faul byl i rzut karny jak najbardziej zasluzony, ale czerwo z dupy, kompletnie nie rozumiem dlaczego Tarzan za to wylecial :/

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:43 
Basista prowadzący

Niestety powtarza się sytuacja, która doprowadza mnie do prawdziwego wkurwienia. Drużyna gra świetnie, Arsenal na kolanach. Wszystko idzie w świetnym kierunku. Ale nie.

Piłkę otrzymuje Busquets i bierze się za coś czego nie potrafi czyli rozgrywanie. Na chuj mu te kółeczka skoro nie potrafi ich robić z korzyścią dla drużyny. Znów przez jego daremną stratę podajemy rękę przeciwnikowi. Szczerze to mam trochę dość Sergio. Gra na tak newralgicznej pozycji, a w każdym meczu zalicza szkolną stratę. To jest nieodpowiedzialne.

Podsumowując. Na plus Valdes, Puyol, Pique, Xavi i Ibra. Na minus Busquets i Pedro. Ten ostatni nic nie wniósł do gry, a tylko tracił piłkę.

Wydaje mi się, że Pep też nie najlepiej. Zamiast zmienić Sergio przez którego była dziura w środku pola ten wolał zmienić wykonującego świetną pracę Zlatana. Henry naturalnie nic nie wniósł do gry.

Trzeźwym okiem patrząc rezultat korzystny. Szkoda czerwa dla Puyola(moim zdaniem na wyrost, ale zobaczę jeszcze powtórki), ale taki już jest sport. Mamy Gabiego więc się nie martwię. Poza tym kto zagra w Arsenalu? Oni będą jeszcze bardziej osłabieni.

Aha.

Wallcott zrobił różnicę. Świetna zmiana.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:43 
El Crack Total

Ehhh no nieźle dali czadu...

Co do Henryka to mam nadzieje, że nie powącha już piłki w tym sezonie LM za to jak dziś (nie)grał.

A czerwo to też jajca. Generalnie nie powinno być problemów na CN, ale będzie niepotrzebna nerwówka i większy wysiłek, a przed GD przydałoby się odsapnąć :/

@up

Co do Pedro mam zupełnie inne zdanie. Jak na rangę meczu i siłę rywala pozytywnie mnie zaskoczył swoją grą. Dużo biegał, kiwał, dobrze rozgrywał z kolegami. Jak dla mnie ok.

No i szacunek dla Arsenalu za czystą grę...trza się tym nacieszyć, bo niedługo spotkanie z drwalami Mou. The obsrany one.

Ostatnio edytowano Śr 31 mar, 2010 21:45 przez ROMAFAN, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:44 
Fishermans Friend

Przed meczem większość kibiców Barcy wynik 2-2 brałoby w ciemno, ale to co odpierdolili po strzeleniu na 2-0 gracze Blaugrany było po prostu typowe. Tak jak w lidze z Osasuną w pierwszym meczu, tak tutaj po zdobyciu prowadzenia przestaliśmy grać swoje i oddaliśmy Arsenalowi inicjatywę.

Ibra. Przepraszam. W drugiej połowie świetnie się zachował przy obu sytuacjach. Jego najlepszy mecz w Barcelonie. Brawa!

Kurwa jaki niesmak. Nie wytrzymam.

I jeszcze mi się wydawało, że nie było faulu na Cescu. Co wy na to?

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:44 
Semper fi

Kilo79 napisał(a):
Argument o zmarnowanych setkach już wychodzi z użytku dzięki tej jakże ładnej brameczce więc Tony już w zasadzie nie powinien się odzywać na temat Zlatana :] Jak miło.

Już skończyłeś? Fajnie. Za pierwszą połowę wg mnie Zlatan powinien dostać po łbie!! Napastnik, który nie strzela w takich sytuacjach?!

Mecz powinien się zakończyć spokojną wygraną Barcy. Po pierwszej poł, powinno być już 2-0, a skończyło się 2-2. Masakra.

2 gole na wyjeździe to pokaźna zaliczka, o ile się wygra na CN. Ładnie nas te dzieciaki Wengera zjadły na deser....

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:45 
Amateur/Aficionado

Jest możliwość odwołania się od czerwa dla Puyola? Bo za bardzo się nie orientuje...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:45 
Fishermans Friend

ROMAFAN napisał(a):

Co do Henryka to mam nadzieje, że nie powącha już piłki w tym sezonie LM za to jak dziś (nie)grał.

