Teraz jest Cz 17 paź, 2019 12:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 15 mar, 2015 20:49 
Łowca autografów

Witam

Mam do sprzedania 2 bilety na niedzielne gran derby w Barcelonie,

Koszt biletu to 220€ za sztukę

Szczegóły na mailu darek_23@wp.pl

PostNapisane: Pn 16 mar, 2015 19:50 
Łowca autografów

Witam, zamierzam wybrać się na mecz Barcelony z Getafe (29 kwietnia, środa). Orientuje się ktoś czy mecz będzie rozegrany na 100% tego dnia, czy możliwe jest jego przesunięcie zważywszy np. na przejście Barcelony do dalszej fazy LM?

PostNapisane: Pn 16 mar, 2015 23:45 
Łowca autografów

Dokładny termin federacja ustala na 3-4 kolejki do przodu Jeżeli jeszcze nie ma terminuz ddokładną godzina to znaczy ze nie został on potwierdzony

PostNapisane: So 16 maja, 2015 17:34 
Łowca autografów

Witam,

Mam do sprzedania bilet na finałCopa del Rey z Athletic Bilbao na Camp Nou, bilet w cenie 250€.

Bilet oczywiście w strefie kibiców Barcy

Jestem w Barcelonie od piątku wieczorem także w sobotę rano możemy się umówić.

Chętnych zapraszam na maila: Darek_23@wp.pl

Pozdrawiam

PostNapisane: So 16 maja, 2015 18:27 
Segunda Division

paveou napisał(a):
Witam,

Mam do sprzedania bilet na finałCopa del Rey z Athletic Bilbao na Camp Nou, bilet w cenie 250€.

Bilet oczywiście w strefie kibiców Barcy

Jestem w Barcelonie od piątku wieczorem także w sobotę rano możemy się umówić.

Chętnych zapraszam na maila: Darek_23@wp.pl

Pozdrawiam

Pisałem już na maila ale ponowię pytanie .Czy bilet jeszcze aktualny?

PostNapisane: Śr 03 cze, 2015 14:34 
Łowca autografów

Cześć,

byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, potrzebuję pilnie informacji a nie mogę jej znależć :/

Chciałbym kupić Ojcu na prezent bilet na mecz Barcy w la liga, na przyszły sezon jakoś na jesieni, mecz w Barcelonie. Gdzie jest możliwość (a może w tej chwili w ogóle nie ma?) kupić takie bilety? Na oficjalnej stronie klubu piszę, że nie ma w tej chwili biletów, na serwisach jakiś pośredników widzę tylko bilety na finał LM i mecze z Fiorentiną czy LA galaxy. Czy w tej chwili w ogóle jeszcze biletów na następny sezon nie ma w sprzedaży?

Z góry dziękuję za info!

Sylwester

PostNapisane: Śr 03 cze, 2015 15:08 
Pichichi

Start sezonu już tam planowano, ale jeszcze nie ma terminarza więc i biletów.
Tak mi się wydaje.

PostNapisane: Śr 03 cze, 2015 15:49 
Łowca autografów

A orientujesz się może kiedy takiego terminarza można się spodziewać?
I pytanie kolejne - orientacyjna cena biletów na mecz na Camp Nou? nie na jakiś mega-szlagier, wyobrażam sobie że bilety na mecz z Realem są koszmarnie drogie, jakiś "tańszy" przeciwnik ;)

PostNapisane: Cz 04 cze, 2015 15:44 
Pete Sampras

Terminarz powinien być w połowie lipca. Ceny biletów - w zależności od klasy rywala i miejsca. Za bramką (i tak widać dobrze) na niskiej klasy rywala to koszt około 70 Euro.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: N 26 lip, 2015 11:50 
Łowca autografów

Potrzebuje kilku informacji na temat płatności.

1. czy da się kupić (ktoś kupował) bilety online powiedzmy na oficjalnej stronie FCB przy pomocy Karty Debetowej (Visa Electron) obsługującej płatności internetowe?.
2. Jak wygląda sytuacja zakupu w kasach biletowych ? czy tydzień przed można dostać jeszcze bilety na mecz np. z Malagą?

Dodatkowe pytanie,
Czy ktoś dokonywał płatności kartą Debetową już w Barcelonie? np. hotel, restauracja, auto, ect, są jakieś prowizje od takowej transakcji ?

