Teraz jest Pn 25 maja, 2020 20:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 11:55 
El Crack Typer

Groclin prowadzi i gra o niebo lepiej niż Korona. Ta szmata wpuszczona przez Mielcarza załamała chłopaków, później kretyńskie zachowanie Zganiacza :evil: i nie dość, że przegrywają 0-1 to jeszcze grają w osłabieniu.
A tyle się mówi, że przegrywać też trzeba umieć :/

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 11:57 
Łowca autografów

Jeszcze głupie zachowanie Hermesa;/ Korona się stara, ale Groclin groźnie się odgryza

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 12:51 
Łowca autografów

No to po zawodach;] Szkoda, bo liczyłem na Koronę, ale Groclin zasłużenie prowadzi.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 12:59 
El Crack Typer

Kenzo edytuj posty ;)

HEHE teraz powiedzieli, że Korona nie oddała jeszcze strzału na bramke Groclinu 8O więc nic dziwnego że Groclin zdobywa Puchar Polski.

Gratulacje dla Grodziska :) zasłużenie wygrali.

Kolporter Korona Kielce 0-2 Groclin Dyskobolia Grodzisk

:brawo:

P.S. Kielcom gratulujemy Mielcarza :lol3: :wleb:

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 13:34 
Burned Witch Desire

Cytuj:
Gratulacje dla Grodziska zasłużenie wygrali.

To niepodlega dyskusji.Byli lepszym zespołem od Korony.Korona była tylko tłem dla zespołu z Grodziska. I wynik 2:0 to najmniejszy wymiar kary dla Scyzoryków. :wink:

Widzew Łodz 1910

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 13:57 
Wierszokleta

Nie no Grodzisk zmiótł Koronę aż miło...

Kilka słow ode mnie: Po pierwsze to moim zdaniem Grodzis zagrał fenomenalnie spotkanie pod względem taktycznym. Zespoł z Wielkopolski cechował spokoj, opanowanie, zero nerwowości, kązdy wiedział co ma robić na boisku, czego nie można ani troche powiedzieć o Koronie. Dobrze powiedział Swierczewski w wywiadzie, ze kielczanie zagrali za nerwowo, za bardzo przez to ostro i zapłacili za to cenę.

Co do zachowania Zganiacza, to okresle jednym slowem: debilizm. Oczywiscie został sprowokowany, ale zaraz zaraz, to jest mecz stawkę i takie nieczyste zagrania odziałujace na psyche graczy to rzecz normalna w tego typu pojedynkach ( Finał MŚ - Zidane show ). Choć moim skromnym zdaniem i tak korona by tego spotkania nie wygrała nawet w 11, bo słabsza była juz od samego poczatku. Moze panowie z Kielc nie wytrzymali presji, jaka ciazyła na nich w zwiazku z posiadaniem pieknego stadionu, wysokiego budżetu i marzeń prezesa o fanststycznych pojedynkach w Europejskich Pucharach na pieknym nowym obiekcie? Choc z całgo serca zycze dla Kielc pucharów, bo przynajmniej jest co Europie pokazac, choc bedzie ciezko zajac wicemistrza Polski.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 14:59 
Primera Division

Brawo dla Groclinu. Bardzo ładna bramka Majewskiego choć Mielcarz spokojnie mógł wybronić ten strzał. Grodziszczanie dzięki zdobyciu Pucharu Polski zagrają w Pucharze UEFA, a Korona musi się trochę pomęczyć w lidze, aby też grać w europejskich pucharach. Jeszcze raz gratulacje dla Dyskobolii za dzisiejszy mecz.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 16:28 
Arbiter główny

:wleb:

Masakra, na 5200 ocenych kibiców, 4000 było z Kielc... Dostaliśy 2600 biletów, ale w związku z ciekawym incydentem ze stadnionową bełchatowską bramą, w kilkadziesiąc sekund na sektorze znalazło się mnóstwo osob, w tym te, które miały sobie kupić bilety na miejscu.
O meczu nie zamierzam nawet dyskutowąć, nazwiska Pana Mielcarza i Zganiacza mówią same za siebie... Ale zgodzić się nie mogę z tym co ktoś powiedział, ze Groclin zagrał spokojnie... Mowa tu o prowokowaniu. W tv nie widać wszystkiego. Ale nie będę się przeciez tym tłumaczył, Korona była słabasza...

