Teraz jest Wt 20 lis, 2018 14:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1932 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 07 lis, 2010 18:49 
Primera Division

No i dalej Zaksa nie może przełamać kompleksu Jastrzębia. Tym razem po zaciętym meczu przegraliśmy 1:3. Szkoda :(

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 lis, 2010 17:23 
La sexta maravilla

Drave zapomniałeś dodać, że jak najbardziej zasłużenie :P Jastrzębie, a zwłaszcza Divis i Gasparini zagrali świetne zawody. O ile po Divisu można było się spodziewać dobrej gry w Jastrzębiu bo to klasowy zawodnik, o tyle Gasparini nie zachwycał gdy wchodził na zmiany za Yudina. Grając w pierwszym jest bardzo dobrym atakującym i jeszcze nie raz moze Jastrzębianom wygrać mecz. Muszą grać dużo Divisem i atakującym, obojętnie czy Yudinem czy Gasparinim by nadrobić słaby środek i nienajlepszego Hardy'ego. Jednak jak dla mnie będą na koniec sezonu słabsi od Skry, Resovii, Zaksy (wg mnie poziom dla nich za wysoki), a nawet za Politechniką i Czewą.

Szkoda, że wspomniana Czewa łatwo przegrała ze Skrą, myślałem, że po ograniu Politechniki zagrają fajny mecz i napędzą stracha Mistrzowi, tym bardziej u siebie. A tym czasem nie było co zbierać, szkoda. Wlazły ma zajebisty początek sezonu i graczem, który może mu dorównywać formą jest chyba tylko Kubiak.

Resovia bez większych problemów ograła Farta (chociaż wysoko przegrany drugi set to niespodzianka), świetny mecz znów zagrał Grozer. Widać w Resce jeszcze brak zgrania, mają cholernie mocną ekipę, a tak gładko oddali drugiego seta znacznie słabszej drużynie. Jeśli dojdzie Cernic za Mikę to chyba pozamiatają wszystkich, ich pierwszy skład personalnie wygląda chyba nawet lepiej niż Skry.

W pozostałych meczach wygrała Politechnika z Delectą, znów swietnie zagrał Kubiak (gośc jest pewniakiem do kadry) i wreszcie klasę pokazał Bartman który chyba odbudowuje swoją formę. Pierwszy mecz wygrał także Olsztyn, który za punkty ograł Wieluń.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 lis, 2010 17:52 
Basista prowadzący

IceMan napisał(a):
Muszą grać dużo Divisem i atakującym, obojętnie czy Yudinem czy Gasparinim by nadrobić słaby środek i nienajlepszego Hardy'ego.

Czyli pogrzebane zostały nadzieje na Yudina - "chłopaka z przyzwoitym przyjęciem"? ;)

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 09 lis, 2010 18:01 
La sexta maravilla

Przestawienie go na przyjęcie byłoby ciosem dla Jastrżebia, i on i Divis to ofensywni przyjmujący z bardzo dobrym atakiem, ale słabszym przyjęciem. To tak jakby u nas w kadrze na przyjęciu zagrał Zibi z Kurkiem. Armaty w ataku, ale słabo w przyjęciu ;) Chociaż po takiej grze Gaspariniego Prielożny będzie miał ciężki orzech do zgryzienia bo ma dwóch bardzo dobrych atakujących. Ale wątpie by Yudin w klubie znów wrócił na przyjęcie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis, 2010 10:38 
Primera Division

Zaksa przegrywa w Rzeszowie 2:3, ale nie to jest najgorsze. Sebastian Świderski wyleciał ze składu na przynajmniej 4 miesięce. Nie wiem co się stało dokładnie, ale to przykra wiadomość.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis, 2010 12:47 
Il Padrino

Świderski zerwał mięsień czterogłowy i skręcił kolano, to będzie niestety więcej niż 4 miesiące :(

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 lis, 2010 13:19 
La sexta maravilla

Świder to ma pecha, najpierw achilles, teraz kolano i mięsień czworogłowy :/ Ciekawe czy będzie w stanie wrócić do wielkiego grania bo swoje lata już ma, a taka kontuzja może podłamać. Meczu nie widziałem, ale cieszy mnie wygrana Resovii. Jako fan Częstochowy oczywiście nie przepadam za Kędzierzynem :D MVP został Akhrem, wyraźnie widać, że z tygodnia na tydzień jest coraz lepszy i pewnie znów będzie w czołówce najlepszych punktujących w lidze. Swoje dorzucił tradycyjnie Grozer, chociaż nie wiem jak to możliwe, że on od początku sezonu ma tylko osiem asów na koncie :P Natomiast Zaksie ciężko będzie zastąpić Świdra, Urnaut ma papiery na wielkie granie, ale jak na razie tego nie pokazuje, a wczoraj miał okazję. Ale wyniku skuteczności ataku na poziomie 20 kilku procent nie wypada komentować.

Skra bez Wlazłego bez problemów ograła Delectę, której także nie lubię. MVP do Novotnego, wraca do formy i może znów zacznie grać tak jak kiedyś w Kędzierzynie. Martwi nadal forma kadrowiczów, wystarczy powiedzieć, że Kurek miał... 17!!! % pozytywnego przyjęcia. No comment.

Niespodzianką dla mnie jest porażka Farta z Wieluniem. Personalnie to Farciarze mają lepszy skład, ale nie dali rady u siebie Pamapolowi. Bez Maćka Dobrowolskiego ta drużyna traci duuuużo na wartości.

