Teraz jest N 18 kwi, 2021 02:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 20 sty, 2013 13:01 
El Crack Total

Stety/niestety nie dane było mi obejrzeć mecz. Po obejrzeniu skrótu stwierdzam, że może to dobrze zrobi chłopakom. Zawsze się trochę zejdzie na ziemię ;) Mam nadzieję, że to tylko nie jest zalążek jakiegoś większego 'kryzysu'.

Masche i jego rykoszety :lol3:

PostNapisane: N 20 sty, 2013 13:22 
All-in!

Myślami byliśmy już w Maladze. Mamy taką przewagę w lidze, że nic się nie stanie jak raz czy drugi zostanie podjęta decyzja o tym, żeby w trakcie danego meczu pamiętać o spotkaniu za kilka dni.

Wciśnij prawy Alt

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 00:45 
Amateur/Aficionado

Pewnie że pokpiliśmy wygrany mecz, ale to się czasem zdarza. Ciężko mieć pretensje np do Messiego o to że minimalnie nie wpadło na 3:0 bo to już trochę była siła wyższa. Przy wszystkich nieszczęściach koncówki pierwszej i większości drugiej połowy byłem w koncówce zadowolony z remisu i dlatego masakrycznie się wkurwiłem w doliczonym czasie że nawet tego remisu nie będzie.

Trudno.

Jutro też jest dzień.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 11:40 
Pete Sampras

Denzel napisał(a):
Ciężko mieć pretensje np do Messiego o to że minimalnie nie wpadło na 3:0 bo to już trochę była siła wyższa.

Klątwa, czy Sociedad miało lepszego szamana niż my?

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 12:02 
Amateur/Aficionado

Gary napisał(a):
Klątwa, czy Sociedad miało lepszego szamana niż my?

Odpieprz się bo to już jest czepianie się, w dodatku dziwne czepianie się. Już nie można przy was ludzie używać normalnych, utartych, oklepanych zwrotów. Przecież tak się mówi w takich sytuacjach. Zrobił wszystko co trzeba w tamtej sytuacji (o Messim tu naturalnie mowa) i trochę szczęścia zabrakło. Często się mówi w takich sytuacjach siła wyższa itp, więc wara ode mnie albo zacznę mysleć że jest to forum samych pokemonów.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 12:23 
Pichichi

Denzel napisał(a):
Często się mówi w takich sytuacjach siła wyższa itp, więc wara ode mnie albo zacznę mysleć że jest to forum samych pokemonów.

Hohoho :lol2: Mówi się? To co wierzysz we wszystko co Ci ludzie powiedzą? Dla mnie nie ma żadnych klątw czy kwestii szczęścia. Po prostu uderzył niecelnie i tyle. Kilka centymetrów w lewo i byłby gol. Jeżeli coś Ci się nie podoba to nie musisz udzielać się na tym forum. Miłego dnia.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 12:28 
Pete Sampras

Denzel napisał(a):
Już nie można przy was ludzie używać normalnych, utartych, oklepanych zwrotów. Przecież tak się mówi w takich sytuacjach. Zrobił wszystko co trzeba w tamtej sytuacji (o Messim tu naturalnie mowa) i trochę szczęścia zabrakło. Często się mówi w takich sytuacjach siła wyższa itp

Utarte zwroty nieraz są głupie, bezsensowne i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, nie widzę więc powodu, żeby ich nie piętnować. To, że piłka nie wpadła, to nie kwestia szczęścia, bo w to nie wierzę, tylko jakiegoś minimalnego błędu Messiego. A mówienie "siła wyższa" sugeruje jakieś ingerencje sił nadprzyrodzonych, więc chciałem się upewnić, co miałeś na myśli. Zwłaszcza, że już tutaj propagowałeś wiarę w klątwy, więc chciałem się upewnić, co miałeś teraz na myśli.

Denzel napisał(a):
wara ode mnie albo zacznę mysleć że jest to forum samych pokemonów.

Zaczynam się bać. :lol2:

Denzel napisał(a):
Odpieprz się

Grzeczniej, bo pomogę Ci ochłonąć.

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 12:30 
Amateur/Aficionado

No nie no, to już jest tupet i skandal to jak reagujecie.

Koniecznie chciecie odstraszyć nowych forumowiczów wredotą i aptekarskim czepialstwem się?

Nie zależy wam na rozroście forum?

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 12:50 
Pete Sampras

Denzel napisał(a):
Nie zależy wam na rozroście forum?

