Teraz jest So 21 paź, 2017 09:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 26 kwi, 2015 14:12 
Segunda Division

Zgadza się; mecz z Bilbao to w Pucharze Króla.

PostNapisane: So 02 sty, 2016 17:47 
Primera Division

Coś te pierwsze mecze po nowym roku nam nie leżą...

PostNapisane: So 02 sty, 2016 17:56 
Tercera Division

ostatnie 4 mecze w lidze to 3 remisy i 1 zwycięstwo, tak to się mistrzostwa nie zdobędzie, Leo w końcówce zamiast przypressować to stoi, on już nawet nie człapie, Suarez znowu zaczyna kopać się w czoło, sędzia mimo wszystko zwycięzca, mógł w sumie nic nie doliczać

PostNapisane: So 02 sty, 2016 19:40 
Basista prowadzący

Meczyk w porządku z tego co widziałem po skrótach, ale zabrakło skuteczności. Czasami tak jest, że nic nie może wpaść. W zeszłym roku był oklep od RSSS i bieda w grze. Teraz jest spoko gra, ale zabrakło kropek. Gdyby się pojawiły (poprzeczka Leo, słupek Suareza), to nie byłoby czego zbierać po naszych rywalach*.

*Psy a nie rywale. Do Realu mam szacunek, bo to klub z tradycjami i cenię go jako rywala, ale te burki zaszczane nie zasługują nawet na splunięcie. Od dawna życzę im spadku do Segunda i mam nadzieję, że to marzenie się ziści. Na pochybel pachołkom.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: N 03 sty, 2016 01:25 
Primera Division

sebo939 napisał(a):
ostatnie 4 mecze w lidze to 3 remisy i 1 zwycięstwo, tak to się mistrzostwa nie zdobędzie

o to, to

Pateti pieknie w koncowkach pakuje, a my w 2 z 3 remisów wlasnie w koncowkach dostawalismy bramki, slabiutko

dzis argumentow bylo sporo, tylko jakos tak nie do konca sie chcialo po Sylwestrze dociskac

dawac Arde, on by poustawial tam w srodku Januszy

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: N 03 sty, 2016 12:33 
Pichichi

Espanyol widze tradycyjnie zaciska posladki grajac z nami. Potem przyjezdza RM u sie kladzie jak dywan. Zawiodla skutecznosc.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 03 sty, 2016 12:35 
Pichichi

ściah napisał(a):
Meczyk w porządku z tego co widziałem po skrótach, ale zabrakło skuteczności. Czasami tak jest, że nic nie może wpaść. W zeszłym roku był oklep od RSSS i bieda w grze. Teraz jest spoko gra, ale zabrakło kropek. Gdyby się pojawiły (poprzeczka Leo, słupek Suareza), to nie byłoby czego zbierać po naszych rywalach*.

*Psy a nie rywale. Do Realu mam szacunek, bo to klub z tradycjami i cenię go jako rywala, ale te burki zaszczane nie zasługują nawet na splunięcie. Od dawna życzę im spadku do Segunda i mam nadzieję, że to marzenie się ziści. Na pochybel pachołkom.

Ja dokladnie tak samo mam. Po prostu traktuje Espanyol jak powietrze. Ot taki nic nie znaczacy klubik z Barcelony. RM to co innego.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 03 sty, 2016 13:23 
El Crack Total

W 1 połowie Espanyol grał b.dobrze a nasi byli jacyś rozkojarzeni, podania na 10m były niedokładne, podnosili ciągle piłkę, nie mogli złapać rytmu.

Początek drugiej połowy Espanyol się wycofał i mieliśmy okazję pograć ale wpaść nie chciało a też sporo podań psuliśmy. Najbardziej rozczarowujące było ostatnie 15 minut gdzie chyba nasi pogodzili się że już nic nie wpadnie i była już tylko kopanina.

Moim zdaniem za ten wczorajszy mecz akurat źli być nie możemy, czasami są takie dni że nic nie chce wyjść i trudno. Tylko szkoda tych poprzednich meczów w których po prostu zjebaliśmy.

PostNapisane: N 03 sty, 2016 15:19 
-#matti

Cytuj:

Zgadza się. Tak usłużnych szmat zazdroszczę stołecznemu klubowi. Ich lokalny rywal - Atletiko - w ułamku procenta się tak nie kurwi w imię nie wiadomo jakich zasad i idei. Pateti gra swoje i tyle, bez oglądania się na nas czy mierde, a tu jest inna sprawa o jakiej powyżej wspomniano. Mam nadzieję, że ten rok będzie w końcu rokiem spadku ich do Segunda, bo nie jest przyjemne oglądać to co wyczyniają. Taki na przykład króliczy ryj Tamudo jako piłkarz nie osiągnął nic. No prawie nic. Przy niewielkiej pomocy Ulagera co prawda, ale jednak dla niego to może być cenniejsze od indywidualnych odznaczeń Christiano Ronaldo. Inny by po 92 min gry myślał czy będzie ciepła woda w prysznicu i czy kupił w Carrefourze (nie pamiętam już jak sie zwał hiszpański karfur, bo był jakiś taki) żel w płynie do mycia bo mu się ostatnio skończył, ale nie on. Nie wtedy. Stolica jest wdzięczna, ale ja i setki tysięcy za to kurestwo sprzed 8 prawie lat i wiele innych występków czekają na ich spadek. A sam mecz po odcedzeniu ideologii opisanej powyżej? 2 pkt stracone, nie pierwsze i nie ostatnie w tym meczu. Madryckie psy kolejny mecz przegrają 0:4 z jakimś Lavente, bo są po prostu słabi, ale ideologia daje im siłę i odwagę tak jak tym z ISIS co sie wysadzają w powietrze. Amen.

