Teraz jest Śr 19 gru, 2018 09:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 10 sie, 2003 14:06 
Amateur/Aficionado

z tego co mowili na eurosporcie to chcial od ducati 12 mln funtow

- Morglum Necksnaper

PostNapisane: Śr 13 sie, 2003 02:11 
Primera Division

Hmm no mozliwe, w kazdym badz razie cos okolo 10 mln (z tym ze czy aby na pewno funtow??)

THE ONLY THING TO FEAR, IS RUNNING OUT OF BEER!!!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2003 11:14 
Pain is aim of the game

Tak,koles na eurosporcie mowil ze 10 milionow funtow(Rossi mieszka w Londynie to mu ta waluta najbardziej pasi ;)).Wogole to beka,bo podobno juz dawno nikt nie trafil w konkursie eurosportu pierwszej 3 w wyscigu MOTO GP i sa zawaleni nagrodami :) Co do mistrzostwa to wydaje mi sie ze jednak 29 punktow to jak na ta klase zawodnikow,to jednak duzo.Chyba zeby Rossi nie ukonczyl jakiegos wyscigu,co mu sie juz dawno nie zdarzylo i to Sete czesciej laduje na glebie.W kazdym razie FCB do konca sezonu jest jeszcze 6 wyscigow,bo GP Brazylii zostalo przeciez z powodow finansowych odwolane.Moze zastapili je jakims innym GP,ale jakos nic o tym nie slyszalem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sie, 2003 12:27 
Pain is aim of the game

No i w koncu Rossi pokazal klase.Mam nadzieje ze wszystkie wyscigi do konca seonu beda tak emocjonujace.Troche dziwne jest to,ze ostatnio czesto Japonczcy maja wypadki.Cale szczescie ze Nakano nic sie nie stalo.A wogole to najwieksz beka byla po wyscigu jak Rossiego dopadlo kliku kolesi w strojach wiezniow i mu przytwierdzili do nogi kule.ROSSI RULEZ!!!

THIS IS MY 100 POST!!!!!! 8)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sie, 2003 13:34 
Amateur/Aficionado

no faktycznie, wyscig byl super ciekawy.ja osobiscie nie widzialem jeszcze takich emocji w klasie Moto GP.
nie wiem czemu,ale ja zaczynam kibicowac sete gibernau(moze dlatego ze jest hiszpanem)..wkoncu znalaz? sie kto?, kto potrafi nad??yc za rossim.
jak wam sie podoba nowa fryzurka pana rossiego :roll: :roll: :roll: jak dla mnie troche tandetna :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sie, 2003 14:47 
Amateur/Aficionado

a mi sie nie podoba wynik- czemu ten rossi musi ciagle wygrywac??? :( :( a emocje rzeczywiscie byly wielkie. ale jeszcze wieksze byly chyba wtedy gdy Sete wyprzedzil rossiego na ostatnim zakrecie. to bylo chyba jeden lub 2 wyscigi temu.

- Morglum Necksnaper

Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 paź, 2003 13:25 
Amateur/Aficionado

Cz?sto ogl?dam na Eurosporcie.

Niez?a jazda.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 lis, 2003 16:00 
Amateur/Aficionado

sezon sezon i po sezonie.
mam nadziej ze przyszly bedzie ciekawszy a nie ze kurde ciagle ten rossi musi wygrywac.... :evil:
nastepny mam nalezec do biaggiego kurde i koniec!

- Morglum Necksnaper

Tytuł:
PostNapisane: So 09 kwi, 2005 12:05 
Primera Division

Nie no jestem lekko w szoku:

3 Max Biaggi Repsol Honda
4 Alex Barros Camel Honda Team
5 Colin Edwards Gauloises Yamaha Team
6 Makoto Tamada Konica Minolta Honda
7 Carlos Checa Marlboro Ducati
10 Kenny Roberts Suzuki Grand Prix
11 Ruben Xaus Fortuna Yamaha Tech 3
12 Troy Bayliss Camel Honda Team
15 Sete Gibernau Telefonica Movistar Honda
21 John Hopkins Suzuki Grand Prix
24 Antonio Elias Fortuna Yamaha Tech 3
27 Franco Battaini Blata WCM
33 Marco Melandri Telefonica Movistar Honda
44 Roberto Rolfo Ducati D'Antin
46 Valentino Rossi Gauloises Yamaha Team
56 Shinya Nakano Kawasaki Racing
65 Loris Capirossi Marlboro Ducati
66 Alex Hofmann Kawasaki Racing
67 Shane Byrne Team Roberts
69 Nicky Hayden Repsol Honda
77 James Ellison Blata WCM

Biaggi w Repsolu, Valentino Gauloises? ciulowo. Jutro już Grand Prix w Jerez, dzisiaj jeszcze kwalifikacje o 14:00 oczywiście do obejrzenia na Eurosportu.

Tytuł:
PostNapisane: So 09 kwi, 2005 18:00 
Berserker's Team

komandor napisał(a):
oczywiście do obejrzenia na Eurosportu.

