Teraz jest Pn 25 maja, 2020 09:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 10 mar, 2012 13:32 
Tercera Division

Mam taka diagnoze, uraz przeciazeniowy - naderwany przyczep miesnia czworoglowego uda.

Komus takie cos kiedys dolegalo?
Powoli mnie to zaczyna denerwowac, bo juz miesiac a tu jak pomaszeruje np. 1km to mnie boli, a jak sie nie przemeczam to jest ok. Mialem skrecone kolano, dwa , trzy dni, bol jak diabli i coraz lepiej, a tu miesiac i mnie to tak boli nie boli, to taki dyskomfort, przypomina mi ciagle ze nie wolno mi isc do sklepu na nogach 1km bo mnie zacznie bolec mocniej.
Oczywiscie bylem u lekarza, jeden ze przeciazenie ,drugi tez, a trzeci ze przyczep czwórki naderwany.

Tytuł:
PostNapisane: N 25 mar, 2012 19:01 
-#matti

Obrazek

Obrazek

Za kilkadziesiąt godzin wylot do Barcelony :jupi:
A i jeszcze dwa dni roboty tj. pon i wt z poważnymi ludźmi w delegacji :)

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: N 25 mar, 2012 20:33 
Segunda Division

titek napisał(a):
Uprawiasz jakiś sport czy od tak zaczęło Cię boleć? Ile już leczysz to kolano?

Przepraszam dopiero zauważyłam twoje pytanie. Sport uprawiałam intensywnie, ale to było na tyle dawno, że nie sądzę, aby miało wpływ na stan obecny. Żaden ortopeda nie był mi w stanie powiedzieć dlatego tak się dzieje, raz usłyszałam, że to może nawet kara boska...

Kolano leczę ponad dwa lata. Jestem już po drugiej iniekcji lekiem Synocrom i o ile pierwsza bolała jak cholera druga była już znośna. Minusem jest to, że cały dzień nie można za dużo chodzić, a najlepiej w ogóle, kolano jest wtedy dość sztywne. Czy lek przynosi rezultaty? Na razie ciężko stwierdzić, czekam na ostatni zastrzyk w środę i potem zobaczymy :).

P.S. Matti co Ty za masakrę wrzucasz? :P

Tytuł:
PostNapisane: N 25 mar, 2012 20:37 
Pete Sampras

Natashka napisał(a):

Mourinho chciał mu wsadzić palec w oko i nie trafił. :lol4:

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: N 25 mar, 2012 21:32 
Postęp roku 2011

Gary napisał(a):
Natashka napisał(a):

Mourinho chciał mu wsadzić palec w oko i nie trafił. :lol4:

Jest jeszcze opcja, że Ultra Sur, czy jak to się tam pisze, postanowiło nie czekać na Matti'ego, a osobiście się do niego pofatygować. Tak na wszelki wypadek.

Tytuł:
PostNapisane: N 25 mar, 2012 21:38 
Basista prowadzący

Bo tak było, tylko że tamtych już parę godzin temu zapakowali w worki.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 mar, 2012 04:10 
-#matti

Nasłuchaliście sie madryckich bajeczek i przeceniacie trochę tych strasznych Ultra Siurów, bo nie takich kozaków się przerabiało. Litar albo Staruch lub ich przyboczni i to w liczbie pojedyńczej, a nie w bandzie jak mają zwyczaj działać hitlerowskie szwadrony w każdej kulturze - może i owszem, ale i tak żadna pięść nie zrobi 4 dziur na kilka milimetrów. To wymierny efekt gry z debilami pokroju Pepe lub Kiediry w wymiarze dzielnicowym. Piłkę zgasić chciałem klatką do ziemi i trzeba się było z korkami wpierdalać żeby ją wybić, bo przecież by stracili bramkę prawdopodobnie skoro był tylko ten dwumetrowy drwal i bramkarz. Nigdy więcej kurwa z nimi nie zagram. Nigdy. 15 lat półamatorskiej kariery przejechaem ino na dwóch kontuzjach, rok gralim między sobą i było dobrze, to komuś się zachciało zapraszać do gry tamtych kretynów. Na sali z metra z całej siły napieralają w ściane byle sobie nie dać piłki zabrać i chopokowi 2 tyg temu taka odbita piłka rozjebała nos. Na dworzu jak widać. W Madrycie to sie nazywa wolą walki i nieustępliwością. Byle sobie nie dać wturlać gola. Napierdalać na oślep w ściane na sali, a na dworzu też na swój sposób napierdalać. Byle wybić, byle przerwać akcję. Wszak walczymy na dzielnicy o najznakomitsze laury i trofea.

PS. Bez czerwonej kartki. Przecież to jak widać na załączonym obrazku tylko zabawa i każdy chce pograć, więc po chuj? Karnego mogli chociaż wskazać, ale że przy wymuszonej zmianie było takie zamieszanie to i o tym nawet zapomniely i zaczęli chuj wie czym, jakimś rzutem sędziowskim :lol2:

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 mar, 2012 14:00 
Pichichi

Natashka napisał(a):
Przepraszam dopiero zauważyłam twoje pytanie. Sport uprawiałam intensywnie, ale to było na tyle dawno, że nie sądzę, aby miało wpływ na stan obecny. Żaden ortopeda nie był mi w stanie powiedzieć dlatego tak się dzieje, raz usłyszałam, że to może nawet kara boska...

