Teraz jest Pn 16 lip, 2018 02:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Inline skating
PostNapisane: Cz 31 lip, 2008 00:22 
Cham i prostak

Ha, co za pozerska nazwa tematu! Tematu o wszelkiego rodzaju tak zwanych lyzworolkach, rolkach, rolerach, rolaskach, rolach, roleczkach, czyli takich smiesznych plastikowych butach co to im amerykance jeszcze kolka dostawily i powiedzialy ludziom: "bierzcie i jedźcie". Ja np. zem wzial i jezdze. A wy? Posiadacie, posuwacie, a moze nie posiadacie i nie posuwacie za to byscie chcieli to robic?

Jedni kopia pile na osiedlowym boisku, po ktora co chwila musza latac za plot, inni sypia se piachem w czasie gre w siate, jeszcze inni - stritbolujac - probuja zaprzeczyc tezie, iz biali nie potrafia skakac... Tylko po co tak marnowac czas, skoro mozna zalozyc pod siebie osiem kolek, a nastepnie, przemierzajac nadmorski, rowny niczym stol deptak, delektowac sie pieknem zachodzacego slonca, bedac jednoczesnie owiewanym rzeska bryza.

Do sedna. Stwierdzilem, ze znow chce sie poczuc jak w podstawowce, kiedy to katowalem swoje pierwsze Rollerblade'y do granic mozliwosci. Fundusze znalazly sie szybko, wybor modelu takze nie byl trudny - Rollerblade Astro 6. Dlugo, naprawde dlugo uganialem sie za tymi cholerstwami, az w koncu... spasowalem. W srodku maja powiedziano mi, ze sezon na kupowanie rolek tak naprawde sie juz konczy i gdybym przyszedl tak w marcu, czy nawet kwietniu (choc najlepiej... we wrzesniu zeszlego roku !!!) to problemu bym nie mial. Trudno, skoro wszystkie Astra o hobbickim rozmiarze - EU 46 - zostaly w Polsce i Europie wykupione, to zaopatrzylem sie w Rollerblade Spark 4. Najtanszy produkt owej firmy, z kompozytowa ploza i kolkami 78 mm, ale powiedzmy, ze na chwile obecna zestaw ten wystarczy. Wczesniej odrzucilem wszystko co mialo kolka 84 mm wzwyz, o maratonkach po 90 czy 100 nie mowiac, bo tym do rozkraczenia sie wystarczylby zwykly kraweznik. ;) Byl plan na Twistery, ale 850 zl to jednak 'tyci' za duzo. Moze w przyszlosci. :]

Mily panstwo, to jak? Wyrabiacie sobie lydy i ujedrniacie dupeczki na fitnesach, bijecie rekordy predkosci na spidmaszinach, a moze wasza pasja jest dewastowanie mienia publicznego i railowanie i grindowanie na wszystkim co wam sie pod nogi i zeby :P napatoczy? Smialo, chwalic sie.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 lip, 2008 11:47 
El Crack Total

Zapomnialeś o wrotkach :P

Ja swoje pierwsze i jedyne rolki kupiłem baaardzo dawno. Rozmair 41. Założyłem je kilka razy na dworzu i jednak sie nie przekonałem do jazdy, wole jednak rower.. Kilka razy jeszcze pojeździłem w domu, a potem wyladowały w piwnicy, gdzie chyba leżą po dziś dzień, bo i są sporo za małe, ale jesli je znajde to chyba będe miał komu je przekazać..
Tyle w temacie ja i rolki.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 sie, 2008 23:24 
Primera Division

NIestety , zawsze wolałem deskę od rolek i to na niej spędzałem długie godziny na podwórzu.Trochę niewdzięczny sport ,bo to kontuzje , sprzęt się szybko niszczy ,a tani wcale nie jest ,ale...sprawia to ogromną radochę:D Niestety ostatnimi czasy '(właściwie to cały rok) nie jeździłem z powodu braku czasu , miałem wrócić na wakacje...ale jakoś nie wyszło.
Temat o rolkach a ja o czym innym :alien: Co do rolek to jakoś nigdy mnie nie pociągały.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 08 lip, 2010 23:21 
MVP

Jeździ ktoś z was aktualnie na rolkach agresywnych? Mam zamiar kupić sobie jakieś usd w przyszłym roku (marzec, kwiecień) i katować całą wiosnę lato jesień. :D Polecicie może mi jakiś sprzęt do 400-500 zł, chodzi mi o nówki.

Strefa czasowa: UTC + 1