Teraz jest Wt 12 gru, 2017 01:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1078 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 17 maja, 2015 20:19 
-#matti

Pan ładny swoje mistrzostwo też dzisiaj zdobył. Wilk syty i owca cała, bo dla niego to to ono cenniejsze od tego co dzisiej je Barka wywalczyła na Kalderą. Choćby nie wiem jak się zaklinał to życia nie oszuka. Już chu, niech ma. Złotej Piłki za to nie dostanie. Panów (i panie) obecnych w sektorze gości zapraszam w takim tam gdzie byłem kilka lat temu:

Obrazek

Niech żyje bal!
iHala!

Spoiler: pokaż
Obrazek

93 minuta...

PostNapisane: N 17 maja, 2015 20:32 
Pichichi

Mecz był taki sobie - ale jednak zwycięstwo zasłużone. Neymar słabo dzisiaj, za to Pedro całkiem nieźle.

A tak na marginesie - jak ważny był etap Cruyffa w Barcelonie, jak istotny to był dla tego Klubu człowiek, pokazują statystyki od jego przybycia. Zmienił szkolenie, zmienił system gry, zaszczepił pewną ideologię. Od sezonu 1988/89 rywalizacja Barcelona - Real wyglądała tak:
Liga: 13 - 9 dla Barcelony
LM: 4 - 4
Copa del Rey: 5 - 4 dla Barcelony
Superpuchar Hiszpanii: 10 - 8 dla Barcelony
Superpuchar Europy: 4-2 dla Barcelony
Klubowe MŚ: 2 - 1 dla Barcelony

W sumie: 38 - 28 dla Barcelony.

Chyba nie muszę pisać, jak to wyglądało do momentu przybycia Holendra? A w tym sezonie może to się jeszcze poprawić. Miejmy nadzieję, że ta pogoń będzie kontynuowana :)

PostNapisane: N 17 maja, 2015 20:40 
Primera Division

Oleee :!:

PostNapisane: N 17 maja, 2015 20:59 
Armin Van Buuren

Ja dziś musiałem się w pewnym momencie "rozczworzyć", bo trza było oglądać Barcę, żużel, hokej i obiecanki cacanki na TVP 1. Nie mniej jednak wszystko ułożyło się super, bo Barca mistrzem, Ruscy w dupę, Komor i Duda nawet sami się na końcu przyznali, że wszystkie obietnice to tak naprawdę gruchy na wierzbie, do tego Penaldo, który udowadnia, że jest najlepszym piłkarzem w swojej lidze + Patpul szczeka. Po prostu żyć, nie umierać :lol2:

PostNapisane: N 17 maja, 2015 21:16 
Primera Division

Nie wiem, jak ta drużyna się tak przeobraziła w trakcie sezonu. Niewytłumaczalne dla mnie, ale płakał nie będę :)

Wuefista rozjebał ligę + ma jeszcze 2 finały przed sobą. Dobre

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: N 17 maja, 2015 21:50 
El Crack Total

Bardzo trudny w sumie mecz, brakowało Luisa co to umie się rozepchać wśród takich obrońców.
Dobrze, że już dziś mamy tego majstra, jedno napięcie już zeszło.

PostNapisane: N 17 maja, 2015 22:45 
Amateur/Aficionado

blazeq napisał(a):
Mecz był taki sobie - ale jednak zwycięstwo zasłużone. Neymar słabo dzisiaj, za to Pedro całkiem nieźle.

A tak na marginesie - jak ważny był etap Cruyffa w Barcelonie, jak istotny to był dla tego Klubu człowiek, pokazują statystyki od jego przybycia. Zmienił szkolenie, zmienił system gry, zaszczepił pewną ideologię. Od sezonu 1988/89 rywalizacja Barcelona - Real wyglądała tak:
Liga: 13 - 9 dla Barcelony
LM: 4 - 4
Copa del Rey: 5 - 4 dla Barcelony
Superpuchar Hiszpanii: 10 - 8 dla Barcelony
Superpuchar Europy: 4-2 dla Barcelony
Klubowe MŚ: 2 - 1 dla Barcelony

W sumie: 38 - 28 dla Barcelony.

