Teraz jest So 21 wrz, 2019 03:25

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 04 sty, 2004 15:57 
Łowca autografów

Witam wszystkich, lece do Barcelony w nastepny weekend, myslicie ze kupie bilety na mecz przed meczem?? ile maze kosztowac na sektory D czyli najtansze? mialem mozliwosc kupienia u posrednika ale byl problem z dostawa bo realizowane byly tylko na terenie es, cena byla 40 f za najtanszy, czy to duzo? tzn czy zawyzona?

Tytuł:
PostNapisane: N 04 sty, 2004 16:58 
Antilaportista

Czyli jedziesz na Celte. Mysle ze bez problemow dostaniesz bilecik przed meczem. Jesli nie z kasy to napewno od konika:) Cena to napewno nie wiecej niz 100-150zl bo przeciwnik klasy sredniej nazwijmy to, Camp Nou sie przy nim nie wypelni bankowo (no chyba ze dadza Gaspacho:P). Za cos biednego typu Racing zaplacilys nawet 40zl a tu jak mwoie z zabezpieczeniem 150 ale w rzeczywistosci nawet do 100zl pewnie sie zmiescisz. ja strzlalbym 70-80z?. Jak wrocisz opowiedz jak poszlo:) Pozdr

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 04:05 
Łowca autografów

wielkie dzieki , wszystko sie wyjasni za pare dni , jak wroce napisze , nara dzieki!! ps jak ktos chce poleciec tanio na mecz bracy to polecam zakup biletu z 2-3 mies wyprzedzeniem z polski -warszawa katowice lub poznan do londynu i www.airpolonia.com i dlaej www.ryanair.com je lece z londynu ryanairem za ... 100 zl w 2 str z podatkami!! ale to bylo szczescie ,ale za ok 250 zl to na luza kupicie + kolejne 250 za bilet na polonie dolondynu , leca z tego zamego lotniska wiec razem 500 zl co ma sie bardzo atrakcyjnie do konkurencjii np ukochanego lot pewnie za 1500 zl !! pozdrowienia Bogdan

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 09:20 
Antilaportista

Wiesz, u nas weszla AirPolonia i za 500zl bedzie mozna jeszcze przed wakacjami w obydwie strony do Barcelony poleciec. Jak dam rade chcialbym sie w kwietniu na cos wybrac.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 14:35 
Primera Division

na Celte po ostatnim meczu to przyjdzie z 60 tys. ludzie maj? do?? :!:

w sumie Rako mo?na by co? zorganizowac nie, ale by by?a zabawa i przygoda :wink: :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 15:36 
Segunda Division

60 tys. ? Na Katalonie by?o 67, jak b?dzie 50 tys. z Saragoss? to b?dzie dobrze

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 17:43 
Amateur/Aficionado

wydaje mi sie ?e ten post jest przeterminowany ale s?dze ze jezeli przed meczem z Saragoss? nie bedzie darmowego jedzenia albo jakiego? odlotowego bonusa to nie ?atwo zbierze si? 60 tysiaków ludu (maksimum)

PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 20:02 
Łowca autografów

Ok a teraz pytanie za 100 p!! Jak kupic bilet wmiare tani to zn powiedzmy za 500 zl -700 zl na mecz z realem. W grudniu chcialem leciec ale znalazlem najtansze u jakiegos posrednika za 350 f ,ale na mecz na 11 Stycznia u niego kosztuje najtanszy 75 F , tak ze ta firma handluje na bardzo duzej marzy ! macie jakies namiary , na przyszlosc??

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 sty, 2004 20:17 
Antilaportista

Jedziesz ofkoz na saragosse nie na celte - mi sie popieprzylo.

Co do realu nie ma bata. Nie da rady, jelsi nie kupisz biletu na miejscu zaraz po uruchomieniu sprzedazy zero szans i dodatkowo musisz liczyc ze beda bilety poniewaz niektorzy socios nie odbiora i przejda one do tzw "wolnej" sprzedazy, ale zazwyczja to nei wiecje niz 500sztuk. Kiedys wyslalem maila z zapytaniem o tkaie bilety do barcy i koles odpowiedizla ze na wszystkie mecze no prob, ale na Gran Derby sie nie dostaniemy.

