Teraz jest So 21 paź, 2017 09:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 14 lut, 2016 22:19 
Primera Division

Włączyłem ostatnie 20 minut, ale co oni wyprawiali... banan na twarzy :D

PostNapisane: N 14 lut, 2016 22:21 
Primera Division

Ładnie się towarzystwo zabawiło.

PostNapisane: N 14 lut, 2016 22:21 
Tercera Division

Leo :lol2:, do momentu strzelenia 3 bramki męki a potem to już wiadomo, Celta mimo braków kluczowych graczy spięła się na ten mecz ale po 3:1 dali se chyba spokój

PostNapisane: N 14 lut, 2016 22:39 
Armin Van Buuren

Rzeczywiście było momentami ciężko, ale na końcu pozamiatali. Pique oczywiście nie byłby sobą gdyby nie dopuścił do jakiegoś groźnego strzału, Alves też wkurwiony schodził, ale pretensje miał chyba tylko do siebie. Na plus oczywiście Busi, kolejny raz profesorka, Suarez robotę swoją też zrobił z nawiązką, więc jeśli tę formę utrzymają, to o najbliższe mecze wypada być spokojnym.

Oglądał ktoś Arsenal? Jak dziś wyglądali, bo miałem mecz oglądać, ale jakoś nie wyszło :wink:

PostNapisane: N 14 lut, 2016 22:59 
Pichichi

@Jack
Moim zdaniem Arsenal zdominował ten mecz. Mieli bardzo dużo groźnych sytuacji, ale brakowało ostatniego podania lub wykończeniu. zasłużenie wygrali. Ogólnie mam wrażenie, że to najlepsza wersja Arsenalu z jaką mierzyliśmy się w ostatnich latach. Będzie bardzo emocjonujący dwumecz.

Nie wierzę, że po Guardioli moje oczy oglądają taką piłkę w wykonaniu Barcelony. Podejrzewałem kilka lat posuchy, sezony jak za Martino. Kilka lat temu myślałem, że Leo to najlepszy piłkarz w historii, teraz uważam, że gra u nas najlepsze tridente w historii. Mecz za meczem leci, a oni dalej to samo. Jasne, Neymar zagrał słaby mecz. Słaby jak na niego. Więcej widowiska niż pożytku. Tylko co z tego, jak Suarez skończył mecz z 3 golami i 2 asystami, a Leo z golem i 2 asystami? Dalej nie wierzę, że Messi zrobił coś takiego. Zdziwiłem się, że nie oddał Neymarowi, ale ten rozbieg wydawał się dziwny...

Teraz mam pewność - 2 puchary są w naszej kieszeni. Tylko od nas zależy czy ktoś nam je zabierze. Liga Mistrzów to dwumecze, więc nigdy nic nie wiadomo. Jednak już od końca grudnia byłem gotowy postawić, że zdobędziemy znowu tryplet. Wszystko na to wskazuje, myślę jednak, że zostaniemy z dwoma.

PostNapisane: N 14 lut, 2016 23:14 
Armin Van Buuren

Zobaczymy co też ten Arsenal z nami zagra, bo oni zawsze przed meczem wyglądają dobrze. Obstawiam, że i teraz będzie podobnie.

Neymar od kilku meczów wygląda tak sobie. Dziś też strącał gołębie, ale wydaje mi się, że jemu forma wróci wtedy, kiedy będziemy jej rzeczywiście potrzebować. Dopóki ciągną Messi z Luisem to Neymar może się tam potykać. Może LE da mu też trochę odpocząć, bo zanim zagramy w Londynie, mamy jeszcze dwa chyba luźniejsze mecze

