Teraz jest Cz 14 gru, 2017 07:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 612 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 07:04 
Segunda Division

Powinnismy w tym meczu dac odpoczac zawodnikom grajacym bez przerwy przez caly sezon. Nie zalezy mi juz tak bardzo na wyniku :) Campeonato juz jest nasze :) Fajnie gdyby rezerwowi pokazali sie z dobrej strony i wygrali mecz ale to nie ma juz znaczenia :) hehe
Pozdro Dla Cules :D

Miłość , Szacunek , Wiara , Fc Barcelona !!

Visca El Barcaaaaa :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 09:24 
Tercera Division

No więc po Campeone LaLiga 2004/2005 tak jak większość uważam że powinni najlepsi odpocząć lub grać tylko jedną połowe dobrze jakby nie grał Valdes bo przecież mógł by się Jorquera pokazać i Messi może grałby w pierwszym składzie i do pełni szczęścia brakuje mi tylko Motty w podstawowym no ale mniejsza z tym kto zagra mecz można wygrać lub zremisować bo powinniśmy się zrewanżować za porażke z pierwszej części sezonu ale i tak nie jest ważny wynik bo mamy upragnione Campeone

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 10:17 
Tercera Division

Z jednej strony Rijkaard powinien dac odpocząć najlepszym piłkarzom ,a z drugiej strony każdyby chciał zagrać z Villareal poniewaz to ostatni mecz na Camp Nou, wiec nie wiem jak zadecyduje Ryjek.Najważniejsze jest to ,że mamy Campeone i nikt juz nam go nie odbierze. Wie ktoś może czy po tym meczu odbierzemy puchar?????Visca el Barca!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 10:22 
Barca - més que un club

Mecz juz na luzie ale mam nadzieje ,ze wygramy. 'Mister' powinien dac odpoczac paru graczom i dac szanse innym min. Jorquera na bramce - jestem ciekaw w jakiej jest formie i co nam pokaze. Motta- caly czas czekam na jego wystep od pierwszych minut oraz Navarro - siedzi na lawce, talent ma i mlody jest... moze pokaze cos o wiele ciekawszego niz jego poprzednicy na danej pozycji?

...............................Jorquera.......................................
.Belletti..............Puyol............Marquez.............Navarro..
.................................Motta...........................................
......................Iniesta.............Deco................................
.....Messi.....................................................Ronaldinho...
..................................Eto'o............................................

Wynik obstawilbym na 0-0 lub 1-1 w kazdym razie bedzie remis :wink:

Teraz trzeba walczyc o:

-Eto'o pichichi oraz zloty but
-VV nagroda Zamory :]

جة باةثزصشا

:hold: :hold: Phillip Cocu :hold: :hold:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 15:26 
Pichichi

ładnie by było, aby piłkarze Barcy godnie pożegnali się z własną publicznością w tym sezonie, choć chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że po kilku zapewne dniach świętowania trudno będzie utrzymać koncentrację na maxymalnym poziomie. Villareal to druzyna mocna, dlatego nawet się nie zdziwie, jeżeli zdarzy się nam wpadka. Chociaż z drugiej strony MISTRZ to MISTRZ, chęć rewanżu musi wziąć góre, a E2 udowodnić, że to jemu, a nie żadnemu Forlanowi np. nalezy sie tytuł Pichinni!
WE'RE THE CHAMPIONS...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 16:19 
Z BaNaNem na buzi

Ja bym wolała żeby grał podstawowy skład -ten co zawsze, a ewentualne zmiany pozostawić na drugą część. Eto'o niech jeszcze pogra,może coś strzeli... żeby sie do nagrody przybliżył.. no i może nie strzeli jakie dwie bramy to przy okazji wyprzedzi Henry'ego w konkursie o Zlotego Buta. :D
Valdes też niech gra i nie wpuszcza żadnych szmat, chodzi o to żeby i on przybliżył się do nagrody Zamory :D:D byłoby fajnie gdyby odebrał tę nagrodę, a jeśli nie będzie musiał wyciągać piłki z siatki to tylko średnia wpuszczanego gola na mecz się zmniejszy :-)
Dałabym szansę zagrać Messiemu i o ile będzie miał na tyle sił Larssonowi 8) może Damia ? wiem jedno - Rafa, Xavi,Deco, Ronni - muszą zagrań w tym meczu! 8) Giuly też.. niech sobie strzeli tę dziesiątą - ostatnią z obiecanych dziesięciu - brameczkę :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 17:15 
Zwycięzca Złotej Ligi

Villarreal na bank przyjedzie po to by wygrać. Z tym trzeba się liczyć. Ich dobra, 3 pozycja do końca nie jest taka pewna, zostały jeszcze 2 kolejki zatem wszystko może się zmienić. Ale mnie nic to nie przejmuje, najważniejsze, że mamy MISTRZOSTWO :] Można dać szansę tym, co nie mieli do tej pory tak wielu okazji do zaprezentowania się :)

BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 maja, 2005 20:00 
Enrique Martinez

