Teraz jest Śr 27 maja, 2020 16:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 08 wrz, 2013 11:32 
Pete Sampras

reflex napisał(a):
PS: Gdzie najlepiej siadać ? Chcielibyśmy z moją partnerką być w miarę blisko murawy

To nie jest najlepsza opcja, lepiej siedzieć na pierwszym piętrze, bo nie jest jeszcze bardzo daleko od murawy, a patrzysz z góry, dzięki czemu wszystko widać. Zza bramki, z pierwszego piętra widać bardzo dobrze, niżej już byłby problem z widzeniem tego, co jest pod drugą bramką. Z trybuny za linią boczną aż takiej różnicy pewnie nie ma, ale też z góry widać lepiej.

reflex napisał(a):
6.10 wypada w niedzielę. Planujemy przyjechać w piątek i zostać do poniedziałku. Rozumiem, że terminarz jest ruchomy ale jeżeli nastąpi zmiana to raczej na sobotę 5.10 niż 7.10(poniedziałek) czy też jest taka opcja ?

Jest możliwość, że mecz będzie w poniedziałek, ale to bardzo wątpliwe, zwłaszcza przed przerwą reprezentacyjną, kiedy piłkarze muszą po meczu jechać na zgrupowanie.

reflex napisał(a):
Często przecież trenerzy kadr proszą o odrobinę odpuszczenia swoim chłopakom w tych meczach przed przerwą. Myślicie, że warto zaprzątać sobie tym głowę ?

Może kiedyś, gdy kadry były ważniejsze, ktoś w klubie by takiej prośby posłuchał, obecnie to nie ma znaczenia albo wręcz przeciwnie - niech gra w klubie cały mecz, to może na kadrze uznają, że jest zmęczony i go nie wystawią, to wróci wypoczęty. :wink:

Bilety dasz radę kupić po przylocie w kasie na miejscu, aczkolwiek jeśli nastawisz się na konkretną trybunę i chcesz mieć pewność, że to na nią dostaniesz wejściówki, to lepiej kup przez internet na stronie Ticketmaster.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: N 08 wrz, 2013 19:05 
Łowca autografów

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze powiedzieć jak to jest z meczami LM ? Bo może byśmy się wybrali na ten mecz teraz z Ajaxem zamiast tego październikowego. Czy łatwo o bilety na te 72h przed czy zdecydowanie lepiej wybrać się na ligę? Pozdrawiam.

PostNapisane: N 08 wrz, 2013 20:00 
Pete Sampras

Na meczu LM nie byłem (znaczy byłem, ale na wyjeździe), więc ciężko mi odpowiadać na bazie własnego doświadczenia, ale fakt, że w fazie grupowej nie ma kompletu widzów sugeruje, że zawsze da się te bilety kupić przed meczem.

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: N 08 wrz, 2013 20:24 
Piwowar domowy

Pisałem na poprzedniej stronie. W 2009 roku na 1/8 finału z Lyonem spokojnie dostałem ze dwa dni przed meczem w przystadionowej kasie. Więc myślę, że na grupę z Ajaksem nie powinno być kłopotu żadnego.

PostNapisane: Wt 10 wrz, 2013 14:59 
Łowca autografów

Lecimy na mecz 5.10. Wydaje mi się, że nie powinno być problemów z biletami to zwykły ligowy mecz a takie z moich obserwacji nie przyciągały na Camp Nou tłumów także liczę, że wszystko powinno być ok. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś konkretny sektor, którego szukać ? Chciałbym tak raczej po środku boiska. I chciałbym jeszcze zapytać czy kupując na stronie głównej muszę się jakoś dodatkowo rejestrować wcześniej czy tylko w trakcie procesu zakupu poproszą mnie o dane na bilety ? I czy w przypadku drukowania biletów we własnym zakresie zobowiązany jestem do okazania( jeżeli będą chcieć) karty kredytowej, która dokonałem zakupu czy tylko wydruk biletów wystarczy. Pozdrawiam!

PostNapisane: Wt 10 wrz, 2013 18:19 
Łowca autografów

Wybieram się na mecz derbowy w terminie 1-6 listopada może jedzie jakaś bratnia dusza ?

PostNapisane: Śr 11 wrz, 2013 14:29 
Łowca autografów

Hej hej znowu ja :)
Jeszcze chcialem wrzucic szybko jedno pytanie odnosnie wyjazdu, troche offtopowe ale mam nadzieje, ze wybaczycie :D

Na której trybunie siedza ultrasi? :) Zebym sie tam nie wbil z dziadkiem :D

Dzieki!

