Teraz jest Pn 24 wrz, 2018 12:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kolarstwo
PostNapisane: So 19 sty, 2013 02:55 
Primera Division

Zapraszam Cię : http://ownspecial.oprah.com/lancearmstrong.html

Zostało 7 minut

PostNapisane: So 19 sty, 2013 03:28 
Primera Division

Opra dziś prezentuje się o wiele lepiej niż wczoraj. Być może dlatego, że pyta o tematy bliższe jej kobiecej naturze. O odczucia, emocje i osobiste doznania. Wczoraj, kiedy pytała o fakty wyglądało to o wiele gorzej.

Wonderboy stwiedził natomiast, że bez wątpienia zasłużył sobie na to wszystko. I oczywiście wszystkich przeprasza :aniolek:

Stwierdził też, że nie mógłby do końca życia żyć ze świadmością, że nie wystartuje w maratonie nowojorskim, czy bostońskim. Prawdziwy sportsmen - woli infamię, niż abstynencję od zawodów. :wink:

EDIT2. Właśnie skłamał drugi raz, że nie brał koksu w czasie swojego comebacku. Tymczasem, o ile nie istnieją żadne dowody rzeczowe na to, że brał w latach 1999-2005 oprócz zeznań świadków, o tyle są takie dowody na lata 2009-2011 :lol2: w postaci wykresów krwi, którą przetaczał. Odsyłam do raportu USADA.

Koniec już, nie będę robił relacji live, bo nie ma sensu, przeczytacie sobie jutro na portalach. Chyba, że powie jeszcze coś szczególnego, to napiszę.

EDIT3. Były dwa punkty zwrotne w jego życiu. Raz, gdy zdiagnozowano raka, później zbłądził, a teraz jest drugi punkt zwrotny. Ma nadzieję, że już więcej nie zbłądzi :>

4:01 czasu CET. Koniec spowiedzi tego oberoszusta. Wczoraj mieliśmy mało faktów, dużo krętactw ("Nie czytałem książki Hamiltona lol) Dziś pięknie opowiedziana historia, z pięknym morałem. Jakby mnie już raz nie oszukał (patrz książka "Liczy się każda sekunda" i wcześniejsza "Mój powrót do życia", patrzę na jej obwolutę teraz na półce) to bym może uwierzył w to tkliwe pierdzenie. Ale nie ze mną te numery już.

Popłakałem się, gdy opowiadał mi o swojej walce z rakiem, chciałem mordować inspektorów WADA, gdy pisał, jak nachodzą go nad ranem.

Teraz w mojej duszy została rana.

PostNapisane: So 19 sty, 2013 12:35 
El Crack Typer

Bez przesady... jakoś nie wierzę w tą całą historyjkę.

To, że przejechał tyle Tourów na czysto też nie wierzę, ale niech ta cała federacja przejrzy na oczy i zobaczy, że sama stworzyła takie roboty. Kto normalny przejedzie tyle km w takim czasie, na takim poziomie... nie da się. Laboratoria, które badają wszystkie próbki z dopingami zapewne te dopingi same robią, nie wierzę w to... Trudno trzeba było kogoś poświęcić aby "oczyścić" ten sport... ciekawe na jak długo. Już zapomnieli co się działo po aferze w Festinie :>
Może pójdą po rozum do głowy i albo zmienią całą organizację albo zaakceptują doping i będziemy mieli zawody "robocopów" a nie ludzi.
Teraz czekam aż za kilka lat Bjoergen się przyzna do koksowania, ta biedna astmatyczka :roll:
Śmiech na sali i tyle. Show dalej trwa.

We win together
We lose together
Cules for life

PostNapisane: So 19 sty, 2013 20:31 
El Crack Total

M_k napisał(a):

Popłakałem się, gdy opowiadał mi o swojej walce z rakiem, chciałem mordować inspektorów WADA, gdy pisał, jak nachodzą go nad ranem.
\

Chodzą słuchy że on w ogóle tego raka nie miał.

