Teraz jest Cz 05 gru, 2019 18:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 27 paź, 2013 22:03 
El Crack Total

Jeśli chodzi o kontrowersje, to te GD od poprzednich w tej kwestii nie różnią się niczym. Po każdym el Clasico (od czasów Mou), słyszę, że Madryt przegrał przez sędziego, lub, że sędzia uratował Barcę przed porażką. Tym bardziej, po tym meczu nie dziwią mnie kolejne takie wpisy. Tak samo jak te, gdzie taki "amator spisków" zgnieciony logicznymi argumentami stwierdza: "priorytetem dla Realu jest decima".
Co do meczu, brama Sanchez'a palce lizać, po prostu ideał - widać Alexis zjadł snickersa i nie gwiazdorzył :D
Neymar trochę przypadku przy strzale, ale szczęście sprzyja lepszym. Kropką nad "i" było ośmieszenie CR przez Daniego Alvesa - po prostu majstersztyk. W sumie w meczu były dwa oczekiwane debiuty: Neymar i Bale, biorąc pod uwagę wydane pieniądze i obraz z meczu, każdy wie, który wypadł lepiej. Perez, powinien śpiewać za Kazikiem: "Bale oddaj moje 100 milionów" :D

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 00:47 
Pichichi

matti napisał(a):
Jakiś sport bar przy ulicy Vakhtang Gorgasali w Batumi, chyba jedyny w mieście i z ANGIELSKIM piwem. Klientela z piszczalkami i wuwuzelami (w lokalu) w 80% składała się z promadryckich lokalnych watażków. Koło nas jeden ze sprawiedliwych na szczęście lubiący Polsze siedział. Niemniej pomimo dlań złego wyniku i wuwuel, gwizdków itd. kultura wysoka.

Fajne masz klimaty. Na Kaukazie nigdy nie bylem, a najdalej na wschód dojechalem na Krym. Ja ogladalem z laska (kibic RM) i jej ojcem i wujem. Wszyscy 3 za RM i niezle mi krwi napsuli, ale za to po golach Neya i Alexisa wygladali jak na pogrzebie :-)

BTW:

Sito Daniego na CR7 to payback za pito Di María na Puyolu. :aniolek:

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Ostatnio edytowano Wt 29 paź, 2013 00:53 przez Culé a muerte, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 08:55 
Primera Division

Niestety nie mogłem oglądać GD w sobotę, czy ktoś posiada link do całego meczu najlepiej z polskim komentarzem?

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 09:25 
El Fenomeno

1 połowa
2 połowa

niestety bez polskiego komentarza, ale też jest ok :P

Passion and Love

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 09:28 
Primera Division

@Robo
Dzięki, zawsze coś :)

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 15:22 
-#matti

Culé a muerte napisał(a):
Fajne masz klimaty. Na Kaukazie nigdy nie bylem, a najdalej nawschód dojechalem na Krym. Ja ogladalem z laska (kibic RM) i jej ojcem i wujem. Wszyscy 3 za RM i niezle mi krwi napsuli, ale za to po golach Neya i Alexisa wygladali jak na pogrzebie :-)

Pomimo tego, że mieli przewagę liczebną to nie sądzę aby ktokolwiek wpadł tam przez choćby chwile na pomył aby dymić słysząc polski doping w kierunku białych rycerzy z ekranu o treści "wstawaj, wstawaj, chu...chuchu nie udawaj." Oni nas kochają za Lecha i chyba nawet jeszcze za cały ten prometeizm z czasów Piłsudskiego. Prędzej by - uwaga, potwierdzone - nas na pożegnanie/powitanie wcyałowali po policzkach jak to tam chłopy mają zauważyłem gdzieniegdzie w zwyczaju, bo przecież my przyjaciele z Polszy. Coś jak w Boracie.

Zastanawia mnie jeszcze jedno czy można już o Majenko przestać mówić tak jak to miało miejsce ostatnio i przy każdej okazji tj. per "znowu ten drukarz Majenko" czy to jednorazowy przypadek i nadal jest nieprzyjemnym i niemiłym gościem jaki zwyczajnie miał gorszy dzień i po ludzku, jak człowiek pomylił się na niekorzyść ekipy madryckiej? Błędów błędami chyba nie naprawiał, bo to najgorsze co może zrobić arbiter vide de Blekereeeree jakiemu chyba się w przerwie zrobiło głupio wtenczas za Motte i prawidłowego gola cofnął w czasie doliczonym. Poczekajmy na kolejny mecz z udziałem Undiano aby mieć pewność czy to przypadek co zadziało się w GD czy może sprawiedliwość się upomniała o poprzednie przekręty z udziałem jednego z najważniejszych obecnie arbitrów w PD.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 17:36 
El Crack Total

Mallenco jest po prostu chujowy. Nie potrafi rozróżnić ostrej gry od faulu. Finał Pucharu Króla z mierdkami 2 lata temu i kopanie naszych po czym tylko się dało, brak karnego po oczywistym faulu Mascherano, brak drugiej żółtej dla Ramosa(czyli to samo co 2 lata wcześniej). Takie ma bezsensowne standardy sędziowania.

