Teraz jest Pn 10 gru, 2018 06:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4216 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 211  Następna strona

Kto wygra SPH?
Barcelona 53%  53%  [ 52 ]
Real 11%  11%  [ 11 ]
Nikt nie wygra sprawiedliwie, Villarato! 36%  36%  [ 36 ]
Liczba głosów : 99
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 07:06 
Primera Division

Kuffa, kolejny już temat w ciągu paru miesięcy. Kibic Barcy nie samym Realem żyje. Weźcie coś piszcie w tematach meczowych i codziennych.

Czemu zawodnicy Realu nie dostali żółtych kartek za tyle symulacji w polu karnym? Każdy kontakt i już lecieli "na ryj". Dostaliby czerwoną za 2 takie nurki to by się może opamiętali.

PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 07:55 
-#matti

MrMurfable napisał(a):
Czemu zawodnicy Realu nie dostali żółtych kartek za tyle symulacji w polu karnym? Każdy kontakt i już lecieli "na ryj". Dostaliby czerwoną za 2 takie nurki to by się może opamiętali.

Dobre pytanie. Pozostanie rzecz jasna bez odpowiedzi gdyż to tajemnica z gatunku tych czemu Majorce zagwizdano spalonego przy wyjściu z własnej połowy, czemu zaliczono trafienie Osy w okolicznościach wskazujących na ofsajd i jak powstało życie na Ziemi. Nie dowiemy sie pewnie por que

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 09:35 
Pichichi

Popłacz się jeszcze matti, serio.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 09:41 
El Crack Total

Ja jestem ciekawy po co Pepe wpierdalal sie jako czwarty do tego dosrodkowania. Miedzy nim i Jonasem byli jeszcze Xabi i Casillas, a Pepe nie mial zadnych szans siegnac tej pilki.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 09:45 
Primera Division

Może mu się koszulki pomyliły. :] A tak serio to dobrze by było jakby w środę nie zagrał. Chociaż troszkę było by spokojniej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 09:52 
Pichichi

No jakby miał zagrać taki Albiol to ciekawe rzeczy by się z madrycką obroną działy. Już wczoraj wcale kolorowo z nimi nie było. :>

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 10:12 
-#matti

putek napisał(a):
Popłacz się jeszcze matti, serio.

Jestem zniesmaczony powyższym komentarzem. Z czym masz kurwa znowu problem? Jakieś "ale" co do gola Soldado? Ktoś był przed tą akcją "fałlowany" jak Kaleson na Majorce i bramka została słusznie nieuznana? W sprawach tak bezdyskusyjnych jak trafienie wyspiarzy czy wczorajszy gol waszego wychowanka to byś mógł zachować resztki jakiejkolwiek przyzwoitości na litość boską i przyznać, że dwa meczowe punkty zostały (ponownie) dodrukowane, a wynik meczu przedrukowany. Czy to aż tak boli i tak trudno przyznać coś co jest oczywiste? Ręka/język nie uschnie przy okazaniu szacunku dla prawdy/stanu faktycznego, zapewniam.

Reasumując. Po ludzku, jak człowiek arbiter się pomylił zwyczajnie na niekorzyść Walencji. Czasem się myli w jedną, czasem w drugą stronę itd. Dokładnie tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Tak to szło i przyznałem iż tak jest, ale musisz jątrzyć w swoim stylu :*

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 10:57 
All-in!

Matti, jest początek sezonu, więc może weź się do poważnej pracy. Tzn. mam na myśli jakiś "Raport wałków i kurestfa wszelakiego". Wiesz, poszła pierwsza kolejka, więc otwierasz przykładowo notatnik i wpisujesz:

"ZESTAWIENIE BŁĘDÓW SĘDZIOWSKICH NA KORZYŚĆ DRUŻYNY KRÓLEWSKICH W SEZONIE 2012/2013

I - Primera Division

• 19 sierpnia 2012, 1 kolejka ligowa: Real Madryt - Valencia CF, wynik 1:1.
57' Przy stanie 1:1 Soldado strzela bramkę na 1:2. Gol nie zostaje uznany, gdyż sędzia pomylił się na korzyść Realu i odgwizdał spalonego Valencii. Soldado nie znajdował się na pozycji spalonej. Real zdobył 1 punkt, a przy wyniku 1:2 nie zdobyłby żadnego.

