Teraz jest Wt 25 wrz, 2018 18:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 22:53 
Basista prowadzący

E tam, bez przesady. Leje jak z cebra, awans i tak zapewniony, a Levante postawiło największy autobus ze wszystkich meczów.

Puyol dał ciała przy golu, ale się zrehabilitował. Tello kiepsko z gry, ale gałę z rożnego posłał wzorową i do tego jedno podanie kluczowe miał niezłe (chyba do Adriano). Roberto po prostu przeciętny.

Niech chłopaki sobie poklepią i nie urwą niczego. Nikt nie powinien wtedy narzekać.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 22:57 
Primera Division

@Ściah ale weź mi wytłumacz dlaczego w takim meczu gra Tello, z którego nigdy, ale to nigdy nic Barcelona nie będzie miała w żadnym meczu, a Dongou/Adama/ktokolwiekzmłodych oglądają w tv to spotkanie.

No nie potrafię zrozumieć motywów decyzji.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to że reklamujemy Tello na rynku, to ok :)

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:11 
El Crack Total

Dawno nie widziałem meczu, gdzie dwa gole "strzelał" bramkarz...

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:15 
El Crack Total

Levante to chyba tego "bramkarza" z łapanki wzięło, co za bagienniak.

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:27 
El Crack Total

Ya yebie, hat-trick bramkarza.

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:28 
Primera Division

Oglądając dzisiejszy mecz nasuwa się jeden wniosek jakim cudem zremisowaliśmy z nimi w lidze. Chyba, że taki progres uczyniliśmy od tamtego meczu do dzisiejszego. :)

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:39 
Primera Division

Ero napisał(a):
Levante to chyba tego "bramkarza" z łapanki wzięło, co za bagienniak.

To samo sobie pomyślałem, że dawno już takiego "ręcznika" nie widziałem :D

PostNapisane: Śr 29 sty, 2014 23:53 
El Crack Total

Oglądałem mecz od 20. minuty. Pamiętam jedno zagranie Sergi Roberto do przodu. W 90. minucie. Niecelne. [*]

Song - niech odejdzie razem ze swoimi "wizjami" pozaboiskowymi daleko od Barcelony. JA BYM LEPIEJ GRAŁ. 25 (?) melonów za gościa, który 2 sezon (bo chyba tyle jest?) daje nam absolutne ZERO. Czygryński to przy nim był Guardiola.

To by było na tyle o czarnych owcach :P

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 00:37 
Basista prowadzący

Już chciałem tego gościa od bramki bronić, ale... faktycznie bida.

Niby karygodny błąd popełnił tylko w jednej sytuacji (maślane palce), ale w reszcie ciągle coś mu tam brakowało. A to przy strzale z dystansu ciężar na prawej nodze, a to przy rożnym paredziesiąt centymetrów od nogi mu wpadło (choć tutaj można mu odpuścić), a to orientacja leniwca po tej poprzeczce.

Jedynie przy golu Ceska nie miał najmniejszych szans. Rykoszet z takiej odległości jest nie do wyłapania.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 01:07 
El Crack Total

I jeszcze jedno, Montoya>Alves ZDECYDOWANIE.

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 08:11 
Piwowar domowy

O panu bramkarzu już było, więc nie ma co się nad chłopaczkiem znęcać.
Sergi Roberto. Ja tam bym chciał wierzyć, że coś będzie z tego gościa, ale nawet ławkowicz Hernandez o niebo lepiej kreuje, niż ten. Może się jednak rozbuja.
Na tego tymczasem w ogóle nie liczę, i nie sądzę, żeby miał się zdarzyć cud.
kaer napisał(a):
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to że reklamujemy Tello na rynku, to ok :)

No właśnie - z taką reklamą może być problem. Sam się doskonale zachwalił, gdy w jednej sytuacji miał piłę na 7. metrze na lewej nodze, ale w swoim stylu mało jej dookoła nie obiegł, żeby do tego swojego "charakterystycznego" strzału ją sobie ustawić. Masakra. Strata czasu.

