Teraz jest Wt 17 wrz, 2019 05:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 21 lut, 2009 22:06 
Łowca autografów

Karas(L) napisał(a):
To że Boixos nie lubią zamieszek to mocno przesadzone stwierdzenie. Jednak jeśli na Camp Nou są same pikniki, bądź ultrasi (Almogàvers) którym do awantur daleko, to jak sam widzisz zamieszki mile widziane nie są. A tak w ogóle, od kiedy Espanyol ma kibiców w Polsce? Chyba że jesteś typowym antibarca, który na jeden dzień w fana RCDE się zmieni. :P

A tak w ogóle widzę że na wejście pojawiła się efektowna oprawa, brawo :twisted:

Tak tak ... na forum jestem dłużej niż ty. Espanyol Pany :czarodziej:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 13:44 
Last warning

Karas(L) napisał(a):
A tak w ogóle, od kiedy Espanyol ma kibiców w Polsce? Chyba że jesteś typowym antibarca, który na jeden dzień w fana RCDE się zmieni. :P

Ja Ci powiem tak: W dupie byłeś, gówno widziałeś.
Podczas nie tak dawnego spotkania to BN wystawili do walki paru ciabatych, więc się cieszyć i napinać nie ma zbytnio z czego.
Kibiców (nie festyniarzy) Espanyol ma w Polsce wbrew pozorom dość znaczną rzeszę.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 15:16 
deftones

Dodać też, ze zamiłowanie ma wśród takich ludzi, jak choćby tych co kibicują Lazio.
Bardziej przemawia pewna ideologia, bądź też odniesienie do niej - wiadomo, o co mi chodzi

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 18:10 
Tercera Division

Sharif napisał(a):
Karas(L) napisał(a):
A tak w ogóle, od kiedy Espanyol ma kibiców w Polsce? Chyba że jesteś typowym antibarca, który na jeden dzień w fana RCDE się zmieni. :P

Ja Ci powiem tak: W dupie byłeś, gówno widziałeś.
Podczas nie tak dawnego spotkania to BN wystawili do walki paru ciabatych, więc się cieszyć i napinać nie ma zbytnio z czego.
Kibiców (nie festyniarzy) Espanyol ma w Polsce wbrew pozorom dość znaczną rzeszę.

Jesli chodzi o espanol to pokazali jacy z nich kozacy jak ich Barca przypalała racami( mowa o meczu z rundy jesiennej 1-2 ).. na youtube jest kilka filmików ,że beke z nich miała całą europa "chuligani" wielcy. Jak prezentujesz ten sam poziom to ci gratuluje !

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 19:16 
Łowca autografów

Mówisz to z ironią czy piszesz serio ??? Czy to dla Ciebie powód do dumy, że ktoś wyskakuje ze sprzętem, w tym wypadku z racami ???
Obejrzyj sobie, a potem wydawaj jakies sondy
http://www.youtube.com/watch?v=qRME4Nw5QjI&fmt=18
Rzucic z górnej trybuny racą to żadne bohaterstwo.

Cytuj:
beke z nich miała całą europa "chuligani" wielcy

Beke to ma Europa z tych 90 tys 'socios', którzy siedzą na meczach i dłubią kozy. Takiego młynu to wy szybko nie doczekacie
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 19:42 
Łowca autografów

dobre przypalanko było a Espanyolu nienawidzę zwłaszcza po ostatnich derbach chuje sędziego przekupili i tyle.Nie potrafią grać w piłkę to naszych kopali barany szlak by ich trafił. TYLKO F.C.B

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 19:57 
deftones

Adam N napisał(a):
Mówisz to z ironią czy piszesz serio ??? Czy to dla Ciebie powód do dumy, że ktoś wyskakuje ze sprzętem, w tym wypadku z racami ???
Obejrzyj sobie, a potem wydawaj jakies sondy
http://www.youtube.com/watch?v=qRME4Nw5QjI&fmt=18

Słuchaj, ja chce być tutaj neutralny, ale jeżeli sprawiają ci przyjemność jakieś zadymy na zachodzie, w których w ogóle nie uczestniczysz i jesteś z tego dumny, to jest to paradoks.
Ogólnie, ci co leją się za klub, są debilami, lepiej już zadbać o swój kraj, a nie 100 letnie tradycję, gdzie zazwyczaj liczy się tylko kasa, a klub to jawne przedsiębiorstwo, kiedy piłkarze z reguły są tylko zwykłymi najemnikami - tyle mam do powiedzenia na ten temat.

