Teraz jest Pn 23 wrz, 2019 03:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 20 sie, 2014 16:01 
Łowca autografów

witam a ja chciałbym zapytac bo nie wiem czy trafiłem w dobry dział o to czy ktoś podróżował do Barcelony samochodem i mógł opisać jaką trasą jechał, gdzie się zatrzymywał np. na spanie i ile go to wyniosło. jeżeli zły dział to prosiłbym o naprowadzenie mnie na odpowiedni.

PostNapisane: Wt 28 paź, 2014 10:26 
Łowca autografów

Witam wybieram się jeszcze w tym roku na mecz Barcy oczywiście na Camp Nou, czy orientujecie się czy są organizowane takie wyjazdy z Polski. Najlepiej byłoby samolotem tanimi liniami lotniczymi ale autokarem też mogę jechać. Jeśli ktoś coś wie z góry dzięki za odpowiedź. Czekam z niecierpliwością.

PostNapisane: Cz 02 kwi, 2015 21:30 
Łowca autografów

Czy wybiera się ktoś na któreś z tych dwóch spotkań?

Z tego co mi wiadomo jest zorganizowany wyjazd przez FCBP na Valencie. Czy są jeszcze jakieś osobniki z po za grona członków, którzy planują wyruszyć na własną rękę?

Druga sprawa - na który mecz będzie łatwiej dostać bilet, LL czy LM? Ogólnie zakładam - co do meczu z Valencią(pomimo kalibru), że jednak będzie szansa na zakup bilet w kasach. Czy dobrze zakładam?
A jak się sprawa ma w przypadku Champions League? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale kiedyś się chyba orientowałem, to chyba było dużo więcej wolnych biletów na LM właśnie niż na jakiś ligowy mecz kalibru Valencia, Sevilla czy ATM.

Rozważam, przelot Wawa(Chopin)-Barcelona(El Prat) - póki jeszcze ceny do przyjęcia, choć to pewnie na dniach się diametralnie zmieni...

I jeszcze pytanie poboczne :) Jak wygląda sprawa pogody/temperatury w okolicach tych spotkań. Wiem, że to dopiero kwiecień, ale łudzę się można by plaże odwiedzić...Sprawdzałem też jakieś średnie temperatury miesięczne dla Barcelony, ale jak to wygląda w praktyce, kiedy zaczyna się tam sezon plażowy. U nas w PL, zdarzało się, że już w maju zdarzało się kąpać, więc może tam ze względu na klimat może już w kwietniu...

PostNapisane: Pt 03 kwi, 2015 10:34 
Segunda Division

plastek87 napisał(a):
Czy wybiera się ktoś na któreś z tych dwóch spotkań?

Z tego co mi wiadomo jest zorganizowany wyjazd przez FCBP na Valencie. Czy są jeszcze jakieś osobniki z po za grona członków, którzy planują wyruszyć na własną rękę?

Druga sprawa - na który mecz będzie łatwiej dostać bilet, LL czy LM? Ogólnie zakładam - co do meczu z Valencią(pomimo kalibru), że jednak będzie szansa na zakup bilet w kasach. Czy dobrze zakładam?
A jak się sprawa ma w przypadku Champions League? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale kiedyś się chyba orientowałem, to chyba było dużo więcej wolnych biletów na LM właśnie niż na jakiś ligowy mecz kalibru Valencia, Sevilla czy ATM.

Rozważam, przelot Wawa(Chopin)-Barcelona(El Prat) - póki jeszcze ceny do przyjęcia, choć to pewnie na dniach się diametralnie zmieni...

I jeszcze pytanie poboczne :) Jak wygląda sprawa pogody/temperatury w okolicach tych spotkań. Wiem, że to dopiero kwiecień, ale łudzę się można by plaże odwiedzić...Sprawdzałem też jakieś średnie temperatury miesięczne dla Barcelony, ale jak to wygląda w praktyce, kiedy zaczyna się tam sezon plażowy. U nas w PL, zdarzało się, że już w maju zdarzało się kąpać, więc może tam ze względu na klimat może już w kwietniu...

Ja wybieram sie na to spotkanie (Valencia) ale wszystko organizuję sobie sam jako,że mieszkam w Bastii to najlepsze i najtańsze połączenie mam z Pizy do Barcelony (do Italii promem z Bastii).
Nie chcę się czepiać ale "z po za" razi w oczy jak cholera."Spoza" byłoby znacznie lepiej :idea:
Na Ligę Mistrzów do Paryża nawet się nie wybieram.350 euro to minimum za bilet a i tak będzie ciężko dostać.Do Barcelony bardzo chętnie ale gdzie nie zajrzę już nie ma.Albo źle szukam albo wyprzedane.Na zakup przed meczem z PSG nie liczę,bo z drugiej ręki będą kosmicznie drogie a nie sądzę by były w wolnej sprzedaży.
Jak ktoś coś będzie miał to mnie intersują 2 sztuki na Barca -PSG.