A ogólnie to kolejny mecz z rzędu, który mi się podobał. Czekam na weryfikację przez jakąś drużynę;)

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 10:48 
El Crack Total

patpul napisał(a):
A ogólnie to kolejny mecz z rzędu, który mi się podobał. Czekam na weryfikację przez jakąś drużynę;)
Pod tym się podpisuję. Co do Tello, chłopak mnie nie rozczarowuje, bo od czasu jego występu z Realem (jeszcze Pep miał wtedy stery w rękach) nie liczę u niego na błysk geniuszu. Gra jak gra (w sumie tak samo jak 2-3 lata wstecz). Nie ma ani progresu ani regresu. Gdyby miał lat 30 taka stagnacja byłaby zrozumiała, ale w tym wieku zero rozwoju nie jest dla niego optymistyczne. Cóż na tej pozycji, na dzień dzisiejszy, nie jest i nie może być pierwszym zmiennikiem Neymar'a.
Afellay to wielki znak zapytania. Nie wiadomo co z niego będzie, kontuzje odcisnęły olbrzymie piętno na jego formie. Za to w destrukcji podobała mi się gra Song'a. Czyścił jak należy. W konstrukcji było już gorzej (często bez pomysłu, zagrywał do najbliższego, może ma alibi: taka strategia Martino). Po za tym gra drużyny elegancka. Najbardziej zapamiętałem dwójkowe akcje Iniesty z Fabregas'em. Niestety po nich ostatnie podanie kończyło się stratą zamiast strzałem. Mimo wszystko, można było zobaczyć, że ta dwójka dobrze ze sobą współpracuje i jak ktoś już wcześnie to napisał Fabs może w całości przejąć obowiązki Xavi'ego, szkoda, że nie jest mu to dane.
Ha no i Puyol o sobie przypomniał :)

PostNapisane: Cz 30 sty, 2014 12:33 
El Crack Total

Nie byłem jakimś wielkim fanem Montoyi, bo według mnie brakuje mu motorka w dupie aby być idealnym bocznym obrońcą, ale ostatnio chłopak rzeczywiście gra lepiej. Dostaje dużo szans i widać progres. Jest coraz bardziej pewny, ma większy luz angażowanie się w akcje ofensywne. Oby tak dalej a zostanie naturalnym następcą Alvesa.

PostNapisane: N 15 lut, 2015 16:29 
Łowca autografów

Wyjściowa 11: Bravo, Montoya, Mascherano, Bartra,Adriano,Busquets, Xavi, Rakitic, Neymar, Messi i Pedro
Rezerwowi: Ter Stegen, Pique, Mathieu, Alba, Sergi Roberto, Rafinha, Suarez
Levante: Mariño - I.López, Navarro, Ramis, Toño - Simão, Diop - Xumetra, Barral, Morales - Uche
Alves na trybunach <3 Bardzo dobry skład, mam nadzieję na dobry mecz, i pewne 3 punkty. No i oby Messi i Neymar dziś coś ukłuli.

PostNapisane: N 15 lut, 2015 16:55 
Segunda Division

Alves zawieszony za kartki. Poza tym tym skład bardzo dobry. Żałuje tylko, że Rafinhi nie udało się wcisnąć i Mathieu za Mascherano, żeby ten też se odpoczął.

PostNapisane: N 15 lut, 2015 19:02 
El Crack Total

Suarez jak się zameldował na boisku ;)

Sielanka trwa. Czekam na awans do finału CdR i mecz z City :)

PostNapisane: N 15 lut, 2015 19:59 
El Crack Total

Levante w sumie żadnym przeciwnikiem nie było. Cieszy hat-trick Messiego (Krysia coraz bliżej), piekna bramka Suareza i gol Neymara. Piekna passa trwa i oby tę formę dotrzymać do decydujących momentów sezonu. Dawać to City póki formę mamy xD

PostNapisane: N 15 lut, 2015 21:48 
El Crack Total

Jak idzie to wychodzi wszystko, nawet lob piszczelem, przewrotka i jeszcze hat-trick Messiego na dokładkę. Mecz bez historii, nikt nie popełnił żadnych błędów a nawet personalnie ten mecz oglądało się przyjemnie (bez Alvesa, Pique itd.). Oby utrzymać ten luz w dupie do 28 kolejki włącznie a potem to będzie już z górki.

PostNapisane: N 15 lut, 2015 21:50 
Amateur/Aficionado

Taki tam mecz, niemalże bez oporu ze strony przeciwnika. Leo dobrze wykorzystał okazję na zbliżenie się w pichichi do Cristiano.
MSN jak na razie niemal samowystarczalne. Asystują, strzelają (Suarez :hail: ), pytanie tylko, gdzie w tym wszystkim jest nasza linia pomocy?

PostNapisane: N 20 wrz, 2015 20:21 
Segunda Division

Dobrze że Levante jest mierne z przodu bo tak wysoko gramy że hoho. Alves to niech już da se spokój z tymi wrzutkami, pomysł z Messim w pomocy spoko ale z przodu jest taka kupa że aż ciężko się to ogląda( strata stratą pogania), a na Neya to mi już szkoda klawy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1