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 20:10 
Łowca autografów

Mi sprawiają radosc zadymy ? To ty sie podniecasz tym ze BN przypalali kibiców racami i jeszcze oceniasz i smiejesz się z "całą europą" z ekipy ktorej nigdy nie widziałes

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 20:15 
Tercera Division

To chyba nie wiesz o tym że espanol też rzucał racami w "nieproszonych gości"tyle że przed meczem i po więc jeśli nie znasz faktów to nie wypisuj tutaj o jakimś bohaterstwie bo pericos tez swoich bohaterów ma.
Co do młynu to zdjęcie szału nie robi a każdy kumaty w temacie wie że piknik na Camp Nou potrwa do chwili prezydentowania Laporty więc daruj sobie te komentarze heh

http://www.youtube.com/watch?v=jX19wCia ... re=related
i jak tu nie mieć beki!!
daleko wam do BN
http://www.youtube.com/watch?v=zl4JKDDuKnA

Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 lut, 2009 20:57 
deftones

Adam N napisał(a):
Mi sprawiają radosc zadymy ? To ty sie podniecasz tym ze BN przypalali kibiców racami i jeszcze oceniasz i smiejesz się z "całą europą" z ekipy ktorej nigdy nie widziałes

Jeżeli znajdziesz mi takie zdanie, w którym tak sądziłem, to pokłonie się, jeżeli nie, to skończ dyskusję kolego, bo to nie ma sensu i idź ku chwale zwycięskich derbów.
A co do BN - ja się wcale do nich nie pucuję.

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 lut, 2009 08:48 
Łowca autografów

Luccas zwracam honor, chodziło o pana pablika. Pomyliłem poprostu wasze posty.

Cytuj:
Co do młynu to zdjęcie szału nie robi a każdy kumaty w temacie wie że piknik na Camp Nou potrwa do chwili prezydentowania Laporty więc daruj sobie te komentarze heh

Rozmowa z takimi ludźmi jak ty nie ma sensu. Wiadomo, że będziesz pisał wszystko na odwrót i wychwalał swój klub. Zaczne od młynu który szału nie robi. Przypominam Ci że to jest Hiszpania, a nie Polska czy Bałkany i tutaj młyny zazwyczaj są małe, albo praktycznie wogóle ich nie ma. Ja żebym porównywał ten młyn do polskiej sceny, też bym napisał, że szału nie robi. Oceniam go w kategorii hiszpańskiej sceny, a jak na tamtejsze warunki jest on całkiem, całkiem, tymbardziej że Espanyol ma 4 razy mniej socios od Barcelony.

Tutaj masz zdjęcie z początku XXI wieku, gdy jak wiadomo BN zasiadywali na stadionie

Obrazek
Obrazek

Jeżeli znajdziesz lepsze zdjęcia młynu Barcy to chętnie popatrze, tylko nie dawaj jakis zdjec sprzed 10 czy 15 lat... Teraz wiem, że BN mają kłopoty z meczami u siebie, dlatego rozumiem że nie ma atmosfery, ale przeciez jeszcze kilka lat temu byli i też szału nie było.

Cytuj:

Co w tym śmiesznego ??? Jak chodzisz na mecze w naszym kraju to wiesz jak dużo jest płotomachaczy. Na jednym z materiałów widać jak kibice Espanyolu wyłamują płot i wysypują się na bieżnie, Ci na filmiku to albo płotomachacze, albo poprostu nie widzieli sensu wbiegnięcia na bieżnie bo i po co ??? Sektor Barcy znajdował się na górze, a takie wybiegnięcie jest równoznaczne praktycznie ze złapaniem przez Policje i zakazem stadionowym. Ciekawe czy ty byś był taki kozak, żeby narażać się na wyrok i straty finansowe, wybiegając na biezne bez zadnego sensu, skoro i tak szans do konfrontacji nie ma zadnej.

Cytuj:

Nie wiem, nie widziałem. Ja chuliganem nie jestem i nie bede oceniał ekipy bo filmikach z youtuba i zdjęć żarłaczy koksu. Co do jednego jestem pewien. Mimo, że Espanyol nie odnosi zbytnio sukcesów sportowych, ma prawie 4 razy mnie socios to jest w pewnym stopniu wrzodem na dupie dla kibiców Barcy i napewno przeciwnik ten nie jest lekceważony.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 lut, 2009 10:21 
Last warning

pablik napisał(a):
i jak tu nie mieć beki!!
daleko wam do BN

Jeszcze parę takich dowcipów i zostaniesz nominowany do Medalu z Kartofla.