PostNapisane: Pt 03 kwi, 2015 20:22 
Łowca autografów

Rzeczywiście 'z po za' dziwnie wygląda jak się na to dzisiaj patrzę... zastanawiałem się w sumie ze 3 razy jak napisać. Widać dyktanda na 100% bym nie napisał, no ale nie o tym ;)

Jest może wśród forumowiczów jakaś osoba, która mieszka na stałe w Barcelonie, i mogła by w paru słowach podsumować jak teraz pogoda wygląda, i kiedy ew. najwcześniej można liczyć na gorące dni, ciepłe noce? Fajnie by było jakby się udało utrafić jakiś meczyk w okresie letnim. Ale wiadomo, że sezon w lecie nie trwa :/ Próbuję wykombinować tak, żeby to jakoś połączyć, ale wydaje mi się, że jednak chyba kwiecień to jeszcze nie to. A szkoda bo Valencia to jednak wyższa półka niż Getafe, RSSS czy Depor w obecnej formie...

Wycieczka krajoznawczo-wypoczynkowa w połączeniu z meczem to już inny temat. Można by wtedy automatycznie zwiększyć budżet na cały wyjazd, i lepiej skorzystać na całym wyjeździe.

PostNapisane: Pn 06 kwi, 2015 13:06 
Segunda Division

plastek87 napisał(a):
Rzeczywiście 'z po za' dziwnie wygląda jak się na to dzisiaj patrzę... zastanawiałem się w sumie ze 3 razy jak napisać. Widać dyktanda na 100% bym nie napisał, no ale nie o tym ;)

Jest może wśród forumowiczów jakaś osoba, która mieszka na stałe w Barcelonie, i mogła by w paru słowach podsumować jak teraz pogoda wygląda, i kiedy ew. najwcześniej można liczyć na gorące dni, ciepłe noce? Fajnie by było jakby się udało utrafić jakiś meczyk w okresie letnim. Ale wiadomo, że sezon w lecie nie trwa :/ Próbuję wykombinować tak, żeby to jakoś połączyć, ale wydaje mi się, że jednak chyba kwiecień to jeszcze nie to. A szkoda bo Valencia to jednak wyższa półka niż Getafe, RSSS czy Depor w obecnej formie...

Wycieczka krajoznawczo-wypoczynkowa w połączeniu z meczem to już inny temat. Można by wtedy automatycznie zwiększyć budżet na cały wyjazd, i lepiej skorzystać na całym wyjeździe.

To znaczy,że chcesz spać "pod chmurką" ? Koniec kwietnia jest już ciepło a okres letni to jednak piekło.Mnie przynajmniej nie przypada do gustu tamten klimat.Sam mieszkam w ciepłym klimacie i na połowę lipca i cały sierpień przyjeżdżam w rodzinne strony do Polski.Mimo kilkunastu lat nie mogę przywyknąć.
Na Valencię możesz śmiało się wybrać.
Użytkownik Cule a muerte mieszka w Katalonii,możesz od niego zaczerpnąć wiedzy o aktualnej sytuacji.

PostNapisane: Śr 08 kwi, 2015 01:50 
Pichichi

plastek87 napisał(a):

W okresie kwietnia masz temperatury w granicach 15-20ºC, ale noca oraz wczesnymi rankami potrafi byc chlodno. Mozliwe sa i opady desczu, tym bardziej ze w pasie Hiszpanii w którym ja mieszkam (Lewant Hiszpanski-Costa Azahar konkretnie) od 2 lat ramy czasowe, w których nastepowala zmiana na cielpo/zimno sie przesuwaja. Najwczesniej na gorace dni mozna liczyc w czerwcu, ale cieplo zaczyna sie w maju. Chlod w Barcelonie bedziesz odczuwal bardziej poniewaz jest ona polozona nad morzem oraz blisko gór.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 01 maja, 2015 12:38 
Segunda Division

Witajcie. We wrześniu mam zamiar wybrać się na wakacje do Barcelony. Bilety lotnicze mam raczej ogarnięte, pozostaje kwestia noclegów. I właśnie odnośnie tego mam pytanie. Czy ktoś z Was może polecić jakieś w miarę tanie, w miarę przytulne miejsca?

