Teraz jest Cz 14 gru, 2017 07:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 07 sty, 2016 11:05 
Pichichi

Myślałem, że gorszą kurwa jak Real to być nie można. Myliłem się. Śmiech na sali to komentarze piłkarzy filii Realu Madryt. Gra "intensywna", rzeczywiście, intensywna. Dla mnie to zwykła nieumiejętność gry w piłkę, bo jak ktoś jest pizdą, nie umie grać i jego klub nie ma ani wartości, ani historii czy konkretnej liczby pucharów gra jak potrafi, czyli kopie się po nogach, prowokuje, kładzie się na boisku, po czym wbiega na murawę i znowu się kładzie. Niby murzyn, a poważnie zagraża Ronaldo w klasyfikacji nurka roku. Aż żal tych setek Suareza, ale chociaż 4 im wbili. Sędziowie też musieli dostać nieźle w łapę, bo nie wiem jakim trzeba być debilem żeby po pierwszy meczu, w drugim nie zajść do jednej oraz drugiej szatni i nie powiedzieć "to gra w piłkę, jak ktoś będzie się kopal, prowokował to wyleci na zbity pysk i będzie dla niego po meczu". W takich gorących spotkaniach trzeba pierwsze faule nagrodzić żółtkami, to zawsze tempertuje zawodników.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Strefa czasowa: UTC + 1