Teraz jest Cz 19 paź, 2017 20:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 21 lis, 2015 15:21 
Amateur/Aficionado

Mam nieodparte wrażenie że dziś biali to wygrają, że Benzema wturla nam jakiegoś babola, albo krysia z główki. My za to będziemy bić głową w mur odbijając się od solidnej skoncentrowanej defensywy. Obym się jednak mylił ... i Leo po wejściu w 60 minucie zrobi różnice, strzeli ze 2 brameczki i Ney dołoży też z jedną ;)

PostNapisane: So 21 lis, 2015 17:45 
El Crack Total

No Benek dowalił ze składem. Wszystkie najmocniejsze działa od początku. Dziwi tylko obecność Danilo, który podobno jest na razie strasznie słaby. Fajnie, że mamy Leo na ławce, ale nie ukrywam, że obawiam się przebiegu pierwszej połowy. Liczyłem na Jamesa na ławie, Benza tym bardziej, ale cóż. Jak po 45 minutach nie będziemy przegrywać to uważam, że w drugiej ich dojedziemy.

PostNapisane: So 21 lis, 2015 18:02 
Segunda Division

Tak, pierwsza połowa będzie decydująca :)

PostNapisane: So 21 lis, 2015 19:07 
Tercera Division

Dziwna ta pierwsza połowa, myślałem że Real sie na nas rzuci a tu proszę, Roberto plusik za asystę, szkoda że tą sytuacje zmarnował, pomysł z nim na prawej stronie to strzał w 10, Messi w ataku to miszcz nad miszczami ale w obronie mało sie udziela, za to Sergi zdecydowanie więcej, Marcelo dzięki temu niewidoczny, Benzyna i James bez rytmu meczowego i tak to wygląda, Kroos i Modric nie wiele lepiej, martwi trochę Busi, jakiś taki rozkojarzony jest. Suarez niech lepiej się nie bierze za rozgrywanie bo za dużo strat. Ney trochę nie widoczny ale może ta bramka mu pomoże.

PostNapisane: So 21 lis, 2015 19:34 
El Crack Total

Przydałby się matti z jakąś rekomendacją dobrego dokumentu na Discovery :D

Wielki trener znowu inspiruje swoich piłkarzy do jak najlepszej gry. Tylko czekać na chusteczki.

PS: Zdjął Jamesa xD Co za inteligent.
PS2: Zdjął Marcelo xDDDDD

PostNapisane: So 21 lis, 2015 20:11 
Łowca autografów

Spodziewałem się wygranej w granicach 3-0, 3-1 i wiele się nie pomyliłem. Ronaldo jak i cały Real byli ostatnio bez formy, męczyli te zwycięstwa, natomiast Neymar z Suarezem byli i są w niesamowitym gazie. Nawet Messiego nie potrzeba było do zwycięstwa. Swoją drogą Leo po wejściu dobrze się zaprezentował. 6pkt przewagi :boks:

Aha, no i na uwagę zasługuje także świetny mecz Iniesty.

PostNapisane: So 21 lis, 2015 20:30 
Tercera Division

Odnoszę wrażenie, że gdyby nasi nie urządzili sobie piknik w drugiej połowie, to tu padłaby jakaś chora liczba bramek. Nawet mi ich było szkoda do czasu kiedy dwóch skurwysynów próbowało połamać Neymara. :)

PostNapisane: So 21 lis, 2015 20:31 
Amateur/Aficionado

munir.... ;)

A tak to jestem szczęśliwy jak dawno nie byłem, zastanawia mnie tylko jedno jak z taką paką jaką ma Real można zagrać tak słabo ?
Nie wiem kogo wychwalać najbardziej bo wszyscy dziś zagrali perfekcyjnie do tego stopnia iż bałem się troszkę co się stanie jak wejdzie Messi, czy nie odpuści obrony przez schizę o nogę. Tak czy inaczej Iniesta ! ktoś może podać ile był bez asysty czy gola ?
Idę pić !

Ostatnio edytowano So 21 lis, 2015 20:32 przez maniu_ww, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So 21 lis, 2015 20:32 
El Crack Total

Czo to było to ja nie mam pytań.

Kurwa, ile razy w historii Barca ojebała Real w sposób taki jak dziś? Pewnie kilka, a pomyśleć, że za mojego życia dzieje się to już trzeci raz ^^

VISCA EL BARCA!!!