PS. Jeszcze rokt meu mozna bylo zalapac sie przez konika, ale jzu w tmy roku wprowadzono bilety imienne na dokument tozsamosci wiec po ptokach ze tak powiem

Tytuł: Ciezka sprawa
PostNapisane: Śr 07 sty, 2004 00:11 
Łowca autografów

tak jak sie spodziewalem , przewalone , ale tak czy saik , bilety sa , za jedyne... 350 f!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 lip, 2005 12:15 
Łowca autografów

Witam!
Mam konkretne pytanko. Czy ktos korzystal juz moze z tej formy kupowania biletow na mecze Barcy?

http://www.barcelonatickets.com/fixtures/?action=SL

Mam zamiar jechac na jakis ciekawy mecz (mecze). Oczywiscie z pewnoscia w gre wchodzi Barca - Real. A moze ktos jeszcze jest zainteresowany wyjazdem na ten mecz?
Bede wdzieczny za odpowiedz co sadzicie na temat tego sposobu kupowania.
Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 lip, 2005 12:52 
Last warning

Biletow na ten mecz nei ma w wolnej sprzedazy bo wszystkie wykupuja Socios, a jak sa u konikow to rzedu 500-1000 euro ale powodzenia, kto szuka nie bladzi. peace

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 lip, 2005 08:26 
Łowca autografów

Jesli nie ma w wolnej sprzedazy to dlaczego widnieje mozliwosc zakupu przez neta? Jak to wyglada? Zamowie zaplace a pozniej sie okaze ze nie ma? Przeciez jak mozna zauwazyc bilety na ten mecz sa tak samo dostepne (jesli chodzi o zakup przez siec) jak kazdy inny mecz ligowy. Przynajmniej tak mozna to odczytac z tej strony do ktorej podalem link w poprzednim poscie. Po za tym slyszalem ze duzp Polakow jezdzi na Gran Derby. Nie wierze zeby wszyscy kupowali od konikow. Wiec jak sobie radza?

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 lip, 2005 09:07 
Last warning

Ja pierdole. Zrozum czlowieku ze bilety na ten szcegolny mecz sa dostepny w pierwszej kolejnosci dla Socios /vide Puchar Gampera/ jezeli Ci ich nie wykupia, reszta idzie do wolnej sprzedazy, co sie oczywiscie nei zdarza bo kazdy taki mecz chce obejrzec. Wobec powyzszego bilet mozesz kupic od konika, badz od Socio ktory go nabyl i zeni z 300% przebidka. Jakby sie jakis jednak kibic zapomnial i nie zakupil biletu wtedy masz szanse go dostac. Z reszta na Camp Nou koles ktory oprowadza po stadionie mowil ze bilety na wszystkie mecze mozna kupic poza tym jednym sczegolnym. Jezeli bilet Cat 2 w kasie kosztujeokolo 80 euro a na tej stronce 550 to trzeba byc ciemna masa aby nei skumac ocb. Prawa rynku i tyle. pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 lip, 2005 09:46 
Łowca autografów

No OK. Czyli na kazdy inny mecz ligowy nie musze sie bawic w jakies zamawianie tylko spokojnie kupie w kasie przed meczem? Jesli tak to pozostaje meczyk z Deportivo albo Athletico.
A jak sprawa wyglada z meczami LM?
I spoko, pytam bo nie wiem a chce sie dowiedziec.
Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 lip, 2005 11:08 
Last warning

Co do Depor to powiem tak: w zeszlym sezonie meczyk mial byc w sobote a bilety w kasie byly w srode i bylo ich jescze bardzo duzo. Tak wiec Na lige raczej sie dostaje bez problemu chociaz wiadomo ze jak bardzo atrakcyjny przeciwnik to trzeba sie szybciej zaopatrzyc. Na lige Mistrzow raczej nei ma problemow z zakupem, ale wiadomo ze tego biletu nie kupisz 10 minut przed meczem tylko pare dni wczesniej.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 lip, 2005 14:10 
Łowca autografów

Jasne. Dzieki. Wychodzi na to ze trzeba byc w Barcelonie jakies 2-3 dni przed meczem. Zatem moj plan ktory zakladal przybycie do Barcelony w dniu meczu z zamiarem kupna biletu w kasie spalil na panewce.
Wybierasz sie moze na jakis mecz?

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 lip, 2005 14:33 
Last warning

Tak. Wybieram sie na jesieni na Lige Mistrzow i na La Liga ale kiedy konkretnei to jesczenei wiem. Przypuszczalnie bedzie to padziernik badz listopad.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 lip, 2005 06:26 
Łowca autografów

Ja tez sie wybieram. Sadzisz ze nie bedzie problemu z biletami?
A moze zeby nie zasmiecac forum obgadamy sprawe na gg?
Oto moj 1793483
Zapraszam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 lip, 2005 15:38 
Amateur/Aficionado

Chcialbym jechac teraz do barcelony i obejrzec superpuchar lub gampera lecz nie chce jechac w ciemno bo watpie abym kupił bilety na te mecze 10 minut przed meczem. Wiecie moze gdzie to mozna kupic ? moze jakos przez internet lub po prostu ktos moze załtawic te bilety? Pozdro.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 732 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1