Teraz jest N 16 cze, 2019 08:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 29 paź, 2018 17:04 
El Crack Total

Ma się rozumieć że teraz mówisz sam do siebie :)

PostNapisane: Pn 29 paź, 2018 17:08 
Pichichi

IMHO PiS uzyskał rezultat... poniżej oczekiwań aparatu partyjnego PiS-u, który i tak procentowo jest lepszy niż najlepszy wynik AWS-UW z 1998, tyle że to BARDZO uproszczena i spłycona analiza. Uzyskano 34,18%. Mam kolegę ze szkolnej ławki, który jest sekretarzem PiS-U w jednym z średniej wielkości miast płn. Polski i w po wyborczym komentarzu, powiedział mi że optymistycznie założenia, przewidywały okolice 37%-38%. Poza tym błędem była walka o duże miasta i należało się skupić tam, gdzie sondaże niejednoznacznie typowały wygranego. Do tego Morawiecki jako człowiek korporacji, nie za bardzo nadaje się do brania ciężaru kampanii.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Ostatnio edytowano Pn 29 paź, 2018 17:34 przez Culé a muerte, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn 29 paź, 2018 17:19 
El Crack Total

Pal licho wyniki PiS (przeszarżowali, także z sondażami) ale kto jeszcze głosuje na PO czy PSL itp. - to jest dopiero prawdziwy dramat. Ale jeszcze bardziej denerwuje fakt przepadnięcia różnych Kukizów, Korwinów i Ruchu Narodowego - ci to dopiero spieprzyli kampanię wyborczą po całości.

PostNapisane: Pn 29 paź, 2018 18:19 
Pichichi

Dramatem jest, że mamy w Polsce 32,3% idiotów, a w najlepszym wypadku ludzi nieoczytanych i mających problemy z elementarnym zrozumieniem tego, co się wokół nich dzieje. Ludzi, których albo łatwo kupić 500+, ale łykających bez zastanowienia pseudo-godnościową papkę serwowaną przez reżim.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

KDE 4 - Be free!
Miro - przyszłość telewizji

PostNapisane: Wt 30 paź, 2018 00:14 
El Crack Total

W takim razie idiotą musisz być i ty, bo nie widzę byś głosował na partię która głosiłaby postulat likwidacji 500+ :aniolek:

PostNapisane: Wt 30 paź, 2018 08:52 
Pichichi

Ewidentnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem...

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: Śr 31 paź, 2018 09:47 
El Crack Total

Culé a muerte napisał(a):
IMHO PiS uzyskał rezultat... poniżej oczekiwań aparatu partyjnego PiS-u, który i tak procentowo jest lepszy niż najlepszy wynik AWS-UW z 1998, tyle że to BARDZO uproszczena i spłycona analiza. Uzyskano 34,18%. Mam kolegę ze szkolnej ławki, który jest sekretarzem PiS-U w jednym z średniej wielkości miast płn. Polski i w po wyborczym komentarzu, powiedział mi że optymistycznie założenia, przewidywały okolice 37%-38%. Poza tym błędem była walka o duże miasta i należało się skupić tam, gdzie sondaże niejednoznacznie typowały wygranego. Do tego Morawiecki jako człowiek korporacji, nie za bardzo nadaje się do brania ciężaru kampanii.

Taki to wpływ socjalu na demokrację. PiS będzie wygrywał wybory i to tak długo aż budżet się nie rozleci. Po prostu, legalnie kupili sobie głosy, wykorzystując tym samym słabość wyborów. Nie ma tu znaczenia jak kto jest oczytany, oświecony i ile świata zjeździł, bo po prostu wszyscy są tylko ludźmi i nikt o zdrowych zmysłach nie wymieni tych co rozdają im pieniądze za robienie dzieci, a w planach mają jeszcze je utrzymywać. To się nazywa tzw. twardy elektorat, który nie patrzy dalej niż na to co ma wsadzić do garnka.

