Teraz jest Cz 19 paź, 2017 20:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 23 lut, 2016 22:35 
Primera Division

Człap, człap Messi , człap Messi, człap człap.

PostNapisane: Wt 23 lut, 2016 22:48 
Tercera Division

Leo :twisted:
Mats :twisted:
Albie niech tam Iniesta albo Rakieta w pysk strzeli bo kompromituje Barcelone
Flamini wejście smoka :lol2: :lol2:
Mogliśmy strzelić więcej choć równie dobrze mogliśmy ze dwie stracić..

Ostatnio edytowano Wt 23 lut, 2016 22:52 przez sebo939, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Wt 23 lut, 2016 22:50 
Primera Division

O i jeszcze jedno. Alba. Ludzie co to jest za daun. Że jeszcze nikt tak po ludzku nie dał mu w mordę...

PostNapisane: Wt 23 lut, 2016 23:13 
Primera Division

Wynik się zgadza i druga połowa była już na odpowiednim poziomie, chociaż przez pewien moment przed pierwszą bramką Arsenal przycisnął i bardziej spodziewałem się ich bramki, ale genialna kontra i 1:0. Mogło być wyżej, a raczej powinno, chociaż i Arsenal powinien coś wcisnąć takie 4-2 czy 5-2. Suarez z 7 metrów w słupek czy Neymar w sytuacji sam na sam w Cecha już myślałem, że się to zemści. Na szczęście jest ich trzech i jak u dwóch zawodzi skuteczność to trzeci chociaż strzela :D. Wychodzenie z pressingu w kilku sytuacjach genialne, środek pola raczej zdominowany. Jedynie jak na Arsenal to sobie trochę za dużo stworzyli sytuacji. Ter Stegen też udowodnił swoje umiejętności po za jednym zbyt słabym wybiciem w końcówce bezbłędny.

Albe zawsze uważałem za debila chociaż częstotliwość jego odjazdów jest już trochę mniejsza, to co jakiś czas udowadnia że się nie mylę. Niech ktoś do konkurencji przyjdzie latem bo jego gra ostatnio też pozostawia wiele do życzenia.

PostNapisane: Wt 23 lut, 2016 23:29 
El Crack Total

Nic nie przebije Giroud i jego podania nie w tę stronę co trzeba :D

PostNapisane: Wt 23 lut, 2016 23:54 
Basista prowadzący

Śmiało można go już zestawiać z Grzesiem R.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Pt 26 lut, 2016 01:41 
Armin Van Buuren

W końcu mogę i ja coś tutaj napisać :)
Po meczu jestem całkowicie usatysfakcjonowany. Jak czytam, że niektórym nie podobała się gra czy to, że Suarez trafił w słupek to wpadam w stan oniemienia :wink:
2-0; 2 bramki na wyjeździe + czyste konto = Arsenal musi wygrać 0-3 na Camp Nou... No kurwaaa :lol2: Nawet sam ich trener w to nie wierzy, więc jak dla mnie rewanż możemy zagrać sobie jak z Las Palmas, co z pewnością i tak się nie stanie, ale im dłużej Arsenal będzie się z nami męczył, tym mniejszą ochotę będą mieli do gry.
A o samym meczu powiem tylko tyle, że nie graliśmy z jakimiś burakami żeby narzekać na to, że mieli na swoim stadionie więcej okazji od nas. My zagraliśmy właśnie tak, jak miało to wyglądać, czyli nie stracić bramki, dać im się wyszaleć i zabić w drugiej połowie. Zadanie wykonane

PostNapisane: Pt 26 lut, 2016 09:30 
Basista prowadzący

Osobiście na grę nie narzekałem i uważam całe spotkanie za dobre, ale Luisito rozegrał słabe zawody. Łatwo można pisać, żeby dać sobie siana, bo i tak jest 0:2, ale co by było, gdyby Arsenal był choć trochę skuteczniejszy? Mieli swoje okazje i przez nieskuteczność Urusa mogłoby się to wszystko skończyć słabo. Włączył mu się tryb pierdolenia akcji, ale w poprzednich meczach potrafił wpakować coś do sieci, pomimo spartolenia 3 innych okazji + dawał dobre asysty i podania. W tym meczu nie było niczego oprócz tego podania do Ney'a w akcji bramkowej. Poza tym czego się nie dotknął to maścił. Niech się ogarnie, bo jak przyjdzie do meczu z rywalem, który ma w swoim składzie kogoś lepszego niż trio AGO-C, to wszystko może się zemścić.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Pt 26 lut, 2016 14:26 
Primera Division

Oczywiście, że ogólnie był to dobry mecz. Ja awansu byłem na 90% pewny po wylosowaniu Arsenalu jakoś nie traktuję ich jako poważnego przeciwnika w ostatnich latach. Bardziej chciałem zobaczyć na co stać tak naprawdę ekipę LE i po pierwszej połowie byłem rozczarowany jedynie te 2 sytuacje Suareza z ostatnich 2 minut uratowały tą połowę. Druga połowa jednak uratowała cały mecz i ogólne odczucia są bardzo dobre. Co nie zmienia faktu że taka pierwsza połowa z Bayernem czy tam Realem mogła by się skończyć 0-2, 0-3 i było by ciężko.