PostNapisane: Wt 02 lip, 2013 17:40 
Primera Division

Kwiatkowskiemu zabrakło sekundy w dzisiejszej drużynowej czasówce do żółtej koszulki lidera. Na taką szanse to pewnie długo przyjdzie nam czekać.

PostNapisane: Wt 16 lip, 2013 18:06 
Łowca autografów

Czy ja wiem, czy przyjdzie nam długo czekać? Kwiatkowski ma jeszcze czas. Już teraz jego wyniki są powodem dla dumy Polaków, ale wydaje mi się, że jeszcze wiele przed nim i jeszcze wiele pokaże w przyszłych latach. Cieszmy się, że cały czas jest liderem klasyfikacji juniorów. Oby tak dalej, jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

Ostatnio edytowano Śr 06 lis, 2013 19:41 przez Kubiks, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 16 lip, 2013 21:10 
Armin Van Buuren

Od niedzieli już nie jest :D ale fakt, wcześniej Majka, teraz Kwiatek a jest jeszcze Szmyd czy Niemiec. Z pewnością każdy będzie chciał się pokazać na TdP

PostNapisane: Śr 17 lip, 2013 21:59 
Pichichi

Ten Chris Fromm to pewnie tez na dopingu.Facet z niczego nagle osiagnal czas tylko 2 sek. wolniejszy od Lensa i do tego sprint na siedzaco

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 18 lip, 2013 14:44 
Armin Van Buuren

Kto to wie, w każdym razie Froome już w zeszłym roku mógł spokojnie wygrać TdF. Wtedy pracował na Wigginsa, ale wcale nie był od niego gorszy. W tym roku jest jeszcze silniejszy, nogę ma niesamowitą ale jak to z nim jest to pewnie dowiemy się dopiero za kilka lat :]

PostNapisane: Cz 18 lip, 2013 22:08 
Primera Division

Dzisiejszy etap był jednym z lepszych jakie kiedykolwiek w TdF widziałem. Czego to dzisiaj nie było? Na początku Saxo-Tinkoff chciało ustawić sobie stacje przekaźnikowe w ucieczkach, ale nie zrobili tego tak skutecznie, jak kiedyś CSC i później Saxo Bank wysyłało do przodu Voigta, a ten zawsze utrzymywał się do najważniejszego podjazdu. Później ucieczka na zjazdach Contadora i Kreuzigera, którą powstrzymał defekt roweru Hiszpana. Następnie kryzys Frooma i urywanie sekund przez Qunitane i Joaquima. No i ten pościg dzielnego Francuza Riblona za van Garderenem. Froom pewnie już takiego błędu jak dziś nie popełni i z pomocą Porta jakoś z żółtą koszulką do Paryża dojedzie. Mam tylko nadzieję, ze ani Contadora, ani Kreuzigera na podium nie będzie.

Co do Polaków w Tour de Balon, to o końcowe zwycięstwo będzie szalenie trudno. Kwiatkowski to pewnie wymięknie na podjazdach we Włoszech, Gołaś ma być pomocnikiem Kreuzigera, a Niemiec jest strasznie zajechany po przejechaniu Giro i TdF. W dodatku Wiggins ma jechać.

PostNapisane: Pt 19 lip, 2013 09:31 
El Crack Total

W walce o drugie miejsce kibicuję Quintanie. Praktycznie na każdym górskim etapie jest aktywny i stara się coś zrobić.

PostNapisane: So 20 lip, 2013 09:38 
Łowca autografów

White Raven napisał(a):
W walce o drugie miejsce kibicuję Quintanie. Praktycznie na każdym górskim etapie jest aktywny i stara się coś zrobić.

Tutaj się nie zgodzę, w jednym z etapów teraz nie pamiętam, w którym ale chyba czwartkowym, kiedy Frooma nagle przygięło i zabrakło mu cukrów, co po prostu nie miał już sił, to Quintana nic nie robił. A gdyby wcześniej się zorientował, że z Chrisem jest coś nie tak, bo przecież to było widać już wcześniej, że coś się z nim dzieje, to mógł już dawno mu odjechać i przejąć pozycję lidera. Bo miałby nad nim większą przewagę czasową, a on za przeproszeniem jak taka dupa jechał cały czas przy Froomie, dobrze, że chociaż na koniec się obudził. Ale co z tego, skoro Chris utrzymał prowadzenie.

