Teraz jest Pn 23 wrz, 2019 03:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: List
PostNapisane: Pt 28 wrz, 2012 05:45 
Amateur/Aficionado

próbujcie pisać ręcznie i nie ze wzoru, to naprawdę może ich przekonać...

Chociaż teraz hien są miliony. Kiedyś nie było problemu.

PostNapisane: Pt 28 wrz, 2012 13:45 
Łowca autografów

Ja pisałam ręcznie. No i sama od siebie.. Nie z żadnych wzorów. Ale odpowiedzi do tej pory nie dostałam :P

PostNapisane: Pn 01 paź, 2012 09:51 
Amateur/Aficionado

VamosBarcaVamos napisał(a):
Ja pisałam ręcznie. No i sama od siebie.. Nie z żadnych wzorów. Ale odpowiedzi do tej pory nie dostałam :P

Próbuj, bo najczęściej tak jest, że wybierają co drugi/trzeci/piętnasty list. Może Ci się w końcu uda :-)

PostNapisane: Pn 01 paź, 2012 19:36 
Łowca autografów

Ja ręcznie pisany list wysłałam do nich w marcu i po okolu 2 tygodniach dostałam odpowiedź. (Całkiem prawdopodobne, że pomogła mi czerwona koperta :) ) Niestety liczyłam na autograf, no ale przynajmniej miałam plakat. Orientujecie się może, czy te autografy jeszcze w ogóle wysyłają?

PostNapisane: Śr 17 paź, 2012 20:58 
Łowca autografów

Chciałbym jeszcze zapytać po jakim języku najlepiej o ang ? :) z góry dzięki :)

PostNapisane: Cz 18 paź, 2012 12:27 
Amateur/Aficionado

qrtfcb napisał(a):
Chciałbym jeszcze zapytać po jakim języku najlepiej o ang ? :) z góry dzięki :)

Do wyboru do koloru kataloński, hiszpański, angielski :-)

PostNapisane: Cz 06 gru, 2012 20:31 
Amateur/Aficionado

Mam napisany list do Iniesty. Teraz nie jestem pewna co dalej. Chciałam włożyć do środka Międzynarodowy Kupon na Odpowiedź, bo ponoc takie coś istnieje, żeby nie sprawiać kłopotów piłkarzowi. Jednak gdy poszłam na pocztę taki kupon zakupić Pani powiedziała mi, że nie mają i że w Hiszpanii takich kuponów nie przyjmują. Macie jakiś inny sposób rozwiązania tego problemu?
Z góry dziękuję.

PostNapisane: Pt 07 gru, 2012 01:25 
Pichichi

Postaram sie pomóc komukolwiek w napisaniu listów w jezyku hiszpanskim. Na sile po katalonsku tez moze byc, ale mnie to bedzie kosztowalo wiecej wysilku, gsdyz na codien nie pisze po katalonsku.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 07 gru, 2012 17:46 
Amateur/Aficionado

List sam w sobie mam napisany po hiszpansku, problem z wyslaniem.

PostNapisane: Pn 10 gru, 2012 11:31 
Amateur/Aficionado

Pani chyba gada głupoty, jedź do większego miasta i zapytaj, a najlepiej poczytaj w internecie. W przypadku dodania kuponu szanse na odpowiedź wzrastają dwukrotnie. pzdr

PostNapisane: Pn 28 sty, 2013 15:48 
Łowca autografów

A ja mam takie pytanie. Zawsze jak pisze się list to przysyłają plakat, ew. autografy czy jakbym poprosił w liście np. o koszulkę to jest jakaś szansa, żeby wysłali?

PostNapisane: Pn 28 sty, 2013 20:37 
El Crack Total

Chyba zdjęcie koszulki

PostNapisane: Śr 03 kwi, 2013 23:09 
Amateur/Aficionado

ChariPL napisał(a):
A ja mam takie pytanie. Zawsze jak pisze się list to przysyłają plakat, ew. autografy czy jakbym poprosił w liście np. o koszulkę to jest jakaś szansa, żeby wysłali?

no i co oni by mieli za zysk ze sprzedaży koszulek? ;d Chyba że chcesz zaryzykować i wysłać im swoją, ale ja pomysł odradzam gdyż list wyslałam jakieś pół roku temu i nie mam odpowiedzi do dziś. Z koszulką stanie się to samo. Przepadnie :)

PostNapisane: So 12 lip, 2014 15:16 
Łowca autografów

Czesto się mówi o wysyłaniu listów do różnych klubów. Ja bym chciał takowy wysłać do Barcy z kopertą wzrotną. Mam jednak kilka pytań.
1. Hiszpański (raczej nie znam :c) czy Angielski (nie ma problemu). 2. Mógłby ktoś dać zarys takiego listu?(moze byc po polsku) 3.Mail czy List? wiem że raczej to drugie ale wolalbym mailem więc jeśli ktoś pisał i mu doszło to niech pisze :P 4. Po jakim czasie (mniej więcej) mógłbym oczekiwać odpowiedzi? Wiem że czasem w ogóle :c 5. Czego oczekiwać? Chciałbym conajmniej autograf Neymara Messiego Xaviego i Suareza (bo już chyba oficjalnie :P) mam im to oddzielnie napisać czy raczej i tak to wyślą? Fajnie by było dostać też jakiś duży plakat z autografami i darmowe gadżety klubu. Proszę was o pomoc. Z góry dzięki :p
PS: wiem że było ale najnowszy post o listach jest dość przestarzały(sprzed kilku lat ) i raczej nieaktualny.

