Teraz jest Cz 19 wrz, 2019 13:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 13 sty, 2011 17:39 
El Crack Typer

wujo444 napisał(a):
może dałoby się wprowadzić do tabelki ligowej także ilość meczów wygranych-zremisowanych-przegranych?

Jeśli dobrze to uargumentujesz to pomyślę nad taką opcją ;)

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Cz 13 sty, 2011 23:57 
Primera Division

Dobra, monkeyy w pim PAM :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:02 
El Crack Typer

Coś się ta liga posypała... tak to właśnie u nas jest, chwila podniety i koniec, zero konsekwencji :roll:

Myślę, że temat jeśli do końca miesiąca się nic nie ruszy do zamknięcia - niestety :/

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:11 
Żyj kolorowo!

GioW napisał(a):
Coś się ta liga posypała... tak to właśnie u nas jest, chwila podniety i koniec, zero konsekwencji :roll:

Myślę, że temat jeśli do końca miesiąca się nic nie ruszy do zamknięcia - niestety :/

Co prawda to prawda, ale wydaje mi się, że głównie przez regulamin, który posiada luki. 3 mecze mieliśmy grać w tygodniu a tymczasem pimPam nie rozegrało ani jednego meczu od początku, więc z automatu powinni albo zostać wywaleni, albo walkower. Podobnie z innymi - walkower i dowidzenia. Raz, że liga bardzo szybko dobiegłaby końca a dwa, że przynajmniej panowałyby jakieś zasady i może większość drużyn jakoś ogarnęłaby to i mimo, iż to zabawa to jakoś w miarę możliwości dograła swoje mecze. A tak to pozapisywali się i tylko zawracali kitę, nic więcej.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:12 
MVP

Moim zdaniem nie chodzi o to, że ludzie nie mają chęci tylko, jest kilka osób co bardzo rzadko są dostępne i ciężko aby wtedy 6 osób na raz było dostępnych. :/

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:26 
El Crack Typer

To na jaki uj się zapisywali jak nie mogą znaleźć 30min dziennie, w porach wieczornych? Wiadomo, że to jest czas w którym większość jest wolna bo po liście widzę, że 90% to uczniaki więc na nocne zmiany nie chodzą do roboty.
Ale sobie przez święta pograli, podjarali się a teraz to olewają. Jak nie było ligi to temat cały czas rósł a jak tylko liga powstała ... umarł.

Pamiętam, jak Anik wspomniała że się to nam niedługo znudzi i ktoś jej odpowiedział, że nie wie co mówi. Wygląda na to, że wiedziała.
Liga umiera śmiercią naturalną ... uczniacy siedli do książek, studenciaki mają teraz sesje a pracujący ... nie mogą się z tamtymi zgrać i tyle.

Obym się mylił ale ta liga nie wypali nie ma bata. Na pewno nie w tym systemie.
Można by zmienić zasady, że gramy 2v2 jeśli nie ma po 3 ale wtedy drużyny, które są zgrane będą poszkodowane bo zawsze 1 osoba nie będzie grała.

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:35 
Żyj kolorowo!

GioW napisał(a):
To na jaki uj się zapisywali jak nie mogą znaleźć 30min dziennie, w porach wieczornych? Wiadomo, że to jest czas w którym większość jest wolna bo po liście widzę, że 90% to uczniaki więc na nocne zmiany nie chodzą do roboty.
Ale sobie przez święta pograli, podjarali się a teraz to olewają. Jak nie było ligi to temat cały czas rósł a jak tylko liga powstała ... umarł.

Pamiętam, jak Anik wspomniała że się to nam niedługo znudzi i ktoś jej odpowiedział, że nie wie co mówi. Wygląda na to, że wiedziała.
Liga umiera śmiercią naturalną ... uczniacy siedli do książek, studenciaki mają teraz sesje a pracujący ... nie mogą się z tamtymi zgrać i tyle.

Obym się mylił ale ta liga nie wypali nie ma bata. Na pewno nie w tym systemie.
Można by zmienić zasady, że gramy 2v2 jeśli nie ma po 3 ale wtedy drużyny, które są zgrane będą poszkodowane bo zawsze 1 osoba nie będzie grała.

Nikt im nie każe nawet poświęcać tych 30 min. dziennie, tylko te 15 min. dziennie na rozegranie chociaż meczu i rewanżu. Doba ma 24h, więc naprawdę trudno mi uwierzyć w to, że ktoś nie potrafi wygospodarować chociażby te 15 min. lub ew. w najgorszym wypadku chociażby te 7 min. na jeden mecz, nie liczac już rewanżu ;x Ja tez pracuję, ale skoro się zapisałem to w miarę możliwości ze swoim teamem chcieliśmy to rozegrać jak najszybciej, ale naprawdę pomimo szczerycg chęci i rozegrania największej ilości spotkań w lidze, z resztą spotkań jest już niestety gorzej...

Co do systemu. Fajnie byłoby rozegrać wszystkie mecze i dokończyć tą I edycje do końca, aby móc rozpocząć kiedyś II edycję, którą ktoś ogarnie i w której będą panowały naprawdę twarde i konkretne zasady, bo to podstawa. Zaprezentowałbym tutaj grafikę, jak liga została rozegrana na innym forum 2x2 - grafika pełna profesjonalka, tabelki etc. - oczywiście nie ujmująć naszym organizatorom, bo chylę czoła przed nimi, że w ogóle się podjęli, ale chodzi mi poprostu o pokazanie, że jednak można..