Zależy, ale stawiamy jakość nad ilość.
Denzel napisał(a):
No nie no, to już jest tupet i skandal to jak reagujecie.

Skandal, że śmiemy się z Tobą nie zgadzać? No cóż, abonamentu na wszechwiedzę nie masz, więc przyzwyczaj się, że ludzie się z Tobą mogą nie zgadzać, a w wypadku wyjątkowo ryzykownych tez - wręcz Cię wyśmiać.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 12:51 
El Crack Total

Ludzi z urojeniami znajdziesz na forum rm.pl, tutaj nam takich nie potrzeba.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 13:01 
Amateur/Aficionado

Nie mam urojeń i nic złego nie zrobiłem. Jeszcze raz. Tak się mówi, wręcz od pokoleń i nie wmówicie mi że to jakaś głupota, mam wrażenie jakbym właśnie dyskutował z ludźmi którzy swieżo co urwali się z jakiejś choinki, tudzież urodzili wczoraj. Brakło trochę szczęścia, siła wyższa, no ludzie. Nie czepiajcie się po aptekarsku, to nie forum polonistyczno lingwistyczne a wasza postawa jakby wyklucza prawo do zabawy słowem i dobrze rozumianej publicystyki która na takich forach jest prędzej wartością dodaną niż wadą.

Tak więc sugrowałbym więcej luzu, mniej aptekarstwa bo w przeciwnym wypadku nie widzę sensu istnienia tego forum.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 14:06 
Pete Sampras

Denzel napisał(a):
Jeszcze raz. Tak się mówi, wręcz od pokoleń i nie wmówicie mi że to jakaś głupota, mam wrażenie jakbym właśnie dyskutował z ludźmi którzy swieżo co urwali się z jakiejś choinki, tudzież urodzili wczoraj. Brakło trochę szczęścia, siła wyższa, no ludzie.

Właśnie, jeszcze raz. Napisałeś, że to siła wyższa i brniesz w to dalej, twierdząc, że tak się mówi. Ja widzę tu 2 opcje:

A) Uważasz, że piłka nie wpadła do bramki dlatego, że wtrąciła się jakaś siła wyższa, czyli Bóg/Bug/Buk/Buka/Jakieś inne kosmiczne zombie.
B) Uważasz, że piłka nie wpadła, bo minimalny błąd popełnił Messi, ale nazywasz to inaczej. A mówienie czegoś innego niż ma się na myśli świadczy o językowej indolencji i sugeruje, że to "Tak się mówi." było rozpropagowane przez innych językowych kaleków.

To jeszcze raz: Messi nie strzelił, bo popełnił błąd, czy zadecydowała siła wyższa?

Denzel napisał(a):
Tak więc sugrowałbym więcej luzu, mniej aptekarstwa bo w przeciwnym wypadku nie widzę sensu istnienia tego forum.

Jakoś reszta (w większości) umie się dostosować, więc forum w takim stanie będzie trwać dalej, najwyżej bez Ciebie.

PS. Był tu już jeden taki, który chciał "ZEBY BYł LUZ TUTAJ", nie skończył za dobrze. :D

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 14:32 
Amateur/Aficionado

Ok, poddaje się.

Walka ze złą wolą to syzyfowa praca.

Jak ktoś się będzie zachowywał jak palant to poprostu nie będe wchodził z nim w dysputę. Narazie doświadczyłem tego od trzech, może czterech osób. Pozostanę wciąż na posterunku i popróbuję jeszcze podreperować poziom tego forum. Wszystkich ludzi dobrej woli zapraszam do współpracy. Jeżeli odpukać przyjdzie mi zaobserwować że tutaj 90% jest taka jak Gary no to wówczas biorę swoje zabawki, spadam i bądźcie zdrowi.

Miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 14:49 
Piwowar domowy

Gary - wyniosłeś już zabawki naszego Syzyfa?:>

A żeby nie było całkiem OT. Mecz wpierdolony na własne życzenie. Podobnie, jak ten z Malagą. Wcale nie wykluczone, że jakiś dołek się zaczyna, ale powodów do paniki raczej teraz jeszcze brak.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 15:29 
Pete Sampras

koziolek89 napisał(a):
Jak tak czytam komentarze to zastanawia mnie o jakim kryzysie niektórzy mówią :?: Ostatnie dwa mecze wygralibyśmy bez problemu gdyby tylko nie zabrakło koncentracji.

