Teraz jest Cz 19 paź, 2017 20:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 07 maja, 2006 20:52 
Siarkofrutopijca

Athletic - Barcelona
2006-05-13, godzina 19:00

Kolejny mecz "o pietruszkę". Skład podobny jak w meczu z Espanyolem, może trochę bardziej "rezerwowy", tzn. Ronaldinho, Larsson i kilku jeszcze zawodników mogłoby odpocząć przed meczem z Arsenalem. I tyle, nawet na zwycięstwo nie liczę, a Athletic jeszcze statystycznie nie ma pewnego utrzymania (tylko statystycznie!), więc im by się remis przydał ;).

Tytuł:
PostNapisane: N 07 maja, 2006 20:58 
HighTower

Wyjściowy skład zapewne będzie dużą zagadką... bo Ryjek pewnie będzie chciał grać pod Etoo żeby ten strzelał bramki i wywalczył tytuł króla strzelców ( na złotego buta szans raczej nie ma ) ale z drugiej strony powinien być odpoczynek przed finałem LM dlatego jestem bardzo ciekawy jaki skłąd wyjdzie na ten mecz.

Tytuł:
PostNapisane: N 07 maja, 2006 21:45 
Primera Division

Musza zadecydowac albo król strzelcow i dla Etoo albo odpoczynek przed arcywaznym meczem LM . Osobiscie mysle ze Etoo zagra w meczu z Athletic jak nie caly mecz to chociaz polowe. Co do reszty skladu to Ryjek powinien dac odpoczac czolowym zawodnikom ktorzy w Paryzu poprowadza nasza blaugrane do zwycieztwa. VeB!

Tytuł:
PostNapisane: N 07 maja, 2006 22:28 
Z BaNaNem na buzi

Eee eni emartwcie się,że Sami nie da rady. Może zagrać, w końcu to ostatni mecz w sezonie. Moglby strzelic hattricka i wszyscy bedziemy mieli banany:)
chcialabym od pierwszych minut zobaczyc Andresa ;-) i zeby Santi zagral wiecej niz wczoraj!
Na bramce pewnie stanie Albert, no a Victor niech cwiczy na finaaaaał ;D

Tytuł:
PostNapisane: N 07 maja, 2006 23:07 
HighTower

Akjps - to nie jest ostatni nasz mecz w sezonie... został jeszcze zaległy mecz z Sevillą ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 maja, 2006 09:04 
Juventino

Mam nadzieje,ze Ryjek nie bedzie ryzykowal i nie wystawi najlepszych pilkarzy w tym meczu zeby nie kusic losu. Wiadomo sezon sie konczy zawodnicy sa przemeczeni wiec i o kontuzje nie trudno. niech zagraja ci, ktorzy wiekszosc sezonu przesiedzieli na lawce. Jeden meczi tak niczego nie zmieni, a przynajmniej nie bedzie kontuzji ani przemeczenia przed Paryzem, bo teraz finał Ligi Mistrzów jest najwazniejszy i jemu powinno byc wszystko podporzadkowane.

Giampiero Boniperti

Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 maja, 2006 17:24 
Burned Witch Desire

może sobie pograja zmieniccy... moze pokaże się Maxi,Rodri :P byle dać odpocząć najwazniejszym piłkarzom..LM tuż tuż.. :twisted:

Widzew Łodz 1910

Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 maja, 2006 20:03 
Més que un seguidor

Ja to widzę tak:

----------------Jorquera--------------

Beletti-----Rodri----Oleguer-----Gio

---------------Edmilson--------------

--------Iniesta---------Motta---------

Giuly----------------------------Santi
-----------------Maxi-----------------

Dzwoniłem rano do Franka i przedstawiłem mu swoją propozycję. Uznał ją za niezwykle ciekawą i obiecał, że się przystosuje :lol3:

31.12.2005 - 31.12.2013 - 8 lat na forum VeB :wino:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 maja, 2006 20:21 
I am Blaugrana till i die

