Teraz jest Wt 17 wrz, 2019 05:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: AUTOGRAFY!
PostNapisane: So 18 cze, 2011 20:36 
Łowca autografów

Witam. Moja koleżanka jest wielką fanką Barcelony i pomyślałam że na jej 18 idealnym prezentem byłyby autografy piłkarzy :) Zastanawiałam się nad napisaniem listu do klubu, szczególnie że zaczynają się wakacje i mogłabym się w to pobawić. Czy to się może udać? :) Czytałam poprzednie wątki na ten temat ale ostatnie posty są sprzed 2-3 lat.
Czy ktoś z Was pisał w ostatnim czasie prośbę o autografy albo przynajmniej orientuje się jak to teraz wygląda? Czy odpisują na listy, teraz gdy zaczynają się wakacje, czy lepiej poczekać do września? Co najlepiej w takim liście napisać by uzyskać odpowiedź? Bardzo proszę o pomoc :aniolek:[/b]

Tytuł:
PostNapisane: So 18 cze, 2011 22:06 
Segunda Division

na allegro kup. łatwiej, szybciej i 100% pewności że wyślą.

Tytuł:
PostNapisane: So 18 cze, 2011 22:13 
Łowca autografów

Nie chcę kupować na allegro, chcę spróbować sama je zdobyć. Jeśli nie jesteś w stanie mi pomóc to nie pisz tak bez sensu.

Tytuł:
PostNapisane: So 18 cze, 2011 23:49 
Fishermans Friend

Na Allegro kup

Tytuł:
PostNapisane: N 19 cze, 2011 08:43 
-#matti

Ja ongiś próbując wysyłać listy otrzymałem jakieś około 57 przesyłek z plakatem i nadrukowanymi autorgrafami, ale jedna przesyłka zawierała karty z autografami R10, Valdesa, Larssona (którego koszulkę dzierżę na dzień dzisiejszy obecnie) i Etego. Da się, ale szansa wynosi 1%, że akurat komuś się zachce wsadzić karty piłkarzy wielkości dużej, takiej sporej nawet pocztówki z autografami. Allegro niestety najpewniejsze, ale kosztowne to będzie pewno. Nawet te plakaty jak ich miałem dużo wfhui to posprzedawałem po 15-35 (!) zł sztuka na Allegro, kiedy był ten boom na Barcelonę pierwszy, po LM Rejkarda. Także wiesz.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: N 19 cze, 2011 15:50 
Amateur/Aficionado

Wysłałem maila do nich rok temu, odesłali plakat i list z podziękowaniem. Niestety bez autografów ( a bardzo na to liczyłem :)

Co myślicie o wysłaniu do nich koszulki? Może podpisałoby się tam chociaż 2-3 zawodników, mógłby być to nawet Montoya z Jeffrenem i Fontasem, i tak byłbym w siódmym niebie ;D Rozważał ktoś w Was taki pomysł? Myślicie że mogłoby się to udać?

Tytuł:
PostNapisane: N 19 cze, 2011 18:54 
Primera Division

Po mailu to nie masz co naliczyć na autograf, tylko plakat ślą w tym wypadku. Sam dostałem 2 autografy Xaviego i Bojana ale musiałem wysłać do nich swoje fotki. Na tych forach kolekcjonerskich wszyscy obeznani mówią, że w tych większych klubach sekretarki podpisują. Nie wiem czy to prawda, ja tam wolę myśleć że oryginalny.

Alfredo Di Stefano

:hold: Adam Małysz :hold:
http://tnij.org/ajnstein

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 cze, 2011 20:37 
-#matti

Nie wiem czy by się domyślily, że koszulkę mają odesłać. Mogliby wywiesić gdzieś i podpisać, że to koszulka fana z jakiegoś dalekiego i zimnego kraju :lol4:

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lis, 2011 22:39 
Amateur/Aficionado

Wlasnie sobie siedze w Barcelonie bo bylem na mecsu z Saragossa. Dzisiaj rano udalem sie na ciutat esportiva de joan gamper aby zlapac pilkarzy wyjezdzajacych z treningu. Widzialem.wiekszosc razem z Pepem ale tylko Alves, Xavi, Thiago, Afellay, Busquets, Valdes, Dos Santos i Keita wyjechali glownym wyjazdem gdzie stali wszyscy kibice ale... Tylko Seydu sie zatrzymal i rozdawal autografy ; ( Jeszcze tyle ze Thiago szybe opuscil i mi 'hola' powiedzial jak go zawolalem ; ) Troche sie zawiodlem ale jak wroce do polski to odrazu sie biore za pisanie listu, nie z zadnego wzoru a swoja inwencja i poprosze o autografy ladnie i wrzuce zdjecie jakies zeby na nim najwyzej podpisali jeden czy dwoch.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 21 lis, 2011 22:46 
Basista prowadzący

Potuch napisał(a):
Tylko Seydu sie zatrzymal i rozdawal autografy ; (

I czego beczysz? Bez Keity ta cała Barcelonka, to by sobie mogła co najwyżej popatrzeć na puchary w TV. Jeśli masz jego autograf to ci szczerze zazdroszczę.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lis, 2011 10:35 
Amateur/Aficionado

sciahoo napisał(a):
Potuch napisał(a):
Tylko Seydu sie zatrzymal i rozdawal autografy ; (

I czego beczysz? Bez Keity ta cała Barcelonka, to by sobie mogła co najwyżej popatrzeć na puchary w TV. Jeśli masz jego autograf to ci szczerze zazdroszczę.

