Teraz jest Śr 19 cze, 2019 02:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1860 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 gru, 2003 15:56 
Primera Division

jak dla mnie nie ma znaczenia czy Ronaldinho b?dzie czy nie ( chocia? chcai?bym :wink: ) :!:

dlaczego tak mówi? , wydaje mi sie ?e to spotkanie wyzwala z pi?karzy prawdziwe zaanga?owanie, wole walki etc.... bo to magiczne spotkanie elektryzuj?ce :D

wg mnie tylko o to chodzi, dlatego 2-0 dla Barcy

Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 gru, 2003 15:44 
Segunda Division

Ja bym chcia? aby zagrali dla kibiców. Dobr? pi?k?, techniczn?, szybk? ze Saviol? w sk?adzie, tylko oto :cry:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 04 gru, 2003 20:31 
NIEPIJĄCY

jacek14 napisał(a):
Ja bym chcia? aby zagrali dla kibiców. Dobr? pi?k?, techniczn?, szybk? ...

Ile czasu ja juz czekam zeby wreszcie Barca wlasnie tak zagrala...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 gru, 2003 13:07 
Segunda Division

Saviola nie raz pokaza? nam próbke swoich mo?liwo?ci, wi?c my?le, ?e w tym meczu nas nie zawiedzie :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 gru, 2003 15:10 
Ja obstawiam 2:1 dla Barcy.Wydarzenia ostatniej,tak feralnej kolejki mozna od?o?y? ju? na bok,mecz z Realem to zupe?nie inna bajka.Wygrana z galacticos ma szans? sta? si? punktem zwrotnym w tym sezonie dla blaugrany,poza tym jej pi?karze s? za sw? beznadziejna gr? co? winni kibicom...Mam nadziej?( i b?d? si? modli? :) )?e mecz ten sko?czy sie po naszej my?li.

pozdrawiam :!:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 gru, 2003 15:31 
Cham i prostak

Traktujac ten temat od nieco innej strony, to mam nadzieje, ze jutro kazdy siedzi w jakiejsc knajpie, albo w chacie przez tv i oglada, a jak nie ma C+, to wchodzi na relacje Live! robiona na stronie www.fcbarca.com (zgadnijcie przez kogo ;) ). Wszystko to oczywiscie przy udziale roznych gad?etow :D, jak np: flaga za oknem, szalik a szyi, koszulka na upakowanej klacie :lol:, gacie na dupie, czapki na lbie i tak dalej 8).

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: Pt 05 gru, 2003 22:59 
Maksi Kaz ;)

Jutro MUSI by? dobrze :twisted: .Nie wiem jak to nasi kochani pi?karze zrobi? ale maja wygra?.Nie wa?ne ile nie wa?ne kto strzeli bramki Casillasowi ale maja wygra? i podtrzyma? pass? meczów bez pora?ki z kurewskimi na Camp Nou!!! Licze ?e po najgorszym meczu w sezonie ( mam nadzieje ?e to najgorsze ju? za nami) rozegramy teraz to najlepsze 8) .

BARCO masz jutro wygra?!!!

To nie jest pro?ba to jest ROZKAZ :wink:

VISCA EL BARCA!!!

Ps. Oby Rijkaarda ol?ni?o wreszcie i wystawi? Rustu :twisted:

tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord;
una bandera ens agermana,
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!

Tytuł:
PostNapisane: N 07 gru, 2003 10:33 
No có?,nie zawsze si? wygrywa...Ze swej strony chcia?bym pogratulowa? Barcelonie walki,gry do ko?ca,rozegrania jednego z anjlepszych meczów rundy i strzelenia tej honorowej bramki...
Wszystkie pochwa?y dotycz? oczywi?cie drugiej cz??ci spotkania..Trzymanie na ?awce 45(w przypadku Savioli nawet wi?cej)minut najlepszych na boisku Overmarsa,Quaresmy i Savioli to trenerski ROTFL roku :? Moja cierpliwo?? do pana Rijkaarda si? sko?czy?a-FUERA!

Tytuł:
PostNapisane: N 07 gru, 2003 13:57 
Segunda Division

przesadzi? Rijkard.overmars i saviola powinni gra? od pocz?tku meczu!chwale Kluiverta za bramke honorow?.szkoda, ?e gerrard nie strzeli? gola,by? sam na sam. :( xavi zagra? wspania?y mecz.motta nie powinien gra? nawet na ?awce.no i nasz luis garcia mia? 2 doskona?e sytuacje.
I NAJWA?NIEJSZY POW?“D PORA?KI:s?dzia.beznadzeijnie sedzziowa?, przynajmniej bechkama powinien wyrzuci? z boiska.ze 4 chamskie faule i udawanie niewini?tka.bez kitu, widzieliscie jak z ?okcia przywali? motcie? :evil: uwa?am, ?e mecz by? przekupiony.dodaje, ?e RIJKARD MUSI ODEJ?Ć!!!NIE POWINIEN STAWIAĆ DEFENSYWNEGO SK?ADU!!!