Wszystko ok tylko w ataku moim zdaniem na 99% nie zagra Maxi tylko Eto'o a stanie sie dlatego tak ze Villa depcze Eto'o po pietach w klasyfikacji Pichichi, jedna bramka przewagi to malo, ale tez Villa ma ostatnia kolejke wiec jeszcze wszystko sie moze zdarzyc. Ale mam nadzieje ze Eto'o w meczu z Athletic cos ustrzeli i zapewni sobie tytul Pichichi bo jak bedzie jak w poprzednim sezonie to nie pozostaje nic innego jak :wleb: sobie i Samiemu :wink: A jak teraz zapewni sobie tytul to nie bedzie juz musial grac z Sevilla.

"Przeciwnik - jeżeli go pokonałeś to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka."

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 maja, 2006 07:54 
Segunda Division

Myśle podobnie jak Matheo, ponieważ Villa goni Eto'o bardzo szybko i nie wiadomo co jeszcze może się zdarzyć ... :) Ja mam nadzieje że Eto'o coś strzeli i rozwieje wszystkie wątpliwości :) Jesli chodzi o Maxiego to chciałbym żeby zastąpił Eto'o chocby na 15 minut bo wogole nie gra i chyba mu sie to należy ...

Miłość , Szacunek , Wiara , Fc Barcelona !!

Visca El Barcaaaaa :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 maja, 2006 16:38 
Tercera Division

Ja uważam, że Eto powinnien grać teraz we wszystkich meczach które będą rozegrane aż do finału Ligi Mistrzów. Raz, powód znany, Villa depcze Samuelowi po piętach jeśli chodzi o tytuł Pichichi de La Liga, a dwa, powinnien ciągle grać, ciągle być w ruchu, czuć ten stres meczowy to napięcie, aby w finale nie czuł się speszony. Wiemy, że Eto jest zawodnikiem już ułożonym na przyszłość, ale jest to jego pierwszy finał LM i od niego dużo wymaga się w Hiszpanii. Nie zgadzam się z Waszymi opiniami (chyba na własne nieszczęście :wink: ), z tym żeby Samuel siadał na ławce rezerwowych. Nich chłopak gra i trzyma formę na finał, a jeśli będzie grał systematycznie to o tytuł Króla Strzelców byłbym spokojny :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 maja, 2006 17:08 
Segunda Division

sterblich napisał(a):
Ja uważam, że Eto powinnien grać teraz we wszystkich meczach które będą rozegrane aż do finału Ligi Mistrzów. Raz, powód znany, Villa depcze Samuelowi po piętach jeśli chodzi o tytuł Pichichi de La Liga, a dwa, powinnien ciągle grać, ciągle być w ruchu, czuć ten stres meczowy to napięcie, aby w finale nie czuł się speszony. Wiemy, że Eto jest zawodnikiem już ułożonym na przyszłość, ale jest to jego pierwszy finał LM i od niego dużo wymaga się w Hiszpanii. Nie zgadzam się z Waszymi opiniami (chyba na własne nieszczęście :wink: ), z tym żeby Samuel siadał na ławce rezerwowych. Nich chłopak gra i trzyma formę na finał, a jeśli będzie grał systematycznie to o tytuł Króla Strzelców byłbym spokojny :)

no, zgadzam się z Tobą... <tylko, żeby się nie nabawił kontuzji (tfu, tfu, tfu przez lewe ramię)> powinien grać, żeby czuć mecz i tak jak powiedziałeś, żeby nie był speszony. I masz rację, że mu depcze po piętach z ilością bramek <Perełko 3mamy kciuki !>

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 maja, 2006 18:45 
Primera Division

Hmmm Do finalu LM zostal tlyko 1 mecz ligowy wiec mysle ze gdyby Samuel nie zagral w tym meczu to wcale nie czulby sie speszony na final z Arsenalem. Jedyny powod dla ktorego powinien zagrac to taki ze wlasnie Villa depcze mu po pietachj i moze powtorzyc sie sytuacja z przed roku.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 maja, 2006 17:37 
Segunda Division

