Teraz jest Pn 22 paź, 2018 14:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 12:49 
Primera Division

Według mnie popełniony został poważny błąd w chwili gdy Pep oznajmił że nie przedłuży kontraktu było wtedy pół roku na to, aby poszukać trenera z absolutnego topu, a oni pomyśleli że to jest jakiś samograj i obojętnie z jakim trenerem będzie dobrze grać, najgorsze jest to że myślą tak do dzisiaj. Przecież piłkarzy to my mieliśmy i mamy niezłych. Wystarczy spojrzeć co taki Fabregas, Alexis, Thiago wyczyniają w swoich klubach, a dwóch ostatnich trenerów nie potrafiło z nich odpowiednio korzystać. To samo teraz jest z Suarezem, Rakiticiem w zeszłym sezonie zawodnicy naprawdę topowi a w Barcelonie stali się średniakami, tylko czekać aż będą brylować w innych klubach europy. Jak Alvesowi i Pique od jebało i powinni już dawno grać gdzie indziej, tak Iniesta i Busi zaliczyli totalny zjazd, największy pod wodzą LE. Pomijając wiek Xaviego i te jego głupie wypowiedzi, to jest to piłkarz, który nie schodzi z konkretnego poziomu i jako uzupełnienie składu powinien być. Tak jak nie wyobrażałem sobie Puyola w innej koszulce tak samo mam z nim pomimo tego, że po każdej porażce pierdoli głupoty.

Zubi powinien być dumny 3 PO w kadrze i każdy prezentuje poziom polskiej Ekstralkasy. Mathieu to może być co najwyżej 4 obrońcom w razie jakiejś plagi kontuzji a nie podstawowym zawodnikiem.

Pomijając jednak to wszystko to Tito i Tata (których uważałem za słabych trenerów) nakrywają czapką LE, który w moich oczach coraz bardziej wygląda na debila (tylko debil wystawił by taką jedenastkę jak wczoraj albo wystawił w 17 meczach różne jedenastki). Wydawało mi się że mecz z PSG był jakimś krokiem do przodu, pomysłem trenera jednak to było tylko jedno z wielu szaleństw, które w jakimś stopniu się sprawdziło. Ciekawe co wymyśli na Atletico?

Liczę że Laporta wjedzie już tego lata z konkretnymi nazwiskami (trener, dyrektor sportowy) i zrobi z tym wszystkim porządek.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 13:58 
El Crack Total

Akurat Thiago to zbytnio nie szaleje :D Choć fakt, że takiej perełki mimo wszystko nie można było wypuścić, ale stało się jak się stało - my w niego nie wierzyliśmy w takim stopniu w jakim młody by oczekiwał to i zwinął manatki.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 14:02 
Primera Division

Fakt, ale gdy był zdrowy to szalał, szczególnie krótko po transferze.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 20:55 
Amateur/Aficionado

Dobrze że przed sezonem zainwestowałem w Mistrzostwo Real ,Barcelona tym mecze utwierdziła mnie w przekonaniu że koronę Realowi można już było przed sezonem na głowę załozyć 23 mistrzostwo odjechało jak Ferrari Lewandowskiego na a4 ,kiedy mamy odrabiać straty jak nie przy potknięciach najgorżniejszego rywala ?? Tylko wygrana w LM uratuje Enrique inaczej poleci na pysk temu zespołowi potrzeba trenera z jajami takiego przewdziwego rzeznika który poustawia gwiazdeczki tam gdzie ich miejsce.

PostNapisane: Śr 07 sty, 2015 12:27 
El Crack Total

Graciano Pele napisał(a):
temu zespołowi potrzeba trenera z jajami takiego przewdziwego rzeznika który poustawia gwiazdeczki tam gdzie ich miejsce.
Mowa o słynnym Januszu Wójciku? Ale to dopiero za rok :P

PostNapisane: Śr 07 sty, 2015 14:17 
Łowca autografów

Trochę memów :(

http://veedo.pl/sport,2,2562/david-moyes-pokonal-barcelone-i-wywolal-lawine-memow,1376769

PostNapisane: Cz 08 sty, 2015 16:57 
Primera Division

Calc napisał(a):
Z tego co mamy dobry trener by wyciągnął naprawdę dużo ale bez transferów nie damy rady wejść na sam szczyt.

