Teraz jest Wt 17 wrz, 2019 06:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 15 maja, 2014 14:08 
El Crack Total

Z Twittera:
Cytuj:
If Barcelona win the Liga, there won't be a street parade on Sunday. Celebrations would only be at the Camp Nou on Saturday. #fcblive [rac1]

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Pn 19 maja, 2014 18:23 
Amateur/Aficionado

Panowie, czy podane tutaj ceny i godziny są aktualne?
http://www.fcbarca.com/muzeum-camp-nou-experience.html

PostNapisane: Pn 19 maja, 2014 18:33 
Pichichi

Dorośli i członkowie penyi na pewno, reszta nie wiem. Byłem na majówce to te znam, reszty nie sprawdzałem :)
Co do fotek gdzie cie wstawiają w różne tła albo z pucharem to jedna 15E a jak sie brało 2 to 25E, więcej - nie wiem.

PostNapisane: Wt 20 maja, 2014 02:24 
El Crack Total

O ile pamiętam, to w sierpniu 2013 za dwie osoby zapłaciłem ponad 50€ (max 27€/osobę), ale postaram się to sprawdzić po robocie. Nie wykluczone, ze faktycznie jest to 23€, ale kto by się ceną przejmował ;)

Kup bilety przez internet lub w budkach na mieście (np. na Rambli, przy Sagradzie), bo kolejka przy kasach jest nieziemska i szkoda stać.

EDIT: tak 23€ od osoby.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Wt 20 maja, 2014 17:41 
Amateur/Aficionado

Jak to jest z tymi autobusami jeżdżącymi po najważniejszych punktach Barcelony, jak to działa, to coś typu wsiadasz do jednego, idziesz sam zwiedzasz np Sagradę, kończysz, czekasz na następny i jedziesz dalej, jeśli tak to ile to kosztuje i czy warto?

Hotel Coronado, Carrer Nou de la Rambla, Barcelona, <niestety gdy chcę dać link z google maps bo pokazuje mi hotel Coronado ale w Zurychu>

Tutaj moja lokalizacja na następne cztery dni i mam 2 pytania:
1. Gdzie znajduję się najbliższy klubowy punkt, gdzie kupię bilety do muzeum itp?
2. Jakiś fajny pub w okolicy który polecacie, żebym mógł obejrzeć finał w sobotę?

PostNapisane: Wt 20 maja, 2014 19:24 
Pichichi

Ja tych autobusów nie widziałem, ale Metro to jest boskie :D Ino mapke ze stacjami sobie ogarnij, na stacje nowe przyjeżdża co około 5 minut. Bilet T-10 10.50E ( 10 przejazdów ). Mi tam pasowało. Dojedziesz i na Sagrade i ze stacji jednej do Camp Nou jest 5 max 10 minut na piechote.

PostNapisane: Wt 20 maja, 2014 19:50 
Piwowar domowy

László Kubala napisał(a):
Jak to jest z tymi autobusami jeżdżącymi po najważniejszych punktach Barcelony [] jeśli tak to ile to kosztuje i czy warto?

Trzy linie - żółta, niebieska i czerwona. Pierwsza z nich tylko w sezonie (chyba już powinna kursować). To dobry sposób dla leniwych, albo obawiających się wziąć mapę w rękę, samemu zwiedzać i zdobywać wiedzę. Ewentualnie dla tych, którzy chcą zobaczyć wszystko na raz czyli nic. Nigdy nie korzystałem, nie wiem ile teraz kosztuje. Autobusy ruszają z Plaza Catalunya. Bilety albo w specjalnym punkcie albo w głównej informacji turystycznej pod placem. Do łapy dostaniesz też mapkę z trasami i obiektami, przy których się zatrzymują autobusy.

László Kubala napisał(a):
Hotel Coronado, Carrer Nou de la Rambla

Proponuję wybrać się na Ramblę. To nie jest daleko W górnej jej części (czyli w pobliżu Kolumba) jest sieciówa - SportBar połączony z Subwayem. Bez kłopotu obejrzysz. W tygodniu bywały dobre promocje na żarcie i na napitki.
Najbliższa Botiga tymczasem w budynkach między Rambla del Mar a oceanarium - tam jest taki spory kompleks handlowy. Bilety na mecze na pewno też w SportBarze - tam jest punkt oraz w kioskach na Rambli - drożej, niż przy CN. Nie wiem, jak w kwestii muzeum.

PostNapisane: Wt 20 maja, 2014 23:17 
El Crack Total

Coś koło dwudziestu paru € za dzień i trzydziestu paru € za dwa dni jazdy tymi autobusami. Ja widziałem tylko dwie linie i o ile pamiętam to różne firmy je prowadzą, więc bilet obowiązuje na jedną. Z racji mojej miejscówki w BCN najczęściej widziałem stojące pod Sagradą. I też polecam Metro z biletem T-10 - bardzo łatwo ogarnąć.

PostNapisane: Śr 21 maja, 2014 06:58 
Piwowar domowy

Nie wiem ile firm, ale - w przypadku Barcelona Bus Turistic - proponowane są trzy trasy przejazdu, czyli linie (zielona, nie żółta, jak wcześniej pisałem). I na pewno w tym miejskim przypadku bilet obowiązuje na wszystkie trzy linie, ale - i tu akurat masz rację - w zależności od wybranej opcji, dzień lub dwa podróżowania. Punktem wspólnym jest Plaza Catalunya.

