Teraz jest Pn 25 mar, 2019 16:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Darts
PostNapisane: Śr 11 sty, 2012 22:24 
Cham i prostak

Zakładam temat z okazji Mistrzostw Świata federacji BDO. Sam nie gram, bo za bardzo nie mam czasu i nawet chęci, by się szlajać po knajpach na bilarda czy dartsy właśnie, ale w TV oglądam z ogromną chęcią. Kolejny już rok z rzędu, nie wiem - siódmy? - jednoznacznym jest dla mnie, że początek roku, pierwsze dni stycznia = Dartsy na Eurosporcie.

Ogólnie - fenomenalne zjawisko. W większości grubi, wytatuowani, obleśni, łysi, pocący się jak świnie faceci, obwieszeni złotem nie mniej niż B.A. Baracus przez około godzinę stoją i rzucają kawałkiem metalu w kółko wiszące kilka kroków od nich. Oni rzucają, a na to wszystko spogląda klub (wcale niemały) pełen Wyspiarzy poprzebieranych w uszy królika, kostiumy angielskich lotników, itp. jazdy. Siedzą, gadają sobie, żłopią piwsko i wrzeszczą "Łaaaan haaaandryyyyddd eeeeendd eeeejjttiiii !!!".

Prymitywne? Proste (prostackie?) Być może, ale ja patrząc na to wszystko bawię się doskonale i idę właśnie po kolejnego Kasztelana i torbę solonych paluszków.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł: Re: Darts
PostNapisane: Śr 11 sty, 2012 22:34 
El Crack Typer

Uszaty napisał(a):
Zakładam temat z okazji Mistrzostw Świata federacji BDO. Sam nie gram, bo za bardzo nie mam czasu i nawet chęci, by się szlajać po knajpach na bilarda czy dartsy właśnie, ale w TV oglądam z ogromną chęcią. Kolejny już rok z rzędu, nie wiem - siódmy? - jednoznacznym jest dla mnie, że początek roku, pierwsze dni stycznia = Dartsy na Eurosporcie.

Ogólnie - fenomenalne zjawisko. W większości grubi, wytatuowani, obleśni, łysi, pocący się jak świnie faceci, obwieszeni złotem nie mniej niż B.A. Baracus przez około godzinę stoją i rzucają kawałkiem metalu w kółko wiszące kilka kroków od nich. Oni rzucają, a na to wszystko spogląda klub (wcale niemały) pełen Wyspiarzy poprzebieranych w uszy królika, kostiumy angielskich lotników, itp. jazdy. Siedzą, gadają sobie, żłopią piwsko i wrzeszczą "Łaaaan haaaandryyyyddd eeeeendd eeeejjttiiii !!!".

Prymitywne? Proste (prostackie?) Być może, ale ja patrząc na to wszystko bawię się doskonale i idę właśnie po kolejnego Kasztelana i torbę solonych paluszków.

No to posiedź sobie jeszcze troszkę żebyś tu mógł rzucać nazwiskami :D

P.S. wczoraj przed mecze Mierd oglądałem właśnie starcie Adamsa ze Stonem. Młody miał kilka rzutek setowych czy legach i nie potrafił tego wykorzystać. A Adams jechał jak maszynka i ograł młodzika 4-0. Młody z niedowierzaniem kręcił głową przy każdym przegranym legie... ale tak to jest jak nie potrafi się opanować gorącej główki... no i może troszku liczyć na prędkości :D
P.S.2. właśnie powtórka leci na Eurosporcie widzę :D

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sty, 2012 22:38 
Cham i prostak

Jeżeli ktoś ma chwilę wolnego i waha się, czy oglądać te dartsy na Eurosporcie, czy też nie, to ja rozwiewam wszelkie wątpliwości - oglądać koniecznie. Widowisko jakie nam serwuje para Adams - O'Shea to jest po prostu mecz pokazowy, jeden wielki high-light. Jak komuś nie podpasuje ów pojedynek, to śmiało może sobie ten sport (no tak no, sport) odpuścić.

