Teraz jest Wt 12 gru, 2017 01:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 13:28 
Amateur/Aficionado

Rogatzu napisał(a):
pawlo930 napisał(a):
Na Chelsea nie chciałbym trafić z nimi zawsze mamy problemy.

Tak jak ktoś juz pisał Schalke albo Bayern. Chodz chciałbym rewanż na Interze Mediolan.Remis na wyjezdzie i tak z pięć bramek u siebie.Odebrało by mowe tym cwaniaką z Mediolanu. 8)

A ja chce trafić na Lyon :))))

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 14:40 
Pichichi

Fabregas wypadl na 2-3 tygodnie. Panie Wenger, idz pan w.... :wleb:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 14:49 
El Crack Total

Tak się już wczoraj zastanawiałem, co wyniknie z informacji zamieszczonej przez Cesca na twitterze, gdzie pisał, że już po 15 minutach poczuł ból w łydce, a mimo to grał jeszcze bardzo długo. Wpuszczanie zawodników na boisko tak szybko po odniesionych urazach mięśniowych inaczej skończyć się nie mogło jestem pewien, że Wenger był świadomy ryzyka, tak jak Pep w przypadku Xaviego z Valencią.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 14:50 
Semper fi

Barciur napisał(a):
Fabregas wypadl na 2-3 tygodnie. Panie Wenger, idz pan w.... :wleb:

To w naszym spotkaniu Cesc wypadł?
Był gotowy na mecz z Barceloną. Ehhh Cesc jest coraz bardziej łamliwy. 2-3 tyg, to chyba akurat na mecz z MU? U nich Nani, u was Cesc, więc po równo :wink:

Poza tym Wenger jakiś dziwny w tym wszystkim. W pierwszej połowie chciał ewidentnie się bronić, to po co potrzebny był Cesc?

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 14:55 
Fishermans Friend

Tony napisał(a):
W pierwszej połowie chciał ewidentnie się bronić, to po co potrzebny był Cesc?

Do klepy z Don Andresem :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 15:02 
El Crack Total

Tony napisał(a):
Ehhh Cesc jest coraz bardziej łamliwy. 2-3 tyg, to chyba akurat na mecz z MU? U nich Nani, u was Cesc, więc po równo :wink:
Akurat w tym przypadku nie jest to kwestia łamliwości Fabregasa. Ciężko dociec przez te infantylne gierki Wengera, na ile poważne były urazy Cesca i RvP, jednak widać, że skoro już po kwadransie coś poszło mu w nodze, a z tego urazu dopiero co się niby "wyleczył", to o pełnej rekonwalescencji nie było mowy. I on i Wenger byli świadomi tego ryzyka. My również ryzykowaliśmy wystawiając Xaviera na 90 minut z Nietoperzami.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 18:38 
Łowca autografów

trafne podsumowanie wszystkich kontrowersji i innych wątpliwości.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 21:16 
Semper fi

okube napisał(a):
Akurat w tym przypadku nie jest to kwestia łamliwości Fabregasa. Ciężko dociec przez te infantylne gierki Wengera, na ile poważne były urazy Cesca i RvP, jednak widać, że skoro już po kwadransie coś poszło mu w nodze, a z tego urazu dopiero co się niby "wyleczył", to o pełnej rekonwalescencji nie było mowy. I on i Wenger byli świadomi tego ryzyka. My również ryzykowaliśmy wystawiając Xaviera na 90 minut z Nietoperzami.

Tym bardziej głupota Wengera. Jeśli wiedział w jakim stanie tak naprawdę był Cesc, a w 1poł ewidentnie chciał bronić wyniku, to po co go wystawiał? Dla mnie głupota kompletna, ale sam Wenger przez swoje matactwa dostał w czerep. Kręcił jak dziecko, nie wiem w ogóle po co? Żeby się ktoś wystraszył? Żeby Abidal/Busi/Pep/Masze czy pies wie kto do końca mógł sie trząść z nerwów, bo nie wiedziali kto zagra? Wenger przegrał spotkanie sromotnie swoimi pomysłami. W 2poł też nie lepiej. Po zejściu RvP Arsenal nagle się otworzył. Gdyby zaczął grać jak w 1poł, to mieli by dużo większe szanse na powodzenie. Ale to już nie mój problem. Cesc wypadł a tu liga została.