93 minuta...

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 21:06 
Primera Division

Czy mozemy kiedys do chuja na tych pachołków dostać normalnego sędziego, który za brutalne faule daje chociaż żółte kartki? Bo tacy Lopez czy inny Caicedo to już powinni miec najbiedniej po dwie, a mają 0.

edit: brak karnego tez niezly, centralnie patrzy sedzia jak juz wyzej wspominany Lopez podbiega do Neymara, jeb mu kopniaka, nie pchnięcie, czy lekkie podstawienie nogi, gosc biegl i go po prostu kopnal i nic, jaki kabaret

Ostatnio edytowano Śr 06 sty, 2016 21:26 przez kaer, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 21:09 
Tercera Division

Ich miejsce powinna być w Segunda, pieprzone bydło, do tego przebłysk Daniego i Masche i nerwy do końca

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 21:25 
Primera Division

Ciężko to się ogląda. Oni bez żadnych skrupułów i z uśmiechem na twarzy zabiją ten mecz. Oby tylko przerwać, kopnąć, złapać albo po lekkim dotyku leżeć na glebie minutami. Nawet włoskie ligowe końcówki na "styku" nie są tak niesmaczne. Włożyć w drugiej z 3 i zapomnieć.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 21:29 
Primera Division

Jest Turan jest impreza jeszcze buty nie latają, ale w drugiej połowie wszystko możliwe :D . Neymar z największej cioty, gdzie zawsze po pierwszym kontakcie kładł się jak kłoda, teraz przepycha się jak by trenował zapasy za młodu. Messi słabiutki i mnie wkurwiał tym staniem jak wszyscy dookoła zapierdalają, ale on zamknął tym ciotom usta sportowo. Muszę przyznać, że tak zadziornej Barcy to nie widziałem chyba nigdy jakby im dali maczety to by pokroili te cioty, której najpierw pokopią, a później leżą przez 15 minut (Turnan jeśli by wjebał z buta temu murzynowi co przeleżał z 5 minut wysłał bym mu list gratulacyjny). Miałbyć Vidal i Verma i pewnie by nie było tej bramki. No i sędzia standard murzyn wpierdolił się w nogi Albie nic, kopnęli Neymara w polu karnym nic. A jak Suarez z Neymarem już się wkurwili to od razu żółte.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 21:46 
Primera Division

Co ten śmieć z bramki zrobił Leo to pojęcia nie mam. Bydło. Pierdolone bydło.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 21:49 
Tercera Division

sędzia jak zwykle nie wie co się dzieje na boisku, Lopez powinien wylecieć bez gadania a ten spalony na Neyu, nic tylko się :lol2:

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 22:26 
Piwowar domowy

Forma jest nadal. Bardzo mi się podobała dziś gra Barcelony. To, że ostatnio z wynikami było średnio, to w sumie niewiele znaczy, bo są okazje, jest też przyjemnie dla oka.
Suarez elegancko dziś sprzątał gołębie;)
Natomiast to, co wyprawiały te madryckie kurewki, to jest jeden wielki skandal. Chyba od GD, gdy Ramos raczył po pyskach okładać kolegów z reprezentacji, nie widziałem tak wielkiego chamstwa. Masakra po prostu.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 22:35 
Primera Division

Powinni im wjebać więcej, ale Suarez 2 razy nie trafił do pustej bramki dobrze, że chociaż Neymar na te 4:1 strzelił bo 3:1 przeciwko 9 to trochę słabo. Oczywiście przeciwnik zachowywał się gorzej niż Real za czasów Mou i za to powinni im wjebać jeszcze z 2,3 bramki, a tak w rewanżu będą musieli znowu uważać na nogi. Iniesta zagrał kosmos dzisiaj, Turan pozytywnie odbijały się te pachołki od niego jak od ściany.

Ostatnio edytowano Śr 06 sty, 2016 22:38 przez Kimi, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 22:36 
Pichichi

Dzień, w którym te kurwy z RCDE spadną do Segunda będzie dniem wspaniałym. Real straci dostarczyciela punktów, piłkarze Barcy będą zdrowsi. I fizycznie i psychicznie.
Chociaż jednemu ich piłkarzowi nawet współczuję. Neymar od soboty kręci nim tak, że chłopak chyba pomocy specjalistów będzie potrzebować.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 22:51 
El Crack Total

To Mourinho trenerem Espanyolu ? Nie wiedziałem !
Niezła chamówa, a to dopiero 1/8 przecież.

Do naszych też można mieć pretensje - zamiast spokojnie wbić kilka goli przez ostatnie 15 minut to skupili się na ośmieszaniu przeciwników i chęci wjeżdzania do pustej bramki.

Sędziowie jak zwykle świetni. Murzyn kopie wszystko co się rusza i nic, Ney raz się odwinął i od razu żółta. A za zastanawianie się czy zejść z boiska czy nie sędzia powinien mu pomóc w decyzji kopem w dupę i kartką.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 22:54 
Primera Division

Co do samego Ardy. To chłop gra tak z 5-7 metrów wyżej od Rakiticia i często gęsto bliżej środka, na wysokości Iniesty. O ile na Espanyol w miarę spoko, bo Alves jeszcze łatał, o tyle na mocniejszych rywali mogą być po prawej stronie boiska dziury. Zakładam, że Turek ogarnia i sam się tak zmyślnie pozycjonował, ale mam wrażenie, że w denfesywie ustawienie z Rakiticem może dawać o wieleeeeeee więcej słynnej (siema Benitez) równowagi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1