Teraz jest Cz 19 wrz, 2019 04:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 04 sie, 2015 17:37 
Łowca autografów

aurox napisał(a):
przeciez niedawno terminarzu nie bylo, ledwo sie pojawil i juz biletu nie mozna dostac ?

NIgdy nie kupowałem biletu na mecz w MArdycie więc stu procentowej pewności nie mam Jednak z mojego doświadczenia co do zakupu biletu na Grand Derby w barcelonie wygląda to tak POjawia się terminarz Po jakimś czasie klub ogłasza sprzedaż biletów ( w ostatnim sezonie sprzedaż na GD ruszyła później niż na reszte meczy) W pierwszej kolejności bilety mogą kupować Soci I Ci wykupują wszstkie dostępne, dlatego zwykli kibice nie mają szans kupić ich ze strony FCB
Potem na tydzień przed meczem pojawia się druga partia biletów Oczywiście Soci znowu mają pierszenstwo Jednak bilety pojawiają się nawet na kilka godzin przed meczem i wtedy zwykli kibice mają szanse je zdobyć Myślę że sprzedaż w Madrycie odbywa się podobnie

POzdrawiam

PostNapisane: Śr 05 sie, 2015 12:26 
Łowca autografów

Zbieramy jakąś grupę do kupowania biletów?

PostNapisane: N 09 sie, 2015 22:09 
Łowca autografów

hej,
może ktoś z Was się orientuje i odpowie mi na pytanie. Jak wygląda sprawa z biletami na mecze Barcelony? Czy to prawda, że przed meczem osoby z karnetami zgłaszają informacje czy będą na meczu czy nie i później na ich miejsca sprzedawane są bilety? Chciałbym zakupić bilety na inauguracyjny mecz z Malagą ale pozostały już resztki (po 100-200 na każdą z trybun - wątpię żeby na mecz tej rangi był pełny stadion). Nie chciałbym brać teraz czegokolwiek ale bez biletu też nie chciałbym zostać. Jak podejść do tematu?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

PostNapisane: N 09 sie, 2015 22:16 
Łowca autografów

Tak to prawda, że przed meczem posiadacze karnetów zgłaszają swoje miejsca jeżeli ich nie będzie Więc jest możliwość że będą inne miejsca Czy więcej niż teraz, tego nie wiem 100-200 na sektor to dużo

PostNapisane: N 09 sie, 2015 22:30 
Łowca autografów

Rok temu na meczu z Malagą było jakieś 66 000 więc ok 1/4 stadionu była pusta. 100-200 na trybunę (jest ich 4) nie na sektor.

PostNapisane: N 09 sie, 2015 22:46 
Łowca autografów

Jak dam napisałeś top mecz otwarcia Jest dochodzą turyści i biletów jest mniej Zobacz ile było ludzi na pucharze gampera Ale odp na twoje pytanie top tak będą bilety zwalnianie przez soci

Edit:
Sorki za te literówki,dopiero przyzwyczajam się do nowej klawiatury Swype w telefonie Widzę, że trochę przestawia wyrazy
Pozdrawiam

PostNapisane: Śr 12 sie, 2015 17:05 
Łowca autografów

Cześć,
ma do sprzedania dwa bilety na mecz Barcy przeciwko Levante który odbędzie się 20 września tego roku(data jeszcze nie potwierdzona). Bilety na trybunie LATERAL w sektorze 530 oraz rzędzie 0035. Bilety są na miejsca 4 i 8 czyli dzieli je tylko jedno miejsce, więc myślę że nie będzie problemu z przesiadką na miejsce 6 podczas meczu. Bilety sprzedaje ponieważ pomyliłem się podczas zakupu:/ będę w barcelonie weekend później i docelowo miałem kupić bilet na mecz 27. Bilety w formacie PDF.
Kontakt: lewandowski.wojciech1@gmail.com
Pozdrawiam

PostNapisane: Cz 13 sie, 2015 10:25 
Łowca autografów

mroofek napisał(a):
hej,
może ktoś z Was się orientuje i odpowie mi na pytanie. Jak wygląda sprawa z biletami na mecze Barcelony? Czy to prawda, że przed meczem osoby z karnetami zgłaszają informacje czy będą na meczu czy nie i później na ich miejsca sprzedawane są bilety? Chciałbym zakupić bilety na inauguracyjny mecz z Malagą ale pozostały już resztki (po 100-200 na każdą z trybun - wątpię żeby na mecz tej rangi był pełny stadion). Nie chciałbym brać teraz czegokolwiek ale bez biletu też nie chciałbym zostać. Jak podejść do tematu?