Tytuł:
PostNapisane: N 07 gru, 2003 15:49 
Segunda Division

Nie ma co p?aka? nad rozlanym mlekiem. 20 lat- by?o mine?o teraz pora na nas, b?dziemy najlepsi. Realowi si? sk?ad starzeje, a my mamy 20-25 latków w klubie. Jeszcze b?dziecie w niebiosy wo?a?: co ja na ciebie barcelono mówi?em:)

Tytuł:
PostNapisane: N 07 gru, 2003 16:42 
Amateur/Aficionado

Przykro mi bylo patrzec jak Luis Enrique siedzial caly mecz na
lawce rezerwowych! Ostatni mecz z Madrylami u siebie i tak go
potraktowal!
On w meczach z realem nigdy nie zawodzil!!!
Rijkaard straciles wczoraj moje zaufanie!
Odejdz!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 gru, 2003 10:32 
Amateur/Aficionado

serce rozdarte ale co zrobic...ja bym sie tak nie spieszyl z krytyka rijkaarda, trzeba dac mu czas...ale prawde mowiac 5:1 z malaga i do tego porazka z kim jak z kim ale z realem i to u siebie i to od ponad 20 lat pierwsza porazka z realem na camp nou... moga sie przyczynic do nasilenia krytyki. ba! na pewno tak bedzie. na szczescie laporta wydaje sie byc zrownowazonym facetem i nie bedzie chyba podejmowal zbyt szybko zbyt pochopnych decyzji. poczekajmy, jest jeszcze puchar uefa, moze uda sie go zdobyc w tym roku :) oby. pozdro i wierzmy w barce bo to nieobliczalny zespol :D

Vincit qui partitur

Ron Burgundy: You stay classy, San Diego. I'm Ron... Burgundy?
Ed Harken: Dammit! Who typed a question mark on the Teleprompter?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 gru, 2003 09:58 
Primera Division

zygi napisał(a):
Przykro mi bylo patrzec jak Luis Enrique siedzial caly mecz na lawce rezerwowych! Ostatni mecz z Madrylami u siebie i tak go
potraktowal! On w meczach z realem nigdy nie zawodzil!!!

oj tak zwa?ywszy ?e ka?dy pami?ta charakterystyczny gest Luisa :cry: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 gru, 2003 10:58 
Primera Division

rijjkard powinien zawisnac !!!!!!!!!!

jak moznba by?o taka taktyke obrac!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 gru, 2003 15:27 
Segunda Division

Dylu móg?by? mnie zapozna? z tym gestem :wink: ?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 gru, 2003 15:41 
Cham i prostak

Bardzo podobny do tego Kozakiewicza, tyle tylko, ze to bylo niemal combo, bo machal tymi lapami jak dzikus :D.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: Pn 27 mar, 2006 09:19 
Primera Division

Z niekrytą radością moge odświerzyć ten topic :]

SOBOTA 1 KWIETNIA 2006
GODZINA 22.00

To co wszyscy cule lubią najbardziej :] Derby Europy już w sobote. Po wygranej Realu z Depor narodziła się u nich nadzieja, którą trzeba znizczyć :twisted: Do naszego składu owraca Puyol i najprawdopodobniej Messi. Osobiście nie widze innej opcji niż nasze zwycięstwo :]

Tytuł:
PostNapisane: Pn 27 mar, 2006 13:48 
HighTower

Podejrzewam że Barca zagra najlepszy mecz w tym sezonie jaki do tej pory zagrali... Camp Nou zostanie porwane... chciałbym żeby wynik oscylował w okolicy 4:0 , 5:0... wtedy byłbym cały szcześliwy. Do składu wraca Puyol, może zdąrzy wyzdrowieć Edmilson no i może Messi. Skłąd wraca do optymalnego i mecz powinien być naprawde wspaniały.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 27 mar, 2006 14:01 
Pichichi

Ja niestety patrze na to spotkanie nieco pesymistycznie. Nie dlatego, że w ostatniej kolejce "Wrócił wielki Real, drżyj Barcelono!" :lol2: tylko, dlatego, ze od dawna już nie było tak by któryś z tych zespołów wygrał obydwa mecze, a do tego w tym roku przychodzi kolej na porażke .... jakoś mi to nie pasuje na Camp Nou, choć wierzę że nie musi byc to prawdą i zadamy kłam tej okresowości ?? wygrancyh więc Visca el Barca! i pojechać mi z realem :d

Ostatnio edytowano Pn 27 mar, 2006 20:48 przez Szawel, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 27 mar, 2006 14:05 
Segunda Division

No chyba poniosła Cię fantazja :) To byłoby miło - ale chyba niemożliwe. Zwłaszcza, że ten mecz odbędzie się pomiędzy dwoma ważnymi meczami z Benfiką i nasi nie będą chcieli tracić wszystkich sił w tym meczu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1860 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1