Tytuł: Wakacje
PostNapisane: Cz 21 maja, 2015 16:35 
Łowca autografów

Chciałbym się was zapytać czy znacie może jakieś fajne i tanie hotele/mieszkania w Barcelonie do wynajęcia, pierwszy raz chciałem się wybrać w taką podróż i nie mam rozeznania w tych kwestiach.

Tytuł: Re: Wakacje
PostNapisane: Pt 22 maja, 2015 21:23 
El Crack Total

Polecam http://airbnb.com

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Pt 10 lip, 2015 18:50 
Łowca autografów

Witam

Organizuje wypad na mecz Barcelony , październik /listopad , wiem że nie ma jeszcze terminarzu ale jestem typem człowieka który lubi planować wszystko szybciej to raz , a dwa , że chce zobaczyć jakie będzie zaintersowanie :)

Miasto znam , byłem tam parę razy ,nocleg też mam obcykany ,koszt za dobę mniej więcej 20 euro (może uda mi się zejść z ceny przy większej ilości osób )to nie jest Hostel tylko mieszkanie którzy wynajmują Polacy dla turystów :)jeszcze jest jedna istotna informacja mianowicie mieszkam w Dublinie więc ewentulane spotkanie będzie na miejscu (na lotnisku ):)wszystkich zaintersowanych prosze o kontakt tutaj lub na derus@wp.pl pozdrawiam

PostNapisane: Cz 05 maja, 2016 22:00 
Piwowar domowy

Mówiło się o tym od dawna i okazuje się, że się ziszcza. W Bcn mają turystów po dziurki w nosie;)

PostNapisane: Pn 20 cze, 2016 13:32 
Łowca autografów

Czy ktoś z Was wybiera się do botigi w Barcelonie do sierpnia? Potrzebuję pomocy w zakupie koszulki dla syna.

PostNapisane: Pn 20 cze, 2016 13:40 
Piwowar domowy

Będę na chwilę w Bcn za niecały miesiąc. Być może jest szansa, żebym wpadł do którejś;)

PostNapisane: Śr 22 cze, 2016 08:22 
Pichichi

patpul napisał(a):
Będę na chwilę w Bcn za niecały miesiąc. Być może jest szansa, żebym wpadł do którejś;)

W okolicach 30-ego czerwca jestem w BCN.

Sent from my Motorola Moto G2

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."

PostNapisane: Śr 22 cze, 2016 09:06 
Piwowar domowy

Szkoda, bo ja się tam pojawię w czwartek, 14 lipca po południu, a w poniedziałek (18 lipca) spadam do PL. Natomiast 12 i 13 lipca będę trochę bliżej Ciebie, bo w Tarraco;). Zastanów się, czy nie chciałbyś w tym czasie raz jeszcze wyjechać nieco na północ;)

PostNapisane: Śr 22 cze, 2016 12:58 
Pichichi

patpul napisał(a):
Szkoda, bo ja się tam pojawię w czwartek, 14 lipca po południu, a w poniedziałek (18 lipca) spadam do PL. Natomiast 12 i 13 lipca będę trochę bliżej Ciebie, bo w Tarraco;). Zastanów się, czy nie chciałbyś w tym czasie raz jeszcze wyjechać nieco na północ;)

Tarragona rozumiem? Moge sie pofatygowac. Zjemy obiad :D

PostNapisane: Śr 22 cze, 2016 13:42 
Piwowar domowy

O widzisz:) I to jest bardzo konkretna odpowiedź. Z Girony przyjedziemy (z kolegą mym, którego postanowiłem trochę obwieźć po Katalonii, bo nie był nigdy:P) we wtorek pewnie około późnopopołudniowych godzin. I dopiero w czwartek do Bcn. Także ten;) Reszta na prv - powinieneś zresztą mieć gdzieś mój e-mail, bo kiedyś coś Ci do poczytania podsyłałem, ale nie zrecenzowałeś:P

pzdr.
pp

PostNapisane: Śr 13 lip, 2016 18:37 
Piwowar domowy

No i bardzo sympatyczne spotkanie :) Wiadomo, ta piwna na "l" i inna walka o przeżycie :P Mam nadzieje, że do spotkania na ziemi warmińskiej ;) Teraz plażing a od jutra Barceloning:D

PostNapisane: Śr 13 lip, 2016 21:52 
Pichichi

Bardzo sympatycznie bylo, no i od czasów studenckich tyle piwa nie wypilem :D Pozarlo sie, popilo, pogadalo i pozwiedzalo. Pogoda wysmienita i towarzystwo wyborne. Czego chciec wiecej? Trzymaj sie!! Udanej reszty pobytu!

Ostatnio edytowano Śr 30 lis, 2016 17:14 przez Culé a muerte, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1