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 17:50 
-#matti

No mniej więcej o to mi chodziło. Dlatego na miejscu madryckich kolegów (gdziekolwiek się ich nie spotka) bym się tak na ich miejscu nie rozpędzał z tym wijarato i Farsa kradnie, bo niewykluczone, że przy najbliższej okazji Maljenko im odda to co im kiedyś (przedwczoraj) zabrano wg ich systemu i sposobu postrzegania otaczającego ich świata.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 28 paź, 2013 23:47 
Primera Division

Nie znacie się. Kradzież i tyle.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=48366

Spoiler: Real został głęboko skrzywdzony przez sędziego ;)

P.S. Ja tym razem obejrzałem Gran Derbi z poziomu Gol Nord 3 :D

mike.fusion.net.pl

PostNapisane: Wt 29 paź, 2013 00:11 
-#matti

Opinie Pana Gerero będącego na usługach Madrytu nt. GD radze traktować z przymrużeniem oka. Kilka niedociagniec nie przeczę bylo, ale się okaże czy to nowa jakość i standard czy przypadek.

93 minuta...

PostNapisane: Wt 29 paź, 2013 09:37 
El Crack Total

O kurwa, jak przeczytałem o czerwonej kartce dla Messiego po faulu na Marcelo to padłem, hahahahahahahaha :lol2: :lol2: :lol2:

PostNapisane: Wt 29 paź, 2013 10:15 
El Crack Total

No znowu ten gar pizdowaty wrzuca głupoty na ich stronę. News o Blatterze wyśmiewającym Ronaldo też dobry. Ale musi mieć nakurwione w bani to nieboże.

PostNapisane: Śr 30 mar, 2016 22:01 
Primera Division

Wkraczamy w decydującą fazę sezonu konkretnym meczem. Bilans reprezentacji nie taki najgorszy jedynie koniec sezonu Mathieu. Za to Iniesta, Busi i Rakitic odpoczęli sobie dwa tygodnie. Messi, Masche, Alves, Suarez dopiero dzisiaj wrócili do Barcelony podróż, zmiana stref czasowych może mieć wpływ na dyspozycję w sobotę jednak raczej cała czwórka w podstawowym składzie wyjdzie. Wśród bukmacherów Barcelona murowanym faworytem. Jednak przewaga punktowa, LM za kilka dni i chęć zamazania plamy z jesieni przez RM może spowodować że będzie ciężko. Remis bez zbędnego wysiłku i kontuzji brałbym w ciemno jednak patrząc, że to Real to jednak oczekuję zwycięstwa. :D

PostNapisane: Cz 31 mar, 2016 19:00 
Segunda Division

jeśli Zidane wystawi Kroosa jako ostatniego pomocnika zamiast Casemiro to strzeli sobie w stope jak Benek w listopadzie i Barca będzie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, mając na uwadze mecz z Atleti we wtorek biorę remis w ciemno bez kontuzji, pyrrusowe zwycięstwo jest akurat nam nie na ręke bo przewage nad rywalami w lidze mamy dość dużą, jak obronimy LM to nawet frajerskie przegranie mistrzostwa( co będzie dość niebywałym wyczynem) im wybacze :D

PostNapisane: Cz 31 mar, 2016 20:17 
Pichichi

Ściah pojechał równo ze składem w artykule na stronie. Ogólnie to nie mam zastrzeżeń, ale Vidal nie zagra na takim poziomie w Klasyku :) Poza tym i tak się nie dowiemy, bo Lucho na bank nie wystawi takiego składu ;)

PostNapisane: Pt 01 kwi, 2016 10:06 
Basista prowadzący

E tam, nie chciałem wywoływać huraganu i oszczędziłem wrzucenie Sampera z Kaptoumem. ;)

Serio, taki mam stosunek do tego meczu. Mogą wyjść rezerwami i przejebać z kretesem - i tak to gówno zmieni w kwestii ligi. Ważne żeby puknęli wysoko Atleti przed wyleczeniem się ich obrońców, bo jak nie będą mieli paliwa, to się skończy na jakimś 2:1 czy o zgrozo 1:1, co w perspektywie Calderona może być nieciekawe.

Liga mnie jebie, puchar króla mnie jebie. W tym sezonie liczy się tylko CL i niewątpliwe przejście do historii. Trochę mord się wtedy pozamyka.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Pt 01 kwi, 2016 10:11 
El Crack Total

Nie pozamyka, bo zaraz wylecą z argumentem, a Real zdobył takich pucharów 5 pod rząd, a taki Ajax 3, więc co to za wyczyn? To, że puchary inne, zasady inne, nieważne jak i to, że w Decima nie ma samych LM, a podliczono je wraz z nimi.