Jestem pewien, że dobry, ale to naprawdę dobry trener z tej grupy zawodników, których obecnie mamy w kadrze potrafi zmontować skład przed którym drżałyby znów wszystkie kluby świata, tak jak miało to miejsce w erze Pepa, czy za czasów Rijkaarda w sezonie 2005/06 (bo to najlepszy sezon Franka na ławce Blaugrany)

Luis Enrique świetnym piłkarzem był, niestety jako trener się nie sprawdza totalnie, piłkarze grają na 60-70% swoich możliwości, on sam chce żeby było o nim głośno i kiedy nadarza się okazja odrobienia strat.. on nie wystawia Neya i Messiego do składu, licząc na to że mecz sam się wygra o o nim będzie głośno w mediach "genialny ruch Luis Enrique". To się nie sprawdza i już nie sprawdzi....

PostNapisane: Pn 12 sty, 2015 15:34 
Amateur/Aficionado

Oby tylko na koniec wygrywali wszystko jak leci .

PostNapisane: So 09 maja, 2015 18:57 
Segunda Division

Coś w kościach czułem że będzie to ciężki do oglądania mecz ale na Suareza to nie mogłem dziś patrzeć.
Gol Pedro-Cristiano płakał jak oglądał :lol2:

PostNapisane: So 09 maja, 2015 19:02 
Tercera Division

Widać zmęczenie po meczu z Bayernem. Gryzoń jakie drewno w tym meczu. Natomiast Pedro pokazał, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :D

PostNapisane: So 09 maja, 2015 23:59 
El Crack Total

sebo939 napisał(a):
Coś w kościach czułem że będzie to ciężki do oglądania mecz ale na Suareza to nie mogłem dziś patrzeć.
Gol Pedro-Cristiano płakał jak oglądał :lol2:

I tak go zazdrość wzięła, że sam próbował z Valencią.

PostNapisane: N 10 maja, 2015 11:30 
Amateur/Aficionado

Rzeczywiście mecz nie był łatwy ale nasza skuteczność to był dramat. Jednak majstra już praktycznie mamy po wczorajszej wtopie Realu.

PostNapisane: Pn 11 maja, 2015 18:51 
Segunda Division

Graciano Pele napisał(a):
Dobrze że przed sezonem zainwestowałem w Mistrzostwo Real ,Barcelona tym mecze utwierdziła mnie w przekonaniu że koronę Realowi można już było przed sezonem na głowę załozyć 23 mistrzostwo odjechało jak Ferrari Lewandowskiego na a4 ,kiedy mamy odrabiać straty jak nie przy potknięciach najgorżniejszego rywala ?? Tylko wygrana w LM uratuje Enrique inaczej poleci na pysk temu zespołowi potrzeba trenera z jajami takiego przewdziwego rzeznika który poustawia gwiazdeczki tam gdzie ich miejsce.

To jednak nie była najlepsza inwestycja

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 19:56 
Piwowar domowy

Schyłkowy Rijkaard. Nie ma drużyny.

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 20:03 
Segunda Division

przejebanie mistrzostwa mając taką przewagę będzie niebywałym wyczynem, Messi gra cipe ale przynajmniej stara sie to zmienić, Ney pomacha nóżkami i oddaje piłke, Sociedad ładna brama ale litości, Pique odjebał znowu kaszane

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 20:15 
Piwowar domowy

Las Palmas naprawdę dobrze sobie ostatnio radziło, ale dziś rywal jest silniejszy. Żołto-granatowi i tak mają taką przewagę, że się raczej utrzymają. Yyyy.. A nie, to nie Las Palmas...

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 20:21 
Primera Division

Po jaki huj ja sobie tak na własne życzenie rozpierdalam sobotni wieczór?!
Dramat. Nie dowiozą tego sezonu do końca.
I jeszcze ten Turan...

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 20:33 
Amateur/Aficionado

Walą w betonową ścianę a znając ich szczęście to materace we środę pykną szybko gola i zaś Barcę czeka walka z autobusem.
Oczy bolą od oglądania tego meczu, na szesnastym metrze jest koniec grania, nic, dupa. Ciężki będzie ten kwiecień.

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 20:47 
Piwowar domowy

Pamiętaj, że nie możesz tak oceniać meczu. Czy sezonu. Czy cokolwiek. Trzeba poczekać do 90+. Nie? Ero?:)
Bo ja chciałem przeprosić, że jakoś zaczyna mnie wkurwiać, że krew z oczu płynie i jakoś mam wątpliwości czy cokolwiek z tą ekipą można. Ale przepraszam. No i że wcześniej pisałem, że od Gijon jest chujowo. Bo przecież wygrywali. Jack?:P

PostNapisane: So 09 kwi, 2016 20:55 
Segunda Division

Neymara nie ma, Messiego nie ma, jeśli nasze główne napędy w ofensywie grają chujowo to nie mamy prawa grać dobrze

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1