Teraz jest Śr 15 lip, 2020 02:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1683 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tenis
PostNapisane: Cz 04 lip, 2013 17:26 
El Crack Total

A jak prowadziła 3-0 w trzecim secie to co mówił ?

PostNapisane: Cz 04 lip, 2013 17:30 
Antikatolistka

Przecież on już nie ma zielonego pojęcia o tym co się dzieje na korcie, to co się dziwić, że pitoli jak potrzaskany. A Wanio też pojechał z tym "Ajsnerem" :lol2:

Jeśli jest z Philippem Lahmem jakikolwiek problem, to tylko taki, że jeszcze nie został sklonowany, najlepiej od razu w dwóch egzemplarzach. Tak żeby Philipp Lahm I został w pomocy, a Philipp Lahm II i Philipp Lahm III obsadzili boki obrony.

PostNapisane: Cz 04 lip, 2013 19:53 
Lemur

Hola hola basta! Proszę się od pana Bohdana delikatnie mówiąc odpierdolić :) .

PostNapisane: Cz 04 lip, 2013 19:57 
Primera Division

Trzeba być niezłym fanatykiem tenisa, albo bardzo kibicować naszym, żeby oglądać ich transmisję na polsacie sport. Albo przynajmniej ja jestem jakiś inny i wolałem pooglądać na necie na jakimś ruskim kanale, żeby nie męczyć słuchu.

PostNapisane: Cz 04 lip, 2013 20:44 
Pete Sampras

Cross napisał(a):

Podpisuję się. I tak jest najlepszy z komentatorów Polsatu, a poza tym idealnie pasuje mi do Wimbledonu - tradycja, estyma, dawne czasy i komentujący 90-latek.

keita^ napisał(a):
Trzeba być niezłym fanatykiem tenisa, albo bardzo kibicować naszym, żeby oglądać ich transmisję na polsacie sport. Albo przynajmniej ja jestem jakiś inny i wolałem pooglądać na necie na jakimś ruskim kanale, żeby nie męczyć słuchu.

Rok i dwa lata temu nie byłem w stanie zdzierżyć tego komentarza, w tym podszedłem na luzie do tego i tylko się śmieję z różnych kwiatków.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 03:06 
Pichichi

Cross napisał(a):

Dokladnie. "Jego Wysokosci" sz.p. Bohdan to klasa sama dla siebie. Innym buty mu czyscic.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 09:39 
Pete Sampras

Culé a muerte napisał(a):
Innym buty mu czyscic.

Innym z Polsatu i tylko dlatego, że są jeszcze bardziej chujowi. Ale i tak przestałem się wkurzać na kwiatki takie jak te z wczorajszego komentarza:

-To są ekstraordynaryjne warunki. Łał.
-Agnieszka ma "wyrozumowany" tenis.
-(...) metodobiologia liczenia...
-Należy się standing ołwejszyn. Nastają się w tym roku Anglicy przy Polakach...
-... przepraszam taka mała dygresja, polemika ewentualna ma, mamy prawo w drobiazgach spojrzeć inaczej...ważna wymiana.... ważna wymiana... trafiła... rozumiemy się panie Krzysiu?... serwis serwisem, ale return czasem jest gorszy niż serwis.
-Tego dawno nie było takiej długiej wymiany i nie dla Agnieszki?
-ja chciałem powiedzieć, że ostatnio mało błędów robi Radwańska tak pomyślałem i właśnie zrobiła błąd, łapię się na tym często, że coś mówi jakiś ogólnik i nagle coś na korcie czasami, czasami, to jest takie zabawne trochę jest zupełnie coś innego ...
- a więc prawdopodobnie nie lubię tak przewidywać ale lubię czasem tak przewidywać kiedy sytuacja jest bardziej skomplikowana, ciekawa pod względem taktyki, prawdopodobnie po raz drugi Agnieszka ma szanse wejść do finału...
-nic nie komentujemyyy, wszyscy widzimy jaki jest skor w gemie
-trochę ciężki ten gem, taki pozywistyczny nie romantyczny to ciężka praca na korcie.

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 17:12 
El Crack Total

Juan Martin Del Potro :hail:

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 18:08 
El Crack Total

Rozmiar buta 48 :lol3:

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 18:44 
Antikatolistka

Ja jednak dalej będę obstawać przy tym, że komentarz pana Bohdana nie ma wiele wspólnego z tym co się dzieje na korcie i sobie pitoli, ale robi to w tak ujmujący sposób, że te jego "kwiatki" absolutnie mi nie przeszkadzają. Jego komentarz jest wręcz idealny do Wimbledonu, te wspominki, sentymentalna podróż, estyma, kultura. A cała reszta tych polszmatowskich ekspertów to taka żenada, że brak słów :sciania:

Jeśli jest z Philippem Lahmem jakikolwiek problem, to tylko taki, że jeszcze nie został sklonowany, najlepiej od razu w dwóch egzemplarzach. Tak żeby Philipp Lahm I został w pomocy, a Philipp Lahm II i Philipp Lahm III obsadzili boki obrony.

