Teraz jest N 15 gru, 2019 22:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 mar, 2010 16:47 
Łowca autografów

No cóż mecz powinien być na wysokim poziomie dopoki Barca nie strzeli bramki Arsenal bedzie konstruował ataki wmiare sprawnie,jeśli Barca wejdzie w swój rytm to obawy kibiców Arsenalu mogą się ziścić i młodzież z Londynu sie pogubi i moze stracic troche bramek.Jednak jestem przekonany ze wyjdziemy zwyciesko z tego pojedynku:)

Tytuł:
PostNapisane: So 20 mar, 2010 16:51 
La sexta maravilla

Barciur napisał(a):
Co do przewagi z powodu rewanżu u siebie, cóż, Arsenal pokonał Milan na San Siro 2-0 po bezbramkowym remisie na The Emirates, natomiast przegrał z Manchesterem United.. właśnie w rewanżu u siebie. Więc tyle jest to warte ;)

Ale Barcelonie to nie Milan, ktory jest jak kobieta przed okresem wiec nie licz na to, ze na CN Arsenal cos moze ugrac :]

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: So 20 mar, 2010 17:00 
Amateur/Aficionado

Powiem Wam tak szczerze, że nie zdziwi mnie zbytnio zwycięstwo na CN roznica 3 lub 4 bramek...na ES ciezko bedzie wygrac, ale na zdrowy rozum na naszym boisku Arsenal zostanie prawdopodobnie pozarty...czy w formie czy tez nie to Nasza Barcelonka u siebie niezmiernie rzadko daje ciala w waznych spotkaniach. Licze na remis w Londynie i pokazanie kto jest lepszy w naszej twierdzy :)

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 11:39 
Primera Division

Wczorajszy mecz Arsenalu utwierdził mnie w przekonaniu, że powinniśmy sobie poradzić nawet na wyjeździe jeżeli zagramy na swoim poziomie.Przede wszystkim musimy stwarzać sobie dużo sytuacji strzeleckich i próbować strzelać z daleka, Almunia popełnia takie błędy że coś będzie musiało wpaść.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 12:11 
El Crack Typer

Akurat wczoraj Arsenal nie zagrał zbyt dobrze, pewnie dlatego że Arshavin i Nasri zaczynali mecz z ławki. Dopiero po ich wejściu jak zauważyła Anik gra się ożywiła. Musimy na tych dwóch graczy naprawdę uważać bo potrafią pociągnąć z piłką i groźnie ukłuć.
Ja szansy upatruje w Solu :D Dziadunia jest taki wolny, że Ibra powinien sobie z nim radzić jak z dzieckiem, jeśli jednak Zlatan nie da sobie z nim rady to żaden z niego Ibracadabra :P
Obrona i bramkarz to są główne bolączki Arsenalu. Co ciekawe również i nasz najsłabszy punkt to defensywa. Czyli liczymy na grad goli i oby więcej ich było po naszej stronie :D

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 12:25 
Semper fi

GioW napisał(a):
Ja szansy upatruje w Solu :D Dziadunia jest taki wolny, że Ibra powinien sobie z nim radzić jak z dzieckiem, jeśli jednak Zlatan nie da sobie z nim rady to żaden z niego Ibracadabra :P

Obrona i bramkarz to są główne bolączki Arsenalu.

Zamiast Ibra wstaw Messi i będzie bardziej poprawnie :D Liczę na Ibre, ale to nie on będzie biegał w naszym zespole.

A może wystąpi Fabian, i jako Polak sprawi przyjemność Polskim cules? :lol3:

Ja osobiście starcie Arsenal-Barca stawiam na równi. Są to dwa klasowe zespoły. I wygrana może być zależna od dyspozycji danego dnia. Ale z Messim i Heńkiem w składzie, i Ibrą gdzieś tam na boisku powinno być dobrze. Jeśli do tego Xavi i Iniesta(o ile będzie grał) zagrają na dobrym poziomie, to Arsenal będzie miał cięzką przeprawę.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 12:32 
El Crack Total

Tak wracając do Milito, to imponował mi wczoraj grą ofensywną. Przed kontuzją nie podawał dalej jak do Puyola. Wczoraj szarżował, i to nie w stylu Pique, by zgubić piłke i popełnić głupi faul, ale odpowiednio wcześnie podać, może przerzucić piłkę. Walczył za dwóch, i obecnie jest w lepszej formie niż P-P.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 17:02 
El Crack Total

Czesiek nie zagra ?

Cytuj:
Francuski menedżer londyńczyków był wściekły podczas konferencji prasowej. - Co z Ceskiem? Nie wiem! Będziemy wiedzieli coś więcej w niedzielę. To był kolejny brutalny wślizg. Kolejny! - mówił Wenger, który często sugeruje, że piłkarze przeciwników grają przeciwko jego zawodnikom zbyt brutalnie. - Został zaatakowany w kolano. Kopnięty tuż pod nim. Chcieliśmy go zmienić, ale powiedział, że będzie grał nadal.

Po pytaniu, czy według niego gracze Birmingham grali zbyt agresywnie, puściły mu nerwy. - Czy powiedziałem tak? Zostawcie mnie z tym w spokoju, do kur... nędzy! - wrzasnął. - Zawsze szukacie kontrowersji. Nie zapytacie mnie o to, co się działo na boisku. Mogę wyrazić wam opinię o meczu, ale wy zawsze musicie stworzyć wokół tego skandal - mówił do dziennikarzy.

To już w ogóle będzie niespodzianka jak nie zapewnimy sobie awansu już na Emirates.