Roma-Rio napisał(a):
A u nas król jak się naraził szlachcie to ta zaraz szukała pomocy w obcych dworach i rozpieprzała kraj.
Za nim do tego doszło, to owa szlachta była już nieraz uprzywilejowana (wyniku wyborów elekcyjnych).

Co do Kukizów, Korwinów itp. to nie wiem jak inni, ale co do tego drugiego to nie od dziś wiadomo, że priorytetem są wybory do sejmu, a reszta to plan dalszy.

PostNapisane: Śr 31 paź, 2018 11:29 
Pichichi

Zibi1981 napisał(a):
Dramatem jest, że mamy w Polsce 32,3% idiotów, a w najlepszym wypadku ludzi nieoczytanych i mających problemy z elementarnym zrozumieniem tego, co się wokół nich dzieje. Ludzi, których albo łatwo kupić 500+, ale łykających bez zastanowienia pseudo-godnościową papkę serwowaną przez reżim.

W 2015 PiS zdaje się wygrało nawet w grupie osób najlepiej wykształconych. Nie za bardzo ludziom podoba się taki moralizatorski ton jak szanowanego kolegi wypowiedź. A potem wybierani są Trump, Salvini, Bolsonaro, Kurz etc.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."

PostNapisane: Cz 01 lis, 2018 11:08 
Pichichi

Culé a muerte napisał(a):
Zibi1981 napisał(a):

W 2015 PiS zdaje się wygrało nawet w grupie osób najlepiej wykształconych. Nie za bardzo ludziom podoba się taki moralizatorski ton jak szanowanego kolegi wypowiedź. A potem wybierani są Trump, Salvini, Bolsonaro, Kurz etc.

Szczęśliwie moje zdanie nie musi się nikomu podobać - nie jestem politykiem-populistą. Tłumaczenie wyboru idiotów pokroju Trumpa na prezydenta USA świadczy o łatwości, z jaką można zmanipulować masy, do których należą również ludzie inteligentni bardzo łatwo zwodzeni milionem kłamstw (zwanych ostatnio fake-newsami). To, że ktoś jest genialnym fizykiem czy przedsiębiorcą nie implikuje faktu, że będzie dokonywał racjonalnego wyboru politycznego - może więc być jednocześnie idiotą w sensie braku racjonalnego wyboru politycznego.
Podsumowując - tylko idioci głosują na PiS. Tak uważam i mam ku temu poważne powody i argumenty.

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: So 03 lis, 2018 19:57 
El Crack Total

Cytuj:
Szczęśliwie moje zdanie nie musi się nikomu podobać

"oprócz moim panom z Berlina"

PostNapisane: N 04 lis, 2018 07:13 
Pichichi

Roma-Rio napisał(a):
Cytuj:
Szczęśliwie moje zdanie nie musi się nikomu podobać

"oprócz moim panom z Berlina"

Paranoja typowa dla "prawej strony". Równie dobrze mam wszelkie podstawy aby sądzić, że obecny rząd pracuje dla Kremla.

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: N 04 lis, 2018 17:28 
El Crack Total

Pracuje dla Kremla ? A jeszcze "wczoraj" obowiązywała narracja że Kaczyński wywoła wojnę z Rosją jak PiS wygra. Tak to właśnie można łatwo sterować lemingami bez kręgosłupa i mózgu, wystarczy kichnąć jak Michnik.

PostNapisane: Wt 06 lis, 2018 08:10 
El Crack Total

Zibi1981 napisał(a):
Podsumowując - tylko idioci głosują na PiS. Tak uważam i mam ku temu poważne powody i argumenty.
Wyłącznie z ciekawości, to na kogo głosują nie idioci?

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 14:19 
Pichichi

Błąd

KDE 4 - Be free!

Ostatnio edytowano Śr 07 lis, 2018 14:23 przez Zibi1981, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 14:20 
Pichichi

Błąd

KDE 4 - Be free!