Oczywiscie, ogladalem :]

Co do skladow ekip, to troche nie rozumiem szefow
po co glowny team Hondy wzial Maxa, to jest cienias ktory na wszystko tylko narzeka :P Za to w camelu Barros, niespelniony zawodnik :roll:

Komandor nie rozumiem o co ci chodzi z tym Rossim, przeciez on juz w zeszlym sezonie jezdzil w tym teamie, teraz dolaczyl do niego tylko Edwards 8)

Widac ze w tym sezonie wreszczei Kawa mozew byc wyzej, lepszy motor, jezdzcy ci sami, Ducatti doly :wink:
Warto zwroci uwage na mlodych, Melandri sie przenisol i dzis dobrze pojechal, HAyden moze cos pokazac, Elisas jest nowy, fajnie jezdzil w 250 i mozemy byc pewni ze pare razy sie niezle wyglebi :D
Ale mistrz moze byc tylko jeden:

Obrazek

Moj blog o MLB i Boston Red Sox.
Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: So 09 kwi, 2005 19:05 
Primera Division

lupus napisał(a):
Komandor nie rozumiem o co ci chodzi z tym Rossim, przeciez on juz w zeszlym sezonie jezdzil w tym teamie, teraz dolaczyl do niego tylko Edwards

Tak, ale jakoś o wiele bardziej wolałem widzieć Valentino w Repsolu, a teraz Biaggi tam siedzi :/

Co do kwalifikacji, to też lookałem jednym okiem i miło, że Rossi wygral. Nie będe ukrywał, sądziłem, że Gibernau, tak jak na free practice zapewni sobie Pole Position, a tu miła niespodzianka i pol sekundy lepszy czas. Brawo! Szkoda tylko, że jutro nie będe mógł obejrzeć GP :/

Tytuł:
PostNapisane: So 09 kwi, 2005 19:28 
Berserker's Team

E tam, ja wole go na Yamasze 8) NA hondzie to moglem Doohana ogladac :]
Ja sie ciesze ze sie przesiadl, widac bylo ze wielka radosc mu sprawialy zwyciestwa w zeszlym sezonie, a nie to co 2 lata temu jak byle tylko dojechac, teraz walczyl i to mi sie podoba, pamietasz jego radpsc podczas jednego z wyscigow, ktory zostal przerwany z powodu deszcze, zjechali zmienic opony i musieli dojechac ze 3 okrazeniea i czolowka sie caly czas tasowala ale wygral Rossi 8)

Ciekawe jak teraz bedzie teraz jezdzil Xaus :>

komandor napisał(a):
Szkoda tylko, że jutro nie będe mógł obejrzeć GP :/

Aj tez, ale jeszcze istnieje mozliwosc sobie nagrania tego :P

EDIT:

no juz po. Ogladalem tylko koncowke 250 i cale MotoGp, Pedrosa to bedzie mistrz w tym roku zobaczycie, bede juz na niego stawial :lol3:

MotoGp
Super, bardzo mi sie to podobalo, Rossi wygral zasaluzenie, i jak ktos mi powie ze pownine dostac dyskwalifikacje to go juz nie lubie :wink:

Caly wyscig jechal za Sete, to sie zlibzal to pojechal za szeroko ale za kazdym razem odrobil strate, no i piekny manewr na 2 okrazenia do konca :D
Potem pojechal za szeroko i Sete go wzial, ale natychmiastowa riposta Rossiego(ale na tym zakrecie w prawoo Yamaha dostala kopa), ale znow za szeroko :roll: I Sete na 1 i ostatni zakret w lewo i The Doctor na 1 :!:

Jupi, lupus szaleje, a Sete w piachu :yoyo:

Ale najwiekszy frajer to Hayden, jechal na 3-cim miejscu, duza strata do prowadzacej 2-jki duza przewaga nad Melandriim a ten sie wysypal :lol4:

Max :zwala:

Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: So 23 kwi, 2005 19:35 
Berserker's Team

Dobra wale nowego posta, bo na was sie doczekac nie mozna :D

Jestesmy juz tydzien po GP na Estoril, jak dla mnie potwierdzaja sie slowa ze Sete to frajer, jak mozna jechac na 1 miejscu z oblrzymia przewaga nad Barossem, i jeszcze wieksza nad Rossim i Maxem i zaliczyc glebe :roll:
I to glebe na wlsne zyczenie, bo takie rzeczy sie dzieja jak sie za szybko w zakret wjedzie i za mocno polozy motocykl :]

Szkoda tylko, ze nie zaczelo walic zabami, chcialbym to zobaczyc jak jada do boksow i szybko zmieniaja maszyny :lol3:

Zapraszam

against modern football

Tytuł: Moto GP France
PostNapisane: Wt 17 maja, 2005 19:35 
Primera Division

I jak wrażenia z GP we Francji? :D Rossi mimo nie najlepszego startu oczywiście zrobił wszystkich w swoim stylu. To było coś naprawdę pięknego, choć musze przyznać, że strasznie obawiałem się Sete, jak tylko zaczął odrabiać straty do Rossiego, co realizator dobitnie pokazywał. Szkoda Edwardsa, bo ładnie jechał, a potem nie był w stanie / odpuścił sobie walkę o pozycje 1-2. Biaggi jak zawsze słabiutko ;]], no ale płakał z tego powodu nie będe.