Chyba nie muszę pisać, jak to wyglądało do momentu przybycia Holendra? A w tym sezonie może to się jeszcze poprawić. Miejmy nadzieję, że ta pogoń będzie kontynuowana :)

Gdyby nie gen. Franco to Real by nas gonił a nie my ich.

PostNapisane: Pn 18 maja, 2015 05:45 
-#matti

Z tym generałem Franco to bym się tak nie rozpędzał mimo wszystko. Fakt, Real był i jest ekipą rządową co tu i ówdzie widać po dziś dzień niemniej jednak w takich sytuacjach lepiej krótko zapisać to tak " 4 > 10 " i nie trzeba się psztrykać. Kiedyś słyszałem, że Generał kibicował Pateti, ale nie wiem na jakiej zasadzie. Podwójne standardy jakieś. Generał kibicował Pateti, ale Raulitka już wychowankiem matetacy nie jest. Mniejsza o to. Nie zwracaj se tym głowy panie kolego i grać trzeba swoje. No umówmy się no nie Franco kazał Lessiemu w poprzeczkę trafić z karnego w półfinale.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 18 maja, 2015 06:25 
Piwowar domowy

PheNOmeN napisał(a):
Gdyby nie gen. Franco to Real by nas gonił a nie my ich.

Ochocho! Widzę, że jeszcze pucharek do muzeum nie wjechał, a już ostra szajba.
To zerknijmy na czas, gdy na pewno w Montjuich więziono i rozstrzeliwano przeciwników Caudillo oraz _być może_ wojskowi zaglądali także do szatni zespołów rywali Realu. Weźmy sobie lata 35-75 poprzedniego stulecia. 14:8 na korzyść Realu w mistrzostwach Hiszpanii (największy wysyp w latach 60-65, czyli także wówczas, gdy dominowali w Europie), 9:6 dla Barcelony w Copa del Rey. Dotykam tylko rozgrywek hiszpańskich, na które Behemonde jakiś tam wpływ mógł mieć. Bo umówimy się - w Europie to raczej był nikim.
Także ja bym wcale jakoś nie przeceniał jego roli w tym, że FCB musi jeszcze trochę podgonić.

blazeq napisał(a):
Mecz był taki sobie

Mi się w trakcie gry takie dwie myśli nasunęły. Pierwsza, że to wszystko wyglądało tak, że jakby w derbach Madrytu na El Prat coś się wydarzyło (czytaj: Pan Ładny czy kto tam z tej bandy by trafił), to Barka zara coś wciśnie. I to się jakoś potwierdziło. A druga - że ten mecz wyglądał jak kopanie się z 2. połowy lat 90. z RSSS na Camp Nou. Wówczas gdyby wygrali, zapewniliby sobie tytuł chyba ze trzy kolejki przed końcem. I rodzili ten wyniki (ostatecznie skończyło się 2 albo 3:0, przy - jeśli mnie pamięć nie myli - ogromnym wkładzie Figo) gdzieś do 60. minuty chyba. I takie rodzenie też wczoraj było.

Kilo79 napisał(a):
Jest Undiano, jest impreza.

Pewnie tak, ale w tym meczu poważny błąd to brak karnego za pociągnięcie za koszulkę Alvesa. Strzał Lessiego w rękę Juanfrana - doskonała decyzja o niepodyktowaniu karnego.

PostNapisane: Pn 18 maja, 2015 08:02 
El Crack Total

Atletico oprócz pierwszych 20-25 minut później było bardzo słabe. Mogliśmy i powinnismy wygrć to wyżej, ale Neymarowi strzelać nie kazano. Fajnie że wygraliśmy już teraz. Nie trzeba ryzykować zdrowia Suareza w ostatnim meczu i można wystawić Vermaelena xD Szkoda tylko że Krysia zgarnie Złotego buta, ale jeśli my wygramy LM to i tak Złota Piłka pewnie do Leo pójdzie.

