Teraz jest So 21 paź, 2017 09:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 829 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 31 paź, 2015 23:44 
Primera Division

Po tym meczu to można napisać tylko jedno: Sergi Roberto WTF ?!?!?!

piłkarz nazywany przeze mnie wielokrotnie szrotem rośnie w oczach, niewiarygodne

Neymar i Busquets - CRACKI, ale to wszyscy wiedzą

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: N 01 lis, 2015 00:58 
Tercera Division

nie no Roberto to dzisiaj pozamiatał, Busi to jebany profesor, ale mało osób widzi jego tytaniczną pracę, a ta piła do Suareza gdzie spalonego nie było poezja, Dani to ma kontrakcie zapisane że w każdym meczu walił te wrzutki? Przecież to bez sensu.

PostNapisane: N 01 lis, 2015 08:19 
Piwowar domowy

kaer napisał(a):
piłkarz nazywany przeze mnie wielokrotnie szrotem rośnie w oczach, niewiarygodne

To jest mega ciekawy przypadek. Boć i ja nie razmówiłem o nim per Szrot. No i nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Znaczy jeszcze za wcześnie na szczekanie, ale już tak skory do wypędzania go to by, nie był. Oczywiście czasu i większej liczby potwierdzeń potrzeba, jednak w tym sezonie jest całkiem całkiem.

PostNapisane: Pn 02 lis, 2015 23:58 
Pichichi

Sam zainteresowany coś mówił o pewności gry przy dużej liczbie minut. Może to jest to? W tym momencie wolałbym jego niż Chorwata w Klasyku.

PostNapisane: So 12 mar, 2016 18:45 
Łowca autografów

10 karny nie zamieniony na bramkę a tu taka cisza :D
Myślę, że jakby wturlali jeszcze ze 3-4 gole nikt nie miałby pretensji. Getafe kiepsko zagrało, ale Barca też jakiegoś szału nie zrobiła. Poprawić skuteczność - koniecznie, bo na lepszym przeciwniku się to może zemścić.

PostNapisane: N 13 mar, 2016 13:20 
Semper fi

Co do karnego, na pewno taka sytuacja może w perspektywie może lekko smucić. Może powodem są różni strzelcy? Dopóki strzelał tylko Messi, gol za golem. A teraz jak dochodzi Ney i Luis, bywa różnie. Aspekt do poprawy. Zdecydowanie, bo łatwiejszych goli w piłce nie ma.

A co do meczu. Czy ja wiem czy było źle? 6-0 się skończyło, chyba każdy klub na świecie brałby takie wyniki w ciemno. Optymalnie nie było, bo i skład nie był podstawowy. Brakowało Luisa i przede wszystkim Busiego. Zwłaszcza jego. Środek wypadł nie najgorzej, jednak bez polotu, prócz Iniesty. Roberto skupiony na defensywie, zagrał bardzo dobre zawody. A Arda jak Arda. Póki co, wg mnie, mało kreatywny.

Cieszy kolejny mecz Roberto. Ale trzeba powiedzieć, że Busiego nie zastąpi. Ja wiem, nikt nie zastąpi, bo tak to nie działa. Ale trzeba szukać następcy, bo Leo to Leo, Iniesta Iniestą, Ney Neyem, a Luis Luisem, ale największy ból będzie przy odejściu Busiego. Gracz klucz. W formie nie do powstrzymania i jeden z najważniejszych piłkarzy drużyny. Zobaczymy czy LE ma jakiś pomysł, bo poszukiwania trzeba zacząć. Samper póki co gra mało, i ciężko coś wyciągnąć z tej gry. A jak gra, to raczej średnio.

I jeszcze jedno. Nie wiem do końca dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że wolę jak obok Pique gra Mathieu.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Śr 16 mar, 2016 00:33 
Primera Division

Barca szału nie zrobiła? Według mnie w tym meczu tylko karny może być na minus tak same plusy:
- odpoczynek Busiego, Suareza, Rakiticia, najbardziej eksploatowanych graczy,
- podtrzymanie formy Messiego,
- odblokowanie Neymara (dawno już nie strzelił dwóch bramek w meczu)
- po 90 minut Turana i Vidala (łapią rytm i adaptują się do Barcy)
- kolejny dobry mecz Munira co może świadczyć o tym, że już nie trzeba aż tak bardzo się martwić o zastępce Suareza, może to będzie taki Roberto i w kolejnym sezonie odpali,
- Mathieu udowodnił, że zagra obok Mascherano z Arsenalem,
- Roberto na DM-mie
- 6 bramek strzelonych, chociaż w drugiej połowie Neymar z Messim mocno już się oszczędzali przez to nie było wyżej.

PostNapisane: Śr 16 mar, 2016 08:44 
Łowca autografów

- odsapnięcie dla Sergio i Gryzonia się należało, natomiast Ivan większość meczy i tak nie dogrywa do końca bo jest zmieniany,
- dwa gole Neya to plus, natomiast koniecznie musi chapnąć snickersa bo gwiazdorzy niemiłosiernie,
- już od dawna wiadomo, że z Jeremiego większy pożytek na środku i na boku obrony,
- Munir poza golem jakoś mnie nie przekonał, a pisanie o nim jako możliwym następcy Suareza to już lekkie nadużycie,
Pozostałe "plusy" Kimi mogą być. :)

PostNapisane: Śr 16 mar, 2016 13:03 
Primera Division

W Roberto też nikt nie wierzył, a w tym sezonie ma podobną ilość rozegranych minut co Iniesta. Munir od początku 2016 roku gra dużo lepiej do tego jest w końcu skuteczny (coś czego brakowało mu wcześniej). Do tego świetnie gra w pressingu i wspomaga defensywę jak trzeba, a i w ostatnich meczach potrafi odegrać piłkę utrzymać się pod naciskiem przecinków. Suarez widać, że kontuzji nie łapie ewentualnie jakieś kartki, wiec i tak pewnie będzie grał z 90% wszystkich meczy, po co jakiś solidny napastnik, który przesiedzi 90% meczów na ławce lub trybunach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 829 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Strefa czasowa: UTC + 1