PostNapisane: So 21 lis, 2015 21:04 
Pichichi

Obrazek

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 22 lis, 2015 01:58 
Armin Van Buuren

Jak było 0-3 to już sobie pomyślałem, że starczy, ale im dalej w las tym bardziej chciałem tej manity. Pique zresztą też, bo pod koniec zaczął już się przesuwać ku bramce Navasa i gdyby nie Munir, to może by i zwieńczył dzieło. Oj co to by była za odpowiedź na te gwizdy :D

Nie spodziewałem się absolutnie, że Real zagra taki piach. Nawet wtedy gdy przegrywali 5-0 go chyba grali lepiej. Jedynie James zapisał mi się jakoś w głowie, reszta poniżej krytyki.
A Barca? Nie ma słów. Wiele radości sprawili mi, kolejny nie wiem już który raz :P Neymar i Suarez znowu koncert, Iniesta sprawił, że ponownie przenieśliśmy się na Stamford Bridge, Busquets jest najlepszy i każdy to wie, Roberto mam nadzieję, że dalej będzie się tak rozwijał, nawet jak dojdzie Arda, do tego prawie perfekcyjna obrona, no i ostatnia opoka czyli Bravo, który pokazał Navasowi, że też potrafi.

Aż się boję co to będzie jak teraz Messi będzie hasał za tą dwójką z przodu i przyciągał uwagę obrońców, a potem spokojnie posyłał piłki dalej. Mam tylko nadzieję, że tak to właśnie będzie wyglądało, a nie na chama tworzenie jakichś specjalnych ustawień, co by wszyscy mogli grać z przodu i najlepiej jeszcze na środku.

PostNapisane: N 22 lis, 2015 07:28 
Primera Division

K-a-m-i-q z przyjemnością wchodzę w temat i odszczekuję com miał odszczekać...
Co za wieczór. Co za mecz. Dopiero teraz wróciłem do domu :D Real ku*wa był tak komicznie słaby że ja nie pamiętam tak łatwych GD.
Andżej. Mój Andżej. Moja kochana blada twarz. Co ja bym dał żeby wczoraj go przytulić :D No i ten fałsz Luiza. Aschnu...
Powtórzę to po raz dwudziesty. Ta drużyna ze zdrowym Leo to będzie walec.

PostNapisane: N 22 lis, 2015 10:05 
El Crack Total

Real był totalnie beznadziejny, w środku pola ich zjedliśmy. Dopiero od 3-0 coś tam zaczęli grać ale wtedy Bravo bronił jak do niedawna ten straszny Kejlor xD

Ta drużyna która wczoraj wyszła była kompletna. A mamy jeszcze Messiego i niedługo dojdzie Arda. Oby nie zrobił się problem bogactwa, ale ważne że mamy jakieś opcje w razie kontuzji. Najważniejsze że obrona spisuje się dobrze, za co trzeba pochwalić Luisa Enrique. Coraz bardziej zaczynam go doceniać.

Z Roberto robi się taki kozak, że teraz Rakitić to powinien usiąść na ławce.

Szkoda tej okazji Munira, bo przy 0-5 beka z Realu byłaby jeszcze większa ;]

PostNapisane: N 22 lis, 2015 10:14 
Primera Division

No Bravo to jest przekozak. Totalny, pierdzielony kozak.
Roberto :) każdy następny mecz facet MUSI grać w 1 składzie. Do znudzenia. Nawet jak będzie najgorszy to i tak musi grać.

PostNapisane: N 22 lis, 2015 10:50 
Segunda Division

DLa mnie Henry wyjaśnił wszystko :)

Cytuj:
– W takich meczach nie chodzi o taktykę. W pewnym momencie musisz wydobyć z siebie odpowiednią wolę i zdolność do poświęcenia na boisku, a także grać na odpowiedniej intensywności. Tego w ogóle tam nie było. Nie można tak grać Klasyku. Ludzie będą mówić o Benítezie i taktyce. Ale o taktykę chodzi wówczas, gdy wola i poświęcenie obu zespołów są w porządku, a mecz jest zacięty. Wówczas trener musi zmienić jedną, dwie, trzy rzeczy, żeby sprawdzić, kto jest lepszy, on czy rywal.

– Nie staram się szukać wymówek dla Beníteza, ale najpierw i przede wszystkim musisz wejść na boisko z odpowiednią wolę. Z jednej strony widzieliśmy dzisiaj zespół, a z drugiej grupę zawodników, która w tamtym momencie nie grała dla zespołu, ale dla siebie. To sprawa kolektywna. Na koniec dnia być może to on weźmie winę na siebie. Ale ostateczni zawiedli dzisiaj jako zespół. Nie grali dobrze.

– W pewnym momencie patrzyłem na to, myśląc: „muszą zatrzymać mecz”, „to zbyt wiele”. Nie zrozumcie mnie źle, podobało mi się to spotkanie, jeśli lubisz piłkę nożną, takie coś będzie ci się podobać.

– Jedną rzeczą, o której chcę wspomnieć w kontekście Barcelony: ludzie zawsze mówią o tym, jak jej piłkarze posiadają piłkę i jak dobrze ją podają. Jednak wywierają również presję, boczni obrońcy wspomagają w tym pomocników i napastnika. Dystans leży dokładnie między zawodnikami. Nigdy się nie poddają, pomagają sobie. W 91. minucie widzieliście nawet Busquetsa, który fauluje. Mogło być 4:1, ale nie, było 4:0. Dyscyplina i intensywność są kluczowe dla tego zespołu.