PostNapisane: Śr 11 wrz, 2013 19:52 
Łowca autografów

Witam

W sieci przeczytałem, że dziecko do 7 roku życia może wejść na mecz na CN bezpłatnie - niestety nie potrafię znaleźć tej informacji na stronie klubu. Czy ktoś z Was wie jak wygląda sytuacja z biletami dla dzieci (w szczególności czy dziecko może mieć 7 lat czy być poniżej 7-go roku życia). Sprawa jest ważna bo chcę jechać w listopadzie na mecz z Granadą i mam problem z rezerwacją miejsc koło siebie, a syn powiedział, że jak nie będzie siedział obok mnie to nie pojedzie :)

PostNapisane: Cz 12 wrz, 2013 13:18 
Pichichi

Z tego co wiem, to poniżej 6 roku życia wchodzi się za darmo. Dla dzieci 6-13 jest taniej bodaj o 6 euro. Tutaj możesz kupić bilety wstępu przez internet ze zniżką. Mam nadzieję, że link się otworzy, ponieważ mi coś fiksuje internet i jak kopiowałem, to się otwierał, a teraz strajkuje.

http://bcnshop.barcelonaturisme.com/Mus ... Ul4jldLy1w

PostNapisane: Pt 13 wrz, 2013 10:57 
Łowca autografów

Dzięki za link - u minie działa bez problemu i bilety faktycznie da się kupić ale nie ma wyboru miejsc (mogę jedynie wybrać kategorię) a tak jak pisałem chciałbym żeby mały siedział obok mnie. Pozdrawiam

PostNapisane: Pt 13 wrz, 2013 15:16 
Łowca autografów

Witam wybiera się ktoś na mecz z espaniolem /milanem w listopadzie pozdrawiam

PostNapisane: So 14 wrz, 2013 18:06 
Pichichi

Zaraz zaraz - to mi się coś pomerdało - myślałem, że chodzi o bliety do muzeum i tego dotyczy ta strona. Na mecz to przez oficjalną musisz kupować - tak najlepiej. A co do dzieci wpuszczanych na mecz - do 7 lat włącznie z tego co wiem... o! Nawet mam cytat z oficjalnej strony Barcelony:

Cytuj:
We remind you that children aged up to 7 years can enter the stadium free of charge as long as they are accompanied by an adult.

Z tym, że to może dotyczyć tylko socios. Najlepiej napisz do nich - może ci odpowiedzą. Albo zapytaj na forum fcbp.pl - tam na pewno ktoś ci odpowie.

PostNapisane: N 15 wrz, 2013 17:10 
Łowca autografów

hej, mam takie pytanko - orientuje się ktoś w jakich granicach oscylują ceny biletów na gran derbi na camp nou? czy w ogóle jest szansa je dostać? chodzi mi o najbliższe ligowe starcie

PostNapisane: Pn 16 wrz, 2013 16:06 
Primera Division

Na ile można ufać ofertom biur podróży jeśli chodzi o wyjazd na mecz Barcelona : Real ? Opłacalne to w ogóle ?

mike.fusion.net.pl

PostNapisane: Wt 17 wrz, 2013 17:56 
Amateur/Aficionado

nie wiem na ile ufać, ale na pewno nieopłacalne

PostNapisane: Śr 02 paź, 2013 17:44 
Łowca autografów

Witam. Powiedzcie mi proszę czy kupując bilety na stronie FCB na biletach pojawia się imię i nazwisko osoby, której dane są przy karcie kredytowej ? Nie mam wystarczającego limitu już u siebie na karcie żeby zapłacić za bilety więc pytam czy ktoś z Was już kupował bilety na cudzą kartę ? Wymagają jej okazania na wejściu ? Proszę o pomoc.

PostNapisane: Śr 02 paź, 2013 19:21 
El Crack Total

Nie wymagają. Sprawdzają tylko czy bilet jest ważny. Czy jest tam nazwisko - w tej chwili nie pamiętam i nie mogę sprawdzić.

Jednak do odbioru biletu w kasie (przy zakupie przez stronę klubu) lub automat (przy zakupie przez stronę ticketmaster) będzie potrzebna karta. Chociaż w sumie o ile pamiętam po zakupie na stronie klubu można bilety sobie w domu wydrukować, więc jakieś wyjście masz.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Cz 24 paź, 2013 08:47 
Łowca autografów

Chcemy z kumplami jechać w styczniu na mecz Barcy z Malagą.
Transport i nocleg już załatwiony, pozostaje jedynie kwestia biletu na mecz.

Na stronie Barcy wszystkie wolne miejsca są raczej porozrzucane po całym stadionie, ale udało się nam znaleźć 3 wolne miejsca obok siebie. Jednak są one na wysokim piętrze i za bramkami.

Pomyśleliśmy, że jak już jedziemy, to warto dołożyć trochę pieniędzy i mieć lepsze miejsca.
I tu rodzi się pytanie, czy na miejscu, w Barcelonie będzie można bez problemów kupić bilet na lepsze miejsca w kasach przed stadionem? Czy lepiej nie ryzykować i brać te przez internet? Chodzi o styczniowy mecz z Malagą na Camp Nou.

PostNapisane: Cz 24 paź, 2013 12:32 
Pete Sampras

Spokojnie kupisz na miejscu w kasie.
A zza bramki widać całkiem dobrze.

PostNapisane: Pt 01 lis, 2013 09:03 
Amateur/Aficionado

Udało mi się ogarnąć darmową wejściówkę na mecz w środę z Milanem, więc mam jeden bilet do oddania. Koszt 58e, czyli po cenie nominalnej. Proszę o pilny kontakt przez pm lub 505 498 646.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1