[Materiał filmowy]

II - Copa del Rey

III - UEFA Champions League

IV - Superpuchar Hiszpanii

•"

I potem mając taki wykaz możesz w każdej chwili okazać niedowiarkom jak wygląda sprawa niezamierzonych pomyłek sędziowskich na przestrzeni całego sezonu. :wink: Wrzucasz tam wszystko: gole, kartki, kontrowersyjne decyzje, itp. Podejmiesz się? :D A gdyby nie było potrzeby, to można zrobić podsumowanie półroczne (na Boże Narodzenie) i roczne (w maju).

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 11:41 
El Crack Total

Jak Valencia strzeliłaby na to 1:2 to skończyło by się na 3:2 dla mierd. Dostali by kopa i po Valencii. Znany scenariusz.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 11:46 
Kierownik zamieszania

Hanc, a po co zrzucac cala robote na jednego mattiego? Tworzymy nowy temat pt. "mierda znowu kradnie" i kazdy user moze wrzucic wychwycone zlodziejstwo, ktore droga aktualizacji bedzie dolaczone do pierwszego posta. :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 11:58 
Primera Division

Mi pasuje :D Pisze się ktoś jeszcze na to? :]

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 12:20 
El Crack Total

może jeszcze prowadźcie wykaz błędów na korzyść i przeciwko Barcie, tak dla równego bilansu...?

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 12:59 
All-in!

giees napisał(a):
Hanc, a po co zrzucac cala robote na jednego mattiego? Tworzymy nowy temat pt. "mierda znowu kradnie" i kazdy user moze wrzucic wychwycone zlodziejstwo, ktore droga aktualizacji bedzie dolaczone do pierwszego posta. :D

Raczej trzeba będzie zejść do podziemia, żeby w razie potrzeby odpalić bombę. :D Ewentualnie założy się bloga/stronkę, żeby w każdej sytuacji człowiek mógł sobie zerknąć.

wujo444 napisał(a):
może jeszcze prowadźcie wykaz błędów na korzyść i przeciwko Barcie, tak dla równego bilansu...?

Jakiego "równego bilansu"? Jak Ci tak bardzo zależy, to przecież możesz zrobić, prawda? Nikt nie broni. Będziesz miał sprawiedliwość, równowagę, równość, obiektywizm, itd.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 13:11 
Primera Division

Fajnym pomysłem była by stronka, na której każdy mógłby zamieszczać takie "mini" artykuły, gdzieś na boku w których znajdował by się odpowiedni opis oraz materiał filmowy, bądź jakiś wizualny przedstawiający dokonane przestępstwo. Następnie kilku osobowa grupa kompetentnych adminów przeglądając owe materiały, odrzuci błędne a poprawne zamieści na głównej stronie i wrzuci do archiwum :).

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 13:46 
Pichichi

matti

Płaczesz jak małe dziecko po każdym błędzie sędziowskim na korzyść Realu a na domiar tego przywołujesz jakieś starocie, to jest żałosne.

hanc
no jasne, zawsze najlepiej stworzyć takie coś tylko i wyłącznie związanego z Realem, żeby wykazać, jak to się ich faworyzuje, kolejna żenada, haha.

swoją drogą, spalony mógł być albo nie - kiepski realizator i nie da się tego określić, tak jak to napisał sciahoo.

za to taką foteczkę znalazłem:

Obrazek

pal licho, niech będzie spalony. jak tak kochacie kontrowersje, to karny być powinien też.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 14:00 
Primera Division