Bosky napisał(a):
Do klepy z Don Andresem :D

Chyba, że tak :D

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 21:16 
-#matti

Nie ma trafnego podsumowania, zrozumcie w końcu.

FC Farsa kranie. Villarato! euroVillarato! Hala de Blekererere.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 11 mar, 2011 07:55 
Primera Division

"Oczywiście, że będzie wielka nagonka na Bussacę, mam wrażenie, że kibice Arsenalu a przede wszystkim Arsene Wenger (do którego nota bene straciłem cały szacunek po wypowiedziach pomeczowych) są ABSOLUTNIE przekonani, że:

- Arsenal nie oddawał strzałów, to prawda, ale sędzia to wypaczył.
- Dani Alves sam wsadził sobie palec w oko następnie w obrzydliwy i pożałowania godny sposób zrzucił winę na bogu ducha winnego Van Persiego, który tylko przebiegał obok fenomenalnie przyjmując piłkę i będąc O TYLE od zdobycia bramki. Wszyscy to widzieli, tylko nie sędzia.
- Przy podyktowanym rzucie karnym Pedro przyaktorzył niemiłosiernie. Koscielny idealnie wybił piłkę, jak zresztą w analogicznej sytuacji z pierwszej połowy, z tym, że przyaktorzył Messi. Paskudstwo, nadające się na film oskarowy.
- Przy golu Xaviego był spalony, na pewno.
- Dani Alves specjalnie kopnął piłkę w taki sposób, żeby zrobić krzywdę Wojtkowi Szczęsnemu."

- jaksza.raja

Najlepszy komentarz spod felietonu Steca

Tytuł:
PostNapisane: Pt 11 mar, 2011 08:27 
Naczelna samica

MrMurfable napisał(a):
"Oczywiście, że będzie wielka nagonka na Bussacę, mam wrażenie, że kibice Arsenalu a przede wszystkim Arsene Wenger (do którego nota bene straciłem cały szacunek po wypowiedziach pomeczowych) są ABSOLUTNIE przekonani, że:

- Arsenal nie oddawał strzałów, to prawda, ale sędzia to wypaczył.
- Dani Alves sam wsadził sobie palec w oko następnie w obrzydliwy i pożałowania godny sposób zrzucił winę na bogu ducha winnego Van Persiego, który tylko przebiegał obok fenomenalnie przyjmując piłkę i będąc O TYLE od zdobycia bramki. Wszyscy to widzieli, tylko nie sędzia.
- Przy podyktowanym rzucie karnym Pedro przyaktorzył niemiłosiernie. Koscielny idealnie wybił piłkę, jak zresztą w analogicznej sytuacji z pierwszej połowy, z tym, że przyaktorzył Messi. Paskudstwo, nadające się na film oskarowy.
- Przy golu Xaviego był spalony, na pewno.
- Dani Alves specjalnie kopnął piłkę w taki sposób, żeby zrobić krzywdę Wojtkowi Szczęsnemu."

- jaksza.raja

Najlepszy komentarz spod felietonu Steca

Tak, szkoda, że ktoś zapomniał jeszcze wspomnieć o nadzianiu się szyi van Persiego na rękę Abidala, czy podkładanie się Nasriego pod nogi Alvesa. I takie tam inne detale... prawda jest taka, że Arsenal nie miał prawa tego meczu wygrać. Wenger chciał oszukać wszystkich, a oszukał sam siebie i co najbardziej przykre - swoich piłkarzy. Robić marną powtórkę tego, co zrobił Inter, nie umiejąc grać defensywnie...tylko on mógł na to wpaść...

