Teraz jest Śr 19 gru, 2018 12:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 04 sty, 2015 21:02 
Piwowar domowy

bartek97 napisał(a):
Coś czuje że albo Messi albo Neymar dziś uszczeli hattricka. Ale ludzie średnio mi w to wieżą. Puściłem 2 kupony w STS dziś na 4:0 i 5:0 dla FCB i babka o dowud mnie zapytała :P Ale i tak dało rade bez. Sporo kasy do wygrania a zainwestowane tylko 50zł (po 25zł kupon).

Może troll zdechnie po tym meczu;)

A co do tematu - naprawdę wierzyliście, że FCB odrobi te trzy punkty? Przecież to mesqueunclub, więc w taki sposób zniwelować stratę - czyli wykorzystując potknięcie rywala, nie godzi sie zwyczajnie. Za półtorej godziny będzie potwierdzenie:P

PostNapisane: N 04 sty, 2015 21:08 
Amateur/Aficionado

Jeb na dzien dobry 1-0 bramka samobójcza po co Sociedad ma strzelać skoro obroncy dumy kataloni ich wyręczą.

PostNapisane: N 04 sty, 2015 21:24 
Piwowar domowy

Idę grać w grę albo spać, bo rano do roboty. Szkoda czasu na to gówno. Nie da się na to patrzeć bez oczu krwawienia. Dobranoc.

PostNapisane: N 04 sty, 2015 21:30 
Łowca autografów

Kurwa mać Alba kupon mi zjebał. Po huj on tym szczupakiem szedł to ja nie wiem. I gonienie wyniku.Ale spokojny jestem o niego, motywacja jest duża bo można dziś mieć lidera ligi. Alba................ :boks:

PostNapisane: N 04 sty, 2015 22:00 
Primera Division

Zobaczyłem skład i od razu odpuściłem. Kolejny trudny rywal i te same błędy + specjalnie na Sociedad pare nowych całkiem śmiesznych. No to jedziemy:

- Masche na obronie
- Busquets na DMie
- srodek pomocy sprzed 2,5 roku
- Messi i Neymar na ławce

Enrique naprawdę nie powinien tego sezonu dograć. Powinien wypierdalać z dyscyplinarką razem z Zubizareta za sabotowanie naszych jakichkolwiek szans przy tak chujowych transferach.

Nie zdziwię się, jak po tym sezonie Messi podziękuje. Bo tak to się daleko nie zajedzie

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: N 04 sty, 2015 22:18 
Primera Division

Płakać mi się chce jak oglądam mecze. Jakby dobra, ale stara maszyna wciąż działała, lecz z rozwalonym łożyskiem i z zacinającymi się trybami. Ta stagnacja, brak ruchu (oprócz Suareza), wolne podania, brak ryzyka, nudne klepki (a jak już raz na pół godziny ktoś się odważy coś nieszablonowego zagrać, z kimś nawet pociągnie klepkę, to reszta drużyny nie wie o co chodzi i ani się nie wystawia, ani nie wbiega, tylko gapi się jak jakieś truchło).
Czemu nikt nie spróbuje zrobić czegoś nie wykorzystując żadnego schematu. Dlaczego?! :cry: :sciania:
Podczas końcówki kadencji Ryjka to chociaż tak nie bolało, bo jego zespół nie był tak doskonały jak ekipa Guardioli.

PostNapisane: N 04 sty, 2015 23:03 
Łowca autografów

Nie wieże... LE powinni po tym meczu za jaja powiesić.
Mecz w sumie na plus bo z takimi rotacjami w składzie to on do konca sezonu jako trener nie dotrwa.
A ja polewke z putek dziś miałem...

PostNapisane: N 04 sty, 2015 23:09 
Pichichi

No nieźle.

Już za tydzień kolejny szlagier - może Atletico pokaże dobry futbol, liczę na to z ich strony, bo z naszej nie ma na to szans.

Po deszczu wychodzi słońce - miejmy nadzieję, że taka gra przekona wszystkich socios do przedwczesnych wyborów i tych pajaców z zarządu nigdy nie zobaczymy.

Życie jest piękne z powodu niespodzianek. Niestety też są te negatywne niespodzianki. Najpierw dostaliśmy najlepszą pomoc na świecie - obecnie mamy taką samą grającą padakę, że ból dupę ściska.