Ile jeszcze muszę czekać, na puchar/puchary albo mistrza polski? :(

Ale ogólnie wyjazd (o dziwo) na plus, spoko ekipa w samchodzie, szybki powtor, a i mimo wyniku wspaniała zabawa na młynie. Zwłaszcza pipi Eintrachtu :twisted:

PS. Korona nie zajmnie nawet 2 miejsca w lidze. A nawet o 3 będzie ciężko... :oczy:

"Wegetacja lat powojennych, świat spokoju, nędzy i skrzętnie skrywanych lęków, jest czymś tak normalnym jak spływająca z kranu woda i że ów niemy smutek, jakim krwawiły mury zranionego miasta, to rzeczywisty i prawdziwy wizerunek duszy Barcelony..."

C.R.Zafón

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 17:22 
Łowca autografów

Nie no trzecie miejsce to raczej wy zajmiecie :!: Bo coś mi się nie chce wierzyć ani w Legię ani w Wisłę;/ A w razie czego pozostaje nieoceniony Puchar Intertoto :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 18:21 
Primera Division

Szkoda:( no widać że Korona wystraszyła sie rangi spotkania:( Rysiek nie martw sie, powalczcie jeszcze w lidze, my trzymamy za Was kciuki!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 19:02 
Żyj kolorowo!

Dawid napisał(a):
Szkoda:( no widać że Korona wystraszyła sie rangi spotkania:( Rysiek nie martw sie, powalczcie jeszcze w lidze, my trzymamy za Was kciuki!

Ale chyba nie o mistrzostwo, hmm :) ?

btw. ma ktoś linka do jakiegoś filmiku, w którym to Mielcarz daje ciała ? Bo nie oglądałem, a każdy się tym 'zachwyca' :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 19:33 
Arbiter główny

Albo drugie miejsce, albo żadne w czubie... Jak nie będzie drugiego, to trzecie sobie mogą wsa... w zasadzie ominąć ;)
A co do Wieczorka... wg. mnie bez znaczenia czy by wygrał ten puchar czy nie i tak mu podziękują, nieprzedłużając z nim umowy. Porażka w PP tylko tą decyzje umocni.

"Wegetacja lat powojennych, świat spokoju, nędzy i skrzętnie skrywanych lęków, jest czymś tak normalnym jak spływająca z kranu woda i że ów niemy smutek, jakim krwawiły mury zranionego miasta, to rzeczywisty i prawdziwy wizerunek duszy Barcelony..."

C.R.Zafón

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 19:39 
El Crack Typer

Dydo napisał(a):
btw. ma ktoś linka do jakiegoś filmiku, w którym to Mielcarz daje ciała ? Bo nie oglądałem, a każdy się tym 'zachwyca' :P

wedle życzenia Mielcarz show

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 maja, 2007 20:23 
Primera Division

bambosh napisał(a):
A co do Wieczorka... wg. mnie bez znaczenia czy by wygrał ten puchar czy nie i tak mu podziękują, nieprzedłużając z nim umowy. Porażka w PP tylko tą decyzje umocni.

no jesli Rysio wyleci z Kielc to będzie mozna napisać "Koronie gratulujemy działaczy" :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 sie, 2007 19:08 
Wierszokleta

Jagiellonia wygrała swoje wyjazdowe spotkanie Pucharu Polski z liderem grupy 1 III ligi - ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1 . Bramki dla Jagi zdobyli Falkowski na 1:1 i Niedziela na 2:1. Białostocki zespoł zagrał składem opartym raczej na zawodnikach Młodej Ekstraklasy, jednak nie przeszkodzilo to w odniesieniu zwyciestwa w derbowym pojedynku województwa podlaskiego.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 sie, 2007 20:31 
Primera Division

Jutro Polonia Warszawa przyjeżdża do Bytowa na mecz zespołem A klasowym (mimo, że większość grać będzie IV ligowców) - Drutex Bytovią II Bytów. Wprawdzie Bytovia grała już z takimi drużynami jak ŁKS Łódź, Zawisza Bydgoszcz czy Lechia Gdańsk, ale tylko jako mecze sparingowe. Mimo, że faworyt w tym spotkaniu może być tylko jeden (Polonia) to i tak zapowiada się fascynujący mecz :)

