Teraz jest So 21 paź, 2017 09:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 08 lut, 2009 14:20 
All-in!

Mecz z Majorką przemilczany, ale dwa z rzędu to już przesada. Zwłaszcza, że dzisiaj wieczorem najlepszy atak na świecie gra u siebie z najgorszą defensywą w Hiszpanii. Sporting stracił do tej pory 44 bramki w 21 spotkaniach, więc jak widać raczej nie są mistrzami gry obronnej. Do tego drugi miesiąc leczy uraz Cuéllar - podstawowy bramkarz Gijon. I mimo że Lafuente nie jest ogórkiem, to jednak 5 goli wpuszczonych 2 tygodnie temu z Getafe chluby mu nie przynosi.

Wciśnij prawy Alt

Ostatnio edytowano Pn 31 sie, 2009 12:50 przez hanc, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N 08 lut, 2009 15:29 
Liryczny Filozof

hanc napisał(a):
I mimo że Lafuente nie jest ogórkiem, to jednak 5 goli wpuszczonych 2 tygodnie temu z Getafe chluby mu nie przynosi.

Chlubę przynosi mu natomiast jego dyspozycja w meczu z Sevillą gdzie wyciągał takie piłki, że głowa mała (Jeżeli dobrze pamiętam, wyciągnął 13 strzałów !!!) Oto dowód :) . Tylko i wyłącznie temu zawodnikowi gospodarze mogą zawdzięczać zwycięstwo (Choć również groźnie kontrowali). Jeżeli Lafuente utrzyma obecną dyspozycję to powinien być naszym największym problemem w dzisiejszym meczu. Gijon prawdopodobnie zagra jednym napastnikiem. Troszkę pod formą jest Bilic (nie tylko z powodu przestrzelonego karnego w spotkaniu z Andaluzyjczykami), więc mam dziwne przeczucie, iż Preciado postawi dziś z przodu na bardzo dobrego, aczkolwiek może nieco niedocenianego Barrala (Nota bene wychowanka Realu M.). Gijon powinien Nas troszkę ponękać kontrami i wbrew temu co mówi hanc, może być ciężko sforsować ich szyki obronne... Innych atutów nie widzę :wink:.

Ostatnio edytowano N 08 lut, 2009 15:44 przez Leth, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lut, 2009 15:33 
Amateur/Aficionado

O ten mecz jakos sie nie boje, jestem spokojny, zreszta jak prawie kazdy na Camp Nou.
Bardzo ciekawi mnie jak zagramy na wyjezdzie z Betisem.

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lut, 2009 21:17 
Primera Division

Kolejne pewne zwycięstwo,choć szkoda straconej bramki. Eto'o wykorzystał dwi dogodne sytuacje ale ze dwie idealne też zmarnował.Świetny mecz zagrali po raz kolejny Dani Alves i Iniesta który z każdym meczem jest coraz lepszy.

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lut, 2009 21:54 
Tercera Division

Brawa za wygraną ale dla mnie ten mecz był po prostu nudny. Sporting zagrał beznadziejnie mimo gola. Barca sobie klepała ich cały czas i szkoda że nie było więcej bramek a okazji ku temu pare było m.in Messiego któremu dziś nie szło za dobrze. Najlepiej prezentowali się Alves i Iniesta, zresztą ta bramka Alvesa była tak jakby na przekór tym niewykorzystanym sytuacjom. Do następnego VeB ;)

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lut, 2009 22:18 
Łowca autografów

Pierwszy (w zasadzie to drugi ^^) post na tym forum, wypada więc najpierw się przedstawić: Mam na imię Bartek, mieszkam w niewielkiej miejscowości Nowe Miasto k/Płońska, kibicem Barcy jestem odkąd tylko sięgam pamięcią :) Konto na forum mam już od dłuższego czasu, dotychczas ograniczałem się jednak jedynie do czytania postów. Pozdrawiam wszystkich userów =]

Co do spotkania:
Zwycięstwo cieszy, chociaż sam mecz stał na przeciętnym poziomie. Sporting praktycznie nie istniał, mimo (przypadkowej zresztą) bramki. Na plus na pewno Dani, Iniesta, Sergi i Titi też nieźle. Xavi poniżej swojego poziomu, Messi dobre akcje przeplatał głupimi stratami, Samu ustrzelił dwie bramki i to wystarczy za komentarz. Szkoda trochę straconego gola...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 lut, 2009 03:30 
Amateur/Aficionado

Henry zagral bardzo dobrze, malo ludzi chyba zauwaza jego poswiecenie, ladnie wrocil i przerwal grozny kontratak. Z baszych napastnikow to wlasnie on chyba gra najmniej egoistycznie.
Caseres tez duzy plus, prawie bezbledny.
O Alvesie sie nie pisze bo wiadomo, czarodziej

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 lut, 2009 10:57 
Łowca autografów

trzeba powiedziec ze Iniesta pieknie "chodzil" jak to mowili koledzy w "warce" :)
mecz ktory barca wygrala najmniejszym nakladem sil bo nie chodzi tu o to zeby bic wszystkich ppo 6:0 tylko o to zeby wygrywac
a kontra przednia :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 12:48 
Ibracadabra

Pora rozpocząć marsz po obronę mistrzowskiej korony :)

Nie przewiduję dzisiaj żadnej katastrofy w postaci straty choćby jednego punktu. Raz, że my to my, dwa że gramy u siebie, a trzy że gramy z przeciwnikiem o kilka klas gorszym. Wiem, że nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika, ale po prostu nie wierzę w to, że możemy dzisiaj stracić choćby bramkę a o punktach już nie wspominając. Stawiam, że wygramy gdzieś 2:0 lub 3:0. Nie liczę na jakiś porywający styl, bo do optymalnej formy jeszcze nam brakuje.

