Teraz jest N 12 lip, 2020 01:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 216  Następna strona

Kto wygra SPH?
Barcelona 52%  52%  [ 52 ]
Real 11%  11%  [ 11 ]
Nikt nie wygra sprawiedliwie, Villarato! 37%  37%  [ 37 ]
Liczba głosów : 100
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 15:18 
Pichichi

putek napisał(a):
W dalszym ciągu nie mogę pojąć robienia czegoś takiego tylko w jedną stronę.

Załóżmy, że Real gra z nie wiem, Getafe w następnym meczu. Wygrywa 1:0, Getafe strzela bramkę na 1:1 ewidentnie prawidłową a sędzia odgwizduje spalonego. W tym samym meczu, Real powinien otrzymać ewidentne 2 karne a dodatkowo strzela też bramę prawidłową, lecz nieuznaną.

Według waszej tabeli, to kolejny raz Real jest faworyzowany, vijarato, Królewscy są faworyzowani, powinni mieć 1 punkt a nie trzy! itp, itd.

Tak wy to sobie widzicie? Jeśli tak, to krzyżyk na drogę i powodzenia.

Tylko, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Kiedy było tak, że sędzia mylił się w obie strony?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 15:26 
Pichichi

Mógł się pomylić już w pierwszej kolejce przy starciu Di Marii, z którymś z graczy Valencii. Nie mogę znaleźć powtórki żadnej niestety.

e: poza tym - nawet jeśli byłby karny, to nie jest to zawsze bramka. to samo tyczy się spalonego (którego ostatecznie nie dowiemy się, bo realizator dał dupy).

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 15:37 
Tercera Division

Wiem, że pewnie moje zdanie będziecie mieć w dupie itp :d Ale się wypowiem. Ogólnie to najlepiej by było gdyby takie statystyki były prowadzone w obie strony i dla obu klubów. bo praktycznie gdy ty matii przedstawisz swoje na koniec sezonu, to dla mnie to za przeproszeniem będzie o kant dupy rozbić, bo będzie pokazywało tylko ile pkt "dostał" Real ;) Nie będzie to miarodajne :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 15:40 
El Crack Total

Dopóki nie zobaczę powtórki z momentem podania(i nie przerobionej przez ASa) to tak naprawdę nie wiadomo czy spalony był czy nie. Fifty-fifty.

Jeśli będą tylko błędy na korzyść Realu a na naszą nie to raczej nie ma sensu taki wykaz.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 16:10 
-#matti

W pierwszej wygralim 5-1 i nie było wątpliwości ani błędów. Od drugiej zacznę je także gromadzić, ale biorąc pod uwagę wydarzenia z poprzedniego sezonu to za wiele ich nie będzie. Jak tam wolicie. Meritum sprawy to jednak grubsze przedruki o jakich Hanc czy Giees pisał (a jakie złożyły się choćby na 100 pkt meczowych) i to będzie prowadzone z całą stanowczością. Brakuje mi tu jeszcze opinii Paramesa nt. ostatniej kolejki ligowej, ale może i dobrze, że zamknął konto, bo jeszcze dowiedzielibyśmy się, że Madrytowi należał się karny, a Messi nie jest człowiekiem tylko kosmitą i jego gole powinny być zabrane i wynik zmieniony na remis.

Gazeta Polska Sakiewicza pisała na swoich plakatach na początku tego roku TO hasło. Wydaje się teraz niedorzeczne, ale jeżeli ktoś rzetelnie prowadziłby kartotekę przedruków to dzisiaj nikt nie miałby prawa podważać tego, że raz u tych, a drugi raz to u tamtych, bo doskonale wszyscy wiemy, że tak nie było kiedy tydzień po tygodniu była albo afera kolanowa albo ch wie co tam ze spalonymi na własnej połowie. Nie ma jednak nic ponad tabelki z bilansem zabranych i podarowanych punktów dlatego czapa jest, bo każdy może bezczelnie i przede wszystkim co najgorsze celowo oraz cynicznie w imię interesów swojej ekipy - bo większość rozumnych ludzi raczej ma świadomość jak to było tak na prawdę mówiąc językiem PISu - powiedzieć właśnie, że nie wiadomo co i jak itd. Teraz tego problemu nie będzie. Jeżeli przegramy cokolwiek z powodu własnej słabości to nie będzie co do tego wątpliwości, a o przeciwnik tzn. statystyczny jego kibic będzie mógł tak jak tłumacz wstydzić się tego w jaki sposób wygrał LM z Porto czy Interem (patrz podpis).

[spoiler]

Reasumując.

hanc napisał(a):
I jeśli nie wydaje się to interesujące, to mię to waly i nie macie nic do powiedzenia. :D Zainteresowani skorzystają, niezainteresowani nie. Kto zechce sprawdzić czy i jak sędziowie, działacze i innej nacji nadzór pomagał Królewskim, to pewnie raz na jakiś czas nas odwiedzi. O, tak dla jaj.

Tak czy inaczej, ciekawym wałków jakie są czynione z rozmysłem i bez na rzecz Realu Madryt, zarzucę w ciągu tygodnia-dwóch linka. Ssijcie.
[/spoiler]

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 21:47 
Pichichi

putek napisał(a):
Mógł się pomylić już w pierwszej kolejce przy starciu Di Marii, z którymś z graczy Valencii. Nie mogę znaleźć powtórki żadnej niestety.

e: poza tym - nawet jeśli byłby karny, to nie jest to zawsze bramka. to samo tyczy się spalonego (którego ostatecznie nie dowiemy się, bo realizator dał dupy).