Nastepne GP we Włoszech, dopiero 5. czerwca.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja, 2005 08:58 
Berserker's Team

Ja przestalem tu pisac, bo mialem wrazenie, ze tylko ja to czytam :]

Ale ogladalo sie GP i Rossi znow gora :P Ja sie ciesze, bo sete nie lubie :D Ale lubie Colina, bo pamietam go jeszcze z Superbikow :]
jak wlaczyl m in z Baylissem, ktory teraz cieniuje :o

Zobaczymy jak tp dalej sie potoczy :P

Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: Pn 01 sie, 2005 11:02 
Berserker's Team

Kto ogladal wczorajsza relacje z MotoGp przekonal sie po raz kolejny jakim frajerem jest Sete :lol3:

To, ze w tym sezonie jezdzi bardzo slabo kazdy wie, ale nawet jak prowadzi to albo go Rossi wyprzedzi albo zakonczy wyscig takim humorystycznym akcentem jak wczoraj :hahaha:

Nie moglem wczoraj z beki jak to widzialem :]

Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 sie, 2005 09:02 
Primera Division

lupus napisał(a):
Kto ogladal wczorajsza relacje z MotoGp przekonal sie po raz kolejny jakim frajerem jest Sete :lol3:

To, ze w tym sezonie jezdzi bardzo slabo kazdy wie, ale nawet jak prowadzi to albo go Rossi wyprzedzi albo zakonczy wyscig takim humorystycznym akcentem jak wczoraj :hahaha:

Nie moglem wczoraj z beki jak to widzialem :]

Ja cholera wczoraj załapałem się tylko na wręczenie trofeów w MotoGP :/ Jakoś dziwnie w czasie rozłożyli te wyściegi...

W kazdym razie co Sete wywinal dokladnie?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 sie, 2005 10:39 
Berserker's Team

Wyscig sie zaczynal 2 razy, gdyz zostal w peenym momencie po wypadku Hopkinsa, wypadek z gatunku tych efektownych, w ostrym zkarecie, postawilo mu motocykl bokiem, i wybilo w gore, spadl na plecy, ale nic mu sie nie stalo, kulal potem troche :wink:

Wyscig rozpoczal sie ponownie, i utworzyla sie grupka Sete, Rossi, Hayden, Baros, i Max.
Hayden dosc dobrze jechal, przed przerwaniem wyscigu nawet w nim prowadzil 8) . Po ponownym starcie nawet wyprzedzil Rossiego, ale ten mu sie w koncu zrewanzowal.
I tak sobie jechali Sete, Rossi, Hayden, ale jak to wiadomo, Rossi majac troche straty jest to w stanie odrobic na jednym okrazeniu, i tak sie stalo jechal tuz za Sete, ale nie potrafil go wyprzedzic, wlasciwie nie bylo gdzie, a Sete tez go umiejetnie blokowal :P

No ale przyszly konowe 2 okrazenia, bo skonczeniu przedostaniego, czyli po minieciu linii start meta, nastapilo ostatnie decydujace okrazenie, na koncu protej byl zakret w prawo, zawodnicy dojezdzaja do niego, a tu nagle Sete,, ktory jechal bardzo dobrze, zadnych bledow, wjechal w zakret tak szeroko, ze spokojnie Rossi go minal, niewiele brakowalo, ze Hayden by tez zdazyl, ot co frajertwo nie ma jak to takiego bledu zrobic :hahaha:

Zakret ten pokonal na tyle szeroo, ze spokojnie w ta "dziure" zmiescilo by sie auto osobowe, tak wielka przestrzen zostawil rywalom, co The Doctor skrzetnie wykorzystal.

Takze sam widzisz co ta gamon z Sete :lol3:

PS Ten lot Hopkinsa byl niczego sobie, ladnie polecial :wink:

Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: So 03 wrz, 2005 09:15 
Pain is aim of the game

Hehe, tak przeczytalem posty lupusa i odnioslem wrazenie ze GP Czech to bylo jakies Deja Vu. Tylko, ze tym razem to Rossi kontrolowal wyscig, adrugi jechal Capirossi, a na trzecim Sete. I zgodnie z tradycja :lol3: Gibernau na ostatnim okrazeniu traci swoja pozycje (tym razem cos mu siadlo w motocyklu :lol2:). W tej chwili Rossi ma juz naprawde gigantyczna przewage - dokladnie nie pamietam, ale cos ponad 100 punktow, musialaby sie stac jakas katastrofa chyba, zeby nie zdobyl 5 tytulu z rzedu. A Sete jak tak dalej pojdzie, to o medalu moze zapomniec, z czego zreszta sie bardzo bym cieszyl. :hahaha:

Tytuł:
PostNapisane: So 03 wrz, 2005 11:00 
Primera Division

Rossi ma obecnie 132 pkt przewagi nad Maxem, a do końca sezonu pozostało już tylko 6 wyścigów... Valentino chyba faktycznie niech się lepiej na Formułę 1 przerzuci, bo w MotoGP deklasuje rywali nie od dzisiaj.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1