No wiec na Villa trzeba wystawic zawodnikow po kontuzjach.Zeby wracali do gry, Eto'o na szpicy zeby nabil sobie do Złotego Buta. Messi na lewo za RG. No i powino byc git, ale znajac mistera to napewno wyjdzie pierwsza 11 :-)

Moj typ:

2-2 Eto'o x2, Roman x2 :]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja, 2005 11:46 
Primera Division

Zgadzam sie z poprzednikami ze na mecz z Villarealem mozna dac szanse rezerwowym zawodnikom. Mysle ze jesli Larsoon bylby juz gotowy do gry to moglibysmy go wpuscic na druga polowe. Eto'o musi grac w pierwszym sladzie i najlepiej zeby sobie cos strzelil. Niewazne jest teraz czy wygramy czy przegramy bo i tak jestesmy juz mistrzami ale czy Eto'o zostanie krolem stzrelcow i zdobedzie zlotego buta. Ja obstawiam 1:1 Bramki: Dla nas:Eto'o Dla Villarealu:Forlan

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja, 2005 13:48 
Łowca autografów

Hello all fans of Barca!!!!! I'm Barca's fan from Minsk.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja, 2005 15:17 
Tercera Division

olsza_16 napisał(a):
Powinnismy w tym meczu dac odpoczac zawodnikom grajacym bez przerwy przez caly sezon.

I na zakończenie dodałbym, wyczerpanych świętowaniem Campeonatem :wink: :D ihih a tak naprawdę to jak dla Mnie Ryjek powinien w drugiej połowie co 10 minut wpuszczać Gabri`ego, Larssona, Edmilsona (chyba nikogo nie pominąłem :roll: ) i w zależności od tego jak Kto się czuje ich wpuszczać, to byłoby najpiekniejsze co może być dla nich.
No i trzeba tu też dodać że w pierwszym skłądzie powinni wystąpić Eto`o, przyszły Pichichi no i reszta to zawodnicy łączeni z Barcy B do Barcy A :D :D będzie iiiiiiiiihhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa

Szukam Cules na Gran Derby

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 maja, 2005 16:14 
Tercera Division

tak, zapewne zagra pierwsza jedenastka-jednak gdzies tak w drugiej polowie zaczna sie zmiany :wink:

mam nadzieje ze sie zrewanzujemy im za porazke z poprzedniej czescie sezonu :D Eto'o musi dobic do krola strzelcow i Zlotego BUta... :lol2:

dobra, licze na dobry wynik jako ze nasi pupile zagraja rozluznieni i bedzie im wszystko wychodzic :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja, 2005 18:33 
contra el futbol moderno

Zmobilizować naszych piłkarzy do tego spotkania , będzie Frankowi bardzo trudno. Wiadomo. W Primera Division jest już pozamiatane. Tytuł jest Nasz , a końca mistrzowskiej fety wciąż nie widać :D. Wierzę jednak w profesjonalizm zawodników Barcy i myślę że potraktuja mecz z villareal jak najbardziej poważnie. Sammy wciąż przecież walczy o tytuł "Pichichi" oraz o "Złotego Buta" , a Valdes o nagrodę Zamory. Dlatego cała drużyna powinna pomóc im w osiągnięciu tych indywidualnych sukcesów. W dodatku mecz z żółtą łodzią podwodną będzie świetną okazją do rewanżu za pierwszy mecz. Kiedy to ekipa JRR zlała nas 3-0 :/. Obstawiam 3-1 dla Nas :wink:.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja, 2005 14:50 
Amateur/Aficionado

Fakt Sebol zmobilizowac bedzie trudno, ale zauwaz tez ze chlopaki teraz beda grac bez jakiejkolwiek presji. W tym sezonie Barca grajac bez presji wygranej grala swietnie. Przypomnijmy sobie czasy jak mielismy 10-11 punktowa przewage nad Realem w lidze. Gralismy miodnie. Nikt sie nie gubil i kazdy wiedzial co ma robic.

Mysle ze teraz bedzie podobnie. Barca skupi sie na ataku a dobrze wiemy ze to jest ich najsilniejsza bron.

Dodatkowa motywacja bedzie wynik z poprzedniej rundy gdzie Barca zagrala najgorsze spotkanie w tym sezonie. Teraz trzeba odebrac sobie to co nalezyte, dlatego mysle ze wynik 2-3:0 jest calkiem realny.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja, 2005 16:38 
contra el futbol moderno

WkS napisał(a):
Fakt Sebol zmobilizowac bedzie trudno, ale zauwaz tez ze chlopaki teraz beda grac bez jakiejkolwiek presji.

Też racja :wink: . W dodatku piłkarze wracający po kontuzji , czy choćby Ci którzy swoją szansę występu i pokazania się na boisku dostaną dopiero teraz ( np. Jorquera , Larsson , Edmilson ) będą chciali pokazać się z jak najlepszej strony i napewno nie odpuszczą. Każdy będzie chciał wykorzystać szansę otrzymaną od Mistera i nie zawieść jego oczekiwań. To świetni piłkarze i wierze , że w niedziele "żółta łódź podwodna" odpłynie z Barcelony bez punktów :)

VIVA LA BARCELONA !

Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja, 2005 19:32 
Pichichi

WkS napisał(a):
W tym sezonie Barca grajac bez presji wygranej grala swietnie. Przypomnijmy sobie czasy jak mielismy 10-11 punktowa przewage nad Realem w lidze. Gralismy miodnie. Nikt sie nie gubil i kazdy wiedzial co ma robic.

Skoro graliśmy tak "miodnie" to jakim cudem STRACILIŚMY tę 11 pkt. przewagę niwelując ją do 6 pkt... :?
NO ale teraz sytuacja jest rzeczywiście inna, w sumie jest juz po lidze. Bardzo chciałbym aby rewanż nam się udał, a piłkarze wykrzesali z siebie jeszcze resztkę tego co najlepsze. I bedzie dobrze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja, 2005 19:49 
Amateur/Aficionado

Cytuj:
Skoro graliśmy tak "miodnie" to jakim cudem STRACILIŚMY tę 11 pkt. przewagę niwelując ją do 6 pkt...

Nie to zeby jakies kontuzje byly... Ale rozumiem ze na ten czas przestales sie interesowac Barca i nie zauwazyles tego faktu...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja, 2005 12:32 
Pichichi

Ehh ja tam wielkich kontuzji jakoś nie pamiętam. Co, to że Marquez pauzował jakiś czas to nazywasz kontuzjami?? Przecież ci "najwięksi" raczej występowali w każdym meczu, sporadycznie zdażyła się absencja za kartki. (a jeśli chodzi o E2 to on był kontuzjowany gdy owa przewaga już została zniwelowana, wiec jego tu moze nie liczmy)
Dobra ale nie bede tego rozkminiał bo off- topic tu zaraz powstanie (w sumie to juz powstał). Jednak moim skromnym zdaniem Barca lepiej sobie moze nawet radzi, kiedy jest pod pewną presją (przykład- ostatnia passa zwycięstw, kiedy ciągle czuliśmy na plecach oddech $realu), niż kiedy zwycięstwo, remis a nawet porażka wielkiej różnicy nie robią. Najbliższy mecz bedzie jednak wyjątkowy, bo trudno tu stwierdzić czy jakieś wieksze obciążenie bedzie na piłkarzach Barcy, z jednej strony Campeone mamy w kieszeni, z drugiej pożegnanie z publicznością w tym sezonie również powinno wyglądać tak, jak na mistrzów przystało.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja, 2005 19:01 
Primera Division

No wlasnie sie dowiedzialem ze w meczu z Villarealem nie zagra Valdes a Jorquera. To dobrze niech Victor sobie odpocznie po jakze ciezkim sezonie. Jednak z tego co widze to zagramy wiekszoscia rezerwowych. Niby to dobrze ale wolalbym zeby jednak kilku najlepszych pomocnikow gralo by mial kto podawac do Eto'o (musi zdobyc tytul Pichichi i Zlotego Buta). No coz nie widze w takim skladzie dobrego wyniku w dodatku Villareal napewno zagra na maksa bo walcza o 3 miejsce w Primiera Division. Takze bedzie bardzo ciezko ja jednak caly czas sadze ze bedzie 1:1 :P

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 20 maja, 2005 20:07 
Z BaNaNem na buzi

Skoro Victor odpoczywa to może niech odpocznie E2 ? albo R10? allbo niech każdy z przeważnie wystawianej 11 sobie usiądzie w niedzielę na ławce,co? Dla kadżdego to był ciężki sezon, no w końcu musieli sobie zapracować na tytuł!! dziwnym nie jest. No może to dobrze,że Valdes popatrzy na innego bramkarza, może się czegoś nauczy, a może trochę spokornieje !? No ja bym jeszcze wprowadziła jedną zmianę! zamiast Juliano móglby zagrać Navarro.. bez żadnego wniku, myślę że poradziłby sobie. Eto'o niech gra ... żeby znowu gruby nas nie zaskoczył i żeby czasem liczba strzelonych bramek mu sie nie zwiększyła, czyli żeby po prostu Etus sobie gral i zapewnil co najmniej trzybramkowa przewage nad drugim w klasyfikacji strzelcem PD. No i oczywiście żeby prześcignął Henry;ego i zodbył Złotego Buta :-) pamiętam okładkę PN.. Eto'o i napis w stylu: Chcę złotego Buta. bez wniku :-).
No dobra tylko o zmianach i ewentualnych osiągnięciach..o tym juz pisałam. o meczu powiem wam tyle,że typuje wynik 3:0 dla gospodarzy. Ale wiadome,że nie ma co lekceważyć przeciwników - poza tymnie wiemy jak sie Albert spisze - wiec moze byc tez jakis gol dla Villarealu.
A chyba specjalnej mobilizacji nie będzie trzeba, tytuł maja, to wydaje mi się że będą chcieli wygrac te dwa ostatnie spotkania i czuć się prawdziwymi mistrzami,którzy wygrywaja bez względu czy juz coś zdobyli czy nie, czy mają zapewniony tytuł czy inaczej. Oni są tak wspaniali,że jeszcze nas zaskoczą 8)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 612 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1