Co do faworytów w LM to zaskoczył mnie Bayern w pierwszej połowie, chociaż przez końcówkę mogli nawet przegrać, ale i tak nie spodziewałem się że tak zdominują Juve. Na minus chyba PSG, mogą mieć nawet problem z wyeliminowaniem Chelsea spodziewałem się więcej po nich. No i Real też jakoś nie zachwycił, ale pewnie w półfinale będą, chyba że dostaną jakiegoś poważnego przeciwnika w ćwierćfinale. Liczę że nasi w marcu, kwietniu wejdą na jeszcze wyższy poziom. Przydała by się też w końcu jakaś porażka, bo trochę się za pewnie mogą czuć ostatnio.

PostNapisane: Pt 26 lut, 2016 14:38 
Piwowar domowy

Nie uważam, żeby jakiekolwiek sytuacje uratowały pierwszą połowę. Przecież to był obustronny dramat i zarzynanie piłki nożnej. Mało nie umarłem z nudów, gdy na to spoglądałem. Natomiast druga połowa dla samego widowiska zdecydowanie lepsza. Choć Arsenal miał wszystko, żeby odprawić FCB z kwitkiem. Przynajmniej w pierwszym starciu. Ale jako że nie jest to normalna drużyna, to i rękę podała Barcelonie. Oczywiście nie zamierzam rozpaczać z tego powodu.

PostNapisane: Śr 16 mar, 2016 22:04 
Tercera Division

nieźle, albo się ogarniemy albo razem z Bayernem będziemy frajerami LM

PostNapisane: Śr 16 mar, 2016 23:41 
Primera Division

W tym dwumeczu mimo wszystko Arsenal stworzył sobie bardzo dużo okazji, pomimo że wynik 5-1 to trochę niepokój jest jak to będzie wyglądać z jeszcze lepszym przeciwnikiem. Tylko z drugiej strony Barca też sporo okazji sobie stworzyła, brakowało czasami trochę dokładności ostatniego podania. Suarez z Messim według mnie dosyć słabiutko dzisiaj, ale bramki ich ratują. Dawać Real teraz.

A frajerami dzisiejszego dnia nie zostali ani nie Beyren, ani nie Barca tylko Juve :D

Ostatnio edytowano Śr 16 mar, 2016 23:54 przez Kimi, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Śr 16 mar, 2016 23:44 
Pichichi

White Raven napisał(a):
Barciur napisał(a):
No, to tego tam. Siema po latach! :D

Ja się do dzisiaj zastanawiam jak ktoś nie kibicujący Barcelonie mógł tutaj najebać 1800 postów xD No ale 2 lata z rzędu spotykania się w LM i saga z Fabregasem w międzyczasie zrobiły swoje :P

No cóż. Tak właśnie było. Nawaliłem może z 600 z tych postów samym temacie "Powrót Cesca" :D 284 w Premiership #3, trochę w meczach i tak to się potoczyło. Gralem też w mafię chyba tutaj. ;)

Nie wypowiedziałem się, bo ostatnio w życiu czasu mało, więc wypowiem się jako za dwumecz. Ogólnie w pierwszym meczu byłem zadowolony z tego, co wymyślił Wenger. Dobrze ułożył drużynę na to, z czym się mierzyła i fajnie dobrał skład. Niestety, od jakichś 2 miesięcy nie umiemy strzelać bramek. Skuteczność jest tragiczna, co pokazał też trochę dzisiejszy mecz. Z taką świetną drużyną, jak Barcelona, trzeba mieć po pierwsze szczęście, żeby Barcelona za dużo nie wsadziła, a po drugie niesamowitą skuteczność pod bramką. My nie mieliśmy nawet dostatecznej skuteczności, nie było NIC, więc tam pogrzebane były nasze szanse. Szkoda, że w pierwszym meczu jednak się odkryliśmy. Grająć dalej na 0-0 mogło być OK. Nawet przegrając 0-1 można było jechać na Camp Nou z wiarą w coś. A tak głupie odkrycie, głupia zmiana z Flaminim i się posrało, więc dzisiaj nie było już praktycznie o co grać. Meczu drugiego nie widziałem, bo miałem zajęcia na uczelni. :P

Pozdrawiam starą gwardię jak i nowych ludzi, których kompletnie nie znam! Zawsze lubiłem to forum i byłem tu mile widziany (chyba :P ) więc miło tu wracać. Obyśmy następnym razem spotkali się co najwyżej w grupie :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1053 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Strefa czasowa: UTC + 1