PostNapisane: N 26 lip, 2015 13:13 
Pichichi

2. Praktycznie na każdy mecz są miejsca poza meczami z Realem M. Lepsze i gorsze, zazwyczaj na każdej trybunie, a na tydzień przed to spokojnie sobie kupisz.

PostNapisane: Wt 28 lip, 2015 15:07 
Łowca autografów

zamecki napisał(a):
Potrzebuje kilku informacji na temat płatności.

1. czy da się kupić (ktoś kupował) bilety online powiedzmy na oficjalnej stronie FCB przy pomocy Karty Debetowej (Visa Electron) obsługującej płatności internetowe?.
2. Jak wygląda sytuacja zakupu w kasach biletowych ? czy tydzień przed można dostać jeszcze bilety na mecz np. z Malagą?

Dodatkowe pytanie,
Czy ktoś dokonywał płatności kartą Debetową już w Barcelonie? np. hotel, restauracja, auto, ect, są jakieś prowizje od takowej transakcji ?

1. Nie da się kupić online biletu za pomocą jakiejkolwiek karty debetowej. Musisz posiadać kartę kredytową, ja posiadam kartę Visa, którą używam do podróżowania. Za pomocą karty kredytowej jesteś w stanie kupić online bilety do największych atrakcji w Barcelonie nie wychodząc z domu, ale za każdym razem musisz podać dane karty kredytowej by można było od razu pobrać zapłatę. Bilety następnie drukujesz na własnej drukarce a jeśli chodzi o bilety na mecz lub muzeum FCB to jest także możliwość dodatkowo pobrać go na smartfona i za pomocą aplikacji PassWallet po prostu wchodząc na stadion wyświetlić go i przyłożyć do czytnika by zatwierdzić wejście kodem na bilecie.

Poniżej przykład mojego biletu na 2 sierpnia na mecz FC Barcelona - AS Roma (Trofeu Joan Gamper)
http://zapodaj.net/66e55bff4bdcb.png.html

2. Dostępność biletów jest uzależniona od rangi spotkania, jeśli chodzi o spotkanie z Malagą to będzie to 2 kolejka więc można przewidzieć, że etap rozgrywek będzie na tyle komfortowy, że bez problemu kupisz bilet w kasie nawet w dniu meczu.

Myślę, że płacenie kartą debetową możesz sobie darować, coś mi się zdaje, że za bardzo się nastawiasz że nią wszystko załatwisz a prawda jest taka, że jest niepotrzebna, najlepiej wziąć większą ilość gotówki i resztę przywieść do domu ponieważ kartą debetową zapłacisz w zależności od banku nawet dwa razy więcej niż gotówką i nie ważne czy to będzie drogi zakup czy kilogram krewetek.

PostNapisane: Wt 28 lip, 2015 19:23 
Łowca autografów

Ad.1 Pytam bo, niektóre zakupy można realizować przez kartę debetową, (i nie pisze tu o transakcjach typu paypall)
Ad2. Absolutnie się nie nastawiam, ale warto mieć taką ewentualność np w razie niespodziewanego zniknięcia gotówki o co w Barcelonie nie trudno :D do tej pory po prostu wyciągałem gotówkę z bankomatu ale przewalutowanie troszkę kosztuje.

Pytanie z innej beczki. Czy bilety potrafią drożeć na ten sam mecz ze względu na podaż ? czy cena jest stała od momentu jej wystawienia do sprzedaży?

PostNapisane: Wt 28 lip, 2015 20:38 
Łowca autografów

zamecki napisał(a):
Ad.1 Pytam bo, niektóre zakupy można realizować przez kartę debetową, (i nie pisze tu o transakcjach typu paypall)
Ad2. Absolutnie się nie nastawiam, ale warto mieć taką ewentualność np w razie niespodziewanego zniknięcia gotówki o co w Barcelonie nie trudno :D do tej pory po prostu wyciągałem gotówkę z bankomatu ale przewalutowanie troszkę kosztuje.

Pytanie z innej beczki. Czy bilety potrafią drożeć na ten sam mecz ze względu na podaż ? czy cena jest stała od momentu jej wystawienia do sprzedaży?

W razie "czego" myślę, że Visa była by najlepsza, można ją wyrobić bardzo szybko w każdym banku a opłata za nią to niewielki koszt jeśli jej nie będziesz używał określoną ilość razy w zależności od banku a wypłacisz nią awaryjnie pieniądze z każdego bankomatu na świecie.