Gdzie becze pajacu? Chodzi mi o to ze "tylko" Keita sie zatrzymal a reszta przejechala i sie nie zatrzymala na te 30 sekund... Ciesze sie z jego autografu i ogolnie luvie Keite wiec sie nie spinaj...
I sie nie zgodze ze ta cala Barcelonka jak to nazwqles bez Seydu mogla by sobie popatrzec na puchary...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lis, 2011 16:35 
Basista prowadzący

Słuchaj nie wiesz, że mi jest teraz przykro z powodu twojego posta? Nazwałeś mnie pajacem, a to mnie bardzo boli. Kiedy byłem dzieckiem, to wszystkie dzieci się śmiały ze mnie i nazywały mnie pajacem, bo raz musiałem w szkolnym przedstawieniu grać klauna. To naprawdę nie jest przyjemne. Ja cię nigdzie nie obraziłem ;(

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lis, 2011 18:33 
Primera Division

No właśnie...

Na drugi raz bez spiny Potuch, więcej luzu ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 22 lis, 2011 19:07 
Łowca autografów

Bez przesady; Keita nie wnosi aż tyle. Twoje stwierdzenie jest bardzo śmiałe i nieprzemyślane. Wszyscy są ważni, i wszyscy przykładają się do wygrywania i zdobywania pucharów. A wymienianie pojedynczych osób, zwłaszcza Seydou Keity jest niewłaściwe.

PostNapisane: Cz 12 lip, 2012 11:40 
Łowca autografów

Cześć :)

Czytałem że wysyłająć pustą kopertę do FC Barcelony, oni w zamian przysyłają Ci coś.
Jak to działa? Mam wysłać do nich e-maila?

Proszę Was o pomoc

Pozdrawiam! VISCA EL BARCA!

PostNapisane: N 16 gru, 2012 12:17 
Łowca autografów

cześć mam pytanie czy wystarczy napisać emaila że jest się kibicem Barcelony i podać adres a oni wyślą plakat z autografiami? Jeżeli tak możecie podać adres?

PostNapisane: N 16 gru, 2012 20:17 
Amateur/Aficionado

baarteeq napisał(a):
cześć mam pytanie czy wystarczy napisać emaila że jest się kibicem Barcelony i podać adres a oni wyślą plakat z autografiami? Jeżeli tak możecie podać adres?

napisz miły, odręczny list i wyślij go pocztą tradycyjną.

adres:

FC Barcelona
Dała Bozia rączki 2?
milion-stron Google?
ESPANA

ps. ludzie czy naprawdę świat aż tak zszedł na psy, że wszystkim wydaje się, że wszystko im się należy, za darmo i z pocałowaniem ręki? ZA ŁAM KA.

PostNapisane: Cz 20 gru, 2012 13:41 
Łowca autografów

http://allegro.pl/autografy-leo-messi-f ... 81456.html

wiec zapraszam was wszystkich!!

PostNapisane: Wt 25 gru, 2012 22:30 
Amateur/Aficionado

Okej, wysyła się list. Sama wysłałam. Napisałam do zarządu a w środku dołączyłam list zaadresowany do Iniesty. Myślicie, że dojdzie? Dodałam jeszcze Międzynarodowy Kupon na Odpowiedź żeby zwiększyć szansę na autograf.
Pytanie...Czy na wszystkie listy odpowiadają? Bo już sobie wyobrażam ogrom listów od fanów i na każdy mają odpowiedzieć.
Patryczek napisał(a):
Cześć :)

Czytałem że wysyłająć pustą kopertę do FC Barcelony, oni w zamian przysyłają Ci coś.

Jak to działa? Mam wysłać do nich e-maila?

Proszę Was o pomoc

Pozdrawiam! VISCA EL BARCA!

A czy Ty dałbyś autograf czy cokolwiek za pustą kopertę? Co to wogóle za pomysł? :lol2:
baarteeq napisał(a):

'Witam. Jestem fanem Barcelony ble ble ble..."
Rzeczywiście. Mnóstwo jest niestety takich osób, a nic nie ma za darmo. Trzeba włożyć trochę wysiłku od siebie :)

Tytuł: Autografy
PostNapisane: Pt 31 maja, 2013 14:39 
Łowca autografów

Czy Ktoś z szanownych forumowiczów wie, jak najłtwiej mój syn mógłby dostać autograf od zawodnika Naszego Ukochanego Klubu?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1