I kto ma zostać trenerem?

PostNapisane: N 04 sty, 2015 23:15 
Tercera Division

Nie chce się pastwić już na LE, jednak czemu ci piłkarze stoją jak słupki zamiast być w ruchu?Do tego ta nie fair play końcówka w myśl idei "mes que ala Rosell"

PostNapisane: N 04 sty, 2015 23:17 
Łowca autografów

Nie zdziwie sie jak Messi spierdoli pod koniec sezonu z tej tonącej łodzi

PostNapisane: N 04 sty, 2015 23:33 
Pichichi

bartek97 napisał(a):
Nie zdziwie sie jak Messi spierdoli pod koniec sezonu z tej tonącej łodzi

Marzenie promadryckich mediow, ale cos na rzeczy jest. Jestem przskonany, ze poszczegolne kluby saduja jego otoczenie. Tylko Laporta mozs go zarztrzymac, ale "a priori" odrzucam to ze Leo chce odejsc.
Lucho u mnie pare tygodni temu kredyt mial, ale ten kredyt ma ma coraz wyzsze oprocentowanie. Nie ma pomyslu na gre, a i stara gwardia gra za zaslugi. Z kilka tygodni City i do domu.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 04 sty, 2015 23:54 
Segunda Division

Gdy Real od kilku lat przeprowadzał mądre transfery powtarzałem sobie , że przecież mamy pakę itp itd jednak dwa/trzy temu uświadomiłem sobie że u nas biegają już leśne wypalone dziadki i Guardiola też dobrze o tym wiedział. To nie są czasy gdzie Perez głupieje i wydaje grube miliony bezsensownie. Co z tego że pozbyli się Di Mari ale zapobiegli wypaleniu się w klubie kolejnego piłkarza ściągając w jego miejsce nowego.

Ten osioł (czyt. LE) nie widzi tego jaka ta gra jest gówniana, że Xavi, Iniesta, Busi, ALVES, Pedro, Pique to są stare dzieje? Co to była za zmiana z Alvesem dzisiaj? Gośc przecież nie potrafi nic i nawet Montoya który zrobił dzisiaj z siebie pośmiewisko wnosi więcej życia na prawej flance. Po co nam najlepsza 9tka, znakomity Rakitic? Nikt mi nie wmówi że są za słabi na Barcelone. Za słaby to jest trener, taktyka, system gry. Dawno nie widziałem tak słabej pod względem fizyczności, waleczności gry w powietrzu drużyny. Zobaczmy sobie na Real, Chelsea, PSG, czy Bayern które do siły dokładają technikę.

Piłkarze, zarząd i niektórzy kibice nadal myślą że piłka nożna stoi w miejscu i system jest słuszny, tiki taka the best, kontrola i posiadanie.

Widzieliście różnicę w meczu Realu i naszego? Real mimo że grał słabo widać było że wyrywają sobie flaki aby strzelić tego gola i wyrównać. Był zmasowany atak na bramkę, rzuty rożne i latający Ramos a u nas klepa i stójka w miejscu, jakieś dziwne przedzieranie się środkiem.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 00:42 
Tercera Division

Jeżeli ktoś uważa, ze Montoya jest lepszy od starego i słabego Alvesa, powinien zmienić dyscypline lub nie odzywac sie dla wlasnego dobra.

Enrique powinien zrobić to samo.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 02:08 
Pichichi

Nie wystawił Neymara i Messiego, bo późno wrócili z wakacji, które sam im przedłużył...

Dla Xaviego tradycyjne ,,byliśmy lepsi" oraz stające się nowym, nieodmiennym elementem ,,piłka nie chciała wpaść".

Ciąg dalszych komedii za tydzień. Przewiduję, że z Elche sobie poradzimy... Chyba jestem optymistą...