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:53 
El Crack Typer

No widzisz ja też jestem praktycznie codziennie dostępny w porach wieczornych tylko, że mój team jakoś nie ma ochoty grać. Mam już dość codziennie pisać do każdego czy ma czas zagrać :/

Jeśli chodzi o tą grafikę możesz mi na PM przesłać, zobaczę co i jak ... może uda mi się czegoś nauczyć :D choć ja tam żadnym grafikiem czy programistą nie jestem :P
Ale moje 2D też daje radę, co nie :D

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 22:57 
Primera Division

Ekipa Galacticos od soboty będzę gotowa do gry. Nic się nam nie znudziło, ani nic w tym stylu. Ja teraz mam drugą zmianę do 22:00, a przed 23:00 wyłączają mi prąd bo coś robią przy domu więc chcąc nie chcąc nie da rady się tak szybko skumać. Także ja już wspomniałem przynajmniej ja będę gotowy na 100% od soboty.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:02 
Żyj kolorowo!

GioW napisał(a):
Jeśli chodzi o tą grafikę możesz mi na PM przesłać, zobaczę co i jak ... może uda mi się czegoś nauczyć :D choć ja tam żadnym grafikiem czy programistą nie jestem :P
Ale moje 2D też daje radę, co nie :D

Nie no ja tam do Twoich tabelek przyczepić się nie mogę :D

PM poszło, zerknij ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:07 
Liryczny Filozof

Ja po 22 jestem prawie codziennie. (Z wyjątkiem najbliższej soboty i każdego wtorku). Wystarczy napisać, że jest mecz, to mogę grać :].

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:07 
Semper fi

Mimo wstępnch deklaracji itd, to największy problem stanowi jednak zgranie 6 osób w jednym czasie. Ja bardzo często jestem w domu wieczorami, a już po 22 to na pewno jestem w domu( chociaż nie zawsze), ale zgranie 6 osób, jest bardzo ciężkie, jedna się wyłamie i nie da rady i już trzeba przekładać grę. Wygląda na to, że trzeba będzie zrobić ligę 2vs2 bo chyba 4 osoby będzie zgrać najłatwiej. Co często się juz teraz praktykuje. Trzeba przemyśleć.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:12 
Żyj kolorowo!

Ja nie wiem kurde - teraz każdy dostępny a jak spojrze w ligowe ustawki i rzucę okiem na tabelę to wieje sandałem ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:17 
El Crack Total

GioW czy Xenus ktokolwiek z Was się tym zajmuje może zmienimy zasady i niech każda drużyna ma obowiązek do soboty podać 3 pasujące jej terminy i wtedy da się coś zagrać. Kto ich nie poda albo potem się nie stawi ten walkower i wykluczenie. Bo ta "zabawa" będzie trwała w nieskończoność. Nam brakuje 3 meczów do końca i zwyczajnie nie mamy za bardzo z kim ich zagrać.

Zauważyłem, że jakby każda drużyna się raz na 3 dni określiłaby kiedy może zagrać to jakoś by to poszło a tak każdy czeka aż jakaś drużyna zgłosi gotowość z której nic nie wynika bo odbywa się to na zasadzie: my dzisiaj o 20, my za 3 godziny, a nas jest dwóch ale może pojawi się 3 itd.

Niech każda drużyna powie kiedy może zagrać i skończmy to w przeciągu 2 tygodni. A w drugiej edycji jeśli by była zrobić obligatoryjne terminy spotkań i grać 2 na 2.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:22 
MVP

Albo dajemy czas do końca przyszłego tygodnia, i każda drużyna do tego czasu ma mięć min. 8 meczy, co wy na to? Jak nie to out, i po tej edycji jestem za grą 2 vs 2.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 20 sty, 2011 23:39 
El Crack Typer

Leth napisał(a):
Ja po 22 jestem prawie codziennie. (Z wyjątkiem najbliższej soboty i każdego wtorku). Wystarczy napisać, że jest mecz, to mogę grać :].

Okej to skoro sie Leth określi, zagadałem do Perrego i uwaga informacja:

Drużyna LPG będzie gotowa do rozegrania spotkań w piątek i niedzielę, godziny wieczorne!!

Jeśli Leth da radę to możemy od 21 coś już grać, jeśli nie to po 22 też pasuje. Emigrant o dziwo się też zgodził :D

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Pt 21 sty, 2011 00:04 
Primera Division

Sorki, że stoimy, ale niestety tylko ja jestem dość często do dyspozycji :/ Chłopaki mają mało czasu wieczorem, ja siedze na uczelni do 18 i nie ma kiedy grać.
Postaram się ogarnąć team na najbliższy weekend.

Tytuł:
PostNapisane: So 22 sty, 2011 12:38 
Primera Division

Dzisiaj około 22 będziemy gotowi, chętni na zagranie będą? :)

Tytuł:
PostNapisane: So 22 sty, 2011 14:01 
Podpis roku 2011

Xenus i Monta powinni być, ale nie jestem pewien :)

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

Tytuł:
PostNapisane: So 22 sty, 2011 14:04 
MVP

Ja i Monta to na pewno będziemy, my to takie no lifery jesteśmy :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1