Teraz jest So 21 wrz, 2019 03:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Boixos Nois
PostNapisane: Cz 05 lut, 2004 09:13 
contra el futbol moderno

chcia?bym sie wypowiedzie? na temat publiczno?ci na Camp Nou . Czasem jest to dla mnie dziwne , czasem troche smutne , gdyz na meczach Barcy ca?? opraw? i doping przez ca?y mecz mog? nam zagwarantowa?
( szkoda ?e tylko ) Bioxos Nois . To oni nadaj? ca?y urok stadionu , podczas meczów . tylko szkoda ?e nie jest ich 100.000 tylko o wiele , wiele mniej bo mieszcz? sie tylko za bramkami Barcy , czyli na trybunie Gol Nord . a pozosta?a publiczno?? przychodzi jak do teatru . Siedzi cicho czasem co? tam zagwizda i tyle . jedynie na meczach typu Barca - $real mandril wszyscy zamieniaj? si? w psychofanów i dopingu mo?na nam wtedy pozazdro?ci? ... a popatrzmy np na mecze galatasaray czy fenerbache , co tam sie dzieje . jest jazda na ca?ego na trybunach , tysi?ce flag , race , ogromne transparenty i wycie przez ca?y mecz , pe?ne 90 min . Szkoda ze u nas sytuacje ratuj? ch?opcy z Boixos , lecz jest ich zbyt ma?o jak na taki wieeeelki stadion i sami nie mog? stworzy? takiej atmosfery ja na przyk?ad w fenerbache . Gdyby by?o ich natomiast ok 90.000 to mamy najlepsz? meczow? oprawe i doping na ca?ym ?wiecie . ten tekst to jest takie moje rozwa?anie z którym ju? dawno si? chcia?em podzieli? z innymi... Ave Blaugrana !!!! Tot el Camp ....

Ostatnio edytowano N 22 lut, 2009 12:15 przez Sebol, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lut, 2004 14:25 
Primera Division

Nie no fajnie, ale chyba jest jeszcze troch? kibiców oprócz Boixos... Czyli co... Zbieramy ekip? (20.000 :lol: ) i jedziemy krzycze? na meczu Ave Barcelona albo jakie? inne co?? Tylko fundatora przejazdu znale?? i cacy :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lut, 2004 17:02 
Segunda Division

A po co chodzi? na mecze takiej s?abej dru?yny- tak sobie my?l? kibice Barcy. Przecie? jak Barca wygra 5:0 to na nast?pny mecz przychodzi 70 tys. a jak przegra to pusto. Trzeba wi?c najpierw dobrze gra?. Przyk?ad- MU, Arsenal, Chelsea, czasami Dortmund, Schalke 04, cho? im nie idzie w tym sezonie

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lut, 2004 19:29 
contra el futbol moderno

no i w?a?nie tak jest jak mówisz , Barca wygra 5-0 to przychodzi od razu 70.000 , a jak przegra to tylko Boixos Nois sa na trybunach , a tu chodzi o to by ZAWSZE dopingowac klub , nawet je?li by?my grali towarzyski z Wart? Zawiercie . Ja jak bym mieszka? w Barcelonie to bym by? qrna na kazdym meczu na Camp Nou i mo?e tez na niektórych wyjazdach , tak bym dar? ryja , dudni? bym w b?ben , qrna dm?? w tr?bite ?e nie wiem ....

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lut, 2004 21:04 
Segunda Division

Ja si? nie b?d? chwali? co bym tam robi? :wink: Ale nawet w grach na towarzyskich meczach jest mniej kibiców. A co do Rijkaarda to on si? jeszcze dziwi dlaczego tak ma?o kibiców siedzi na Camp Nou. A co? Maj? si? nudzi? i ziewa?? Oni chc? takiej gry jak za Cruyffa czy Anticia

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lut, 2004 21:10 
Primera Division

No bo widocznie Boixos Nois to jedyni PRAWDZIWI kibice Barcy. No i moze jeszcze ci co przychodz? wtedy kjiedy nam nie idzie. A reszta przychodzi tylko, gdy ma kase, nudzi im sie na chacie albo kiedy wygrywamy
A z jackiem14 to si? zgodze, bo sam chetniej ogl?da?bym mecze prowadzone z ?awki przez Antica czy jakiegos innego trenera, który ustawia?by nalezycie (czyt. ofensywnie lub graj?c? ?adn? pi?k?) druzyne

