Teraz jest Wt 12 gru, 2017 01:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 23 sie, 2015 18:20 
Segunda Division

No, bieda u nas. Każdy mecz tak będzie wyglądał coś mi się wydaje :D

PostNapisane: N 23 sie, 2015 18:24 
Segunda Division

Wie ktoś dlaczego ta swołocz tak gwiżdże na Iniestę?

PostNapisane: N 23 sie, 2015 18:32 
Pichichi

Nieźle to wygląda.

- Kontuzje na początku sezonu kilku zawodników. W tym ważniejszych: Alves, Neymar, Alba.
- Brak ławki, prawego obrońcy na zmianę.
- Messi i jego karne. Są dwa style: nie patrzę na bramkarza, wybieram róg i strzelam precyzyjnie lub mocno i druga opcja, czyli patrzę gdzie idzie bramkarz i strzelam w inny róg. Leo nie wybrał żadnej opcji. Nie patrzył co robi bramkarz, nie strzelił ani precyzyjnie, ani mocno.
- Brak Neymara i nagle magia trio drastycznie spadła.
- Żadna z drużyn nie gra dobrego meczu. Pojedyncze akcje ratują od zaśnięcia.

PostNapisane: N 23 sie, 2015 18:36 
Segunda Division

szczerze powiedziawszy nie zdziwię się że będziemy mieli jak Real rok temu start w lidze typu 6 pkt straty do lidera po 4 kolejkach, dodając do tego brak ławki, czekanie na zmienników przez ban transferowy, żartowny presezon, kontuzje w podstawowej 11, będzie wielka szansa że Roberto będzie się pojedynkował z Crisitano w GD :lol2:

PostNapisane: N 23 sie, 2015 18:55 
Łowca autografów

Busquets też chyba kontuzja - ładne jaja.

Dobrze, że Suarez przynajmniej ładnie trafił to może dowiozą.

PostNapisane: N 23 sie, 2015 19:32 
Tercera Division

3 pkt są. To najważniejsze. Oby kontuzje nie okazały się poważne.
On to the next one.

PostNapisane: N 23 sie, 2015 19:40 
Segunda Division

Oby Busi dał radę zagrać z Atleti, na DM z Malagą da rade Masche, bo na pitbullów Diego potrzeba świetnego wyjścia z pressingu. Roberto o dziwo zagrał dobrze co mnie cieszy, oby to nie był jednorazowy wyskok i jak będzie potrzeba będzie zmiennikiem Daniego do stycznia.

PostNapisane: N 23 sie, 2015 19:42 
Amateur/Aficionado

Pique może na dłużej zasiąść na ławce jeśli Vermaelen będzie grał tak jak dzisiaj.

PostNapisane: Pn 24 sie, 2015 13:16 
Pichichi

Taka cisza po tak wyjątkowym meczu? :D Aż dziw bierze. Wczoraj prztyczka w nos dostali przecie (takiego małego, bo oczywiście jedna jaskółka i te sprawy) wszyscy naczelni "hejterzy" z zeszłego sezonu:
- Sergi Roberto zagrał lepiej niż Messi, lepiej niż większość zespołu,
- Vermaelen wymiatał - po prostu wymiatał, był jak Puyol za najlepszych lat, tylko z nawykiem wybijania piłki w przypadku zagrożenia; Aduriza w powietrzu to wręcz ośmieszał, a to niemały sukces.
To dwie najlepsze informacje z niedzieli, no może poza trzema punktami i tylko jednym oczku ekipy Beniteza. Nie zamierzam wyciągać daleko idących wniosków, ale Verma zagrał na niesamowitym poziomie. Czyścił fantastycznie niemal wszystko. Oczywiście dużo gorzej z wyprowadzaniem piłki, ale i tutaj widać progres. Moim zdaniem para Pique - Vermaelen to poważny kłopot nawet dla najlepiej grających głową snajperów. Oby się nasz naczelny celebryta ogarnął, to będziemy mieć sporo radości. Co do Roberto, to może bym się nie odważył tutaj nic napisać, gdyby to był mecz z jakimś Sportingiem Gijon na Camp Nou, ale to było San Mames. A Sergi grał jak natchniony - szkoda, że mu nie weszło to uderzenie, tylko piłka poszła po poprzeczce. Poza tym już trochę mniej kolorowo - Messi fizycznie jest daleko od formy. Rakitić, Iniesta i Busquets także. Trochę lepiej Alba, ale to jeszcze nie to. Widać te 2.5 tygodnia mniej treningów niż Athletic Bilbao. Niemniej jednak liczę na to, że w połowie września będzie dużo lepiej.