Kolano leczę ponad dwa lata. Jestem już po drugiej iniekcji lekiem Synocrom i o ile pierwsza bolała jak cholera druga była już znośna. Minusem jest to, że cały dzień nie można za dużo chodzić, a najlepiej w ogóle, kolano jest wtedy dość sztywne. Czy lek przynosi rezultaty? Na razie ciężko stwierdzić, czekam na ostatni zastrzyk w środę i potem zobaczymy.

To mnie pocieszyłaś. :D U siebie widzę znaczną poprawę, ale to i tak nie jest to co było wcześniej i już zapewne nie będzie. Kolano boli po intensywniejszym treningu lub jak kopnę piłkę z dużą siłą, więc dalej muszę uważać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 maja, 2012 08:34 
Primera Division

Wczoraj sobie grałem w piłkę na boisku i skręciłem kostkę w prawej nodze :evil: Ja to mam szczęście :cry:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 maja, 2012 08:41 
Primera Division

A wakacje za pasem ;) zdrowiej :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 maja, 2012 09:22 
Primera Division

Nie powinno być tak źle. Ostatnio jak miałem skręconą to musiałem mieć nastawianą a teraz nie widać żadnej opuchlizny więc myślę że wszystko jest na swoim miejscu. Gdyby kość wyskoczyła ze stawu to by się płyn wylał. Mam nadzieję ze to tylko ponaciągane ścięgna i za 2 tyg będę zdrów :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 lip, 2012 20:01 
Tercera Division

Jeżeli ktos mial problem z mięsniem prostym brzucha to bardzo prosze niech sie odezwie.
Chetnie zadam mu kilka pytan tu lub na pw :)

Zdrowia :)
Pozdrawiam

PostNapisane: Pn 08 paź, 2012 16:35 
El puto jefe

Tydzień temu skręciłem staw skokowy - na szczęście lekko, ale niestety drugą nogę w ciągu trzech miesięcy. Wcześniej tak się złożyło, że przez dłuzszy czas nie miałem czasu na większą aktywność fizyczną i mogłem spokojnie wyleczyć nogę, ale tym razem jak najszybciej chcę wrócić do grania, dlatego chcę kupić stabilizator. Może ktoś doradzić coś w tym temacie? Jakiś konkretny model? Na coś zwrócić uwagę?

Z góry dzięki.

Na świecie powinna być ogłoszona tylko jedna pandemia. Pandemia debilizmu, który szerzy się w zastraszającym tempie i nie ma na niego lekarstwa.

PostNapisane: Pn 08 paź, 2012 18:49 
Łowca autografów

W tym to ci nie pomogę, ale wracaj szybko do zdrowia ! :D

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 09:11 
El Crack Total

Ciężko coś tu doradzić. Jest to typowo sprzęt rehabilitacyjny, to tak jakby pytać jaką wybrać kulę :) Jedyne co mogę polecić to to i tylko wyłącznie, że jest na promocji: http://emedyczny.pl/pl/stabilizator-sta ... onjoy.html

Wszystko kręci się wokół pieniędzy, ile jesteś wstanie wydać.

PostNapisane: Śr 29 maja, 2013 21:33 
Pichichi

I stało się najgorsze z możliwych, zerwałem więzadła w moim kochanym prawym kolanie... Na pewno poszło boczne strzałkowe, podejrzenie zerwania krzyżowego przedniego oraz uszkodzenie łąkotki bocznej. Czekam na rezonans, a później na ostateczną diagnozę i zapewne oparację rekonstrukcji... Nie życzę nikomu takiego bólu jaki poczułem podczas zerwania, coś okropnego, dramat. I zapewne zakończyłem swoją "karierę" w piłkę...

PostNapisane: Wt 18 cze, 2013 22:26 
Primera Division

Od jakiegoś tygodnia mam problem z kolanem. Wywróciłem się na orliku i kolano napuchło. Byłem u lekarza i powiedział, że pękło mi naczynko i zrobił mi się krwiak. Kolana zginać za bardzo sie nie da. Miał może ktoś podobny problem?

PostNapisane: Śr 19 cze, 2013 08:14 
El Crack Total

Lekarz tylko zdiagnozował i nie powiedział jak leczyć? :P

PostNapisane: Śr 19 cze, 2013 10:44 
Primera Division

Przez pierwszy tydzień miałem założony gips i trochę się polepszyło. Teraz mam tylko robić zimne okłady, smarować maściami i zakładać stabilizator. Jednak wątpie, aby to wystarczyło. :|

PostNapisane: Śr 19 cze, 2013 11:30 
Pichichi

Nie robiłeś żadnego USG czy rezonansu? Warto by sprawdzić czy nie naciągłeś lub naderwałeś więzadła bo krwiak lubi się robić przy tego rodzaju uszkodzeniach. Przynajmniej u mnie tak było, ale u mnie to już grubsza sprawa.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1