Teraz jest Cz 19 paź, 2017 20:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 21:48 
Amateur/Aficionado

Nie ma to jak lekceważyć rywala w 1/2 LM. Dobrze że Mats bronił świetnie w pierwszej połowie bo mogło się to skończyć źle.

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 21:53 
Tercera Division

Nie rozumiem tej krytyki. Przecież widać gołym okiem, że odpuścili drugą połowę. W finale raczej tak nie zagrają.

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 21:55 
-#matti

To nie jest tak, że ja nie wierzę w pasiastych tylko wzorem Kolonko mówię jak jest i nazywam rzeczy po imieniu. Dlatego nie pytam jak widzicie drugi półfinał tylko jak widzicie finał z Madrytem.

93 minuta...

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 21:55 
Pichichi

Mecz tak naprawdę trwał do 1 : 1, a po 1 : 2 można było wyłączyć tv czy to, kto tam na czym oglądał :P

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 21:59 
Tercera Division

Leczo za drugą połowę to powinien ich skopać bez litości, z Realem nie mamy prawa tak zagrać bo nas rozjadą w drobny mak, w Juve nie wierzę bo by musieli chyba 11 do bramki wejść.

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 22:03 
Segunda Division

patpul napisał(a):
1. Oczywiście, że zakładać można wszystko. Tylko czy zawsze jest sens tak mitrężyć? Mnie się najzwyczajniej nie chce;)
2. Oczywiście, że porażki z Realem do przyjemnych nie należą. Ale - jak już gdzieś tu jakiś czas temu pisałem - przestałem się nadmiernie przejmować tym, na co nie mam rzeczywistego wpływu. W sumie, to stoję w rozkroku, bo i chciałbym, żeby wpierdolili mierzie w finale. Ale i boję się, że dostaną oklep (ta podniesiona przeze mnie kwestiach przegrywanych finałów).

A teraz mały OT:P
th@les13 napisał(a):
jakoś mało skutecznie je rwałeś bo Ci zostało niemało

Bo ja bardzo cenię sobie swoje kudły:) A że są ze mną w takiej postaci ("zapołowoplecowej") od końcówki ogólniaka, czyli od około 15 lat, więc cenię sobie je jeszcze bardziej i staram się nadmiernie nie rwać:)
th@les13 napisał(a):
Fajne klimaty na tych Twoich zdjęciach...Reflex Sagrady naprawdę robi wrażenie nie mówiąc o fontannie.Ale uliczne klimaty ciekawsze...

Też uważam, że uliczne są najciekawsze:P
Sagrada to pomysł mojej konkubiny, a nie mój - choć wykonanie moje;)
Fontanna - o tej focie piszesz: http://patpul.deviantart.com/art/Forever-141809380 ?:)
Dzięki za odwiedzenie mojego deva i przejrzenie fotek:) Chciałbym jednak umieć dobre robić. Niestety, jestem leniem;)

Dokładnie o tym http://patpul.deviantart.com/art/Otras- ... -198835594. To co na pierwszym planie robi różnicę
A z tego korzystałeś kiedyś? http://www.dobreprogramy.pl/Machinery-H ... 19967.html
Jak się przyglądam koncertowym Behemota to mam wrażenie jakby były podkręcane właśnie takim narzędziem do HDR.A jeśli nie to można sie pobawić jak lubisz i masz chwilę
A to po prostu jest świetne http://patpul.deviantart.com/art/Agains ... -408141991

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 22:06 
Segunda Division

illusion napisał(a):
Fatalny mecz, Bayern okazał się mocny. Ale jeden plus to taki, że to dobrze przygotowanie na ewentualną grę z Realem i z tego się cieszę :)
Iniesta bardzo biednie.

Chyba po urodzinach jeszcze nie wytrzeźwiał...

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 22:18 
El Crack Total

Najważniejszy awans ale takie odpuszczenie meczu nie przystoi. I nie mówię tylko o drugiej połowie, na którą w ogóle nie wyszli ale od początku. Dobrze, że Neymar dzisiaj 100 % skuteczność bo wtedy by naprawdę było ciężko.

Pedro pokazał ile mu brakuje do elity. Może Lucho chciał go zareklamować włodarzom Bayernu :lol2:

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 22:27 
Primera Division

patpul napisał(a):
Wpierdol ofkorz:)

Miałem już twojego pesymizmu nie komentować, ale chyba za bardzo bierzesz sobie te słowa do Bolesław Prusa : „Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie-nie zrobi zawodu, przyjdzie-zrobi niespodziankę”. do serca :D Aż tak źle nie może być.

Nienawidzę jak sobie odpuszczają :roll:

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 22:38 
Primera Division

sebo939 napisał(a):
Leczo za drugą połowę to powinien ich skopać bez litości, z Realem nie mamy prawa tak zagrać bo nas rozjadą w drobny mak, w Juve nie wierzę bo by musieli chyba 11 do bramki wejść.