EDIT:
Bytovia II Bytów - Polonia Warszawa 0:1 (0:0). Pierwsza połowa jak najbardziej na remis. W gruncie rzeczy nie działo się zbyt wiele. W drugiej połowie, od jakiejś 70 minuty znaczniejszą przewagę uzyskali goście dokumentując ją bramką z rzutu rożnego w 89 minucie! W doliczonym czasie gry, Bytovia miała szansę wyrównać z wolnego, ale świetnie wybronił goalkeeper gości. Awans: Polonia Warszawa

Tytuł:
PostNapisane: Śr 29 sie, 2007 20:56 
Pain is aim of the game

JAROTA JAROCIN - LECHIA GDAŃSK 1:4 (0:2)
Kosiński 85' - Buzała 23' 29' 83', Rogalski 66'

W nastepnej rundzie juz bedzie mecz z ekipa OE, przydaloby sie wylosowac jakis ciekawy zespol :]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 25 wrz, 2007 18:37 
Wierszokleta

No i przygoda z Pucharem Polski w sezonie 2007/08 dla Jagiellonii dobiegła końca. Widzew przyjechał, pokazał jak sie gra i koniec przedstawienia, o czym wynik 2:4 dobitnie świadczy. Trener Płatek strasznie wykrzykiwał, że po porażce z Bełchatowem jakby "za karę" wystawi pierwszy skład w pierwszej odsłonie w tym tygodniu konfrontacji z Widzewem a tu dupa zbita. Zarówno jak i Jaga tak i Widzew wypuściły w miare srednie sklady gdzie kilku graczy z ME mieszało sie z doswiadczonymi graczami 1 ligi. Widzew pokazał dojrzalszy futol, skupiajac sie na grze kontry, co przy oplakanej formie defensywy białostoczan bylo strzałem w 10tkę. Grzelczak x2 , Sokalski i Budka i pozamiatane. Jedynym pozytywem chyba był fakt, że przebudził sie Vuk i był najlepszym graczem Jagi na boisku ( strzelił bardzo ładną bramkę i dużo walczył).

Z aspektu kibicowskiego, z Widzewa przyjechała jakas 50 ekipa czysto sportowa bez barw i dopingu, jedyne co krzykneli do słabo zrozumiale ale chyba jednak " Jaga? co? ty ku*** ", tak wiec przyjacielskie relacje obu klubów raczej pojdą w zapomnienie, a szkoda.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 25 wrz, 2007 19:36 
Burned Witch Desire

Oby taki wynik powtórzył się w meczu o punkty w lidze :D Dwie brameczki walnął młoda gwiazdka Grzelczak no i Budka chyba w formie :) w meczu z Craxą zagrał b.dobre spotkanie,strzelając bramkę oraz miał ogormy udział przy drugiej.Teraz wpisuje się w Białymstoku.
Co do kibiców,lekko jestem zdziwiony taką postawą.Wiekosc Widzewiaków darzy sympatią Jagę.Ja równiez. :wink: Mam nadzieje ze był to tylko glupi incydent baranow,w sobotę pojawią się normalni kibice i obejdzie się bez takich nie potrzebnych epitetów.

Kumpel mnie namawia bym jechal na ten mecz,jesli skołuje kasę.To smignę.Gdyby szef mnie ch**ja nie przyciął i za 3 dni roboty na budowie po 9 godzin zapłacił marne 100zł. :evil: Pokrzyzował mi plany swiniak.

Widzew Łodz 1910

Tytuł:
PostNapisane: Śr 26 wrz, 2007 08:00 
Wierszokleta

Przyjezdzaj przyjedzaj Buli, napewno nie bedziesz żałował. Ale jeszcze co do kibiców Widzewa, to jacyś oni byli dziwni: niewzruszeni przy kazdej bramce... mieli 4 okazje by sie cieszyc z gola, a oni stali jak zamurowani, nawet nikt z nich nie drgnął. Troche nie rozumiem sensu i idei takich wyjazdów, gdzie grupa przyjezdza, krzyknie cos równo dwa razy w trakcie całego meczu, nie cieszy sie z bramek i odjezdza do domu... :roll:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1