Ostatnio edytowano Śr 07 lis, 2018 14:24 przez Zibi1981, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 14:21 
Pichichi

Zibi1981 napisał(a):
Roma-Rio napisał(a):
Pracuje dla Kremla ? A jeszcze "wczoraj" obowiązywała narracja że Kaczyński wywoła wojnę z Rosją jak PiS wygra. Tak to właśnie można łatwo sterować lemingami bez kręgosłupa i mózgu, wystarczy kichnąć jak Michnik.

O rany, człowieku nic nie ogarniasz. Kompletnie. PiS to idioci - widać to na każdym kroku, nawet nie potrafią tak ważnego dla nich święta niepodległości zorganizować. Nie dostrzegają tego, że są manipulowani z Kremla (zakładam, że nie pracują świadomie na rzecz obcego mocarstwa; dowodów jest cała masa - podobnie jak w USA, tyle że u nas nie ma komisji senackiej), grają na korzyść Ruskich, a przy okazji zachowują się oficjalnie, jakby chcieli wypowiedzieć Rosji wojnę. Weźmy takiego Macierewicza - już Piątek wykazał dobitnie, że koleś jest na sznurku GRU, tymczasem gość gada bzdury w stylu, że w Smoleńsku to był zamach i de facto wypowiedzenie Polsce wojny przez Rosję. Naprawdę nie widzisz tak oczywistych sprzeczności w zachowaniu PiSuarów? To kierowani idioci, którzy z niewielu rzeczy zdają sobie sprawę. Co mądrzejszy co chwila stamtąd odchodzi.

aschnu napisał(a):
Zibi1981 napisał(a):

Nie wiem na kogo głosują - wiem na kogo nie głosują.

KDE 4 - Be free!

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 17:45 
El Crack Total

Idioci, idioci i idioci - fajna argumentacja. Tylko nie wiem kim jest twój idol Komorowski, który jak już szedł na Ukrainę desant rosyjski zapewniał że Putin i Rosja ma pokojowe zamiary... Za to jego poprzednik już w 2008 mówił że Rosja zaatakuje Ukrainę - i kto tu jest więc idiotą ?

O Smoleńsku wyborca PO ma coś jeszcze mądrego do powiedzenia - szczyt bezczelności.

Święto Niepodległości ? Następny temat którego nie masz moralnego prawa tykać bo tacy jak wy o niczym innym nie marzą jak podległości wobec innych.

Cytuj:
już Piątek wykazał dobitnie, że koleś jest na sznurku GRU

Ten narkoman i pijaczek z gazetki Michnika, to o niego chodzi ? To coś pamiętam, np. dowodem na to że Antek jest ruskim agentem ma być fakt, że jakiś jego asystent studiował na tej samej uczelni co rzeczywiście zwerbowany przez ruskich student amerykański. To nic, naprawdę nic - że różnica roczników między nimi to trzy lata...

PostNapisane: Śr 07 lis, 2018 18:20 
El Crack Total

W ramach podsumowania wyborów samorządowych, 10 najbardziej zadłużonych miast w Polsce
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/56,35136,2 ... un,,1.html
I zagadka, w ilu z tych miast wygrali ci sami prezydenci lub namaszczeni przez nich przest... następcy ? No właśnie, tak się kupuje kolejne kadencje wśród "nie idiotów".

PostNapisane: Cz 08 lis, 2018 06:08 
Pichichi

aschnu napisał(a):
Zibi1981 napisał(a):
Nie idioci głosują na... mądrość etapu, ewentualnie "wczoraj Moskwa, dziś Bruksela".

PostNapisane: Cz 08 lis, 2018 17:04 
El Crack Total

No i to jest prawdziwy prezent na 100 lecie Niepodległości :D

https://www.tvp.info/39858868/europejsk ... a-michnika

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1