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lut, 2004 00:57 
Segunda Division

Cytuj:
jak Barca wygra 5:0 to na nast?pny mecz przychodzi 70 tys. a jak przegra to pusto. Trzeba wi?c najpierw dobrze gra?. Przyk?ad- MU, Arsenal, Chelsea

Prawie kazdy pilkarz ktory przechodzi do jakiegos klubu na wyspach pozniej wypowiada sie o publicznosci w Angli.
Niemowie ze Anglicy tak swietnie sie bawia na meczach,bo np:
W Manchesterze sa dwa kluby United i City.Ten drugi ma wiecej kibicow w Manchesterze,ale United ma ich wiecej na calym swiecie,na meczach pojawiaja sie grupki kibicow z Azji i Afryki :D
Publicznosc w Angli jest niesamowita :wink:
Zreszta napewno slyszeliscie o panu z Bu?garii ktory zmienil imie i nazwisko na
Manchester United

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lut, 2004 01:06 
Cham i prostak

skull napisał(a):
Zreszta napewno slyszeliscie o panu z Bu?garii ktory zmienil imie i nazwisko na
Manchester United

Owszem, swojego psa nazwal natomiast David beckham, tak wiec nie wydaje mi sie, zeby bylo sie czym chwalic :roll:.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lut, 2004 11:51 
Primera Division

Pewnie go Uszaty teraz sprzeda?, najprawdopodobniej sprzeda? go go?ciowi z Madrytu, a kupi? sobie afryka?sk? ras? Djemba Djemba, brazylijsk? Kleberson, ameryka?czyka Howarda i portugalsk? Ronaldo. Ostatnio nawet mo?na by?o us?ysze? o zakupie francuskiego pupila o wdzi?czznym imieniu Saha Louis :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lut, 2004 02:32 
Segunda Division

marrex napisał(a):
Pewnie go Uszaty teraz sprzeda?, najprawdopodobniej sprzeda? go go?ciowi z Madrytu, a kupi? sobie afryka?sk? ras? Djemba Djemba, brazylijsk? Kleberson, ameryka?czyka Howarda i portugalsk? Ronaldo. Ostatnio nawet mo?na by?o us?ysze? o zakupie francuskiego pupila o wdzi?czznym imieniu Saha Louis :lol:

Widze ze sledzisz transferowe ruchy Man Utd....????
Moze sie ich obawiasz ???? :wink:
Ale przyznaj ze na dzien dzisiejszy Barca niema szans z United :D
Zreszta grali w wakacje w USA i Czerwone Diably pokazaly wam jak sie gra 8) Bardzo lubie kofrontacje Barcy z Manchesterem,zawsze dostarczaja duzo emocji...pamietam jak w 1999 roku United bylo w grupie smierci z Barca,Bayerenm i Broendby. W obu sptokaniach Barcy i ManU padl remis 3:3,ale to Chlopcy z OLD TRAFFORD awansowali dalej,z grupy wyszedl tez Bayern,Barca byla tylko trzecia...
Wtedy u was podobala mi sie gra Sonego Andersona :roll:

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lut, 2004 12:53 
Primera Division

Cytuj:
Widze ze sledzisz transferowe ruchy Man Utd....????
Moze sie ich obawiasz ???? :wink:
Ale przyznaj ze na dzien dzisiejszy Barca niema szans z United :D

No nie wiem, nie wydaje mi si?, ale narazie si? nie dowiemy... :(
Nie mówie jednak, ?e s? s?abi, bo... nie s? s?abi, ale z angielskich wole Arsenal... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lut, 2004 14:46 
Wiślak

skull napisał(a):
...pamietam jak w 1999 roku United bylo w grupie smierci z Barca,Bayerenm i Broendby. W obu sptokaniach Barcy i ManU padl remis 3:3,ale to Chlopcy z OLD TRAFFORD awansowali dalej,z grupy wyszedl tez Bayern,Barca byla tylko trzecia...
Wtedy u was podobala mi sie gra Sonego Andersona :roll:

No i jeszcze honorowa pora?ka Wis?y w Krakowie z Barc? 4:3 dwa k?ucia Patera i jedno Franka i bezradny Bonano idzie w odstawke :D

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lut, 2004 16:01 
Primera Division

Szkoda, ?e wtedy nie poszed? w odstawk?, bo jeszcze potem d?uuugo nas nie zachwyca?, a nawet zrozpacza?... Wa?ne, ?e jego ju? tu nie ma, a Kluivert jest i jest te? du?o zdolnej m?odzie?y mog?cej kiedy? sta? si? czo?owymi graczami na naszym ?wiatku... :D

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lut, 2004 20:29 
Cham i prostak

Ja bym jednak proponowal powrocic do 'nominalnego' tematu tego topiku.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lut, 2004 21:28 
contra el futbol moderno

no ja te? ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 kwi, 2005 14:35 
Real Muthaphuckin G's

Bysmy pojechali na meczyk wszyscy cala ekipa tego forum to bysmy pokazali co to znaczy doping...pomoglibysmy chlopaka z Boixos ale oni przyznam sa zajebisci...byliscie na ich stronce??Dobra :D :D :D Pozdrowki

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 kwi, 2005 18:42 
Primera Division

o ile mi wiadomo to kibicowanie w hiszpani wygląda nieco inaczej niż w Polsce , u nich nie ma zorganizowanych młynów , dopingu , gniazdowego itp. u nich poprostu każdy krzyczy jak jest bramka , no wyjątek to Boixos Nois oni chyba mają wszystko zoorganizowane.... w Polsce całkiem inaczej , młyn , gniazdowy , doping , oprawy no i oczywiście wyjazdy :wink: w sumie w Polsce chyba jest lepiej ...

Tytuł:
PostNapisane: So 21 lut, 2009 18:31 
Łowca autografów

Trochę z innej beczki. Wiem że w temacie rozmawiamy o aspektach piłkarskich, ale chyba nic złego się nie stanie jak zaczepie aspekt kibicowski. Jeśli moderatorzy sądzą inaczej, to przepraszam.

Tłumaczenie apelu Boixos Nois, który pojawił się na ich stronie:
Jako że władze Espanyolu zadecydowały, aby nie sprzedawać kibicom FC Barcelony wejściówek i sprzedawały wejściówki na Puchar (Króla) tylko swoim socios, zmuśmy (wymóżmy) na średnich szczeblach dyrekcji naszego Klubu, żeby nie sprzedawali ani jednego biletu na CdR ani na ligę tamtej drużynie, bo za każdym razem kiedy pericos pojawiali się na naszym Stadionie, nie okazywali szacunku i prowokowali zamieszki.

Dziwi mnie to że BN chcą by derby odbyły się bez kibiców gości. Wiem że ostatnio na Camp Nou im nie po drodze, ale jednak derby to derby. I wiadomo że takie mecze powinny odbyć się z udziałem kibiców oby dwóch klubów. U nas coś takiego jest nie do pomyślenia. :roll:

Tytuł:
PostNapisane: So 21 lut, 2009 19:37 
Łowca autografów

Brawo :lol2: A moze Boixos kogos się obawiają ? Od kiedy Boixos nie lubią zamieszek ??? ... sami rzucali racami na Olimpijskim

http://www.youtube.com/watch?v=qRME4Nw5 ... opic=10108

Tytuł:
PostNapisane: So 21 lut, 2009 19:59 
Łowca autografów

To że Boixos nie lubią zamieszek to mocno przesadzone stwierdzenie. Jednak jeśli na Camp Nou są same pikniki, bądź ultrasi (Almogàvers) którym do awantur daleko, to jak sam widzisz zamieszki mile widziane nie są. A tak w ogóle, od kiedy Espanyol ma kibiców w Polsce? Chyba że jesteś typowym antibarca, który na jeden dzień w fana RCDE się zmieni. :P

A tak w ogóle widzę że na wejście pojawiła się efektowna oprawa, brawo :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1