Jeśli po pierwszej połowie finału będą prowadzić 5:1 to mogą i zagrać tak jak dzisiaj drugą połowę :D . Chociaż myślałem że głód zwycięstw jest tak duży że tego 2:1 już nie wypuszczą i będą próbować nawet coś dorzucić. Teraz pytanie czy ta fatalna druga połowa to brak siły, oszczędzanie się, brak Suareza, czy po prostu faktyczna forma zespołu. Według mnie mimo tego całego pierdolenia przed meczem to już na sam mecz wyszli mając to 3:0 z tyłu głowy i od pierwszej minuty tylko czekali, aż ten mecz się skończy, a po 2:1 to już w ogóle wyglądało że jakby mogli to by usiedli na murawie i czekali na końcowy gwizdek. Za to właśnie podziwiam niemieszków przez to mają te wyniki po 8:0 i więcej oni jak kogoś dorwą to biją ile się da, a nie czekają na końcowy gwizdek. Dzisiaj też pomimo że przy 2:1 (5:1) większość drużyn by już tylko czekała na koniec to oni cały czas coś tam próbowali i koniec końców wyszli z tego dwumeczu z twarzą 5:3 nie brzmi jakoś tragicznie :). Z drugiej strony Barca gra od kilku ładnych tygodni po 2 mecze w tygodniu i wszystkie były o dużą stawkę bo w lidze nóż na gardle cały czas, więc i paliwa może już zaczynać brakować.

Obawiam się trochę tego Realu oni w słabej formie sprawili sporo problemów na CN w lidze. Teraz już się niemal wyleczyli do tego LM to będzie ich najprawdopodobniej jedyne trofeum, którym mogą uratować sezon.

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 23:01 
Amateur/Aficionado

Ale nie ma co dramatyzować :). Mamy finał :P

PostNapisane: Wt 12 maja, 2015 23:06 
Enrique Martinez

Moim zdaniem i tak Juve nas czeka. I gorzej dla nas.

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 00:06 
Armin Van Buuren

Grodas napisał(a):
Moim zdaniem i tak Juve nas czeka. I gorzej dla nas.

+1 :piwo:

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 00:23 
-#matti

Nie wiem czy gorzej dla nas czy lepiej, bo Juventusu dawno tak wysoko w LM nie było. Nie wiadomo czego się po nich spodziewać w rywalizacji z tak awangardowym i wyszukanym stylem (niespotykanym w Serie A) jaki prezentuje Barcelona. Ten styl choć mający rozliczne wady wciąż jest na tyle zajebisty, że do ogrania większości rywali zwyczajnie wystarczy. Ciężko rzekłbym powiedzieć. Tak prymitywnego futbalu jak Celtic czy Czelsea di Matteo lub odwołania do madryckiego boiskowego skurwysyństwa serwowanego nam ongiś w La Liga raczej nie zafundują, ale już portugalska szkoła mourarska jest możliwa. Rozwiązanie inne niż GD we finale ma tak plusy dodatnie jak i plusy ujemne. Plusem ujemnym w przypadku porażki z Juve byłoby z całą pewnością to iż Madryt skończy sezon bez jakiegokolwiek choćby pucharku. I chociaż dla niektórych to może być bez znaczenia to jednak wc szerszym ujęciu metafizycznym dotyczy Barcelony bardziej niż się może na pierwszy rzut oka wydawać :!:

Nie myślę o tym co może zagrać w finale Juventus, bo szanse na występ w nim mają NIESTETY relatywnie niewielkie. Około 10% na chwilę obecną, głównie przez brak trzeciego gola i lub bramkę straconą u siebie. No ale może boisko zweryfikuje ten podgląd.

93 minuta...

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 06:35 
Primera Division

Mam wrażenie że kapitan kloc Piket wrócił. Znowu zaprezentował nam zwrotność wozu drabiniastego. Do tego Maszcze. Następny wlazł Rudy i pokazał jakim jest profesjonalistą przy wyprowadzaniu piłki. Wstyd. Wychodzi na to że Alves to nas najlepszy obrońca a reszta...
Im dłużej trwa sezon tym bardziej uważam że Barca to MSN w procentach 40%25%25%. Wyjęty jeden gryzoń i niema komu biegać.

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 13:26 
Pichichi

Neymarowi bym dodał więcej tych % z % Suareza.

Matti uwielbiam jak sprowadzasz piłkarską rywalizację na poziom duchowy :D Ja tam nie będę gdybał, po prostu poczekam na finał.

Co do meczu z Bayernem trzeba by oceniać go do 1:2 , bo reszta to trening, sparing albo gra na przetrzymanie. Barcie się nie chciało, a Bayern szukał morale, bo jego zostały zdeptane.

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 17:26 
-#matti

aschnu napisał(a):
Matti uwielbiam jak sprowadzasz piłkarską rywalizację na poziom duchowy :D Ja tam nie będę gdybał, po prostu poczekam na finał.

https://www.youtube.com/watch?v=zV1BB9HUsPM#t=20s

93 minuta...

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 21:01 
Łowca autografów

patpul napisał(a):
Tylko LM, niestety. Ja też jestem szczęśliwym nieposiadaczem telewizora, więc chętnie zapłaciłbym za LaLigę, ale opcji nie spotkałem jeszcze.
Pojedynczy mecz LM kosztuje chyba 9 pln, ja za cały sezon meczów FCB zapłaciłem bodaj 49 pln. Styknie chyba 1 Mb, choć ja mam podobno 30. Ale jeszcze w poprzednim sezonie transmisje były mocno średnie (ostra pikseloza). Treaz musieli infrastrukturę poprawić, bo jest dobrej jakości.

Haha, dokładnie. Choć ja teraz właśnie oglądam na liga.heineken.pl, bo jest za darmo i śmieje się z tych komentarzy sezonowych kibiców realu. Są jedną nogą w finale, ale na szczęście go nie wygrają.

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 21:55 
Armin Van Buuren

* nie do tego tematu :D

Ostatnio edytowano Śr 13 maja, 2015 21:56 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 13 maja, 2015 21:55 
Amateur/Aficionado

Jednak nie są w finale :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1