Mimo tego,że David Villa depcze Samuelowi po piętach w klasyfikacji najskuteczmiejszych strzelców Primera Division, Rijkaard nie powinien wystawiać go w pierwszym składzie tylko posadzić na ławce i wpuścic na ostatnie 20-30 minut.Z tego co się orientuje Eto'o jest już na skraju wytrzymałości fizycznej i jeżeli trochę nie ''odpuści'' to może mieć problemy ze zdrowiem a, mecz z Kanonierami tuż tuż.Każdy Katalończyk wie ,że konfrontacje Barcelony z Baskami zawsze słyneły z twardej,ostrej i nieustępliwej walki przez całe 90minut,więc na miejscu Holenderskiego szkoleniowca posłałbym do boju rezerwy dorzucając jeszcze Xaviego i Bellettiego.Pozatym trzeba dać zagrać Gabriemu bo prawdopodobnie Rijkaard w Paryżu go nie puści więc będzie to jego ostatni mecz w barwach FCB.

Moje sugestie co do składu:

.......................................Jorquera..................................................

.................. Belletti.....Rodri..... Oleguer.....Sylvinho........................

.........................................Motta\Edmilson.....................................

........................Xavi\Iniesta.......................Van Bommel\Gabri.........

.....................Ezquerro........Maxi Lopez\Eto'o....... Giuly\Larsson....

:::::::::::::::::::mes que un club::::::::::::::::::

Tytuł:
PostNapisane: So 20 maja, 2006 00:39 
Łowca autografów

20/05 20:00UK Athletic Bilbao - Barcelona
http://www.worldcuptalk.net/Athletic-Bi ... celona.php

Tytuł:
PostNapisane: So 20 maja, 2006 18:52 
Segunda Division

Mam nadzieje, ze Barca B i C pokaze sie z dobrej strony.
Raczej Eto'o nie uda sie strzelic 6 bramek i zdobyc zlotego buta, ale po tym co Barca pokazala w Paryzu wszystko jest mozliwe.Visca el Barca :hail:

Tytuł:
PostNapisane: N 21 maja, 2006 02:05 
HighTower

No i przegraliśmy 3:1. Zawodnicy rezerw mieli okazje sie wykazać, szanse dostał również Maxi. Cieszy bramka zdobyta przez Etoo która pozwoliła mu na zdobycie pichichi

Tytuł:
PostNapisane: N 21 maja, 2006 08:16 
Tercera Division

Trzeba przyznać, że Eto'o strzelił bardzo ładną bramkę. Cieszę się, że został pichichi a także cieszę się, że grało wczoraj w Barcie wielu młodych zawodników, niech sie chłopcy ogrywają i nabierają doswiadczenia w La Liga. Wynik mało ważny no ale byłoby milo zakończyc wspaniały sezon zwycięstwem. No cóż..szkoda

Tytuł:
PostNapisane: N 21 maja, 2006 08:36 
Pichichi

Cel osiagniety- Barca ma mistrzostwo, wygrala LM, Eto'o konczy zmagania z tytułem Pichichi. Sezon bardzo udany, zdecydowanie najlepszy od wielu, wielu lat. Ostatnia porazka nic juz nie znaczy, nasi chłopcy w tym sezonie spisali sie rewelacyjnie, za co chce im bardzo podziekować.

Do siego! ;) (oby rownie udanego roku)

Tytuł:
PostNapisane: N 21 maja, 2006 10:10 
El Padrino

12pkt przewagi nad mierdami z madrytu i tak jest wspanialym rezultatem i zwyciestwo sevilli nad biancos 4:3 cieszmy sie z tego :P Szkoda, że Valencia nie odebrala wicemistrzostwa realowi. Można to w koncu powiedziec wszem i wobec - Jesteśmy najlepszą drużyną w Europie! Visca el Barca!!

"Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim." - Stanisław Jerzy Lec.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1