A co do tego karnego...
https://www.youtube.com/watch?v=tJB2AUWPplY

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 13:43 
Primera Division

Początek roku Suareza i Messiego na razie kosmiczny ciężko stwierdzić, który z tej dwójki lepszy. Wczoraj Messi genialny rzut wolny, genialna asysta na 2:1, akcja na 3:1 też jego, karny na nim i asysta z karnego. Suarez natomiast zaczął od 2 groźnych akcji po których były 2 żółte kartki i 2 rzuty wolne z czego jeden zakończony bramką później hattrick i 2 genialne asysty. Neymar w ostatnich meczach odstaje od tej dwójki, brak mu skuteczności. Niestety za rulety, przerzucanie piłki nad przeciwnikami itd. punków nie dają, a ostatnio większość jego sztuczek kończy się stratą bo po minięciu 1-2 zawodników traci piłkę albo źle zagrywa. Dobrze że strzelił tą bramkę na te 6:1 bo widać było po nim, że jakby trochę odetchnął. Wczoraj znowu poniżej jakiegokolwiek poziomu zagrał Alves i w takiej dyspozycji to nie chcę go widzieć w meczu z Arsenalem, wolę Vidala a może Roberto. Pique też słabiutko pełno niedokładności, strat. Alba karnym dorównał do swoich kolegów z obrony. Patrząc na terminarz to mistrzostwo mamy niemal w kieszeni, Villareal (wyjazd), Sociedad (wyjazd) i Real u nas to jedyne poważne zagrożenia, chociaż Levante pokazało, że każdy wyjazd będzie groźny nawet te najbliższe z Gijon i Las Palmas, szczególnie że z takimi przeciwnikami Barcelona włącza tryb energooszczędny.

Arsenal bez przesady ja tam liczę, że dwumecz już rozstrzygniemy w Anglii. Jakieś 3-1, 2-0. Bez przesady, że to jest najlepszy Arsenal z jakim się mierzymy przy tak beznadziejnej formie czołowych drużyn w Anglii oni są na 3 miejscu. Bardziej boję się Realu, Bayernu, Juve, PSG czy Atletico, gdzie żeby ich pokonać trzeba poprawić grę w obronie i w pomocy.

Jeszcze tak czytając doniesienia z innych klubów, to Real kilka ważnych graczy kontuzje, Bayern 3 obrońców wypadło. A u nas znowu pełna kadra przed najważniejszą fazą sezonu. Nie wiem czy to szczęście czy jakiś super dobór obciążeń treningowych naszego sztabu, ale dzieje się tak już drugi rok z rzędu. A patrząc na karierę trenerską LE już 4 sezon ma dużo lepsze wyniki wiosną niż jesienią.

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 13:44 
Segunda Division

K-a-m-i-q napisał(a):
@Jack
Moim zdaniem Arsenal zdominował ten mecz. Mieli bardzo dużo groźnych sytuacji, ale brakowało ostatniego podania lub wykończeniu. zasłużenie wygrali. Ogólnie mam wrażenie, że to najlepsza wersja Arsenalu z jaką mierzyliśmy się w ostatnich latach. Będzie bardzo emocjonujący dwumecz.

Nie wierzę, że po Guardioli moje oczy oglądają taką piłkę w wykonaniu Barcelony. Podejrzewałem kilka lat posuchy, sezony jak za Martino. Kilka lat temu myślałem, że Leo to najlepszy piłkarz w historii, teraz uważam, że gra u nas najlepsze tridente w historii. Mecz za meczem leci, a oni dalej to samo. Jasne, Neymar zagrał słaby mecz. Słaby jak na niego. Więcej widowiska niż pożytku. Tylko co z tego, jak Suarez skończył mecz z 3 golami i 2 asystami, a Leo z golem i 2 asystami? Dalej nie wierzę, że Messi zrobił coś takiego. Zdziwiłem się, że nie oddał Neymarowi, ale ten rozbieg wydawał się dziwny...

Teraz mam pewność - 2 puchary są w naszej kieszeni. Tylko od nas zależy czy ktoś nam je zabierze. Liga Mistrzów to dwumecze, więc nigdy nic nie wiadomo. Jednak już od końca grudnia byłem gotowy postawić, że zdobędziemy znowu tryplet. Wszystko na to wskazuje, myślę jednak, że zostaniemy z dwoma.

Daj Boże LLiga i Champions a będę w siedemnastym niebie.