Piękny wynik w Warszawie. Politechnika z moimi ulubieńcami na przyjęciu ograła 3-0 Olsztyn, którego nie lubię. Znów świetnie zagrał Kubiak, ale tym razem dla odmiany MVP dostał Wojtaszek :P Tak trzymać!

No i koniec najmilsza niespodzianka. Ale czy na pewno niespodzianka? Mnie ten wynik nie dziwi, za to cholernie cieszy. Czewa ma zajebisty zespół, doświadczenie na przyjęcie i młodzież wokół nich, zajebiście to funkcjonuje. Nowakowski zaliczył wczoraj 8! bloków. Tradycyjnie najlepiej punktował Janeczek, gre świetnie prowadził Drzyzga. Swoje zrobił także Dawid Murek, który pokazał klasę m.in na zagrywce. Brawo AZS! :D

Tytuł:
PostNapisane: N 14 lis, 2010 20:21 
Primera Division

No ciekawie się robi w Pluslidze. Wczoraj Zaksa dopiero po tie-breaku pokonał Fart, a dzisiaj Częstochowa za 3 punkty rozbiła mocną Resovie. Poziom jak narazie wysoki, oby tak dalej.

PostNapisane: Pt 19 lis, 2010 08:42 
Łowca autografów

dziwie się, że do tej pory są tacy, którzy wierzą w uczciwe intencje przedpełskiego! to cwaniak i karierowicz, którzy do pzps przyszedł po to by wydrenowac kasę! wierzycie w brednie opowiadane o Biesiadzie, a chce przypomniec, że sąd uniewinnił Biesiadę ze wszystkich zarzutów! zwróćcie uwagę, że do tej pory znacie tylko i wyłącznie wersje przedpełskiego i popki, którzy byli zainteresowani odsunięciem Biesiady głównie ze względu na kase jaka w związku była dzieki działaniom Biesiady i ludzi z nim wspólpracujących! poczytajcie na stronie sportsboardu jak wyglada prawda o transprentności przedpełskiego , o tym gdzie wycieka kasa, kto zarabia na polskiej siatkówce i czemu związek nie ma dzis pieniędzy pomimo 40 milionowego budżetu! do związku przyszli zwykli złodzieje, którzy siatkówke maja w doopie, ich interesuje tylko kasa dzielona pod stołem

Tytuł:
PostNapisane: Cz 25 lis, 2010 00:55 
El Crack Total

Ładnie Skra rozklepała Trentino. Widziałem mecz fragmentami i gra Bełchatowian mogła się podobać. Właściwie musiała bo kiedy ostatnio zagrali tak dobrze z drużyną tej klasy(właściwie powinno się stworzyć dla Włochów oddzielną klasę) ? Nie ma co wyróżniać któregokolwiek zawodnika bo praktycznie wszyscy zagrali maxa. 3:0 mówi samo za siebie. No dobra w tych fragmentach które widziałem wyróżnię Winiara - raz, że ostatnio mu nie szło a tutaj znowu grał jak top3 na swojej pozycji a dwa, że zagrał naprawdę fenomenalnie. Słusznie prawił po meczu Kazijski, że na tak grającą Skrę nie byłoby silnych.

PS
Ice zaczynam pościg za Tobą w Managerze. Potrzebowałem kilku tygodni aby się wdrożyć i poznać dogłębnie zasady i prawa rządzące grą ale teraz ruszyłem z kopyta i za kilka kolejek powinienem mieć Cię w lusterku wstecznym :).

Tytuł:
PostNapisane: Cz 25 lis, 2010 13:57 
La sexta maravilla

No Skra zajebiście pozamiatało Trento, dawno nie widziałem, Skry w takiej dyspozycji. Ograć w takim stylu najlepszy zespół świata? Tego dawno żaden kibic siatkówki nie widział. Trento nie miało słabszego dnia, to Skra była wczoraj wręcz fantastyczna.

W lidze furorę robi mój ulubiony AZS Częstochowa, wygrywają ze wszystkim faworytami po świetnych meczach :D Na koniec powinni ograć Farciarzy za 3 pkt i na koniec rundy 2 miejsce!

Sop po tej kolejce chciałem Cię wyśmiać, że dostajesz taki wpierdol jak Real w pamiętnych derbach :D Ale w ostatniej kolejce zawiódł mi Baranowicz, pierwszy słabszy zagrał Kubiak, Grozer miał fatalne staty i sporo odrobiłeś. Ale i tak masz 100 pkt straty, a po tej kolejce będziesz miał jeszcze wiecej 8) ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 gru, 2010 18:09 
El Crack Total

IceMan napisał(a):

Sop po tej kolejce chciałem Cię wyśmiać, że dostajesz taki wpierdol jak Real w pamiętnych derbach :D Ale w ostatniej kolejce zawiódł mi Baranowicz, pierwszy słabszy zagrał Kubiak, Grozer miał fatalne staty i sporo odrobiłeś. Ale i tak masz 100 pkt straty, a po tej kolejce będziesz miał jeszcze wiecej 8) ;)

Zobacz jak wiele się może zdarzyć przez dwa tygodnie. Real dostał jeszcze większy wpierdol a ja mam Cię już w zasięgu :). Znowu odrobiłem 20 punktów. Ciekawe się to rozwija, szkoda tylko, że nie gra nikt więcej z naszego forum.Może do następnej edycji uda się zwerbować więcej osób bo jakby nas około 5 to byłoby jeszcze ciekawiej i po każdej kolejce zapewne byłyby przetasowania w tabeli.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1932 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97

Strefa czasowa: UTC + 1