Teraz jest So 15 sie, 2020 00:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 05 sie, 2014 22:01 
Pete Sampras

Qshell napisał(a):
Przy okazji czytania wielu poradników na temat kupna biletów, spotykam się z cenami 20-25 eur, a nawet 15 eur za mecze z najsłabszymi drużynami. Z kolei na stronie Barcy dostępne są już bilety na Elche (które raczej do tych najsłabszych należy) i najtańsze bilety wyświetla mi w cenie 49 eur. Jak w końcu to jest z tymi cenami? Mógłby ktoś mi podać szacowaną cenę biletu na mecz z Athletikiem? Interesują mnie średnie/gorsze miejsca.

Te ceny, które podałeś to są albo sprzed paru lat (ale i tak za niskie z tego, co pamiętam), albo (co bardziej prawdopodobne) - na mecze CdR. Na ligę te 49 Euro na mecze z ogórami to minimum. Z Bilbao będzie drożej, ale o ile drożej to nie wiem, cennika jeszcze nie ma.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Śr 10 wrz, 2014 13:58 
Łowca autografów

FC Barcelona - Eibar Camp Nou OKAZJA !!!
Witam, został mi przełożony bilet na samolot i nie mam możliwości wraz ze znajomymi iść na mecz. Mam 4 bilety na mecz dwa w cenie 40 euro i dwa w cenie 45 euro. Miejsce nie są złe, spuszczam po 10-15 euro na bilecie.

PostNapisane: Pn 29 wrz, 2014 12:55 
Łowca autografów

Witam
A czy jest tutaj na forum uzytkownik, który również jest Soci jak ja Potrzebowałbym pomocy odnośnie przyszłorocznego Grand Derby Z góry dziękuje za pomoc

Marek

PostNapisane: Wt 30 wrz, 2014 13:28 
Łowca autografów

Witam. Mam do odsprzedania dwa bilety obok siebie na mecz Barca - Eibar 18 października na Camp Nou. Z powodu przełożenia terminu meczu nie mogę na niego pójść. Cena to 50 euro do negocjacji :)

PostNapisane: Cz 30 paź, 2014 11:10 
Łowca autografów

Witam
Mam do odsprzedania jeden bilet na mecz Ajax - Barcelona na dzien 05.11.2014
Bilet jest na sektor 019 rząd 2 miejsce 112

Zainteresowane osoby prosze o kontakt:
email: pawelpawelski1@wp.pl
tel.: 511-838-993 (proszę dzwonić od piątku 31.10.14) dopiero wtedy jestem w Polsce

Bilet zakupiłem dla siebie, jednak nie mogę być obecny w Holandii tego dnia dlatego chce odsprzedać.
Pozdrawiam

PostNapisane: Pt 31 paź, 2014 11:09 
Łowca autografów

Panowie napiszcie mi proszę czy w przypadku Barcelony istnieje możliwość kupienia jakiegoś membershipa uprawniającego do wcześniejszego zakupu biletów tak jak to ma miejsce w przypadku innych ueuropejskich klubów?
Czy obowiązuje tyslko system socios i potem ewentualnie general sale?
Dzięki wielkie

PostNapisane: Pt 31 paź, 2014 16:34 
Łowca autografów

Justin Credible napisał(a):
Panowie napiszcie mi proszę czy w przypadku Barcelony istnieje możliwość kupienia jakiegoś membershipa uprawniającego do wcześniejszego zakupu biletów tak jak to ma miejsce w przypadku innych ueuropejskich klubów?
Czy obowiązuje tyslko system socios i potem ewentualnie general sale?
Dzięki wielkie

Witam
Nie orientuję się jakie to systemy są w innych klubach W FCB masz możliwość zakupu biletu na stronie Jest jedynie podział na Soci i reszta Posiadanie karty członkowskiej, jeżeli chodzi o mecze ligowe, de facto ułatwia jedynie kupno biletów na Grand Derby Nie sądzę, żeby były one dostępne dla "general", gdyż wszystkie są wykupowane przez Soci Jeżeli chodzi o inne mecze zwykły kibic nie ma problemu z kupnem biletu Jedynie może mieć mniejszy wybór, bo sprzedaż dla wszystkich startuje zawsze po tej dla Soci

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn 03 lis, 2014 09:32 
Łowca autografów

Dzięki wielkie za odpowiedz! A jest na fotum jakiś wątek opisujący możliwość zyskania statusu Socios?