PostNapisane: Pn 18 maja, 2015 15:36 
Pichichi

Przede wszystkim Visca el Barca :D

W sumie wielu tu się bawi w wróżbitów jak będzie wyglądał finał z Juventusem i ile to Barca wturla im bramek, więc co tam, sam też się pobawię. Mecz z Atletico tylko mnie wzmocnił w przekonaniu, że finał z Juve będzie wyglądał podobnie. Nie łudzę się na jakieś wielkie zwycięstwa. Jak już nie raz mówiłem\pisałem, Barcie nie leży rywal z twardą grą w obronie taką jaką pokazało wczoraj Atletico. Owszem gdyby Neymar nie był wczoraj rugbistą byłoby 2. Właśnie i tu jest szczegół. Nasza trójca dużo strzela, ale tez i dużo potrzebuje akcji (dużo marnuje). Juve będzie grał jeszcze twardziej niż grało wczoraj Atletico, a Buffon to bramkarz wyższej rangi niż Oblak (umiejętności podobne, ale za Włochem przemawia doświadczenie). Co więcej Juve jest silne w kontratakach (domena włochów: silna obrona, szybkie kontry). Nie, żebym nie wierzył w MSN, bo jedną strzelić powinni, ale przy 2 będę naprawdę już szczęśliwy. Będzie więcej? Niech mnie zaskoczą. Jednak w kontekście wczorajszego meczu, nie liczę na gromy z drużyną, która na pewno będzie gryzła trawę, nieraz testowała nasza obronę i grała na pograniczu, a nawet za granicą faulu. Ten wczorajszy mecz, powinien ostudzić niektórych zapały, na jakieś wielkie lanie Juventusu w finale.

A no i bym zapomniał, do tych fanów Messiego cofniętego do pomocy i asystującego. Wolę go w ataku, bo wtedy mamy 3 punkty, niż asystującego do Neymara (wczoraj) czy Suareza walącego do gołębi. Brak Messiego w ataku, to spadek siły rażenia Barcy o hm... ciężko wyliczyć o ile % (ktoś w coś takiego już tu się bawił). No i Messi do Messiego nie jest wstanie podać, chyba, że komentuje Szpakowski. W ataku nawet jego człapanie jest niewidoczne.

PostNapisane: Pn 18 maja, 2015 16:19 
Segunda Division

http://imagecache.crowdynews.com/resize ... la-BBC.jpg

PostNapisane: Pn 18 maja, 2015 21:48 
Segunda Division

Moim zdaniem mecz z Juve będzie wyglądał jak ten z Atletico. Atletico = Juve. I w mojej opinii Ta Barcelona nadaje się do gy z defensywnymi drużynami takimi jak Atletico czy Juve i wróżę im zacny finałowy mecz :)

PostNapisane: Wt 19 maja, 2015 10:09 
Łowca autografów

Wygrana i mistrz jest Nasz !! Z Juve ciężki mecz będzie.

PostNapisane: So 12 wrz, 2015 18:31 
Segunda Division

No niestety ale dziś bramek znowu nie nastrzelamy. Liczę tylko na 3 pkt, no i może niech Messi 1 brameczkę wturla.

PostNapisane: So 12 wrz, 2015 20:00 
Segunda Division

to się nasz Verma nagrał...
3 pkt są, Leo jak zwykle ratuje dupsko, Suarez czułość+ 1000000, Neymar poza wolnym żałosny ale co wsadził to jego.

PostNapisane: Pn 14 wrz, 2015 07:36 
Pichichi

Verma po prostu kontynuuje proces uciszania hejterów. Równie dobrze można namówić Puyola na powrót z emerytury z jego gotowością do gry jak w ostatnich dwóch sezonach. Przydatność podobna. Jeśli nic się nie zmieni, trza pożegnać po sezonie. A czy nastąpi nagła poprawa? Jego 25 różnych dolegliwości w ostatnich 6 latach każą mi sądzić, że nie.

PostNapisane: Wt 15 wrz, 2015 12:36 
El Crack Total

Szkoda tego Vermy bo jak gra, to robi to nieźle.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1078 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Strefa czasowa: UTC + 1