PostNapisane: Pn 14 lip, 2014 00:36 
Segunda Division

walek napisał(a):
Czesto się mówi o wysyłaniu listów do różnych klubów. Ja bym chciał takowy wysłać do Barcy z kopertą wzrotną. Mam jednak kilka pytań.
1. Hiszpański (raczej nie znam :c) czy Angielski (nie ma problemu). 2. Mógłby ktoś dać zarys takiego listu?(moze byc po polsku) 3.Mail czy List? wiem że raczej to drugie ale wolalbym mailem więc jeśli ktoś pisał i mu doszło to niech pisze :P 4. Po jakim czasie (mniej więcej) mógłbym oczekiwać odpowiedzi? Wiem że czasem w ogóle :c 5. Czego oczekiwać? Chciałbym conajmniej autograf Neymara Messiego Xaviego i Suareza (bo już chyba oficjalnie :P) mam im to oddzielnie napisać czy raczej i tak to wyślą? Fajnie by było dostać też jakiś duży plakat z autografami i darmowe gadżety klubu. Proszę was o pomoc. Z góry dzięki :p
PS: wiem że było ale najnowszy post o listach jest dość przestarzały(sprzed kilku lat ) i raczej nieaktualny.

...i komplet wyjściówek dla całej rodziny... :czarodziej:
Spore masz wymagania,każdy by chciał.Ale próbować zawsze możesz,a nóż Ci sie uda czego Ci życzę.Ale takich kibiców ,którzy korespondencyjnie chcieliby takie prezenty są setki tysięcy na świecie.Po angielsku nie powinno byc problemu.Próbuj i powodzenia.

PostNapisane: Pn 14 lip, 2014 12:50 
Łowca autografów

Rzeczywiście jak to teraz czytam trochę się rozmarzyłem :P Ale i tak spróbuje może mój akurat przeczytają :D
@EDIT
Ok będę wysyłał. Kupiłem już znaczek jeszcze idę po Międzynarodowy Kupon. I tutaj małe pytanie. Do koperty wrzucić tylko kupon czy jeszcze kopertę z moim adresem żeby nie musieli się przemęczać? :D

PostNapisane: Pn 14 lip, 2014 22:14 
Pete Sampras

walek napisał(a):
Do koperty wrzucić tylko kupon czy jeszcze kopertę z moim adresem żeby nie musieli się przemęczać? :D

Wyślij, Hiszpanie/Katalończycy to lenie, może nie tacy jak Grecy, ale każde ułatwienie zwiększa Twoje szanse. :wink:

th@les13 napisał(a):
...a nóż Ci sie uda

"A nuż", no chyba że chodzi Ci o to, że walekowi uda się jakiś przyrząd do krojenia. :D

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Śr 16 lip, 2014 15:08 
Łowca autografów

No i poszło :p. Chciałem jeszcze wywołać zdjęcia kilku piłkarzy żeby było jeszcze prościej. Może jak wchodzą do klubu na trening to im podstawiają kartki do podpisywania :D Teraz czas zacząć odliczać oczekiwanie na odpowiedź :D

PostNapisane: Cz 24 lip, 2014 12:33 
Łowca autografów

Daj znać jak cokolwiek otrzymasz zwrotnego :) licze że Tobie odpiszą.

PostNapisane: Cz 18 wrz, 2014 20:53 
Łowca autografów

Witam ;) Podpinam się pod ten temat, żeby nie tworzyć nowego niepotrzebnie skoro dotyczy tego samego. Przyznam, że czuję się na tym forum co najmniej obco, ale robię to dla mojego faceta ;) mianowicie chodzi mi o to, że chciałabym wysłać list do Barcelony i gdyby odpowiedzieli w jakiś sposób byłby to fajny dodatek do prezentu na jego urodziny. Wiem, że szanse na odpowiedź nie są duże, ale ponoć nie jest to niemożliwe. Dlatego mam prośbę w związku z tym, czy jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc w napisaniu listu (w jakim języku itd)? Nie chcę by to był list z jakiegoś wzoru, ale też nie mam pojęcia co można w nim napisać, ja piłką nożną się nie interesuję (wybaczcie ;D) ani tym bardziej nie mam ulubionego klubu. Chciałabym choć spróbować sprawić mu radość oryginalnym prezentem, pomoże ktoś dziewczynie w potrzebie? ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1