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 09:57 
Amateur/Aficionado

Ja nie rozumiem jak piłkarz za którego dano 80 baniek nie potrafi nawet zapewnić remisu? Kto przeprowadza te transfery, z całym szacunkiem każdy kibic kupiłby lepszych graczy mając taką sumę. Działacze chwalą się, że każdy transfer jest starannie dobierany pod względem psychiki zawodnika, gry dla drużyny, itp. Szczerze mówiąc - gówno prawda ! Suarez był kupiony po to, żeby nie kupił go Real. Jedynym celem tego transferu było podłechatnie ego kibiców. I na jaką pozycję on był sprowadzany? Przecież to zawodnik świetnie grający w kontrze i przede wszystkim jako środkowy napastnik. U nas środkowym napastnikiem jest Messi. Po za tym, Suarez zagrał tak naprawdę jeden świetny sezon - gdybyśmy kupowali zawodników po jednym doskonałym sezonie, zabrakłoby dla nich miejsca. I kwestia ostatnia - jakim prawem ktoś wydaje tak olbrzymie pieniądze z budżetu klubu na gościa, który pierwszy mecz może zagrać pod koniec października ? Dla mnie to jest po prostu kryminał !

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 10:38 
El Crack Total

Uff, dobrze, że przesiedziana przez Leo i Neymara pierwsza połowa pozwoliła im odpocząć na tyle, że mogli wejść w drugiej na ratowanie wyniku.

Głupi zarząd, głupi trener, a i na boisku coraz więcej nieporozumień. Przez szacunek do tych graczy za to co zrobili nie będę im zbytnio wrzucał, bo jak jest każdy widzi i gdyby nie kolejne decyzje tych kurew z zarządu to wszystko by wyglądało inaczej, bo nie wkurzalibyśmy się widząc Alvesa na PO, Xaviego na ŚP i kogośtam jeszcze gdzieśtam, bo dawno by tych ludzi nie było. Lecz skoro ten nieudolny zarząd, wiedząc o problemach z fundamentami konstrukcji (że tak posłużę się budowniczymi terminami :P ) robi w pierwszej kolejności prace wykończeniowe to ciężko ich nazwać inaczej niż stadem baranów. Trener z każdym kolejnym krokiem pokazuje, że też chyba nie za bardzo wie, dlaczego jest w miejscu w którym jest, bo mi by było wstyd pracować w ten sposób w polskiej czwartej lidze, a nie w jednym z największych klubów piłkarskich na świecie. Niezrozumiałe decyzje prowadzące w dłuższym okresie do absolutnie niczego - to jest określenie idealnie pasujące do "pracy" Lucho (choć już kusi mnie napisać Leczo...).

Szkoda mi tylko tych kilku graczy, na których by można było zbudować topowy zespół. Niestety, już nie w tym i zapewne (jak to jest z tym referendum; czy naprawdę kurwa jego mać nie można przyspieszyć sprawy i podarować właściwym osobom wilczy bilet już po tym sezonie?) nie w następnym sezonie.

Generalnie to już i tak bardziej prawdopodobne wydawało mi się, że w tym sezonie prędzej otrzymamy od tego projektu kupę, aniżeli puchar, ale ta porażka Realu sprawiła, że byłem cholernie ciekaw naszej reakcji i wierzyłem w dobry wynik. Dobrze, że chociaż szybko rozwiali moje "wątpliwości". Teraz już do końca sezonu na pełnym spokoju :)

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 10:57 
Amateur/Aficionado

A ja tam od okienka transferowego się przestałem spinać. Jak na idiotyzmy, które zrobiono w lecie to i tak jest super.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 11:14 
El Crack Total

Najlepsze co nas może spotkać w tym sezonie to regularny wpierdol do końca sezonu. Bo jak nie to kolejny sezon będzie bez zmian, i kolejny też. Jedyne zmiany to będzie coraz większe staczanie się ale po co czekać 2 lata skoro można się stoczyć już teraz i za 2 lata mieć całkiem nową drużynę z perspektywami? Enrique, Zubizarreta, Alves, Pedro, Iniesta i jeszcze paru do wyjebania po tym sezonie. Tylko tutaj znowu wchodzi do gry zakaz transferowy i koło się zamyka. My naprawdę jesteśmy w ciemnej dupie. Z tego co mamy dobry trener by wyciągnął naprawdę dużo ale bez transferów nie damy rady wejść na sam szczyt.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 12:14 
Tercera Division

Sergio Busquets: Nie mamy wielu sposobów na grę.
Jeden mądrze powiedział. Prawda jest taka, że z pomocą Busquets, Xavi, Iniesta to my daleko nie zajedziemy.

PostNapisane: Pn 05 sty, 2015 12:41 
Segunda Division

sankcje transferowe obejmują tez trenerów?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1