– Kiedy widzisz, że tacy jak Suárez, Neymar i Iniesta ciężko pracują, to mówi samo za siebie w kwestii innych, którzy chcą być lepsi. Nie podkreślamy wystarczająco, jak dobra jest Barça w takich sytuacjach.

PostNapisane: N 22 lis, 2015 12:13 
Semper fi

Wpierw o Realu.
Nie oglądałem ich od dawien dawna. Ale dawno nie widziałem tak słabej ekipy. Sądziłem, że są w stanie zawiązać coś więcej niż tylko wrzutki w pole karne. Co prawda były bardzo groźne, i stworzyli sobie sytuacje. Ale to raczej taka ostatnia deska ratunku.

A co do naszych chłopaków, to po prostu brawa. Nie spodziewałem się tego. Co prawda ciężko było się spodziewać, jak nie miałem zbyt wielkiego pojęcia jak wygląda obecnie Real, ale i tak brawa za postawę.

Suarez coraz bardziej skuteczny. Zresztą, dalej bedę utrzymywał tezę, że to najważniejszy transfer ostatnich lat. W końcu środkowy napastnik, któremu umożliwiono grę na środku ataku.

Neymar również pozytywnie, z jego dryblingów i trików coraz więcej wychodzi, bo wcześniej to machał nogami, a i tak oddawał piłkę do tyłu, dziś potrafi minąć kilku piłkarzy i stworzyć zagrożenie. Wczoraj gdyby tylko była lekko lepsza skuteczność, byłby pogrom.

Roberto, cóż. Brawa za asystę, ładnie to zrobił i wymyślił. Chociaż dostał ode mnie burę za bodaj 79 minutę, kiedy olał kompletnie krycie pod nieobecność Alvesa, przez co z jego winy mogła paść bramka, to ta sytuacja z Benzemą i jego spalonym na granicy.

No i brawa dla Bravo, bo uratował wynik. I to on jest najlepszym graczem wczorajszego meczu.

Jack napisał(a):
Aż się boję co to będzie jak teraz Messi będzie hasał za tą dwójką z przodu i przyciągał uwagę obrońców, a potem spokojnie posyłał piłki dalej. Mam tylko nadzieję, że tak to właśnie będzie wyglądało, a nie na chama tworzenie jakichś specjalnych ustawień, co by wszyscy mogli grać z przodu i najlepiej jeszcze na środku.

Też mam nadzieję, że LE nie popełni błędu i nie odsunie Suareza z środka ataku, bo to będzie strzał w kolano. Dla mnie Leo to wolny elektron, ale powinien grać za Neymarem i Suarezem, zresztą to widać, ze to działa, ileż razy Neymar i Suarez wchodzili w pole karne, a Leo zagrywał do nich piłki zza obrońców :D. Zobaczymy jak wróci.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: N 22 lis, 2015 13:15 
Tercera Division

Byłem nieco sceptyczny do transferu Turana, jednak gdy patrzę na grę Munira, to już nie mogę doczekać się jego debiutu.Real zgwałcony na własnym stadionie, cóż za piękny weekend :brawo:

PostNapisane: N 22 lis, 2015 13:50 
Tercera Division

Real był karykaturą drużyny w tym meczu a Benitez ściągając Jamesa sam się podsumował, Modric i Kroos to albo są bez formy albo grali na jego zwolnienie. BBC stojące jak pachołki. Lucho chyba Munira wpuścił żeby manity nie było. Ciekawe czy niektórzy jeszcze chcą Danilo?

Roberto chyba się nawpieprzał gumijagód bo chłopa nie poznaje zupełnie, Suarez może wkurwia tymi przyjęciami czy niecelnymi podaniami ale na takiej intensywności nie gra chyba żadna 9 (odebranie piłki Modriciowi na chwile przed 2 bramką), Neymar również bardzo dobry mecz, aż szkoda że nie zaliczył asysty przy akcji gdzie Marcelo wybił piłke z linii bo zrobił z obroną Realu co chciał, Iniesta partidazo ale czy stać go na utrzymanie takiej dyspozycji?

Bravo dla mnie cichym bohaterem meczu bo też dzięki niemu wynik jest jaki jest.

Akcja meczu- reakcja Pique na sytuacje Munira :D

Obrazek

:lol2:

Ostatnio edytowano N 22 lis, 2015 14:01 przez sebo939, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: N 22 lis, 2015 13:54 
Tercera Division

Jeszcze w tamtym sezonie Roberto nie potrafił zagrać dobrego z Almerią, a teraz pyka sobie z samym Realem. Trzymam kciuki za niego z całych sił i mam nadzieje, że będzie kolejnym wychowankiem Barcy, który osiągnie ten światowy poziom.

PostNapisane: N 22 lis, 2015 14:34 
Segunda Division

Hmm, a ten Arda to nie pozycja Iniesty? jak to z nim jest?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 116, 117, 118, 119, 120  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1