Fabian, dajcie Fabiana - chcę po meczu widzieć minę polskich ekspertów :lol3:

.
.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 17:35 
Segunda Division

Anik napisał(a):
Tym bardziej to losowanie jest dla mnie trudne. Kto by nie przeszedł dalej, to zawsze pozostanie jakiś niesmak, który nie pozwoli mi w pełni cieszyć się awansem zwycięskiej ekipy. :(

Teraz sobie wyobraź co czułem podczas ostatniego finału LM. Ty przeżywałaś katusze w 2006, ja w 2009 :)

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 17:46 
Basista prowadzący

Tak jak przypuszczałem Andrzej naderwał mięsień i nie zagra z Arsenalem. Nie powinno jednak być źle. Xavi, Keita, Toure, Busquets... Jest ok

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: N 28 mar, 2010 17:52 
Pete Sampras

Harry 2.0 napisał(a):
Anik napisał(a):
Tym bardziej to losowanie jest dla mnie trudne. Kto by nie przeszedł dalej, to zawsze pozostanie jakiś niesmak, który nie pozwoli mi w pełni cieszyć się awansem zwycięskiej ekipy. :(

Teraz sobie wyobraź co czułem podczas ostatniego finału LM. Ty przeżywałaś katusze w 2006, ja w 2009 :)

Wiesz, finał to jednak co innego niż ćwierćfinał. Tak jak Ty kibicuję Barcy i MU, więc zeszłoroczny finał był dla mnie najlepszym z możliwych, ulubione zespoły już wyżej dojść nie mogły bez wpadania na siebie. Natomiast przy 1/4 jest niedosyt, że gdyby nie pechowe losowanie, to ten zespół, który odpadł mógłby zajść dalej. :wink:

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 10:47 
capo di tutti capi

w środe w Londynie ma byc +7 i przewidywalne są opady deszczu... to nie będzie aura sprzyjająca Barcelonie :/

> > > > > > http://baqu.wordpress.com/ & http://baqu.blogspot.com < < < < < <
[/center]

Ostatnio edytowano Pn 29 mar, 2010 15:00 przez Baqu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 11:07 
-#matti

Co jest z tym całym Fabregasem w kuńcu? Zagra czy nie? Nie żebym się obawiał o wynik spotkania ( :] ), ale warto by wiedzieć.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 11:17 
Naczelna samica

Matti - Nie pal! Czesiek, może nie zagra całego spotkania, ale raczej zagra. Inaczej w meczu z BC zszedłby po pierwszej połowie, a nie grał do końca.

Poza tym, podobno Abidal wraca! :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 19:56 
Basista prowadzący

Baqu napisał(a):
w środe w Londynie ma byc +7 i przewidywalne są opady deszczu... to nie będzie aura sprzyjająca Barcelonie :/

Akurat o to bym się nie martwił. Najważniejsze czy murawa będzie w dobrym stanie. Jeśli tak to pogoda nie powinna przeszkodzić w rozegraniu dobrej partii.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 21:50 
Naczelna samica

Na Emirates mają jedną z najlepszych muraw (a raczej najlepszą ) w lidze, więc bez obaw.
To nie kartoflisko, jakim nas raczyła Chelsea za Mourinho. :]

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 22:20 
All-in!

Czyli radzą sobie jakoś po wytransferowaniu do Realu najlepszego fryzjera trawników w Premiership? Dobrze wiedzieć, że przynajmniej piłkarze nie będą martwić się o to gdzie postawić stopę.

Poza tym im chłodniej tym lepiej - przynajmniej nie będzie się chciało co niektórym stać w miejscu i będą zmuszeni do biegania. :D

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pn 29 mar, 2010 22:30 
Ibracadabra

hanc napisał(a):
przynajmniej nie będzie się chciało co niektórym stać w miejscu i będą zmuszeni do biegania.

Coś insynuujesz? :D Proszę mi tutaj nie pomawiać pewnej osoby, bo warny się posypią.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 30 mar, 2010 11:48 
-#matti

Dostałem sygnał, że przeciwko tej rozwydrzonej gównażerii Weńgera do gry na lewej obronie nie zostanie desygnowany nie Maxwell lub Abidal, a być może Puyol. Obrona złożona z Puyola-Pique-Milito oraz tego szatana na prawej powinna wystarczyć na to aby ta dzieciarnia się o nią skutecznie rozbijała. Zagrać na zero z tyłu to podstawa jednak na zero z tyłu i na zero z przodu to już nie tak znowu kolorowo. Jak już jesteśmy przy Arsenalu to wystarczy se przypomnieć 2006 rok i 0-0 w Lizbonie i rewanż na Camp Nou gdzie wystarczył jakiś gol Benfiki strzelony psim swędem (a nie było to wcale science-fiction) i co dalej?

AS to żadne źródło, ale takie rozwiązanie wcale nie jest głupie, bo nawet jeśli Puyol postanowiłby się wykartkować to w rewanżu spokojnie na lewej stronie zagrałby Maxwell lub Abidal i na przed (niech wam będzie, użyję tego słowa) ewentualnym półfinałem Carles miałby czyste konto. Dzisiaj podobno jakaś konferencja na której kidnaper ma ogłosić, że ściemniał (co z resztą nie wyszło mu, bo i tak się wszyscy jorgneli) i kierownik drużyny Czesław żyje, ma się dobrze i jest gotów stawić czoło swojej macierzy. Wszystko chyba.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 30 mar, 2010 15:10 
Primera Division

A nie uważasz że to Maxwell jest obecnie w lepszej formie od Puyola ?? I jeśli zagramy w polfinale to wolałbym zobaczyc w pierwszej 11stce wlasnie Maxwella niz naszego Tarzana :P

Ostatnio edytowano Wt 30 mar, 2010 22:23 przez Terson, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1