Teraz jest Wt 17 wrz, 2019 05:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 18 wrz, 2014 09:59 
Łowca autografów

Cześć :).

W zależności od podejścia mogę zostać nazwany kibicem Barcelony albo klientem Barcelony. Tak się składa, że w rzyci mam, co kto sobie wybierze za określenie. Podobnie jak w rzyci mam polską ekstraklasę. Chodzę na mecze regionalnej drużyny, ale nie skorzystam z możliwości kupna koszulki klubowej, bo dumny jestem, gdy przywdziewam barwy sukcesu. Nawet jeżeli Barca ma gorszy sezon, to przywołuję wspomnienia z najpiękniejszych lat, gdy wspaniały marketing bogatej drużyny zainspirował mnie do lepszego życia, choć miałem wrażenie, że to talent Rivaldo, Henry'ego, Messiego, Kluiverta czy tam Suareza. Dla mnie to bez różnicy, czy kibicowanie zaczyna się w kołysce czy w akademiku. Można uczyć się nowego języka, gdy już się jest starym i pomarszczonym jak kalafior, więc tym bardziej nie ma problemu z kibicowaniem. Zwłaszcza, że piłka nożna to produkt. W porównaniu z samochodem być może wręcz bezużyteczny. Ktoś napisał o kibicowaniu regionalnym aktorom i było to słuszne porównanie. Może moja radość z sukcesów drużyny sukcesu to jakiś rodzaj iluzji. Może jestem naiwny tak jak ci, którzy myślą, że ich wierne kibicowanie drużynie od kołyski aż po grób ma jakieś znaczenie. Mam ich futbolowy patriotyzm w rzyci. Ale ja bawię się przed telewizorem świetnie, a oni muszą spinać dupska na forach innych drużyn.

PostNapisane: Cz 18 wrz, 2014 10:52 
El Crack Total

???
Nie określiłeś jasno czy nabyłeś owy bilet czy też nie (bo ze wcześniejszych postów można wywnioskować, ze otrzymujesz go w darze np. od mamy :P). Zadawałem Ci proste pytanie i jak na razie nie otrzymałem na nie odpowiedzi - napisałeś tylko jak chodzisz na mecze, a ja nie pytałem o Twój chód :P
Zachowałeś się jak troll więc na to miano zasłużyłeś. Nie odpowiadasz konkretnie na pytania, tylko unikasz odpowiedzi zasłaniając się twierdzeniem, że można ją wybrać z kontekstu -> a nie można.
Śmieszny to jesteś Ty, bo zachowałeś się jak frustrat i biedak umysłowy, który przybył tutaj w jednym celu: kpin. Nie za bardzo Ci to wyszło więc uciekasz. Następnym razem lepiej się przygotuj do dyskusji, bo nawet nie wiedziałeś, że takich fan-klubów jest więcej niż tylko Barca.

tak na zakończenie:

Temat: Czemu Lech?

Nie rozumiem istnienia tego fan-klubu. Nie mowie tego zeby sie napinac czy trollowac, chcialbym jedynie zrozumiec, dlatego pytam sie kulturalnie: czemu Lech? Rozumiem, wolny kraj, nikomu przeciez nie zabronie lecz zupelnie nie rozumiem. Tez lubie dobry futbol (nie)chetnie popatrze w TV Ekstraklasę nawet pojde na mecz jezeli jestem w Poznaniu - ale nazywac sie kibicem? Nie brakuje wam emocji i stadionowej atmosfery? Juz nie mowiac o barierze kulturowej i jezykowej (nigdy nie skumam tej poznańskiej gwary)?

Jak mozna byc tak nie dumnym ze swojego kraju, zeby stworzyc fan-klub zupenie nie majacy nic ze mna wspolnego? "Kibic sukcesu" to moze byc Legii albo Wisly ale Lecha? Przeciez klub dopiero zaczal wygrywac powaznie stosunkowo niedawno, juz nie mowiac ze nie wspierajac naszej rodzimej pilki, hamujecie postep - Poznaniacy biorą kase, a my nadal bedziemy marzyc o wyszej frekwencji na naszych meczach. Bez wsparcia nigdy nie bedziemy wygrywac, aczkolwiek przepasc nie jest az taka duza - nasze kluby i tak teraz potrafia wygrac z "ekstraklasą". Cala Polska nas chwali za scene kibicowska, a Lecha rozpaczaja ze "sami kibole". Jak Lech przestanie wygrywac, rozwiazecie fan-klub? Czy przerzucicie sie na inny? Zreszta czemu Ekstraklasa? W koncu i tak zawsze Legia lub Wisła, ewentualnie Lech/Śląsk cos ugra, jakie to emocje skoro wiadomo z gory jak sie skonczy?

Juz nie mowiac o meczu z Lechia Gdansk - jaki sens wspierac Lech w takim meczu? Na reprezentacje Polski tez jedziecie czy tylko na Lech?