Mając na uwadze długi mecz z Szachtarem stawiam, że zajdzie dzisiaj parę zmian w składzie. Pewnie zamiast Abidala zagra Maxwell, za nieco pobijanego Toure Busquetes no i za nieobecnego Messiego Pedro. Innych zmian w podstawowej 11 raczej bym się nie spodziewał. Liczę na debiut Czyhrynskiego oraz na pokazanie się któregoś z młodych. No i oczywiście premierowa bramka Zlatana musi być.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 13:28 
Fishermans Friend

Tak więc inaugurację sezonu ligowego czas zacząć. Szczerze muszę przyznać, że już od dłuższego czasu nie mogłem się doczekać usadowienia się przed telewizorkiem i włączenia ze spokojem C+, wiedząc, że ani słabe łącza, ani Szpakowski nie przeszkodzi mi w obejrzeniu Barcy.

Dzisiejszy mecz zapowiada się na jeden z tych łatwych, ale wcale taki nie musi być. Gramy na Camp Nou, czyli wiadomo, że przeciwnik będzie się bronił. Sytuacja będzie pewnie wyglądać tak, że do strzelenia pierwszej bramki może być ciężko i to właśnie od niej będzie zależało, czy np. w drugiej połowie szansę dostanie choćby Dimo, czy wychowankowie. Bo jeśli nie uda nam się wyjść na prowadzenie przez pierwsze 45 min, w drugiej odsłonie trzeba będzie się nieźle sprężyć. Mimo wszystko, liczą bardzo mocno na gładki i spokojny mecz.
Oprócz tego, liczę bardzo na dobry występ Pedro no i w końcu może i Ibra coś ustrzeli. Zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 14:18 
Amateur/Aficionado

Tak jak poprzednicy pisali - wygrana myślę, że będzie łatwa, że pokażą się młodzi zawodnicy, Ibra, że strzeli i Dimo zadebiutuje... :D Myślę, że do przerwy będzie 2-3:0. Może i za bardzo optymistycznie podchodzę do tego, ale myślę, że to się spełni. Ale też nie zapominajmy, że w tamtym sezonie mecz z Numacią na początku zbyt dobrze sięnie skończył, ae i tak myślę, że będzie dobrze... ;]

Visca el Barça! Gloria al Tricampeon!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 14:27 
Primera Division

Wie ktoś gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz ?

A do meczu
Pewne 3pkt liczę że Ibra wreszcie trafi

Visca el Barça !

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 14:34 
Segunda Division

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Alfa TV Macedonia
C+ Sport 1 (Fin)
C+ Sport 1 (Nor)
C+ Sport 1 (Pol)
Canal 9 (DK)
Digi Sport (RO)
ESPN (usa)
NTV Spor
NTV+ Sport
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (Italy)
Sky Sports 1 (2/H only)
Sky Sports Interactive
Sky Super Calcio
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 5
SuperSport 1 (DigitAlb)
Taquilla

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 15:32 
Primera Division

Sporting Gijon to chyba najsłabszy zespół z tych, które się utrzymały w minionym sezonie. Do tego żadnych wielkich wzmocnień nie dokonali i jak dla mnie to kandydat do spadku. W każdym razie z naszej strony obowiązkowe 3 punkty i spokojne zwycięstwo. Myślę, że najlepiej strzelić szybko dwie bramki, trzecią dorzucić po przerwie i dokończyć na stojąco mecz. Im bardziej się będziemy męczyć z Gijon, tym gorzej w perspektywie całego sezonu.

Ciekawe, czy Czygryński zagra. Poza tym Ibra mógłby strzelić bramkę na dobry początek ligi.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 17:41 
Łowca autografów

Witam,jestem tutaj nowy.

Co do meczu to według mnie nie powinniśmy mieć żadnych problemów.Mój typ 3-0 dla Barcy.Liczę na debiut Chygrynskiego i bramkę Zlatana.Moim zdaniem powinniśmy wyjść takim oto składem:Valdes,Alves,Puyol,Pique,Maxwell,Yaya,Keita,Xavi,Pedro,Ibrahimovic,Henry.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 17:51 
El Crack Total

watpliwe, wystawienie Dimy, kiedy ten odbyl ledwo jeden trening z druzyna, pewnie ma problemy z porozumieniem sie, oraz slabo zna taktyke Barcy, byloby cholernie ryzykowne.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 20:39 
Primera Division

Cieszy mnie wystawienie przez Pepa w pierwszym składzie Pedro i Bojana. Zasłużyli na to, a po za tym muszą czuć że są potrzebni drużynie także w lidze, jeszcze lepiej by było gdyby strzelili po golu... :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 21:07 
Enrique Martinez

Zlatan oddał wlasnie piekny strzal wzdłuz linni bramkowej :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 21:31 
El Crack Total

Zaskoczony jestem składem. Nie liczyłem, ze w pierwszym składzie wyjdą Maxwell, Bojan i Pedr, ale jak widać na razie przynosi to efekt i należy się z tego cieszyć :) Oby Zlatan się w końcu przełamał, bo jak nie dziś to kiedy?

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 21:38 
Enrique Martinez

Zlatan jak na razie bardzo slabo...

Widac ze w druzynie humor dopisuje :D Bodajze Pedro zagrywa "genialnie" w nasze pole karne, Valdes ratuje sytuacje ostatkiem i jednoczesnie bardzo cieszy jape :D Podobnie sam Pedro, a i Alves nie omieszkal tego skomentowac wielkim usmiechem. To mi sie podoba ! ;)

dwa gole z rzutu rożnego... Czy ja na pewno ogladam Barce? :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1