Jeśli sytuacja była by np ze względu na np. kradzież dramatyczna i nie miałbym np. pieniędzy i karty na powrót do domu to z pewnością swoje pierwsze kroki skierował bym do Polskiego Konsulatu w Barcelonie prosząc o pomoc. Nie miałem jeszcze takiej awarii, ale z tego co się orientuję, to powinna być możliwość wnioskowania o pożyczkę finansową na powrót do domu.

Podaż i drożenie od razu kojarzą mi się z konikami którzy chcą zarobić jak to w biznesie a Futbol Club Barcelona to więcej niż klub, dorabianie w taki sposób było by katastrofą medialną i spotkało by się z ogromną krytyką socios, bez których ten klub by nie istniał. Tak potężna instytucja jak FC Barcelona nie mogła by sobie pozwolić na takie zagrywki i zawsze ceny są ustalane wcześniej (np. przed sezonem) odpowiednio do rodzaju rozgrywek.

PostNapisane: Śr 29 lip, 2015 02:14 
El Crack Total

kijopek napisał(a):
1. Nie da się kupić online biletu za pomocą jakiejkolwiek karty debetowej. Musisz posiadać kartę kredytową, ja posiadam kartę Visa, którą używam do podróżowania. Za pomocą karty kredytowej jesteś w stanie kupić online bilety do największych atrakcji w Barcelonie nie wychodząc z domu, ale za każdym razem musisz podać dane karty kredytowej by można było od razu pobrać zapłatę. Bilety następnie drukujesz na własnej drukarce a jeśli chodzi o bilety na mecz lub muzeum FCB to jest także możliwość dodatkowo pobrać go na smartfona i za pomocą aplikacji PassWallet po prostu wchodząc na stadion wyświetlić go i przyłożyć do czytnika by zatwierdzić wejście kodem na bilecie.

(...)

Myślę, że płacenie kartą debetową możesz sobie darować, coś mi się zdaje, że za bardzo się nastawiasz że nią wszystko załatwisz a prawda jest taka, że jest niepotrzebna, najlepiej wziąć większą ilość gotówki i resztę przywieść do domu ponieważ kartą debetową zapłacisz w zależności od banku nawet dwa razy więcej niż gotówką i nie ważne czy to będzie drogi zakup czy kilogram krewetek.

Bzdura, bzdura, bzdura.

Za bilet na SH z Ateltico w serwisie TicketMaster zapłaciłem debetówką z mBanku - wystarczy mieć ustawione odpowiednio limity na płatności z internecie.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Śr 29 lip, 2015 05:22 
Łowca autografów

stivo napisał(a):
kijopek napisał(a):

(...)

Bzdura, bzdura, bzdura.

Za bilet na SH z Ateltico w serwisie TicketMaster zapłaciłem debetówką z mBanku - wystarczy mieć ustawione odpowiednio limity na płatności z internecie.

Ja się cały czas odnoszę do kupowania na fcbarcelona.com więc bzdury tutaj nie widzę a kupować przez pośrednika nie praktykuję

PostNapisane: Śr 29 lip, 2015 17:20 
Łowca autografów

stivo napisał(a):
Bzdura, bzdura, bzdura.

Dokładnie o taką sytuację pytam, co do serwisu sprzedaży z oficiala sprawdzę, jak tylko zwolnią się lepsze miejscówki. :o

PostNapisane: Pn 03 sie, 2015 21:40 
Łowca autografów

terminarz juz mamy, gdzie kupic bilet na gran derbi 8 listopada?

PostNapisane: Pn 03 sie, 2015 21:49 
Łowca autografów

aurox napisał(a):
terminarz juz mamy, gdzie kupic bilet na gran derbi 8 listopada?

na stronie realu bo tam będzie mecz w listopadzie , ale nie sądzę , żeby teraz zwykły kibic miał szanse na zakup Wszystko wezmą członkowie klubu bez stałych miejsc Może tuż przed meczem Ci się uda, choć wątpię żeby taka opcja Cię intersowała

PostNapisane: Wt 04 sie, 2015 17:25 
Łowca autografów

przeciez niedawno terminarzu nie bylo, ledwo sie pojawil i juz biletu nie mozna dostac ?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1