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 21:04 
El Crack Total

Może mi ktoś wyjaśnić, najlepiej Gary, czy przy takim świetle jak teraz Janowicz miał rację pytając o sztuczne oświetlenie i zamknięcie dachu? IMO mogli kontynuować, ale JJ wydawał się nie poddawać i teraz w mediach trwa kampania że JJ pieprzy głupoty i narzeka bez sensu. Osobiście uważam, że Jurek przegrywa sam ze sobą, gdy nie trzyma nerwów na wodzy, wymachuje pięścią w kierunku Murraya i rzuca rakietą, ale nie wiem czy Brytyjczycy też swojej cegiełki nie dołożyli robiąc z niego nie wiadomo kogo.

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 22:54 
Pete Sampras

Kilo79 napisał(a):
Może mi ktoś wyjaśnić, najlepiej Gary, czy przy takim świetle jak teraz Janowicz miał rację pytając o sztuczne oświetlenie i zamknięcie dachu?

Przepisy nie regulują tego precyzyjnie, ja słabo widzę, więc świateł domagam się szybko. Jerzy podobno gra w soczewkach, wadę wzroku ma na pewno, więc rzeczywiście mógł chcieć szybciej grać przy świetle. Andy był w uderzeniu, więc nie chciał zostać wybity z rytmu. Do tego pod zamkniętym dachem gra jest szybsza, a to sprzyja Janowiczowi, więc tym bardziej mógł nie chcieć, żeby dach zamknięto.

PostNapisane: Pt 05 lip, 2013 23:10 
Segunda Division

No to dostał Jerzyk lekcję tenisa i pokory. Oby skorzystał na tym w przyszłości, bo jest IMO porównywalnym talentem do Murraya, a może nawet większym.

Dropszoty nie z Andym - to kortowy królik i dochodzi do każdego, a Jerzy dalej swoje. Ponadto ustawianie do odbioru serwisu - Murray był tak czytelny, że szok, a Janowicz stał ciągle w złym miejscu. Sam dawał się wybitnie rozczytywać rywalowi. No i powiało konkretną amatorszczyzną przy 4:1 w trzecim secie, kiedy zaczął pajacować i grać w stylu "mam cię w dupie i twoje miejsce w rankingu".

A drugi półfinał kosmiczny. Uczta tenisowa w każdym calu.

PostNapisane: So 06 lip, 2013 11:57 
Segunda Division

Wstydu nie było, więc zaprezentował się OK. Przegrana 3 seta niestety frajerska ale to pewnie kwestia jego głowy. Gość wciąż zbiera spore doświadczenia więc z biegiem czasu powinna się poprawić również psychika. A że miał dość łatwą drogę do półfinału... Co mnie to obchodzi, nie jego wina że Nadale czy Federery poodpadali z jakimiś ogórkami. Jerzy dostał szansę to w 100% ją wykorzystał. W przyszłym roku widzę go w top 10 rankingu.
A żal tylko że Radwańska nie wykorzystała swojej szansy :roll:
Ogólnie nie ma co narzekać bo to był dla nas piękny turniej i można im podziękować za wielkie emocje.

PostNapisane: N 07 lip, 2013 11:29 
Segunda Division

Zachowanie Agniesi po meczu pokazało chyba już wszystkim jaką nędzną imitacją tenisistki, bez klasy i zacięcia jest nasza nr 4 (w czasach Graf i reszty nr 40, ewentualnie koniec pierwszej 100-tki) światowego rankingu. W swoim stylu tak jak to było na IO i kilku innych meczach, tupła nóżką i strzeliła focha.

Dzisiejszy finał panów będzie ciekawy. Stawiam na Djokovica bo wydaje mi się, że Murray znowu nie wytrzyma presji. Chociaż ostatni US Open i IO pokazały, że to nie ten sam Szkot co jeszcze przed choćby dwoma laty, także powinno być ciekawie.

PostNapisane: N 07 lip, 2013 17:35 
Primera Division

Podobno Djokovic jest 2 raz w finale i drugi raz przegrał :lol2: .

PostNapisane: N 07 lip, 2013 17:47 
Primera Division

Nie pierdol, Djoko wygrał Wimbledon w 2011.

PostNapisane: N 07 lip, 2013 19:20 
Primera Division

Powiedz to Tomaszewskiemu 8)

PostNapisane: Cz 05 wrz, 2013 22:08 
Primera Division

Co dzisiaj zagrał Wawrinka to po prostu kosmos, poezja itp itd. :o Może i Murray nie zagrał topowego meczu, ale to co wyprawiał Szwajcar to przechodziło ludzkie pojęcie. Szkoda tylko że to zawodnik niesamowicie nierówny i w półfinale zagra pewnie dużo gorzej bo z dzisiejszą grą Djokovic nie miałby czego szukać. Tyle że właśnie tym się cechują mistrzowie, równą grą w całym roku, w całym turnieju. Obym się jednak mylił bo trzymam za Wawrinkę kciuki. Piękny i odważny tenis. Brawo, brawo, brawo.

PostNapisane: Pt 06 wrz, 2013 18:42 
Łowca autografów

Szczerze mówiąc to byłem w szoku widząc grę Wawrinki, bo on w tym roku wcale nie prezentuje jakiejś rewelacyjnej dyspozycji. Mimo to zawsze lubię oglądać jego grę, bo zawsze walczy do końca, a zwycięstwo w tym meczu było jak najbardziej zasłużone.

Ostatnio edytowano Cz 17 kwi, 2014 14:52 przez Krawc, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1683 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1