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 20:00 
Basista prowadzący

W tym sezonie przebaczyłbym im nawet wtopienie ligi w przedostatniej kolejce po porażce z Espanyolem i przegraną z Sevillą w CdR. Liczy się tylko szansa na obronę CL, bo jeśli uda im się to dokonać, to przejdą do historii i pewnie minie wiele lat, kiedy jakiejś drużynie uda się to powtórzyć.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 20:44 
Primera Division

Przed sezonem też miałem takie zdanie, żeby przy wąskiej kadrze wszystko rzucić na obronę LM. Zrozumiałbym jeśli LE w CdR zagrał rezerwami, ale jeśli już poświęcili trochę sił oby dojść do finału to przegranie go byłoby trochę frajerstwem. To samo w lidze przy takiej jesieni myślałem, że będziemy mieć pewną stratę do Realu, a tu jest zupełnie odwrotnie. Po za tym w LM decyduje czasami dyspozycja dnia jakaś kontuzja kluczowego gracza, albo sędzia popełni jakieś błędy i można zostać z niczym. Po za tym dobre wyniki w pucharze czy lidze napędzają tą drużynę i tworzą świetną atmosferę. I tak liczę, że zaangażowanie w meczach LM będzie dużo większe jak w ostatnich meczach w lidze czy pucharze. Obrona trypletu byłaby jeszcze bardziej historyczna niż LM po za tym LE musi w końcu zdobyć te 6 pucharów :D . Chociaż nadal w to nie wierzę to szansa z każdym meczem na to rośnie.

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 22:44 
Primera Division

Nie ma co zaklinać rzeczywistości. Jesteśmy absolutnym faworytem do wygrania wszystkiego o co walczymy w tym roku. Umiejętnościami jesteśmy na innym pułapie.
Drugą, zupełnie inną sprawą jest to czy głowa plus zdrowie dojadą z chłopakami do końca. Plus to że piłka to przewrotny sport.
Ja również dla CL byłbym wstanie poświęcić ligę o CdR nie wspomnę.
Mam jedną jeszcze uwagę jeśli chodzi o CL. Chciałbym żeby Bravo był prawdziwą jedynką.

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 23:31 
Pichichi

Kimi napisał(a):
Chociaż nadal w to nie wierzę to szansa z każdym meczem na to rośnie.

Wierzę w to. To zupełnie coś innego niż dobre odczucia. Mamy najbardziej efektywny zespół w historii. Jak wspominał Masche "Teraz jak gramy źle to wygrywamy, ta drużyna rozwinęła się". Tak naprawdę MSN ciągnie niesamowicie ten zespół. Z tyłu na poziomie gra tylko Busquets (mam na myśli cały sezon), mimo to wpadek było bardzo mało: remisy z Valencią, Deportivo i Espanyolem, bo tylko to uważam za wpadki. Początek sezonu to kształtowanie się drużyny, więc porażki z Sevillą czy Celtą są naturalne. Gdybanie o wymianie CdR i ligi na LM jest bezcelowe. To byłoby wyjątkowe, ale w takich okolicznościach niewygranie CdR będzie bardzo bolało, a w lidze mamy bardzo dobrą pozycję i przepuszczenie takiej szansy też wymaga dużego talentu. Chyba, że Le postawi na obronę CL, w co nie wierzę. Liczy na wszystko i tak będzie rotować aby osiągać jak najlepsze wyniki w każdych rozgrywkach. Problemem mogą być tylko najbliższe mecze, chyba na 5 tylko jeden gramy u siebie.

PostNapisane: Wt 16 lut, 2016 23:05 
Basista prowadzący

Moim zdaniem problemem naszej defensywy są personalia, czyli łebki, które na topowe mecze spinają się na najwyższy poziom i gwałcą rywali, a na ogóry brakuje im koncentracji i trochę motywacji. Ta trójka to Alves, Pique i Alba. Masche gra zawsze tak samo, czyli serducho na wierzchu i do przodu - świetnie uzupełnia Pique, ale jak Pikuś jest myślami przy nocce z żoną, to nie potrafi już nadrobić.

Jakoś nie boję się o postawę defensywy w kluczowych momentach. Bardziej obawiam się kontuzji kogoś z przodu - najbardziej Luisa. Bez Leo Neymar podjął rękawicę i wziął ciężar na swoje bary. Bez Neymara można lepiej wykorzystać wolną pozycję i wzmocnić pomoc, ale bez Luisa? Nikt nie zapełni dziury w środku i autobusy znów mogą z nami wygrać. Natomiast na MSN w formie nie ma rady żadna taktyka. Oby tylko zdrowie dopisało, a może być kapitalnie. Krok po kroku.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 17 lut, 2016 02:20 
Armin Van Buuren

Na szczęście Gruby nie ma tendencji do łapania kontuzji także bądźmy dobrej myśli.