PostNapisane: Pt 01 kwi, 2016 11:41 
Primera Division

Z jednej strony się zgadzam ten mecz o niczym nie decyduje. Z drugiej pomiędzy meczami z Atletico jest ciężki wyjazd do Sociedad, a strata 6 pkt w dwóch meczach pod rząd sprawiła by problemy, dlatego jeśli mają coś odpuszczać to wyjazd z Sociedad i tam zagrać Munirami, Vemalenami, Samperami szczególnie jeśli po pierwszym meczu z Materacami wynik dwumeczu będzie otwarty. Według mnie Busi, Iniesta, Rakitic naciągali swoje urazy po to, aby w GD zagrać i nie być przemęczonym na wtorek, zresztą czasami mam wrażenie, że Busi im więcej gra tym jest lepszy. Suarez też z Villarrealem po to bał się dobrze kopnąć piłkę, żeby nie dostać żółtej kartki i móc jutro zagrać. Może gdyby nie kontuzja Mathieu zagrał by obok Pique, albo za Albę. Może gdyby Vidal bardziej ogarniał grę w defensywie zagrał by zamiast Alvesa. Jednak tak co do składu raczej nie ma wątpliwości LE rzuci wszystko to co najlepsze.

PostNapisane: Pt 01 kwi, 2016 13:21 
El Crack Total

Sam długo się zastanawiałem jak "ugryźć" GD, bo tylko (albo aż ;) ) prestiż sprawia, że ten mecz wzbudza w tym momencie sezonu jakieś większe emocje, wszak sytuacja w lidze w 95% pozamykana, a 3 dni po GD rozgrywamy cholernie ważny mecz w kontekście historycznej obrony LM. Już nie bawiąc się w dywagacje, z których i tak 3/4 się nie sprawdzi, napiszę wprost: Lucho nie po to rotował przez styczeń i luty, żeby teraz jeszcze poświęcić GD kosztem meczu w LM. Jestem zwolennikiem rotacji, ale trzeba zachować umiar - once de gala też musi grać, bo jak się przesadzi z rotacją to może wyjść jeszcze większa kupa niż bez niej, dlatego myślę, że 2 mecze z rzędu na mniejszej (Real) i większej (Atletico) kurwie powinniśmy bez problemu wytrzymać. Większość składu wypoczęła, jedynie Mathieu się wysypał, mogło być gorzej. Dodając do tego stosunek Lucho do potyczek z RM oraz aspekt psychologiczny meczu ligowego na możliwe późniejsze spotkanie w LM - nie ma chuja, żeby Lucho jakoś grubo pomieszał. Obstawiam najwyżej 2 kosmetyczne zmiany (najpewniej na pozycji PO i ŚP, nie licząc możliwych kontuzji) w dwóch najbliższych meczach.

Poza tym nasi też chcą coś obwieścić światu i jestem prawie w 100% przekonany, że zmęczenie będzie ostatnim czynnikiem, który będzie mógł mieć wpływ na rozstrzygnięcia dwóch najbliższych meczów. Na taki tydzień z takimi spotkaniami zarówno oni jak i kibice czekali cały sezon.

Zaczynam się chyba powoli nakręcać :D

PostNapisane: Pt 01 kwi, 2016 16:06 
Amateur/Aficionado

Kimi napisał(a):
Z drugiej pomiędzy meczami z Atletico jest ciężki wyjazd do Sociedad, a strata 6 pkt w dwóch meczach pod rząd sprawiła by problemy, dlatego jeśli mają coś odpuszczać to wyjazd z Sociedad i tam zagrać Munirami, Vemalenami, Samperami szczególnie jeśli po pierwszym meczu z Materacami wynik dwumeczu będzie otwarty.

Zgadzam się w 100 %. W przypadku gry o pełną pulę i zgarnięciu 3 pkt jesteśmy mistrzami. Wtedy wyjazd na Anoeta jak i kolejne mecze ligowe które będą się przeplatać z ewentualnymi półfinałami LM można potraktować ulgowo i dać odpocząć tym najbardziej przemęczonym. To da nam niesamowity komfort już przed samym rewanżem z Atletico, bo to tam stoczymy najcięższym bój gdyż nie sądzę, że sprawę awansu rozstrzygniemy u siebie. Być może trzeba będzie do ostatnich minut rewanżu gonić wynik ( lub bronić jednobramkowej zaliczki ) i wtedy świeżość może mieć kluczowe znaczenie w kontekście wykorzystania stworzonych sytuacji.

Dlatego uważam, że w GD powinniśmy zagrać na pełnej k****, dla Johana, kibiców i przede wszystkim dla dobra samych siebie.

Jeszcze wspomnę o aspekcie psychologicznym, który też może mieć spore znaczenie jeślibyśmy spotkali się z nimi w pófinale/finale LM. Dwie porażki na pewno odbiły by się na ich psychice a myślę że Zidane nie jest na tyle twardym zawodnikiem aby odmienić mentalnie zespół.

Generalnie nie jestem fanem półśrodków, kto ma wygrać ligę czy LM to wygra ją bez względu na to czy będzie miał rozegrane 90 min więcej czy mniej. Trzeba pokonywać najmocniejszych rywali, stawić czoło napiętemu grafikowi i robić swoje, a swoje zrobimy jak wyjdziemy po zwycięstwo .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1