Masakra. :D

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sty, 2012 22:46 
Primera Division

Uszaty jak zawsze wynajduje ciekawe sporty. U mnie to tak - jak akurat włączam Eurosport i to leci to zazwyczaj zostawiam. Takie tam serie czasem chłopoki puszczają, że wygląda to na najbalniejszy sport na świecie. Probówałem - i mogę uczciwie przyznać, że wcale to nie takie łatwe :D Ja to ogółem lubię takie sporty - snooker, bilard, dartsy - wiele osób ogląda takie coś przez parę minut i usypia, dla mnie to są naprawdę efektowne gry.

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 13 sty, 2012 00:49 
Primera Division

Dzisiaj Adams nie miał po prostu szans z O'Shea - te double na koniec legów jak mu wchodziły to po prostu mistrzostwo. Ja mimo wszystko będę kibicował Hankey'owi, to z jaką nonszalancją nawrzucał Waites'owi sporo 'sto-osiemdziesiątek' w 1/8 po prostu mnie zauroczyło :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt 13 sty, 2012 11:59 
Wierszokleta

Mogę się przyznać, że moja wiedza na temat zawodników w tym sporcie opierała się do niedawna o grę na komórce PDC World Darts Championship, gdzie można było grać najlepszą ósemką zawodników na świecie, ale fajnie potem było zobaczyć te twarze w realu na zawodach w Eurosporcie :)

Mi osobiście zaimponował ten szczyl Wesley Harms z Holandii. Nie wiem skąd on się wziął, ale wdg mnie jest w stanie wygrać cały turniej. Chłop wygląda jak wyrwany w środku imprezy z parkietu podmiejskiej dyskoteki serwującej muzykę klubową czy disco polo, a gra jak zawodowiec. To jak dajmy na to rozprawił się z Greenem w drugiej rundzie to mistrzostwo świata wręcz, dla typa rzucanie 180 z raz na jeden set nie sprawia większego problemu.

Sam trochę pogrywam w domu bo mam elektroniczną tarczę do darta, ale rzucam z... półtora metra :oops:

PostNapisane: Pn 31 gru, 2012 18:40 
Semper fi

Ależ emocje. Piękny rekord :D

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Pn 31 gru, 2012 21:06 
Primera Division

W jakiej to organizacji ? W tej pseudo gdzie bodajże MŚ pokazuje Eurosport czy w tej najlepszej ?

PostNapisane: Wt 01 sty, 2013 13:14 
Cham i prostak

Skoro jedna jest sru, a druga pseudo to dlaczego masz problemy z ich rozróżnieniem?

Filmik pokazuje Ladbrokes WDC, czyli od PDC - dla ciebie więc jest to ta prawdziwa.
Pseudo WDC, czyli te organizowane przez BDO, tradycyjnie w Lakeside, będą startować 5 stycznia.

PostNapisane: Cz 09 sty, 2014 20:41 
Cham i prostak

Dartsy dzisiaj - totalna jazda bez trzymanki. Mecz Green vs Eccles to jakiś odlot. 22 czy 23 maksy, nie wiem, straciłem rachubę. Oglądałem już kilka turniejów w życiu, ale takiej liczby sobie nie przypominam. A to "jedynie" do 5 wygranych setów. Odjazd. :D

PostNapisane: Pt 10 sty, 2014 22:42 
Cham i prostak

Uszaty napisał(a):
Dartsy dzisiaj - totalna jazda bez trzymanki. Mecz Green vs Eccles to jakiś odlot. 22 czy 23 maksy, nie wiem, straciłem rachubę. Oglądałem już kilka turniejów w życiu, ale takiej liczby sobie nie przypominam. A to "jedynie" do 5 wygranych setów. Odjazd. :D

Pisanie w tym temacie to jak seks z samym sobąniemniej muszę, no muszę poprawić powyższy wpis, bo jeżeli wczoraj była jazda bez trzymanki, to dziś mieliśmy Destruction Derby psychopatów. Arcykosmos. Idę przebrać figi.

Strefa czasowa: UTC + 1