No dokładnie. Postał 10 minut, podał ze trzy razy rywalom i tyle. Żałosne.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:46 
El Crack Typer

Jakim cudem Pedro dograł mecz do końca to ja nie wiem. Koleś powinien już zejść w połowie, podobnie jak Keita. Messi druga połowa na stojąco, czyżby widząc dwa gole Ibry osłupiał :D
Zmiany znowu Pep z dupy, jak można było ściągnąć najlepszego na boisku Ibre i wstawić za niego Henrego :/ Faul i karny moim zdaniem niesłuszny, to Cesc wsadził nogę w Puyola ... ale to tylko moje zdanie.
Arsenal dostaje 5 kartek i tylko Cesc odpada z rewanżu a u nas 2 kartki i obie tragiczne w skutkach. Para Milito - Marquez w rewanżu już mnie przeraża :roll:

Mam nadzieję, że na CN damy radę .... co ja mówię, musimy wygrać !

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:49 
Fishermans Friend

GioW napisał(a):
Para Milito - Marquez w rewanżu już mnie przeraża :roll:

Wątpię, że zagra Marquez. Może Pep pokusi się o wystawienie obrony w ten sposób: Alves - Milito - Abidal - Maxwell.

Co do Pedro - jak dla mnie przyzwoicie grał. Nic szczególnego, ale akcji nie spowalniał. Zresztą co tu dużo mówić, przez 60 minut meczu Arsenal dostawał taką lekcję futbolu, o jakiej nawet nie marzyłem przed meczem. Busquets i Xavi rozgrywali genialnie. Ogółem wynik bardzo korzystny, ale biorąc pod uwagę okoliczności - jestem strasznie wpieniony.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:50 
Segunda Division

Piękne widowisko. Dla tego właśnie kocham futbol!.
Plusy:
- dobra gra Ibry okraszona dwiema bramkami (dobrze, że po przerwie ustawił celownik :) )
- Xavi po przerwie wraca do swojej wysokiej dyspozycji
- dobry wynik przed rewanżem, zapowiadający równie dobre widowisko na CN
Minusy:
- skuteczność w pierwszych 20 minutach meczu
- brak koncentracji w ostatnich 25min co zaowocowało dwoma bramkami dla Arsenalu
- żółta i czerwona kartka naszych filarów defensywy
- słaba gra Keity i tylko średnia Messiego

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:51 
Segunda Division

GioW napisał(a):
Jakim cudem Pedro dograł mecz do końca to ja nie wiem. Koleś powinien już zejść w połowie, podobnie jak Keita. Messi druga połowa na stojąco, czyżby widząc dwa gole Ibry osłupiał :D
Zmiany znowu Pep z dupy, jak można było ściągnąć najlepszego na boisku Ibre i wstawić za niego Henrego :/ Faul i karny moim zdaniem niesłuszny, to Cesc wsadził nogę w Puyola ... ale to tylko moje zdanie.
Arsenal dostaje 5 kartek i tylko Cesc odpada z rewanżu a u nas 2 kartki i obie tragiczne w skutkach. Para Milito - Marquez w rewanżu już mnie przeraża :roll:

Mam nadzieję, że na CN damy radę .... co ja mówię, musimy wygrać !

Mi tam starczy 1:1 na CN:) ..o Milito nie bałbym się ale Rafa to będzie dno. Ogólnie pytam się "co ten Pep sobie kurwa myślał?" Czemu Yaya nie grał od pierwszej minuty zamiast Keity? Ba! Nawet nie wszedł na minutę!! Przecież ostatnio udowodnił, że nie gra gorzej jako dogrywający niż jak jest na dm. Masakra..

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:52 
Lemur

Do drugiej bramki Ibry rysował mi się post w klimatach "o ja pierdolę, co za kosmos", do tego momentu nie można było narzekać na niczyją postawę, słabą grę Messiego maskował świetny Zlatan, a przy pasywnej grze Arsenalu Maxwell i Busquets nie mieli co psuć. Zresztą ten drugi w ataku grał świetnie. No ale warto było poczekać, by nie chwalić naszych przed końcowym gwizdkiem. Po takim fragmencie gry (po strzeleniu 2 bramki), Kowal powinien nabazgrać coś o naszym frajerstwie. Wystarczyło się nie rozluźniać, dobić ich 3 bramką i byłby spokój.
Pep, genialna decyzja z wprowadzeniem Henry'ego na boisko, zagrał na swoim stadionie i nie przeszkadzał swoim kolegom z obrony, dzięki czemu mogli się skupić na ataku.
Dobrze, że Fabregas się wykartkował, nie postawi nogi na Camp Nou i oby taka sytuacja utrzymała się jak najdłużej.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 31 mar, 2010 21:52 
Basista prowadzący

GioW napisał(a):
Para Milito - Marquez w rewanżu już mnie przeraża :roll:

Aż tak bardzo? Jeśli nic się nie stanie to oprócz środka obrony wystawimy najsilniejszy skład z Iniestą i Xavim w środku pola. Do tego może już dojść Abidal. Arsenal bez Cesca w pomocy na CN może nie stworzyć żadnej sytuacji, w której VV mógłby poważnie interweniować. Po prostu obroną bym się nie martwił. Gabi gra świetnie, a Rafa? Jest przecież jeszcze Jezus ;)

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1