Teraz jest Wt 17 wrz, 2019 05:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 12 sie, 2015 21:42 
Łowca autografów

Witam wszystkich,
Jestem nowym użytkownikiem forum ale portal fcbarca.com odwiedzam codzień od ok 2 lat, ale do rzeczy.

1. Mam prośbę w pomocy wyboru koszulki Barcelony od razu zaznaczam nie stać mnie na wydanie ponad 400pln żeby cieszyć się stadionówką (mam inne wydatki) za rok i tak będzie nowy wzór, więc postanowiłem kupić replikę na allegro do 150 z personalizacją. Ktoś już kupował taką koszulkę i może poleca jakiegoś sprzedawcę z góry dzięki za każde info?

2.I przy okazji żeby nie zaśmiecać forum. We wrześniu konkretnie 26 żenię się i mam możliwość otrzymania wycieczki w prezencie. Oczywiście moim marzeniem jest Barcelona, ale z tego co widzę to pogody nie są fajne na plażę na początku października. Czy lepszym rozwiązaniem będą wyspy kanaryjskie i ew poświęcenie dnia na zwiedzenie Barcelony i Camp Nou. Chętnie wysłucham opinii na ten temat od kogoś kto był w Barcelonie właśnie na początku października.

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz 03 wrz, 2015 06:19 
Łowca autografów

Cześć ;)
Koszulki nie zamawiałam, ale co do wyjazdu, to masz szczerze powiedziawszy super okazję ;) myślę, że kobieta też będzie zadowolona, tylko rzeczywiście trzeba uważać z pogodą. Byłam w tamtym rejonie dwa razy w październiku (praca) i raz pogoda dopisze, a raz całkowicie nie. Zapytaj wybrankę co sądzi na ten temat i może dojdziecie do porozumienia 8)

Strefa czasowa: UTC + 1