Kontuzja Alvesa to poważny kłopot, ale trudno. Jak nie Roberto, to można rzucić Bartrę, a i w rezerwach coś się znajdzie. Busquets na Atletico raczej spokojnie wróci. Nie jest najgorzej. Tyle że teraz się okazuje, że na powrót Douglasa trzeba będzie czekać z utęsknieniem. Malagę ograć będzie trudno, ale jeśli Lucho wyjdzie MSN i nie pokombinuje ze środkiem pola zanadto (a w sumie nawet nie ma ku temu możliwości), to powinniśmy wygrać.

Cholernie się cieszę z trzech punktów zdobytych na San Mames. Tam inne zespoły będą je tracić - jestem przekonany. Ten Athletic może być bardzo mocny, zwłaszcza jak wrócą kontuzjowani. Tymczasem dla mnie realnym celem Barcelony powinno być co najwyżej -3 do Madrytu na półmetku. A dzięki ich wczorajszej wpadce na ten moment jest +2 :) Rundę rewanżową mamy zdecydowanie łatwiejszą.

PostNapisane: Pn 24 sie, 2015 14:15 
Pichichi

Co do Vermalena i jego kapitalnego meczu to mam podobne odczucia jak wyżej. Jednak do porównania go do Puyola jest mi jeszcze daleko. Puyol to gigant, który na swoją renomę pracował latami, oddając mnóstwo walki i serca na polach gry. Vermalen dopiero wykonał malutki krok, żeby się do niego zbliżyć. W mojej pamięci Puyol to taki Messi w obronie, czyli ktoś kto pojawia się raz na 50 lat w piłce i zapada na pokolenia w pamięci. Dlatego w moim przekonaniu jeszcze dużo wody wypłynie, za nim ktoś udowodni, że jest\był taki jak Puyol za najlepszych lat.

Sam mecz nie należał do porywających, w końcówce 1 połowy nawet przysnąłem :P Oczywiście, że 3 punkty cieszą, bo teren jak widać ciężki. Nie zapominajmy jednak, że Bilbao w środku tygodnia grało na wyjeździe mecz kwalifikacyjny do LE, co musiało mieć wpływ na kondycję. Jak to będzie z Athletic jako trudnym rywalem dla innych, to czas pokaże.

Reszta w sumie napisana wyżej przez innych :)

PostNapisane: Pn 24 sie, 2015 16:32 
El Crack Total

Dodam jeszcze od siebie klasyka: takimi meczami wygrywa się mistrzostwo :D

Piękne rozpoczęcie sezonu i oby tak dalej ;)

Jestem ciekaw jak z upływem czasu będzie się prezentował Real Beniteza, bo wczorajszy wynik sprawił mi niemałą radość :)

PostNapisane: Pn 24 sie, 2015 19:19 
Primera Division

To był pierwszy mecz Barcy którego od nie pamiętam kiedy nie obejrzałem. Zaplanowany wieczór ze znajomymi którzy zabrali ze sobą dekoder na działkę. Wszystko ładnie pięknie ale w ostatnim czasie miałem taki zap...dol że umknęła mi akcja z prawami telewizyjnymi do LL. Net miałem fatalnej jakości i skończyło się na... szkoda gadać. Do dzisiaj jeszcze jestem cały w nerwach. Jakich się czasów człowiek doczekał żeby nie mógł sobie meczu przed TV obejrzeć. PORAŻKA.

PostNapisane: Pn 24 sie, 2015 23:34 
El Crack Total

Prztyczek w nos hejterów? Ja tam nie pamiętam żeby ktoś hejtował umiejętności Vermy na stoperze czy Sergiego Roberto... na prawej obronie. Za to początek sezonu jest z pewnością tęgim kopem w mordę wszystkich miłośników talentu Daniego Alvesa.

Co do meczu bieda straszna i wturlany gol psim swędem po wielbłądzie obrony. Liczę że się rozkręcą, ale nie widzę z taką formą meczu z Atleti.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa: UTC + 1