Też będę na urlopie w tym czasie w miejscowości Santa Susanna i wybieram się na mecz. Lepiej kupuj szybko, bo widziałem, że zostało mało.
Nie wiem gdzie masz hotel, ale jeśli też na wybrzeżu Costa Brava to ostatni pociąg R1 masz o 22:45 ze stacji Sants. Jak chcesz to się odezwij pomyślimy coś razem z powrotem, może TAXI?

PostNapisane: Śr 19 sie, 2015 17:56 
Łowca autografów

Niestety kolego nie masz racji, więc następnym razem jeśli nie jesteś czegoś pewny proszę nie odpowiadaj na posty, bo robisz zamieszanie.
Bilety kupione - zapłacone kartą debetową tyle w temacie.

Także do zobaczenia na meczu 29.08 :P

kijopek napisał(a):
zamecki napisał(a):
Potrzebuje kilku informacji na temat płatności.

1. czy da się kupić (ktoś kupował) bilety online powiedzmy na oficjalnej stronie FCB przy pomocy Karty Debetowej (Visa Electron) obsługującej płatności internetowe?.
2. Jak wygląda sytuacja zakupu w kasach biletowych ? czy tydzień przed można dostać jeszcze bilety na mecz np. z Malagą?

Dodatkowe pytanie,
Czy ktoś dokonywał płatności kartą Debetową już w Barcelonie? np. hotel, restauracja, auto, ect, są jakieś prowizje od takowej transakcji ?

1. Nie da się kupić online biletu za pomocą jakiejkolwiek karty debetowej. Musisz posiadać kartę kredytową, ja posiadam kartę Visa, którą używam do podróżowania. Za pomocą karty kredytowej jesteś w stanie kupić online bilety do największych atrakcji w Barcelonie nie wychodząc z domu, ale za każdym razem musisz podać dane karty kredytowej by można było od razu pobrać zapłatę. Bilety następnie drukujesz na własnej drukarce a jeśli chodzi o bilety na mecz lub muzeum FCB to jest także możliwość dodatkowo pobrać go na smartfona i za pomocą aplikacji PassWallet po prostu wchodząc na stadion wyświetlić go i przyłożyć do czytnika by zatwierdzić wejście kodem na bilecie.

Poniżej przykład mojego biletu na 2 sierpnia na mecz FC Barcelona - AS Roma (Trofeu Joan Gamper)
http://zapodaj.net/66e55bff4bdcb.png.html

2. Dostępność biletów jest uzależniona od rangi spotkania, jeśli chodzi o spotkanie z Malagą to będzie to 2 kolejka więc można przewidzieć, że etap rozgrywek będzie na tyle komfortowy, że bez problemu kupisz bilet w kasie nawet w dniu meczu.

Myślę, że płacenie kartą debetową możesz sobie darować, coś mi się zdaje, że za bardzo się nastawiasz że nią wszystko załatwisz a prawda jest taka, że jest niepotrzebna, najlepiej wziąć większą ilość gotówki i resztę przywieść do domu ponieważ kartą debetową zapłacisz w zależności od banku nawet dwa razy więcej niż gotówką i nie ważne czy to będzie drogi zakup czy kilogram krewetek.

PostNapisane: Śr 19 sie, 2015 18:02 
Łowca autografów

Witaj

Tak jak napisali moi przedmówcy bilety zwalniają socios, z tego co obserwowałem bilety na ten mecz myślę że jeszcze sporo biletów zostanie zwolnionych. Więc obserwuj co jakiś czas czy coś fajnego w twoim wybranym sektorze się nie zwolniło, ja tak właśnie zrobiłem i dziś nabyłem 2 bilety.
W razie czego bilety kupisz w kasie wiadomo że miejscówki mogą już nie być takie atrakcyjne.

mroofek napisał(a):
hej,

PostNapisane: Cz 01 paź, 2015 22:34 
Łowca autografów

Hej! Przede wszystkim witam całą społeczność forum, jestem nowy! ;)

Zwracam się do Was z pytaniem na tym forum, ponieważ czytając Wasze posty widzę że są tutaj osoby mające już doświadczenie w wyprawach na mecze Barcy, a tym samym w kupowaniu biletów.

Wybieram się na mecz z Romą 24.11, kupiłem już bilety lotnicze. Jednakże jestem trochę zaniepokojony, gdyż zarówno na mecz z Bate, jak i na mecze ligowe mające termin zarówno przed jak i po meczu z Romą sprzedaż jest dostępna na oficjalnej stronie FC Barcelony, natomiast na Romę nie. Wasze wcześniejsze posty nieco mnie uspokajają, gdyż wnioskuję z nich że problemy z biletami mogą być jedynie na Gran Derbi, ewentualnie jakieś dalsze fazy LM. Mimo wszystko, dlaczego na inne mecze sprzedaż jest już otwarta na długo przed meczem, a na ten nie? Pamiętam że 2,3 tygodnie temu chyba przeglądałem bilety na mecz z Romą (sprzedaż była odblokowana), jednak wtedy nie byłem jeszcze na wyjazd zdecydowany.