Zespół może przechodzić kryzys, jeżeli chodzi o koncentrację. Sam uprawiam sport amatorsko, no biorąc pod uwagę częstotliwość i poziom mogę się pokusić o nazwanie tego nawet "półprofesjonalnie" i wiem, jak ciężko utrzymać koncentrację na najwyższym poziomie. Sam w sumie bazuję głównie (obok kondycji) na dobrej koncentracji i wiem, ile sił mentalnych kosztuje mecz. A podejrzewam, że w sporcie zawodowym jest jeszcze mniej miejsca na błąd, więc trzeba się koncentrować jeszcze mocniej, co jeszcze bardziej te siły wysysa. Nic zatem dla mnie dziwnego, że prędzej czy później kryzys w tej materii przychodzi.

I jeszcze jedno...
Denzel napisał(a):
Tak się mówi, wręcz od pokoleń

Tak się mówi(ło), bo kiedyś ludzie nie potrafili wyjaśnić wielu zjawisk. A wszystko, czego nie rozumieli, tłumaczyli "siłą wyższą", ingerencją "boga" czy innymi mocami nieczystymi. Dziś nauka potrafi większość z takich zjawisk wytłumaczyć. Jeżeli jesteś w mentalnym i naukowym średniowieczu, to ok, powiedz, przyznaj się, postaramy się to tolerować. :D

patpul napisał(a):
Gary - wyniosłeś już zabawki naszego Syzyfa?:>

Nie, na razie nawet nie trafił na chwilę do kąta, co najwyżej dostał lekkiego klapsa. :P

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 16:14 
Primera Division

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Alvesem? Jeszcze niedawno na boisku zapierdalał aż miło, a teraz w każdym meczu tylko się opierdala i macha rączkami. Chyba dla wszystkich będzie najlepiej jeśli w najbliższym okienku transferowym pójdzie w pizdu.

Denzel napisał(a):
Pozostanę wciąż na posterunku i popróbuję jeszcze podreperować poziom tego forum.

Oj... Myślę, że bez szamańskich sztuczek może Ci być ciężko.

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 18:00 
Pete Sampras

Już wiem, o co chodziło z tą siłą wyższą! Strzał Messiego zatrzymał słupek, a ten jest wyższy od Messiego! :D

PostNapisane: Pn 21 sty, 2013 18:35 
Primera Division

Siła wyższa siłą wyższą, a Syzyf Syzyfem, ale zauważyliście, że jeśli przychodzi nam mocno bronić wyniku, to gramy w "10" zawsze. Z Baskami nawet w "9" bo Pique ogarnął ;) Ja rozumiem, że takich meczów są 2 na 30, ale kurna naprawdę Messi nie mógłby popracować trochę? A już szczytem wszystkiego był moment, w którym leci górna piłka od Victora (?) a tam spalony... Najlepszy piłkarz świata? OK. Bramka za bramką? OK. Bramka w tym meczu? OK. No ale przecież widzi, że jest pełna desperacja w obronie, ledwo wiążemy tam koniec z końcem, a tam jakieś spacery na ochłapach... Nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Brak sił? Brak ambicji? Obawa o kontuzję? Przy takiej samej sytuacji z Sociedad "piękny i bogaty" napierdalał do wyplucia płuc i zmęczyli wygraną.

ps. atmosferę pikniku zauważyłem już przerwie, kiedy Castro wymienił się z Leo na koszulki, o co chodzi, niech sobie w sklepie kupi, albo poczeka do końca meczu ?:)

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Pn 23 wrz, 2013 15:56 
Primera Division

Cesc bez powołania na spotkanie. Rozumiem - odpoczynek, ale nie rozumiem, jak można najbardziej ogarniętego obecnie naszego pomocnika nawet nie zabrać na ławkę. W momencie desperacji mógłby chłop wejść.

Za Guardioli było tak: najmocniejsza 11 ciśnie początek, załatwiamy sprawę wyniku i zmiany. U Taty za to jest tak, że jak będzie przegrywał, to będzie mógł do środka wpuścić: dos Santosa albo Roberto. Naprawdę majstersztyk :) No chyba, że nasz trener wie, że Sociedad wypompowane graniem co 3 dni i się nam rozłoży elegancko.

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Pn 23 wrz, 2013 17:56 
Łowca autografów

sprobojmy troche mu zaufac. po prostu inny styl, trzeba nam przywyknac, wszak to nadal nasza kochana barca :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1