Po tym meczu nabrałam takiego dystansu do piłki i kibicowania, że nie mam nawet ochoty się niczym przejmować i pienić na te małe niuanse.... Wygrała Barcelona, jest pięknie, należy skupić się na tym co przed nami, a nie za nami.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 11 mar, 2011 14:57 
-#matti

Określ się może w końcu: Barcelona czy Arsenał?
Bo jakoś nie widzę tej radości z awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 11 mar, 2011 22:45 
El Crack Total

- Barcelona absolutnie zasłużyła na awans, nie mam wątpliwości - uważa Wojciech Szczęsny, polski bramkarz Arsenalu Londyn, który w spotkaniu z "Dumą Katalonii" musiał zejść z boiska już w 20. minucie. - Statystyki mówią za siebie

I co wy na to Pol ?

Tytuł:
PostNapisane: So 12 mar, 2011 06:18 
-#matti

FC Farsa kradnie. Każdy ma oczy. Życia nie oszukasz i nie zmienią tego takie jakieś teksty.
Wojtek nie ma nic do gadania, bo zszedł po 20 minutach, a co ;]

W głowie nie mieści mi się jak można mówić o zasłużonych zwycięstwach Barcelony kiedy sędzia daje w sobie tylko znanych okolicznościach czerwone kartki i rzuty karne (nie wszystko trzeba widzieć, bo sędzia nie jest maszyną - a już na pewno nie w takim tłoku) albo w innym meczu nie wyrzuca bramkarza i nie daje rzutu karnego przeciwnikowi. Zdaje się przy w 1-0, tak?

W twarz śmieją się wszystkim, a udają jak Rosell, że nie wiedzą o co chodzi. Przykro mi, ale dowody na istnieje villarato i eurovillarato już dawno zostały przedstawione, a takie sytuacje tylko potwierdzają, że to nie są jakieś bajki czy wymysły. Piszcie co chcecie, ale taka jest prawda. Huta Madrit.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar, 2011 19:32 
Pichichi

Cytuj:
UEFA dzisiaj wydała takie oto oświadczenie:

"Trener Arsenalu FC Arsene Wenger oraz pomocnik Samir Nasri zostali zawieszeni na jeden mecz w ramach rozgrywek organizowanych przez UEFA za niewłaściwe zachowanie po meczu z FC Barceloną 8 marca w Hiszpanii.

UEFA dzisiaj postanowiła zawiesić Wengera i Nasriego na następny mecz obu panów w rozgrywkach UEFA. Trener klubu został również ukarany grzywną €10,000.

Apelacja może zostać złozona w ciągu 3 dni od ogłoszenia decyzji."

:lol4:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar, 2011 19:37 
Basista prowadzący

Nie zobaczymy ich w pierwszym meczu kwalifikacyjnym LM? :>

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar, 2011 19:39 
Pichichi

sciahoo napisał(a):

marna napinka, za daleko czwartego miejsca jesteśmy żeby takie teksty wymyślać ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar, 2011 20:05 
Basista prowadzący

Daj spokój. Czy ja się napinam? :) Ot drobna uszczypliwość w stronę usera, który nie siedzi tu od wczoraj. Liczyłem na jakąś ripostę, a tu klops :(

:spoko:

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar, 2011 22:57 
Naczelna samica

sciahoo napisał(a):

Tylko jeśli zagrają w parze z Barceloną. :]
I po co te złośliwości... ja nie wiem...

@ mattijasz - radości z awansu do 1/4 nie było z przyczyn poza sportowych. Jednak przyznaję, że jeśli Barcelona gra z Arsenalem, zawsze bliżej mi do tej drugiej drużyny. Należy mnie ukamienować.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 17 mar, 2011 23:21 
Arbiter główny

Anik napisał(a):
(...)jeśli Barcelona gra z Arsenalem, zawsze bliżej mi do tej drugiej drużyny.

Oo, to tak jak Muminowi :)

"Wegetacja lat powojennych, świat spokoju, nędzy i skrzętnie skrywanych lęków, jest czymś tak normalnym jak spływająca z kranu woda i że ów niemy smutek, jakim krwawiły mury zranionego miasta, to rzeczywisty i prawdziwy wizerunek duszy Barcelony..."

C.R.Zafón

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1