Powtarzam ze chcialbym jedynie zrozumiec, pytam kulturalnie - nie mam zamiaru obrzucac sie obelgami (bo to nic nie da).

Kibic 3-ligowego klubu.

PostNapisane: So 20 wrz, 2014 20:53 
Łowca autografów

aschnu napisał(a):
???
Nie określiłeś jasno czy nabyłeś owy bilet czy też nie (bo ze wcześniejszych postów można wywnioskować, ze otrzymujesz go w darze np. od mamy :P). Zadawałem Ci proste pytanie i jak na razie nie otrzymałem na nie odpowiedzi - napisałeś tylko jak chodzisz na mecze, a ja nie pytałem o Twój chód :P
Zachowałeś się jak troll więc na to miano zasłużyłeś. Nie odpowiadasz konkretnie na pytania, tylko unikasz odpowiedzi zasłaniając się twierdzeniem, że można ją wybrać z kontekstu -> a nie można.
Śmieszny to jesteś Ty, bo zachowałeś się jak frustrat i biedak umysłowy, który przybył tutaj w jednym celu: kpin. Nie za bardzo Ci to wyszło więc uciekasz. Następnym razem lepiej się przygotuj do dyskusji, bo nawet nie wiedziałeś, że takich fan-klubów jest więcej niż tylko Barca.

tak na zakończenie:

Temat: Czemu Lech?

Nie rozumiem istnienia tego fan-klubu. Nie mowie tego zeby sie napinac czy trollowac, chcialbym jedynie zrozumiec, dlatego pytam sie kulturalnie: czemu Lech? Rozumiem, wolny kraj, nikomu przeciez nie zabronie lecz zupelnie nie rozumiem. Tez lubie dobry futbol (nie)chetnie popatrze w TV Ekstraklasę nawet pojde na mecz jezeli jestem w Poznaniu - ale nazywac sie kibicem? Nie brakuje wam emocji i stadionowej atmosfery? Juz nie mowiac o barierze kulturowej i jezykowej (nigdy nie skumam tej poznańskiej gwary)?

Jak mozna byc tak nie dumnym ze swojego kraju, zeby stworzyc fan-klub zupenie nie majacy nic ze mna wspolnego? "Kibic sukcesu" to moze byc Legii albo Wisly ale Lecha? Przeciez klub dopiero zaczal wygrywac powaznie stosunkowo niedawno, juz nie mowiac ze nie wspierajac naszej rodzimej pilki, hamujecie postep - Poznaniacy biorą kase, a my nadal bedziemy marzyc o wyszej frekwencji na naszych meczach. Bez wsparcia nigdy nie bedziemy wygrywac, aczkolwiek przepasc nie jest az taka duza - nasze kluby i tak teraz potrafia wygrac z "ekstraklasą". Cala Polska nas chwali za scene kibicowska, a Lecha rozpaczaja ze "sami kibole". Jak Lech przestanie wygrywac, rozwiazecie fan-klub? Czy przerzucicie sie na inny? Zreszta czemu Ekstraklasa? W koncu i tak zawsze Legia lub Wisła, ewentualnie Lech/Śląsk cos ugra, jakie to emocje skoro wiadomo z gory jak sie skonczy?

Juz nie mowiac o meczu z Lechia Gdansk - jaki sens wspierac Lech w takim meczu? Na reprezentacje Polski tez jedziecie czy tylko na Lech?

Powtarzam ze chcialbym jedynie zrozumiec, pytam kulturalnie - nie mam zamiaru obrzucac sie obelgami (bo to nic nie da).

Kibic 3-ligowego klubu.

Tym twoim postem tylko potwierdzasz ze albo jestes debilem albo nie umiesz czytac, najprawdopodobnej jedno i drugie. Idz zryj popcorn tumanie i odpierdol sie od prawdziwych kibicow sprzedawczyku jeden. TYLKO POLSKA KIBOLSKA.

PostNapisane: So 20 wrz, 2014 21:52 
Basista prowadzący

O kurwa, troll okazał się prymitywem :lol2:

Zdejmijcie jego i ten temat, bo już wali gównem z gumiaków.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: So 20 wrz, 2014 22:06 
Primera Division

Cytuj:
Tym twoim postem tylko potwierdzasz ze albo jestes debilem albo nie umiesz czytac, najprawdopodobnej jedno i drugie. Idz zryj popcorn tumanie i odpierdol sie od prawdziwych kibicow sprzedawczyku jeden. TYLKO POLSKA KIBOLSKA.

buhahaha... trzeba przyznać że długo się maskowałeś :D koniec końcom zaprezentowałeś z jakiego targetu przylazłeś gnido.

PostNapisane: N 21 wrz, 2014 18:59 
Pete Sampras

Jako że autorowi wątku wyszła w końcu słoma z butów, tudzież chamstwo z klawiatury, został on poczęstowany ban(an)em. Temat zamykam, ale zostawiam na pamiątkę.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1