To kolejny raz odeślę w tym temacie do strony głównej informacji turystycznej: http://bcnshop.barcelonaturisme.com/ECV ... c3lXHCQA-u

Tam najwięcej przydatnych informacji.
A że but, ewentualnie metro, to najlepszy sposób zwiedzania (nie tylko) tego miasta, to nie ulega wąttpliwości.

PostNapisane: Pt 06 cze, 2014 08:58 
Łowca autografów

Witam kolegow, mam kilka pytan w temacie . Plánuje spelnienie marzenia z dziecinstwa - mecz Barcy na Camp ňou . Wyjazd planuje na 2ga polowe wrzesnia . Nie zalezy mi jaki bedzie to mecz , wazne zeby byc "tam". Wyjazd z UK .Jak jest z kupnem biletow ? Mozna kupic na oficiálnej stronie, bez bycia membersem ? Jakie sa +\- ceny . Co z terminarzem ? Jest jakis wstepny , i kiedy bedzie juz dokladny ? Bo w polowie lipca chcialbym juz zabookowac wszystkie bilety i hotel. Z góry dzieki za odpowiedzi.

PostNapisane: Pt 06 cze, 2014 09:35 
Pete Sampras

wojtesw napisał(a):
Co z terminarzem ? Jest jakis wstepny , i kiedy bedzie juz dokladny ? Bo w polowie lipca chcialbym juz zabookowac wszystkie bilety i hotel.

Terminarz jest z tego co pamiętam publikowany w drugiej połowie lipca, więc radziłbym się wstrzymać. A jak już terminarz będzie, to pamiętaj, że dokładna data meczu jest podawana na około 10 dni przed spotkaniem, to że w terminarzu będzie data niedzielna, nie oznacza, że mecz będzie w niedzielę, bo może też być w sobotę (piątek i poniedziałek są mało prawdopodobne).

Bilety kupisz w dniu meczu/dzień przed meczem w kasie pod stadionem, więc tym bym się nie martwił. No chyba że byłoby to GD, to wtedy nie.

PS. W okolicach połowy września są jakieś mecze reprezentacyjne, więc liga wtedy nie gra.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: N 29 cze, 2014 15:47 
Łowca autografów

Mam zamiar wybrać się do Barcelony na początku września z jednym lub dwoma kolegami. Prawdopodobnie na tydzień. Macie może jakieś tanie sprawdzone noclegi? Przy okazji chcielibyśmy się załapać na jakiś mecz, czy na kilka dni przed meczem nie będzie probemu z kupnem biletu? Do tego ile kosztują bilety na mecze ligowe? Z góry dzięki za odpowiedź :)

PostNapisane: N 29 cze, 2014 17:05 
Pete Sampras

piwlak napisał(a):
Przy okazji chcielibyśmy się załapać na jakiś mecz, czy na kilka dni przed meczem nie będzie probemu z kupnem biletu?

O ile to nie będzie GD, to nie będzie problemu.

piwlak napisał(a):
Do tego ile kosztują bilety na mecze ligowe?

Zależy od rywala i miejsca. Cennika na przyszły sezon jeszcze nie ma, więc ciężko powiedzieć, co zarząd wymyśli.

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Śr 23 lip, 2014 21:46 
MVP

Bilety ulgowe na zwiedzanie Camp Nou to obowiązują dla wszystkich uczniów, czy tylko do określonego wieku ?

PostNapisane: Cz 24 lip, 2014 14:20 
Łowca autografów

Ktoś się może orientuje kiedy można się spodziewać cennika biletów na mecze? Albo może się orientujecie ile mniej więcej trzeba dać za najtańsze bilety na mecz z Athletic Bilbao?

Ostatnio edytowano Cz 24 lip, 2014 17:24 przez piwlak, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz 24 lip, 2014 16:56 
Pete Sampras

piwlak napisał(a):
Albo może się orientujecie ile mniej więcej trzeba dać za najtańsze bilety na mecz z Athletico Bilbao?

Nie będziemy grać z Athletico Bilbao. :]

PostNapisane: Cz 24 lip, 2014 17:23 
Łowca autografów

Yep- sorry oczywiście Athletic- literówka :oops:

PostNapisane: Cz 24 lip, 2014 19:32 
Pete Sampras

Cennika jeszcze nie ma i nie wiem, kiedy będzie, ale spodziewałbym się ceny w granicach 75-80 Euro za trybunę za bramką.

PostNapisane: So 26 lip, 2014 21:35 
Tercera Division

Jest mozliwe zmiescic sie w 2000zł, przelot max 700zł bo juz za pozno na lepsze ceny, spanie w hostelu z 8-10 łozek, moze do 20 euro za noc by sie udalo zmiescic, i tak licze ze z 600 zł by zostało na jakies bilety metra, jeden na mecz i jedzenie, pobyt tak 7-8 dni w terminie gdzies miedzy 15 a 30 sierpnia 2014

PostNapisane: N 27 lip, 2014 20:33 
Łowca autografów

Wybiera się ktoś może na Puchar Gampera?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1