PostNapisane: So 20 lip, 2013 10:25 
Armin Van Buuren

A pomyślałeś nad tym jak mógł się czuć sam Quintana w czasie drugiego podjazdu pod tą górę? Pociągneli razem z Rodriguezem, ale Froome miał Porte'a po za tym prądu mu do końca nie odcięło. Inna sprawa, że Quintana nie walczył o zwycięstwo w całym tourze, bo na to nie miał szans, ale walczył by być na podium i swoich głównych przeciwników już miał z tyłu. W tym roku na Chrisa nie było mocnych, czy jest czysty okaże się pewnie za kilka lat, natomiast z Quintany na pewno jest materiał na zwycięzcę, w ogóle Kolumbia ma wielu świetnych kolarzy

PostNapisane: Pn 02 wrz, 2013 16:54 
Primera Division

Fernando Alonso wykupił licencje dla Euskaltela i w nowym sezonie nadal baskijska grupa będzie występowała w WT. Jeśli nie idzie za tym jakiś gruby szwindel to brawa dla Hiszpana.

PostNapisane: Śr 23 lip, 2014 17:22 
Primera Division

Czapki z głów! Rafał obok Nibalego jest największą gwiazdą i wygranym tego Touru. Jakże szkoda tych problemów zdrowotnych podczas Giro, bo być może wchodził by na drugie podium w tym roku (we Włoszech podium w generalce, we Francji podium górskie). Ta lekkość z jaką dzisiaj odjechał Viscontiemu pomimo olbrzymiego zmęczenia i mniejszej świeżości niż na etapie sobotnim była zwiastunem narodzin nowej gwiazdy. Będę mógł hipstersko opowiadać, że oglądałem kolarstwo przed Majką i Kwiatkowskim, tak jak ponad dziesięć lat temu niektórzy opowiadali, że oglądali skoki przed Małyszem :D

PostNapisane: Śr 23 lip, 2014 23:15 
Armin Van Buuren

Teraz dopiero obejrzałem powtórkę, bo live nie dałem dziś rady obejrzeć. Rozwalił mnie facet tymi oczkami, które puszczał do kamery :D Jest kozak nie ma co. Ciekawe czy do TdP utrzyma formę, bo pierwotnie miało być tylko Giro i potem właśnie nasz narodowy, a może wyjść tak, że na zwycięstwo Polaka w Polsce znowu poczekamy.
A jeszcze monkeyy muszę Cie poprawić, bo w Giro było podium młodzieżowe, więc będzie wchodził drugi raz - też oglądam nie od dziś, także jest nas już dwóch :wink: Zadatki na zwycięzcę ma, w końcu sam Rijs go wziął do drużyny, a Alberto domagał się go na TdF więc o czymś to świadczy. Najlepsze dopiero przed nim!

PostNapisane: Cz 24 lip, 2014 00:29 
Primera Division

Ręki sobie nie dam uciąć ale wydaje mi się, że podczas Giro w Trieście dekorowana była trójka z generalki i zwycięscy innych kategorii, więc Rafała na podium nie było.

W tym roku to pewnie ostatni poważny start Majki, jeśli nawet pojedzie w TdP to nie jest to wyścig dla niego. W przyszłym sezonie moim zdaniem nie zobaczymy go we Francji. W zależności od planów Contadora i problemów Kreuziga dostanie "jedynkę" w Giro lub Vuelcie (a może w obu?). W przyszłym roku pewnie Quintana będzie chciał wygrać TdF, Froome i Contador pojechać bez kontuzji, a Nibali pokazać, że wygra nawet gdy pojadę wszyscy najlepsi. A Rafał po cichu zdobędzie różową koszulkę :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62

Strefa czasowa: UTC + 1