Hym, hym, tylko, że po tym spalonym Soldado strzelił bramkę, więc tutaj wiadomo, że byłoby 2-1 dla Valencii

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 22:39 
Tercera Division

K-a-m-i-q napisał(a):
putek napisał(a):

Hym, hym, tylko, że po tym spalonym Soldado strzelił bramkę, więc tutaj wiadomo, że byłoby 2-1 dla Valencii

Nie chce tworzyć napinki, albo coś, ale mi się wydaje, że Casillas widział sygnalizacje i nic nie zrobił, aby Soldado go nie minął - mogę być w błędzie :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 23:06 
Pichichi

Evermind napisał(a):
Nie chce tworzyć napinki, albo coś, ale mi się wydaje, że Casillas widział sygnalizacje i nic nie zrobił, aby Soldado go nie minął - mogę być w błędzie :P

http://www.dailymotion.com/video/xsxcfw ... ?start=180
Zapraszam do obejrzenia filmiku. Patrzymy cały czas na Casillasa i co widzą nasze oczka? Interwencję jakby od niechcenia, fakt. Ale co widzimy dalej? Patrzy w ziemię. Co dalej? A patrzy na sędziego liniowego. A co dalej? Nagle biegnie po piłkę, która jest w bramce. Chociaż domyślał się, że jest spalony? A może po prostu wiedział, bo widział, że go nie było?

Dziękuję, dobranoc.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 22 sie, 2012 00:58 
El Crack Total

Fajowo dzisiaj było na kajakach. Wkurwiał co prawda trochę wiatr bo zwiewał nas na rzekę, ale jakoś się dało z tego wykaraskać. Do tego jeszcze piwko ze starymi kumplami i mistrzowska kolacyjka własnej roboty.

Kolejny bardzo miło spędzony dzionek. Mam nadzieję, że wy także swój czas spędziliście miło i owocnie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 22 sie, 2012 01:20 
-#matti

NIC nie powiema ten temat. Na tą zaczepke właściwie i lub bezmyślną prowokację, a nie temat, bo z tematem to ma niewiele wspólnego - co trzeba będzie Hancowi zasugerować jeżeli kolejny tego typu post nie trafi do np. pozytywne czy sranie w banie. Do pracy wracam. Jeszcze dwie godzinki i fajrant.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 24 sie, 2012 12:29 
Primera Division

Kilo79 napisał(a):
Fajowo dzisiaj było na kajakach. Wkurwiał co prawda trochę wiatr bo zwiewał nas na rzekę, ale jakoś się dało z tego wykaraskać. Do tego jeszcze piwko ze starymi kumplami i mistrzowska kolacyjka własnej roboty.

Kolejny bardzo miło spędzony dzionek. Mam nadzieję, że wy także swój czas spędziliście miło i owocnie.

Ty, ale gówno nas to obchodzi. chcesz być nadwornym błaznem to zostań na fioletowej.

Tytuł:
PostNapisane: So 25 sie, 2012 17:21 
Pichichi

Ciekawa sprawa :hmm:

Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=Gk4ygCby ... be#t=4m34s

Tytuł:
PostNapisane: So 25 sie, 2012 17:42 
-#matti

Czysto - jak widać na załączonym obrazku - i dobra wg tłumacza i madryckich interpretacja. oMasz jakiś problem kolego? Tłumacz jasno się wypowiedział nt. meczu. Liniowy popełnił wielki błąd i koniec kropka. Widział to z ławki trenerskiej chociaż żadna powtórka nie potwierdza iż Rodriguez był na spalonym. Tak czy owak Far$a kradnie.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 13:12 
Armin Van Buuren

Coś tam było, ale bez przesady. Może jakby Alex wcześniej nie dał fajnego nura przy akcji z Ramosem to sędzia by to gwizdnął, a tak był już uprzedzony

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 13:40 
Pichichi

Jack napisał(a):
Coś tam było, ale bez przesady. Może jakby Alex wcześniej nie dał fajnego nura przy akcji z Ramosem to sędzia by to gwizdnął, a tak był już uprzedzony

W tym rzecz, że on nawet przy tym faulu, który jest ukazany kilka postów wyżej upadł tak jakby bardzo tego chciał. On ma chyba kłopoty z równowagą. Ile to ja razy widziałem jak się ślizgał bez piłki lub przy lekkim kontakcie z przeciwnikiem leżał. Na jego zdjęciach widać, że wie co to jest siłka i widać, ze z niej korzystał, więc nie rozumiem dlaczego tak często leży na ziemi. Powinien to jak najszybciej poprawić, bo, niestety, sędziowie wiedzą, że lubi sobie poleżeć i nawet perfidnych fauli nie gwiżdżą. Szkoda, bo traci na tym cała drużyna.

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 16:49 
Primera Division

Wniosek z tego zdjęcia jest prostu. LA TRAMPA!

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 21:15 
Pichichi

czyż to nie Valera strzelił nam w tamtym roku ze stałego fragmentu gry właśnie głową ? Ma facet jakiś patent na tytanów :)

dobrze niech Hejtafe zmusi do wysiłku białych co by nie było gładko, miło i przyjemnie.

E: aha i pudło Wytrzeszcza nadaje się do futbolowych jaj

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 21:31 
Primera Division

Dobrze, że Ozil wtedy nie trafił, bo potem byście przez pół roku przeżywali (był spalony) ;)

E: Tak trochę niefajnie mieć 5 pkt w plecy na starcie

Ostatnio edytowano N 26 sie, 2012 21:32 przez Real7fan, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 21:32 
Pichichi

Jeeeeeeeeeeeeeeeest! 2-1 Getafe!

Tytuł:
PostNapisane: N 26 sie, 2012 21:32 
MVP

Tylko bez podniety proszę, 2:3 będzie :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 216  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1