Sądząc po http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... t-camp-nou tym poście, w sumie sprzedaż powinna być otwarta;/

Nie bardzo chcę kupować bilet od pośredników z różnych stron, gdyż są one droższe, ale przede wszystkim mogą wyjść różne hece podczas kupowania i dostarczania takiego biletu na takiej stronie i trochę się boję:)

Co o tym myślicie?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam !

PostNapisane: Śr 11 lis, 2015 14:22 
Łowca autografów

Witam wszystkich fanów Barçy,

Podobna kwestia jak u kolegi który napisał powyżej – czyli serial z cyklu „laik jedzie na mecz” :)
Byłbym bardzo wdzięczny za radę: wybieram się z dziewczyną oraz kolegą na mecz Barcy z Deportivo. Problem w tym, że na oficjalnej stronie klubowej gdy chcę zakupić bilety, brak jest 3 wolnych miejsc koło siebie.

Czy moglibyście doradzić gdzie mógłbym zakupić bilety – mówiąc krótko inne przede wszystkim sprawdzone źródło, które nie pobiera dodatkowej wygórowanej prowizji za sprzedaż?
Bilety lotnicze oraz hotel już zabukowałem, a boję się, że przed samym meczem nie uda mi się w kasach zakupić 3 biletów na dobrą trybuję i w dodatku obok siebie.

Z góry dzięki za odpowiedź,

PostNapisane: Pn 16 lis, 2015 15:18 
Łowca autografów

Witam
Czy posiadajac bilety kupione przez internet moge bez problemu wejsc na mecz? Czy potrzebny mi jakis indentyfikator, karta kibica etc? Czy wystarcza same bilety?

PostNapisane: Pn 16 lis, 2015 15:45 
El Crack Total

Wystarczy bilet.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Śr 18 lis, 2015 13:11 
Łowca autografów

Jesli ktos potrzebuje biletów na Gran Derbi zapraszam na maila wagnerjacek@gmail.com

PostNapisane: Pn 28 gru, 2015 12:34 
Łowca autografów

Czy jedzie ktoś na mecz Barcy z Bilbao 17 stycznia?

Lece z kolegą, a razem raźniej :)

PostNapisane: Pn 15 lut, 2016 17:03 
Segunda Division

Wybieram się na Barca-Arsenal 16.03.Oczywiście bilety chciałbym mieć wcześniej.W tym celu zacząłem szukać po różnych żródłach.I nie mogę zrozumieć dlaczego bilety ze strony FCB ( zaproponowane przez tych co organizują wyjazdy dla Blaugrana.pl) są droższe na miejscach za bramkami niż np na viagoo,które jest znane z wysokiej marży?
http://www.barcelonaticket.com/fc-barce ... gue-ticket
http://www.viagogo.fr/Billets-de-sport/ ... /E-1426438

Dla przykładu weźmy miejsca za bramkami,które nawet by mi odpowiadały.I nie mam pojęcia czy kupować na viagoo czy lepiej dopłacić i kupić te dostępne z oficjalnej.Bo wolna sprzedaż ani na ticketmaster ani na oficjalnej jeszcze nie ruszyła.A wiadomo,że tam byłoby najlepiej.Najbezpieczniej i względnie tanio.A tak trzeba wydać 160 euro a z gniazda to widok dobry ale dla snajperów.Ja już slepy jestem.
Są jeszcze tańsze na ticketbis ale trzeba mieć adres w Hiszpanii.Jakieś biuro,hotel czy coś.Ja jadę tylko na mecz i wracam.
No chyba,że ktoś ma jakieś sensowne wejściówki do sprzedania-dwie.

PostNapisane: Śr 31 sie, 2016 09:23 
Tercera Division

Poszukuje dwoch biletow obok siebie na Celtic Park 23.11. Czy ktos moglby pomoc. Wiem ze jeszcze duzo czasu ale lepiej wczesniej niz za pozno. Moj mail k4m1l000zz@gmail.com

PostNapisane: Pt 16 wrz, 2016 23:45 
Segunda Division

Dwa bilety na Man City 19.10.2016 jeśli ktoś mógłby zakupić to wysyłam pieniądze.Tylko nie po 200 euro bo po tyle to kupić mozna wszędzie.

PostNapisane: So 17 wrz, 2016 09:36 
Tercera Division

Cześć,

kupiłem przedwczoraj bilety na mecz Barca - Deportivo. Niestety termin meczu zmienił się z niedzieli na sobotę przez co nie dam rady się tam pojawić ;(
Bilety kupowałem na oficjalnej stronie, czy powinieniem mieć możliwość ich zwrotu, czy tylko odsprzedaż wchodzi w grę?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1