BN to obecnie bardzo przebrzmiała bajka i nie wygląda na to aby się coś miało zmienić. A z Espanyolem będzie tak jak swego czasu z Widzewem w Łodzi: Barca sama sobie wyhodowała przeciwnika, z którym sie teraz musi liczyć.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 lut, 2009 12:16 
deftones

Adam N napisał(a):
Luccas zwracam honor, chodziło o pana pablika. Pomyliłem poprostu wasze posty.

do każdej ekipy odnoszę się tak samo ;) A oceniam po czynach, a nie słowach.

pozdrawiam

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 lut, 2009 16:25 
Tercera Division

BN to obecnie bardzo przebrzmiała bajka i nie wygląda na to aby się coś miało zmienić. A z Espanyolem będzie tak jak swego czasu z Widzewem w Łodzi: Barca sama sobie wyhodowała przeciwnika, z którym sie teraz musi liczyć.[/quote]
Otwórz oczy bo jesli wg ciebie tak prezentuje się przebrzmiała bajka to albo jesteś ślepy albo go udajesz
http://www.boixosnois.com/monaco/#
to raczej apanyol musi sie liczyć z lokalnym rywalem w którego od zawsze jest cieniu

EDIT: Jeżeli znajdziesz lepsze zdjęcia młynu Barcy to chętnie popatrze, tylko nie dawaj jakis zdjec sprzed 10 czy 15 lat... Teraz wiem, że BN mają kłopoty z meczami u siebie, dlatego rozumiem że nie ma atmosfery, ale przeciez jeszcze kilka lat temu byli i też szału nie było.

Jesli juz dajesz jakies fotki z sektoru BN to wybieraj troche ciekawszych przeciwników bo młyn z rayo i leeds( z fazy gr.LIGI MISTRZÓW) to jak na takich przeciwników i stawkę meczu to sektor i tak wypadł nieżle.
A jeśli chodzi o lepsze zdjęcia to calkiem swiżutkie bo z wczoraj z lyonu.Tam gdzie wglądu w wejsciówki nie ma laporta gołym okiem widać jak sie to prezentuje.
http://3.bp.blogspot.com/_oSmwftXPnjw/S ... 00-h/2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_oSmwftXPnjw/S ... 00-h/3.jpg

Ostatnio edytowano Cz 05 mar, 2009 21:46 przez pablik, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 mar, 2009 20:47 
Łowca autografów

pablik - w dupie byłeś gówno widziałeś. jest ci ten temat w ogóle nie znany.

EDIT: pablik - chodzi mi o pojęcie chuligana

/Edytuj swoje posty!
by bsh

Ostatnio edytowano Śr 04 mar, 2009 23:12 przez Siwy, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 mar, 2009 16:56 
Tercera Division

Siwy napisał(a):
pablik - w dupie byłeś gówno widziałeś. jest ci ten temat w ogóle nie znany.

EDIT: pablik - chodzi mi o pojęcie chuligana

/Edytuj swoje posty!
by bsh

a skąd ty mozesz wiedzieć gdzie ja byłem i co widziałem. oświeć mnie więc w tym temacie czekam z niecierpliwością,tylko bez herezji

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 mar, 2009 18:49 
Pichichi

http://rangerspoland.com.pl/pub_kibice_boixos_nois.php

Tytuł: Re: Boixos Nois
PostNapisane: Cz 03 kwi, 2014 21:59 
Tercera Division

Panowie podobno Bartomeu przywraca na stadion readykalna grupę "Granda Jove".Może mi ktos opisać ta ekipę bo nigdzie nie mogę znalezc żadnych informacji.

PostNapisane: Pt 04 kwi, 2014 01:52 
Pichichi

Jest duzo sprzecznych informacji. Ze ma byc, potem ze Rosell klamal odnosnie planow jej stworzenia, potem ze Mossos d'Esquadra odradzaja jej tworzenie. Mowilo sie o 4000 miejsc, a plan minimum przewiduje 1400. Cena to 50% ceny rynkowej biletow. generalnie chodzi o wykorzystanie miejsc, ktore ktos niewykorzystuje. Chodzi o listy "Seient lliure invertido". Potem okazalo sie, ze 150 biletow trafilo w miejsce kibicow/czlonkow Boixos Nois ktorzy maja zwiazki z swiatem przestepczym i byly nawet osoby z wyrokami.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 04 kwi, 2014 17:38 
Tercera Division

Dzieki za odpowiedz ale w końcu nie wiadomo czy dostaną te bilety i miejsce na trybunie czy nie.AMF..

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1