PostNapisane: Wt 04 lis, 2014 20:22 
Łowca autografów

Justin Credible napisał(a):
Dzięki wielkie za odpowiedz! A jest na fotum jakiś wątek opisujący możliwość zyskania statusu Socios?

Tego to nie wiem Teraz jest to ciut trudniejsza sprawa bo nie od razu możesz zostac Soci Ale jest to opisane gdzies na stronie fcbarcelona.com

Pozdrowki

PostNapisane: Pn 08 gru, 2014 22:40 
Łowca autografów

Wybieram się na mecz w lutym albo na Levante albo Villarreal. Chciałbym się dowiedzieć czy polecacie zakup biletów przez internet i w jakiej formie są one dostarczane jeżeli to się już wciela w życie. Wiem że istnieje opcja zakupu biletu przed meczem lecz jednak planuje przylot w tym samym dniu lub dzień przed i nie chce martwić się już tam biletem tylko mieć to z głowy. Bardzo uprzejmie bym prosił o pomoc ponieważ to moja pierwsza wycieczka i za bardzo nie ogarniam. Z góry dziękuje :D

Tytuł: mecz z levante
PostNapisane: N 08 lut, 2015 18:39 
Łowca autografów

Czy na mecz z levante spokojnie dostane bilety w kasach przed stadionem czy moze powinienem kupić już w Polsce?

PostNapisane: N 08 lut, 2015 18:57 
Pichichi

Na takie mecze bilety są i raczej w każdym sektorze się coś znajdzie.

PostNapisane: So 07 mar, 2015 16:05 
Łowca autografów

W jaki sposób mogę odebrać bilet kupiony przez internet? drukuję go czy odbieram w kasie?
z góry dziękuję za odpowiedź :)

PostNapisane: So 07 mar, 2015 16:08 
Łowca autografów

cypis napisał(a):
W jaki sposób mogę odebrać bilet kupiony przez internet? drukuję go czy odbieram w kasie?
z góry dziękuję za odpowiedź :)

jezeli otrzymales plik podf na emauil to mozesz wydrukowac

PostNapisane: So 07 mar, 2015 17:46 
Łowca autografów

nic nie otrzymałem ponieważ jeszcze nie zamówiłem :)
pytam bo będę w Barcelonie i chciałbym wybrać się na mecz, ale boję się że przed samym meczem nie kupię

PostNapisane: So 07 mar, 2015 17:52 
Łowca autografów

cypis napisał(a):
nic nie otrzymałem ponieważ jeszcze nie zamówiłem :)
pytam bo będę w Barcelonie i chciałbym wybrać się na mecz, ale boję się że przed samym meczem nie kupię

Jezeli nie wybierasz sie na mecz Barcelona Real to nie będziesz miał żadnych problemów z kupieniem biletu w kasie przed meczem Oczywiście łatwiej jest kupic na stronie, spokojnie możesz wybrać miejsce itp

pozdrawiam

PostNapisane: So 07 mar, 2015 22:07 
El Crack Total

Drukujesz w domu lub odbierasz w kasie.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: N 08 mar, 2015 18:08 
Łowca autografów

stivo napisał(a):
Drukujesz w domu lub odbierasz w kasie.

Z tym odebraniem w kasie nie jest tak prosto Raz miałem na real wydrukowany ale chciałem na pamiątke i poszedłem odebrać do kasy przed meczem Pani mnie skierowała do innego miejsca, gdzie koniec końców się nie udałem gdyż brakowało czasu

PostNapisane: Pn 09 mar, 2015 23:27 
Łowca autografów

"DELIVERY METHOD:
Print at Home or Passbook"

FC Barcelona - UD Almería
sektor 542
jedziemy! :D

Ostatnio edytowano Wt 10 mar, 2015 18:43 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 10 mar, 2015 16:03 
Łowca autografów

cypis napisał(a):
"DELIVERY METHOD:
Print at Home or Passbook"

sektor 542
jedziemy! :D

Ja mam 531 na GD

VeB

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1