Teraz jest Wt 17 wrz, 2019 05:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 15 wrz, 2014 10:32 
Łowca autografów

Witam,

Mam nadzieję, że żaden mod nie będzie miał mi za złe nowego tematu. Założyłem takowy z powodu wielu pytań i być może innym będzie łatwiej znaleźć później odpowiedź.

A więc do rzeczy pytań jest kilka więc byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Ogólnie mam zamiar wybrać się na mecz do Barcelony a dokładnie około 15 lutego na mecz z Levante. Mecz niezbyt ważny, ale chyba jedna z najtańszych opcji do wyboru. Zostaję około 5-7 dni, stąd też kilka niepewności.

- czy jedyna opcja zobaczyć piłkarzy to pójście na mecz? z tego co widziałem treningi są zamknięte i ogólnie ciężko złapać kogokolwiek z tego co czytałem, czy jest możliwość napisać do jakiegoś rzecznika czy coś w tym stylu jak to ma miejsce w Polsce? Czy raczej mają tylu fanów, że to nie wypali? Ogólnie trochę lipa moim zdaniem oszczędzać w kij czasu na takie coś, jak byłem na meczu PSG w Paryżu nie było problemu ze spotkaniem piłkarzy i mam zdjęcia z większością (tylko IBra jakiś aspołeczny był)
-do tego Barca B, czy ich treningi też są zamknięte? czy gdzieś jest ich terminarz, może jak nie trening to jakiś mecz?
-no i nocleg, czytam różne opinie niektórzy opowiadają się za hostelami, inni natomiast za noclegami w mieszkaniach u ludzi. Czy ktoś był i coś może powiedzieć na ten temat?
-bym zapomniał czy ktoś może polecić miejsca na stadionie? nie mam pojęcia czy te różnice w cenach wiążą się z rażącą różnicą widoczności czy to spowodowane jest bliskością piłkarzy?
-i finalnie jak wyglądają wyjazdy z klubami kibica, czy to polega na tym że jedzie się na mecz i wraca?

Pozdrawiam i dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi ;)

PostNapisane: Pn 15 wrz, 2014 16:43 
El Crack Total

tomasn napisał(a):
-no i nocleg, czytam różne opinie niektórzy opowiadają się za hostelami, inni natomiast za noclegami w mieszkaniach u ludzi. Czy ktoś był i coś może powiedzieć na ten temat?
-bym zapomniał czy ktoś może polecić miejsca na stadionie? nie mam pojęcia czy te różnice w cenach wiążą się z rażącą różnicą widoczności czy to spowodowane jest bliskością piłkarzy?

Oglądałem mecz z za bramki (Gol Nord) i wszystko było widać dobrze. Z innych opinii wynika, że z każdego sektora ogląda się dość dobrze.
Co do noclegu, to znalazłem sobie przez portal airbnb.com u jednej Hiszpanki ;) I polecam to rozwiązanie.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Strefa czasowa: UTC + 1