Jeszcze takie coś znalazłem, zresztą na powtórce która wrzucił ktoś wcześniej widać, że spalonego nie było jak dla mnie.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 14:13 
-#matti

Nie zadam sobie trudu co jest bardziej żałosne w świetle tego co wydarzyło się w ostatnich 12 miesiącach oraz jak określić tych, którzy krytykując dobre decyzje arbitrów twierdzili, że... są okradani. Bóg i historia ocenią czy to co robię można określić "płaczem" w świetle zgłaszania słusznych skądinąd pretensji na podstawie autentycznych faktów. Ręce opadają, ale nie będę już namawiał do akceptacji rzeczywistości w takiej formie w jakiej ona występuje. Widzę, że lepiej odnajdujesz się w świecie w jakim Calleson był faulowany, a Soldado znajdował się na spalonym :)

BTW bardzo ładne obrazki.

@hanc
Postaram się zrobić to rzetelnie. Niewykluczone, że niebawem zrezygnuję z drugiej roboty (KMWTW) więc czasowo będę ograniczony tylko do jednego etatu. Pomysł dobry i warty realizacji.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 14:57 
El Crack Total

Gremlins napisał(a):
Jeszcze takie coś znalazłem, zresztą na powtórce która wrzucił ktoś wcześniej widać, że spalonego nie było jak dla mnie.

Obrazek

Przy takim kącie kamery linie równoległe powinny się przecinać po stronie kamery, a nie po drugiej stronie boiska - czarna linia nie może być więc równoległa do linii środkowej. Zresztą w tę stronę tylko powiększa spalonego.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 15:12 
Segunda Division

Robienie jakiegoś bilansu, który chcecie utworzyć, to niczym z czeluści rm.pl. Zachowanie jakiego nie powstydziłby się Roncero. Mam nadzieję, że moderator do tego nie dopuści. Co to da? Tylko tyle, że jeśli po raz kolejny na własne życzenie spierdolimy walkę o majstra, będziecie mogli szukać winnych wśród arbitrów, a nie w naszej postawie. Strata czasu. Tak w Madrycie się zachowują. Mistrzostwa nie przegraliśmy przez błędy arbitrów (jest to niemożliwe przy takiej stracie punktowej jaką mieliśmy do Realu) tylko przez wtopy w Pampelunie i tak dalej, każdy wie o co chodzi. A tą waszą listę każdy będzie miał w dupie bo Madryt w przypadku mistrzostwa, oleje ją ciepłym moczem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 15:26 
-#matti

Można i od tego odstąpić. Warunek jest prosty, aczkolwiek mam obawy, że niemożliwy do realizacji przez wielu. Można odstąpić jeżeli tylko przestaną zakrzywiać i jak ludzie zaczną akceptować to co się dzieje na ich oraz naszych oczach to zapewniam, że z drugiej (naszej) strony też to będzie miało "ludzką twarz", bo mie tam nie zależy na niczym ani nic nikomu udowadniał nie będę. Przecież są nagrania wideo i zdjęcia. Szacunek dla prawdy wzorowany na JarKaczu, tylko tyle. Po chuj iść w zaparte i zaklinać rzeczywistość kiedy nie ma się racji, a kiedy można zwyczajnie jak na uczciwych ludzi przystało powiedzieć "no okej, dodrukowali nam trochę tych punktów z tej setki jaką zdobylim" albo nie wiem, rzucenie stwierdzenia, że ten wczorajszy punkt to znakomity wynik etc. Zbyt wiele nie można jednak od niektórych wymagać, bo widzisz to działa na nich jak płachta na byka :wink:

@down
Mialem mówić właśnie. Gol na 2-0, ale już ciiii i nie szukajmy w 'starociach' :)

93 minuta...

Ostatnio edytowano Pn 20 sie, 2012 15:56 przez matti, łącznie edytowano 2 razy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4216 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 211  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1