Ja tam nie bawię się w prorokowanie. Co będzie to będzie, wolę nie być potem rozczarowany, bo tak jak mówisz, o ile na ataku można polegać, tak nasza obrona jest zdolna do wszystkiego. O Arsenal jestem względnie spokojny, ale ciekawe jakbyśmy trafili na Bayern, jak Bawarczycy podeszli by do tego meczu po ostatnim laniu z naszej strony? Łatwo na pewno nie będzie i nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.

Co się tyczy jeszcze obrony, to na ten moment nie zapowiada się na przyszłość żebyśmy mieli jakoś tę formację mega wzmocnić. Adriano pewnie odejdzie i poza napastnikiem będzie trzeba kupić kogoś na lewą stronę, ale na tym chyba kaska się już skończy, bo Bartrę oddają za psie pieniądze znając ich możliwości. No chyba że kupią kogoś solidnego na środek, a Mathieu znany jest u LE z tego, że potrafi grać na lewej stronie :D

PostNapisane: Cz 18 lut, 2016 19:14 
Segunda Division

Jack napisał(a):
Na szczęście Gruby nie ma tendencji do łapania kontuzji także bądźmy dobrej myśli.

Ja tam nie bawię się w prorokowanie. Co będzie to będzie, wolę nie być potem rozczarowany, bo tak jak mówisz, o ile na ataku można polegać, tak nasza obrona jest zdolna do wszystkiego. O Arsenal jestem względnie spokojny, ale ciekawe jakbyśmy trafili na Bayern, jak Bawarczycy podeszli by do tego meczu po ostatnim laniu z naszej strony? Łatwo na pewno nie będzie i nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.

Co się tyczy jeszcze obrony, to na ten moment nie zapowiada się na przyszłość żebyśmy mieli jakoś tę formację mega wzmocnić. Adriano pewnie odejdzie i poza napastnikiem będzie trzeba kupić kogoś na lewą stronę, ale na tym chyba kaska się już skończy, bo Bartrę oddają za psie pieniądze znając ich możliwości. No chyba że kupią kogoś solidnego na środek, a Mathieu znany jest u LE z tego, że potrafi grać na lewej stronie :D

Raczej z tego,że czasem grywa na lewej stronie.Bo czy potrafi to już inna "inszość".
Bayernowi też defensywa się sypie a na MSN nie wystarczą eksperymenty Pepa,choć wciąż to najpoważniejszy rywal Barcelony w drodze po europejskie trofeum.

PostNapisane: Cz 18 lut, 2016 22:25 
Primera Division

Jack napisał(a):

A według mnie to obrona latem będzie wzmocniona. Vermaelen raczej opuści Barcę, Bartra podobnie ew. wypożyczenie zostanie Pique, coraz starszy Masche i coraz straszy Mathieu, który jak trzeba to wejdzie i prezentuje dość solidny poziom szczególnie na środku obrony. Jednak patrząc po klubach to ciężko znaleźć jakiegoś młodego pewniaka na ŚO, kiedyś się mówiło o Benatii, Mangalii obaj poszli do dużych klubów, ale nie widać, aby mieli być topowymi obrońcami. Teraz się mówi o Laporte (50 baniek) Marquinhosie (też pewnie 50), mimo wszystko sporo kasy za gościa, który gra dość solidnie jednak tylko w Bilbao, albo za gościa który ma problem z wywalczeniem miejsca w składzie z Luizem.

PostNapisane: Pt 19 lut, 2016 10:03 
Armin Van Buuren

Wszystkich których wymieniłeś na pewno nie sprzedadzą. Największe szanse na odejście ma Bartra, Adriano, no i Douglas. Jeśli oni wszyscy odejdą to może to już być wszystko + ew. jeszcze jeden gość tzn. Mathieu lub Verma, z naciskiem na Belga. Masche jeszcze zostanie, no chyba że sezon zakończy się całkowitą katastrofą, to wtedy nawet dobrze by było gdyby odszedł.

Kto mógłby nas wzmocnić? Nie mam zielonego pojęcia, ale mam nadzieję, że będzie to taki transfer jak swego czasu Pique czyli tani, młody i dobry

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa: UTC + 1